Forum
u62185
u62185
Moja prva zgodba,upam,da vam bo všeč.Pliss,z nexti.
Naj nadaljujem?
18. november 2011
u62185
u62185
Ok,začenjam

1.poglavje
Preselitev
»Konec tedna,Jupi!«zavriskam,ko vstopim v našo hišo.Kdo sem-Mrta!Takoj,ko sem stopil na hodnik sem se zaletel v mojo staro mamo.Kdo je-Milena.Milena ni dobra v ohranjanju ravnotežja in je v trenutku padla na mrzla tla.Podarim ji roko,toda ona jo zavrne,sama hoče vstati v svojih 70-ih letih.»Ups!Danes smo pa malce nerodni,kajne,vnuk?«Pokimam ji,ona pa me ponovno vpraša.
»Kam se ti pa danes,tako mudi«radovedno vpraša Milena.Mene tako glava boli,ko me začenja z vprašanji živcirat,potem pa ne more nehat spraševat.»Dva dneva počitka,weekend«sem odgovoril.Ko hočem iti gor po stopnicah,me že spet zasači z vprašanji.»Kdaj imaš rojstno dnevno zabavo?«.»Ob šestih«tiho rečem.Ko stopim čez eno stopnico,reče Milena:»Vnuk«.»Kaj«živcno rečem,»Danes pride,tvoja sestrična Eva na obisk«.Zaslišal sem besedo Eva,od veselja sem stekel gor,skočil na posteljo in iz žepa potegnil samsunga.Kmalu sem zaslišal zvonenje in oglasil sem se.Bila je Eva!!
Ravno kar mi je Eva povedala za obisk in obvestilo.Če vas zanima povedala mi je,da bo prišla k meni na obisk in stanovala bo pri nam.Zdaj me je pa zadela kap.Jokal sem od sreče(hec).Povedala mi je tudi,da je njena hiša,zgorela.Jezna je bila ker je njen oči pustil prižgan ogenj na štedilniku.Hkrati pa tudi vesela,ker bo lahko pri meni si poiskala zatočišče.»Škoda,ker hodiva v isto šolo«je Eva rekla!!!
»Zakaj pa«sem radovedno vprašal.»Ker moram potem iti v šolo,pa še nekaj.A veš kva?«.»Kaj?«sem razburljivo vprašal.»Po čudežu so šolske potrebščine preživele«je jezno rekla Eva.Zasmejal sem se,ko sem slišal kaj je rekla.»Kdaj,pa prideš?«sem vprašal.»Ob pol šestih«je odgovorila.»Ne,takrat grem na rojstno dnevno zabavo«sem zastokal. »Pomiri se,bom prišla zraven«je zadovoljno rekla Eva.Ta misel je ohladila mojo paniko.Poslovila sva se drug od drugega,potem sva pa čakala.Obadva sva gledala na uro,kdaj bo pol šestih.Zaslišal sem hupo avta,zdrvel sem dol po stopnicah in Evo spustil noter.Najprej je uredila svojo posteljo in odložila kovček.Potem sva pa obadva tekla dol po stopnicah,odprla vrata in skočila v avto.Saj je bil čas za rojstno dnevno zabavo Nejca.Avto je zdrvel in se odpravil na 5-minutno vožnjo.
18. november 2011
u52174
u52174
hehe jest sm nejc a to je resnična zgodba

NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT
19. november 2011
u40264
u40264
next
19. november 2011
u64045
u64045
hudo ti kr nextej
19. november 2011
u62185
u62185
Ok,nextam

2.poglavje
Tujec na zabavi
Z Evo sva kmalu izstopila iz avta in se sprehodila peš do Nejcove hiše.Mama Milena naju je spustila nekaj 100-metov daleč od njegove hiše.Hitro sva prispela,kmalu sva videla Nejca in Roka igrati nogomet.Nejc je imel en gol,ki je bil pritrjen v travo.Gromozanski je!!
Nejc je naju z Evo povabil igrati nogomet.Jaz in Eva,pa Rok in Nejc.Z mojo sestrično sva zadela 10-golov.Resno,ne lažem ti.Eva jih je zadela sedem,jaz pa komaj tri.»Ali se gremo kaj drugega?«je vprašal Nejc.Vsi trije smo skomignili z rameni.»Grem,po frizbi«je odločno rekel Nejc.Stekel je proti hiši,skozi vrata,po stopnicah in naletel na svojo mami.Kdo je-Julia.Julia je takoj zaznala,da nekaj ne najde,»Kaj pa iščes,Nejc«je zaskrbljeno vprašala Julia.»Iščem frizbi,saj veš črn z modrimi pikami«je rekel Nejc.Med čakanjem se je trojica pogovarjala o najslavnejših nogometaših.»Itak,je Messi najbolši«je važno rekel Rok.Jaz in Eva nisva imela istega mnenja.Zato se je spletel majčken spor.Kmalu je vsa trojica zaslišala nekaj hoditi okrog hiše.Vsi so radovedno šli pogledat k kozolcu.Tam se je najbolj slišalo ropotanje.
Kmalu zatem je prišel Nejc.Hotel je nekaj reči in vsi smo mu zakrili usta.»Kaj se pa greste?«je jezno zakričal Nejc.Vsi so začeli slišati hiter tek,ko so hoteli iti pogledat kdo teče,ga ni bilo več.Videli smo samo stopinje in rdečo kapo,na njej je pisalo:Rdeča ulica.Vsi smo se začudili še posebej Nejc in Eva.»Ali ni to ulica,v kateri živiva«je zaskrbljeno vprašala Eva.Martinovi možgani drugače razmišljajo kot Evini.Če piše kaj,to za njega nič ne pomeni.»Nejc,Rok,Eva,Martin!!«je klicala Julia.Vsi smo hitro prileteli do hiše in odšli noter.»Frizbija pa nismo metali,Škoda«je žalostno rekel Nejc.Martin ga je udaril v hrbet,da bi se pomiril.Eva je medtem stlačila kapo v jakno.Komaj jih je dohitela,ko so odšli v Nejcovo sobo.Tam smo igrali monopoly,jaz sem tudi igral Rokov psp.Čas je hitro minil in vsi smo se morali posloviti.
Z Evo sva mu pozabila čestitati.Po izstopu iz hiše sva mu čestitala.Nejc je mislil,da sva mu pozabila čestitati.Sprehodila sva se do avta,obema se je med potjo vrtelo vprašanje-Kdo je bil tisti tujec,in kaj je hotel?

Aja!!!Nejc,Rok pa Julia bodo bili tudi v naslednjih poglavjih
20. november 2011
NEXT (hvala da si povedal)
20. november 2011
u62185
u62185
3.poglavje
Mala raziskava
Takoj,ko sva prišla domov je Eva vzela kapo iz jakne.Jaz se zato nisem zmenil in si šel v kuhinjo pripravit banana split.Toda,počasi me je začelo zanimati kaj dela.Zato sem šel v najino sobo.Ona spi na dodatni postelji.»Si,kaj odkrila?«sem jo z zanimanjem vprašal.Eva se ne odzove,zgleda kot,da igra detektivko v filmu.Evo sem pustil sanjati v njeni fantaziji,raje sem jo opazoval,kako poskuša kaj odkriti.Eva je tipala kapo in začutila nekaj trdega.»Aha«je veselo zavriskala,jaz sem bil zelo razburjen.Odprla je notranji žep kape in iz njega potegnila majčkeno tablico čokolade.Eva se je zelo razveselila,meni čokolada ni zgledala ravno v pomoč.»Odločila sem se,hočem razkrinkati tujca«je veselo rekla.»In,zakaj?«sem zmedeno vprašal.»Kr tko,še nikoli nisem bila detektivka«mi je Eva odgovorila.Eva mi je povedala,da bi morala začeti raziskovati kar doma.»Kaj je s tabo,lahko je tujec zdajle na Japonskem«sem pametoval.Eva se ni strinjala z Martinom,zato se je spletel majhen spor.Na koncu sta se odločila,da bosta jutri zjutraj začela raziskovati.Obadva sva se oblekla v pižame in šla v posteljo.
»Na japonskem«se je Eva zahihitala.Skočil sem iz odeje in Evo frcnil v bučo.Potem sem šel nazaj pod odejo.Obadva sva hitro zaspala.»Jutri bo zanimivo«si je Eva mislila v sanjah.
20. november 2011
next
20. november 2011
u52174
u52174
nextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnext
20. november 2011
u64045
u64045
next 100krat
02. december 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg