Forum
Nekega dne ko sem se ravno odpravljala iz šole me je po telefonu poklicala mama. Vprašala me je če lahko grem po denar na banko, ker ona trenutno ne more. Povedala sem ji da lahko potem pa sem jo še vprašala če lahko grem potem ven s prijateljicama Alice in Jane. rekla je da lahko, torej sem kar se da hitro odpravila na banko.
Ko sem vstopila v banko se je tam kar gnetlo ljudi. Med njimi sem opazila tudi očeta prijateljice Alice in odšla sem ga pozdravit. Tudi on mi je prijazno odzdravil. Ko sem stopila do okenca k bančni uslužbenki in plačala denar, sem morala kaj hitro na stranišče. Medtem, ko sem čakala v vrsti za wc sem malo brskala po telefonu, ko je naenkrat mimo mene prišel moški in me skoraj prevrnil. Potem pa mi je začel tečnarit češ, kaj se pa greš, da se kaj prerivaš. Ne vem zakaj, ampak zdelo se mi je, da sem moškega že nekje videla

Moje ime je Hannah in imam dva bratca in eno sestrico. Eden brat je star 7 let in mu je ime Alex drugi (mlajši) pa je star 2 leti in mu je ime Tom. Sestrici pa je ime Emma in je stara 4 leta. Jaz sem stara 12 let prav tako kot Alice in Jane. Rada imam pse in mucke. Moja najljubša pasma psov so dalmatinci. No, tako kar veliko ste zvedeli o meni, zdaj pa še fotke...

To je moški z banke:

To sem jaz:

To je Alice:

to je Jane:

to sta moja bratec in sestrica (Emma in Tom):

in to je Alex:

nextam? ;) :) :P

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

18. september 2011
next
podpis:vedno tvoj BFF
19. september 2011
še vedno nevem kje sem moškega videla, ampak zdelo se mi je, da sem ga videla v vrtcu, ko je prišel po Roxy (Roxanne) najboljšo prijateljico moje sestrice Emme. Tam sem ga videla zato, ker sem ravno šla po Emmo in Toma. No, skratka. Ko sem poklicala Alice in Jane na mojo žalost Jane ni mogla priti ker se morala učiti kemijo in zgodovino. . Ko sva se z Alice dobile pred knjižnico in odšle na igrišče, sva predvajale muziko, najino najljubšo - Bruno Mars The lazy song. Ker sva nabijale na polno nisva slišale prepira med moškim z banke in nekim fantom starim približno 16 let. Ker ga nisva slišale midve ga je slišal pa najin sošolec Erik v katerega sva bili obe noro zaljubljeni.

next??
26. september 2011
next next next
podpis:vedno tvoj BFF
27. september 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg