Forum
Ojla
rada pišem zgodbe, zato upam da vam bo ta zgodba všeč.

Sem Mel Simpson in stara sem 17 let. Moje življenje ni najbolj popolno. Nisem popularna, živim sama z mamo in psom Rickiem. Imam pa najboljša prijatelja na svetu. Mono in Brisona. Skupaj počnemo vse mogoče. Najbolj pa žuriramo. Skoraj vsak vikend se udeležimo zabave.

me

Ricki

Mona

Brison

next????
30. marec 2013
next
31. marec 2013
next
31. marec 2013
next
31. marec 2013
Hwala za nexte

Zazvoni mi budilka. Ura je 8.00. ,,Shit, šola!'' se zaderem. ,,Lubi, a si pozabila da so počitnice?!'' se je slišalo iz kuhinje. Odleglo mi je. Zazvoni mi telefon.

,,Hello baby!'' mi reče Brison ,,Prit v park, z Mono te že čakava.''
Hitro se oblečem in se odpravim v park.

[img]https://www.polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&size=l&tid=58570495[/img]

Ko sem prišla v park sta Mona in Brison že sedela na travniku. Ko sem se jima približala, sta mi ukazala naj se vsedem na tla.

J-js, M-Mona, B-Brison

M: Mel, midva hodva.
Šok!!!!!!
J: Am.... Kdaj sta pa začela? (šokirano)
B: Pred enmu tednom.
J: Zakaj.... Zakaj mi nista prej povedala?
M: Bala sva se.
J: Mi smo najboljši prjatli, nimamo skrivnosti!Kaj vama pa je?!
B: Ne vem, sorry, res!

Vsa osramočena in izdana odidem iz parka. Začnem teči dokler se ne zaletim v nekoga. Bil je Louis. ,,A si vredu?'' me vpraša. Iz kavarne stopijo še ostali: Liam, Zayn, Harry in Nial. ,,Ja, ok sem. Oprosti.'' mu rečem in se pobožam po glavi, saj sem dobila buško. ,,Gremo po led.'' reče Nial in steče nazaj v kavarno. ,,No, adijo.'' rečem in se obrnem, ampak Louis me ustavi. ,,Počakaj! Kako ti je ime?!'' ,,Mel!'' se zederem. ,,A mi daš svojo telefonsko številko?!'' se spet zadere Louis. Obrnem se, ga pogledam in se zasmejem. Vzamem papirček nanj pa napišem:

Mel
050 219 332
Call
31. marec 2013
nexttttttttttttttttttttttt!
A bereš plis mojo? http://www.igre123.com/forum/tema/nadjina-zgodba/52855/1
31. marec 2013
pardon

Mel
050 219 332
Call me sometime

Ko je Louis dobil v roke papirček se je zasmejal, mi pomežiknil in pokimal.

31. marec 2013
next
31. marec 2013
NEXTTTTTTTTTT!
31. marec 2013
hwala

Že nasleden dan me je Louis poklical. ,,Hej.'' mi je sladko rekel. ,,Hej.'' jaz njemu.
J-js, Lo-Louis

Lo: Kako glava?
J: Kr uredu. Sej sploh ni bolelo.
Lo: Samo da si vredu. Hej, zanimalo me je če bi šla z mano na zmenek. Naprimer v kino al pa kej tazga.
J: Z veseljem. Kdaj pa?
Lo: Že dones, rad bi te videl.
J: Oh, ob 16.00?
Lo: Ok, ob 16.00.

Ura je bila že 15.00. Shit, shit, shit! Ublečt se morm!

Ko sem prišla do kina je bila ura točno 16.00 in Louis me je že čakal. Gledala sva romantičen filem in Louis me je nežno prijel za roko. Kmalu je roka zdrsnila na mojo nogo (stegno). Ljubeznivo sem ga pogledala in on mene. Po koncu filma me je vprašal če hočem na obisk k njemu in drugim fantom. Seveda sem rekla LAHKO. Prišla sva do hiše in pozvonila sva, a fantje niso hoteli odpret. Skomignil je z rameni in me prijel za boke, nato pa me poljubil.

Nekaj časa sva se poljubljala in poljub je bil res najboljši, nato pa so se odprla vrata. Harry je zavpil ,,Uuuuu, imamo dva ki se poljubljata! Opa!!!''

NEXT?
31. marec 2013
nexttttttttttttttt!
31. marec 2013
next
31. marec 2013
Skozi vrata sva vstopila skupaj in držala sva se za roke. ,,A ni to Mel?'' vpraša Liam.
,,Ja, js sem Mel.'' odgovorim. ,,Lahko me pa kličete Mrs. Forever alone.''
Louis me spusti in reče ,,Hej, nisi več FOREVER ALONE! Lahko pa sva forever alone skupaj. No, a bi hodila z mano?''
,,Oooo, ok, bodiva forever alone skupaj! To pomen da bom hodila s tabo.''
Skočim mu v naročje in ga poljubim.

[img]http://www.polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&size=l&tid=42981164[/img]

,,Ljubim te.'' mi je zašepetal.
,,Tudi jaz tebe.'' mu rečem nazaj.
NEXT?
31. marec 2013
nekšt
31. marec 2013
next
31. marec 2013
next
01. april 2013
u90139
u90139
next
01. april 2013
J-js, Lo-Louis, H-Harry, Z-Zayn, Li-Liam, N-Nial
Z: Najta si sobo! (smeje)
H: Hehe, ja pejta v sobo, bo več miru.
Lo: Joj, nehejte! Sva uradno skupej!
Li: To mormo nazdravt! Nial!!!! Prnes pijačo! (smeje)
N: Alkoholna al brezalkoholna?!
J: Sam pir prnes!
Lo: Hehe, moja punca pije pir! Nice! (smeje)
Nežno ga odrinem in se mu zasmejem, on pa me objame in poljubi na čelo.

Ko smo nazdravili sem se poslovila od fantov in Louisu za lahko noč dala velik CMOK!
NEXT DAY

Jutro je bilo sončno in malo dlje sem poležala v postelji. Ves čas sem mislila samo na Louisa, na njegove nežne poljube in mehke objeme, kako me drži za boke med poljubljanjem in podobno. Počutila sem se kot v nebesih. Odšla sem v kuhinjo in si naredila zajtrk.

Zazvoni mi telefon. Bil je Louis. Rekel mi je, da greva sama kampirat v gozd. Naj samo spakiram obleke in tisto ki nujno potrebujem, ter naj obleke izbiram po pameti, ker greva v gozd in bo ponoči mrzlo, pa naj vzamem tudi kopalke, ker je blizu kjer bova kampirala reka. On bo pa prinesel drugo, kot je šotor in podobno. Rekel mi je da greva za 3 dni in da me pride iskat ob 12.00. Tako sem se veselila.

Ko me je prišel iskat, sem stekla k njemu, ga objela, poljubila in se vsedla v avto. Ko sva prispela sem samo zijala, ker je bilo tako lepo. Bilo je zelo mirno, slišalo se je samo šumenje vetra, ptice in druge živali, ter reko ki je tekla blizu šotora.

Bila sva srečna da sva sama, skupaj, ampak.....

NEXT?
01. april 2013
next
01. april 2013
●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●
Hey hey!!!!
Nočem da motim, ampak sem naredila ćisto novo temo na igre123! da bom kratka,
imenuje se art pouk in vas bom učila "artat" s photofiltrom ;') več si oglej
Tukaj:

http://www.igre123.com/forum/tema/.-t-pouk!.-3/53040/

Velik bi mi pomenilo, če se prijaviš :')
●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●
01. april 2013
next!!!
01. april 2013
Bila sva srečna da sva sama, skupaj, ampak se je vse zapletlo. Prosil me je naj grem po veje in korenine, da bova lahko jedla in počela druge stvari ob ognju. Hodila sem med drevjem in naenkrat me je zabolela noga. Od bolečine sem zavzdihnila in malo pojamrala, a šele potem sem ugotovila, kaj se je zgodilo. Pod mano sem zagledala kačo. Zavpila sem in komaj malo zatem sem ugotovila da je prepozno. Kača me je pičila v desno nogo. Louis je pritekel do mene in rekel ,,Slišal sem krik, kaj je?''
Pokazala sem mu nogo in potem še na kačo, on pa je od strahu odskočil. Ustrašil se je zame in mi s tresočim glasom rekel ,,Ta kača je strupena.''
Na hitro sem ustala a se mi je zavrtelo. Padla sem v nezavest. Zbudila sem se v Louisovem naročju.
,,V knjigi sem pogledal vrso kače in ugotovil, da je strupena, a ne smrtonosna. Stranski učinki so vrtoglavica in slabotnost. Vsaj dan moraš ležati.'' mi reče Louis in se mi nasmehne. Veselo ga pogledam, pogledam nogo in spet njega.
,,Ljubim te.'' mu rečem in pomežiknem.
,,Js tebe še bolj.'' mi odgovori in me poljubi.

,,S tabo hočem biti za vedno. Nikoli te nočem izgubit.'' mi prav sladko reče Louis.
,,Tudi jaz. Ljubim te, zelo. Ljubila bom samo tebe, vedno.'' mu rečem, ko splezam nanj.
Sleče si majico in začneva se objemati in poljubljati. Nič manj, nič več.

NEXT?
01. april 2013
nextt!
01. april 2013
next
02. april 2013
Hwala za nexte!

Drug dan, ko sem že lažje hodila, sva se odločila, da se greva kopat v reko. Napodila sem ga iz šotora, ker sem se hotela preobleči v kopalke, a ni hotel ven, končno sem ga spodila ven in se preoblekla.

Ko sem prišla iz šotora je Louis nekaj časa samo zijal, potem pa se je spomnil, da tekmujeva kdo prej pride do reke. Tekla sva, a sva prišla istočasno. Zasmejala sva se in skočila v reko. Res sva se zabavala, včasih mi je malo ponagajal, kot odpel nederček in podobno. Ko se je malo stemnilo, sva se še vedno kopala. Potapljala sem se, ko se je veja sataknila za moj nederček in mi ga odpela. Zletel je nekam stran in k meni je priplaval Louis. Držala sem se za prsi, on pa me je smeje in malo posmehovalno vprašal ,,Si kaj zgubila?''
Zasmejala sem se mu in mu bolj zapeljivo rekla ,,A mi ga pomagaš najti?''
Še on se je zasmejal in skupaj sva začela iskati moj nederček. Nisva ga našla, bilo je že pretemno. Odmaknil mi je roke z mojih prsi in me objel, hotel jih je videti, a mu ni uspelo. Potem sem se odločila. Ker je moj fant in jih hoče videti, jih bo tudi videl. Malo sem se odmaknila, spustila roke in videl jih je. Približal se mi je, me objel in nežno poljubil. ,,Ljubim te, zelo.'' mi reče in me poboža po licu. Odšla sva v šotor, ker je bilo že kar mrzlo in začela pakirati, ker bi naslednji dan odšla. Bilo je super. Goodbye gozd.

NEXT?
03. april 2013
https://www.igre123.com/forum/tema/willow-road-(ft-1d)/53065/1 Sorry za oglaševanje. Bi lahko kdo prosiiim prebral mojo prvo zgodbico? Hvala
03. april 2013
Neextt
https://www.igre123.com/forum/tema/nepozabne-pocitnice-ft.1d-in-amp-jb-in-lt-33/53129/1 bi kera brala mojo prvo zgodbico? Prosm dul mal brapcev mam
Pa sori k oglasujem
03. april 2013
nextttttttt
04. april 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg