Forum
No Mrtvi do mraka je ena mojih ljubših knjig, ki sem jih prebral. In jaz jo bom jaz sem prepisal da jo lahko še vi preberete. Če koga zanima o čem se gre naj napiše. Aja napisala pa je Charlaine Harris.Jo pišem oz. prepišem?
01. maj 2011
u32087
u32087
ja
11. maj 2011
u19496
u19496
ja pa nexty
12. maj 2011
Prepiši!
12. maj 2011
Na prihod vampirja sem čakal leta, ko je nenadoma vstopil. Odkar so vampirji pred dvema letoma prilezli iz svojih krst (kot so se sami radi šalili) , sem upala, da se bo eden pojavil v Bon Tempsu. V našem malem mestecu so živele manjšine- zakaj pa ne najnovejša, uradno priznani živi mrliči? Toda podeželjska severna Louisiana očitno ni bila preveč privlačna za vampirje; po drugi strani pa je bil New Orleans njihovo parvo zbirališće- tipična Anne Rice kajne?
Od Bon Tempsa do New Orleansa ni tako daleč in vsakdo, ki je stopil v bar, je trdil, da jih je tam najdeš na vsakem vogalu, čeprav bi bilo bolje če jih nebi.
A jaz sem čakala na svojega vampirja.
Kot ste že verjetno ugotovili, ne hodim veliko na zmenke. Vendar ne zato, ker ne bi bila čedna. Saj sem. Sem svetlolasa, modrooka petindvajsetletnica z lepimi lepimi nogami, s čvrstimi prsmi in z vitkim stasom. V svoji vroči natakarski uniformi, ki jo je za nas izbral Sam, sem videti odlično: črne kratke hlače, bela majica, bele nogavice, črni športni copati Nike.
Čeprav imam pomankljivost. Vsaj tako o njej razmišljam jaz.
Drugi obiskovalci bara pa pravijo, da sem le nora. Kakorkoli zaključim lahko, da skoraj nikoli nisem bila na zmenku. Torej meseni užitki niso mojo najmočnejša vrlina.
In zdaj je sedel za mojo mizo- vampir...
12. maj 2011
jutri naprej pišem
je vredu??
12. maj 2011
u48471
u48471
COOOOOL!!!
NEXT!!
13. maj 2011
nemorm do ponedelka ker nimam knjige pr seb
sori
14. maj 2011
u41755
u41755
cool next
-------------------------------------------
ej sory ku tu tle ubjavlam
plis poglejte komentirite http://www.igre123.com/forum/tema/vampire-magazine-revija/18340/
14. maj 2011
u32087
u32087
kulllll!nexttttt!
17. maj 2011
I love u :*
I love u :*
qll!!
22. maj 2011
u48222
u48222
kulll
nexT!
22. maj 2011
NExT čimprej
22. maj 2011
u8794
u8794
next
22. maj 2011
next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next!
30. maj 2011
Nemudoma sem vedela, kdo je. Osupnilo me je, da se nihče drug ni obrnil. Niso ga prepoznali! Jaz pa sem zagledala njegovo svetlečo se kožo in preprosto vedela.
Od veselja bi lahko zaplesala, in pravzaprav tudi sem naredila nekaj korakov, kar tam ob točilni mizi. Moj šef Sam Merlotte je odvrnil pogled od pijače, ki jo je mešal in se rahlo nasmehnil. Zgrabila sem pladenj ter krpo in odkorakala k vampirjevi mizi. Upala sem, da se mi šminka še ni izbrisala in da je čop na glavi še vedno trdno spet. Rahlo sem bila napeta, kotički ust so se mi vihali v nasmeh.
Videti je bil zatopljen in imela sem ga priložnost še enkrat dobro premeriti od glave do nog, preden je dvignil pogled. Ocenila sem, da je visok okoli metra osemdeset. Imel je goste rjave lase, urejeno počesane nazaj, njegov ovratnik in zalizci pa so bili videti nenavadno staromodni. Seveda je bil bled; hej, saj je bil mrtev, vsaj če si verjel starodavnim zgodbam. Politično korektna teorija, ki so jo vampirji sami javno podpirali, je trdila, da je bil ta človek žrtev virusa, zaradi katerega je bil mrtev več dni in od tedaj alergičen na svetlobo, srebro in česen. Podrobnosti so bile odvisne od tega, kateri časopis si bral. Dandanes namreč povsod pišejo o vampirskih zadevah.
P.S. Glih mam knjigo doma pa sem mal prepisala, upam, da ne zamerte
23. junij 2011
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
10. julij 2011
sej če ma kdo pr sebi knjigo doma lahko ppomaga prepisovat
ker knjiga ma če tristo strani in je težko prepisvat
28. avgust 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg