Forum
*** OPOZORILO: ne unicute mi teme ce sovrazite harry stylesa! ***

Sem sopeča, madeža visoka,temen obup skok skozi veliko luknjo v moji razbiti okno, kot če bi bila težavna, da bi dobili proč od nekoga. Nisem mogla razbrati njegove poteze, ker je tema o moji sobi prikazani samo sila po smrti.

"Jebi se!" Slišala sem, da mu šepetajo ostro k sebi. Modre in rdeče luči na semaforju zasveti zunaj s kratke razdalje stran, in sem začela panicarit. Vedela sem, da je ta človek je so lovili s strani policije ... in je bil v moji spalnici. Človek, oči povečal takoj, ko je videl, me je vzravnan, strmel naravnost v mene. Vedela sem, da tam, da bi morala sem se pretvarjati da spim.

Naslednja stvar, ki sem vedela, ga je pognal vame, plezanje na moji postelji tik pred mano in loputanje prepotenih rok čez moja usta. Poskušala sem kričati na pomoč, toda nič ne bi prišel ven, kot je zrcaljeno odprt oster noz in ga pritisnil na moj vrat. Solze so začela poplave iz mojih oči nenadzorovano kot sem nadaljevala Migoljiti v svojem močnem primežu. Sem ze mislila da bom umrla?

"Pssst, to je v redu." Na kratko sem pogledala na svojo roko, da je bil nad usti, mi preprečuje, da bi kar koli zvok.

~~~

Shay mislila, da bo samo še en običajen večer. Ona ni pričakovati določeno kodrastih las ki jih imajo fanti, s polnimi žepi smrtonosnega orožja, streljati kroglo skozi njeno okno in skoči skozi njega. Harry Styles je Wanted za umor šestih ljudi v razmaku dveh tednih priprt.
A je obtozen po krivem ali ne?
08. januar 2016
Lahko vsaj 1 Next?

Please!!! :/
13. januar 2016
Next!!
14. januar 2016
Obtozili so ga pokrivem, zelo me je bolelo v dusi in sem zelo trpela te velike bolecine.
Bil je ljubezen mojega zivljenja, ne pa sovraznik
ALI zavrzena smet! Resnicno sem ga ljubila in se sedaj ga.
Odpeljali so ga celo dalec stran! LE KAJ MU BO V ZAPORU!!? KAJ CE BO MU KAJ HUDEGA!!
Ni on kriv za ubijanje ampak nekdo drug!!
Policisti so prekinili preiskavo in zaprli mojega ljubega!
V novice so celo objavili z velikim naslovom:

SLAVEN PEVEC KI IGRA V SKUPINI ONE DIRECTION UMORIL 6 LJUDI!

Dalje nisem mogla vec brat, ostala sem bres besed in takoj zajokala.
Odlocila sem se obiskat harrya in mu dat upanje ampa ko sem prisla, je k meni prisel ves pretepen. Plahnila sem v jok in rekel mi je da ga je Garry pretepel.

Zacela sem ga kregati ker se ni branil!
Potem sem mu pa dalja obljubo da bom dr mascevala z vso ljubeznijo do tebe in z mojim zivljenjem in z cisto duso.

Harry nikakor tega ni zelel me vpletati dokler nisem srecala mikenzija.
Izrekla sem mu nekaj besed, dala zausnico in ga poslala v pekel!

Vsi domaci so me cudno gledali in mislili da dem morilka zato dme ostala bres hise.
Zacela sem si iskat mojo ki bo od mene in harrya.

Najprej sem pa odsla k harryu. Dal mi jr kljuce od njegove hise in tak dem zagledala sledove od kri.
Takoj sem posumila da je kriv in sem ga z vso ljubezinijo zacela sovrazit.
Potem sem odsla do kleti in tam zagledala.....
3 nexte? Pleaseee
17. januar 2016
Next..
Am. V določenih delih se popolnoma zgubim. In nevem kaj si napisala.
tako da lahko malce bolj azločno pa uporabljaj šumnike . ž,š,č,ć...pa prvo napiši na wordu pas i sama perberi Next ki ga objaviš.
drgače pa je čist ok zgodbica, če jo bom bolje razumela bo boljša
17. januar 2016
Sm na tabčici pa ne morem delat sumnikov.
17. januar 2016
Se 2 nexta? :/
24. januar 2016
u199774
u199774
Next Next
24. januar 2016
Ssamo eden valja
24. januar 2016
Next!!
24. januar 2016
Bila je pistola. Odnesla sem jo na policijo in rekla da sem nasla jo v kleti.
Pregledali so jo in rekli da je bilo z njo ubitih 6 ljudi za katere je obtozen harry.
Potem pa se je harry postavil pred mene.
Cudno sem pogledala in vprasala kaj je narobe. Rekli so da so nasli prstne odtise od nekega hanrika bul.
Zelo sem si oddahnila in objela zelo mocno harrya.
Potem pa me je nekdo ustralil v hrbet. Takoj so me peljali v bolnisnico in poskrbeli zame. Operacija je trajala nekaj casa potem pa so me premestili v sobo!

28. januar 2016
Next

boga.. ):
28. januar 2016
Next
28. januar 2016
u199774
u199774
Next Next Next
28. januar 2016
Next Next
nova bralka