Forum
Čau sem Afrodita. Marsikdo bi se iz mojega imena norčeval a jaz sem bila ponosna na njega saj sem imela znala resnično dobro nosit. Ja pasalo mi je ime in značaj tega imena. Za vse ki nevejo kaj pomeni naj v roke uzamejo slovar in se načitajo. Btw to pomeni boginja lepote. Ah pustimo zdaj to ter presedlajmo na naslednjo temo to so dobre prijateljice. Vsak jih ima saj jih vsak potrebuje in v ta izrek:''prijatelji ti pomagajo leteti ko tvoja krila nevedo kako'' čisto drži ter s ga tudi sama upoštevam. Ja moja starša sta ločena da moje življenje slučajno nebi bilo preveč lahkotno. No uglaven mam 2 najboljše prijateljice jasmy in pa Suzanno ki jo vsi kličemo kar Suzy. No uglavnem vse 3 smo znane pod imenom mrhe. To ime se nas drži odkar smo premagale ( v besednem dvoboju) največji trojček v soteltju. Ja pač smo bile boljše se zgodi. Vsi pravijo da smo ledene princese še posebej jaz. A se nobena ne sekira čeprav nas marsikatera stvar boli ampak začnimo na začetku. Z dnevom ki je nam vsem prinesel nekaj novega ter svežega. 1D fantje so stopali po hodniku in iskali pisarno. Mhm mamljivo in zanimivo...
30. oktober 2012
ajde ajde rabim 4 nexte da nextam
31. oktober 2012
next
next
next
next
puppy eyes
I YOUR STORYS
01. november 2012
no očitno si edina ker te zgodbice nebom nadaljevala
01. november 2012
next
01. november 2012
01. november 2012
01. november 2012
Stopila sem do njih in jih ogovorila. Niso mi vrjeli da je moje ime resnično Afrodita. Eden mi je celo rekel da se nemorem primerjat z pravo Afrodito. Povedala sem mu da se lahko oglaša samo v primeru da malo bolje zgleda. Nato pa se je Nial potegnil za mene in rekle da je Harry verjetno mislil reči da se sama Afrodita nemore primerjati z mojo lepoto. Nasmehnila sem se. Če bi njega primerjali z kom bi ga lahko primerjali z najgršim človekom na svetu pa še vedno bi bil lepši od njega. Vsi so se zasmejali Nial pa je rekel da je Harry končno dobil kokurenco v gobčnosti. Harry je samo rekel da ga ena punčka že nebo premagala. Nial je rekel da je moje telo popolno in da sploh neve o čem gobca Harry. Ja bil je skadek ampak nisem se smela ubadati z njim mogla sem dotolči Harry-ja. Rekla sem mu da si lahko mirne volje nabavi barbiko če bi rad popolno dekle. Spet so se vsi nasmejali tokrat tudi Harry. Dobrodošla v klub. Prhnila sem...
01. november 2012
next
01. november 2012
next
01. november 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext+nova bralka
18. december 2013
u157816
u157816
nneexxtt+nova bralka
18. december 2013
u165577