Forum
Živjo!!!
Midve z Jess (you my friend) sva se odločili da napiševa zgodbico.
Ne veva še točno o čem bo govorila, ker bova vse delali sproti in spontano.
Vseeno upava da vam bo ušeč in, da vam nikoli ne bo dolgčas.
Kritike so dobrodošle (vljudne) pa tudi pohval se ne braniva .
Jaz bom pisala z vidika mame, Jess pa hčerke. Uživajte!

Ali boš redno brala zgodbico?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

20. maj 2012
jaz
20. maj 2012
Draga prijateljica! Sem Clara Wolfwood in živim v majhni vasici v Angliji, ki nosi ime Clovelly. Sem samska in živim skupaj z mojo edino hčerko. Delam v bolnišnici, kot babica.

Odložila sem pisalo. Naenkrat se mi je ideja, da pišem pisma izmišljeni prijateljici butasta in otročja. Res, da mi je vedno bolj pogostoma dolgčas, a to še ni razlog, za to da se obnašam kot osamljen pet leti otrok. Moj, bog saj jih imam 34! In vedno prvo pomislim samo nase! Saj imam še 15 letno hčerko, ki me potrebuje. Včasih si želim, da bi jih imela zopet 10, da bi se lahko potopila v svoj domišljijski svet in odplavala daleč stran od vsakdanjih skrbi in težav. Potrkalo je po mojih vratih. Še tega se je manjkalo, da hčerka vidi kaj pišem! Hitro sem čez popisan list papirja položila knjigo. »Ja, vstopi!«
20. maj 2012
še 1 next
20. maj 2012
next. : 3
20. maj 2012
še 1 next
20. maj 2012
sm se prje zmotla
20. maj 2012
next...
20. maj 2012
Hvala no jaz pišem kot hčerka
20. maj 2012
u92636
u92636
nxt
20. maj 2012
"Živjo mami,kako si?" "No ni najboljše. Kako je bilo v šoli miška?" "Zelo dobro. Dobila sem 5ko. Zakaj pa ni najbolje" "Nič malo se ne počutim najbolje ampak sej je vseeno. Pojdi domov,pripravila sem ti kosilo. Samo pogreti moraš." "Mami saj veš,da teka ni treba. Sama si znam skuhati kosilo." "Vem samo tako." "Čawči mami." "Adijo Miška." Šla sem domov. Ker sem se ravno spomnila,da sem mami pozabila nekaj povedati,sem jo poklicala. "Živjo mami neki sem ti pozabila povedat." "No miška povej." "Danes grem s Lilly in Evangelin v kino." "Uredu dovolim ti. Kdaj pa greste?" "Čez 2 uri. Ob petih." "Uredu adijo miška" "Čaw baw." Hitro sem pojedla kosilo. Začela sem se preoblačiti. Preoblačila sem se zelo dolgo. Moja mami je bogata zato imam zelo veliko oblek. Oblekla sem se v rumeno oblekico z rožami. Potem pa sem se še naličila. Čevlje sem izbrala pol ure. Na koncu sem se odločila za:rumen čevlje z visoko peto. Ob petih sem si ravno delala frizuro. Imela sem spuščene lase. Evangelin in Lilly sta siobe oblekli kratko majico in kratke hlače. Zmenile smo se,da bomo dale gor sončna očala zato smo jih dale gor. Do kina je bilo od mojega doma samo 5 minut,zato smo šle peš. Odločile smo se,da gremo gledati Titanic 3D. Kupile smo si vsaka ene kokice in coca-colo. Po kinu smo šle v najboljšo restavracijo. Imenuje se: Experimet restavration. Jedle smo mesek z kitajsko hrano. Po tem pa smo šle vse domov. Ker je bilo že pozno sem morala iti spat. Oblekla sem se v mojo najljubšo pižamo. Pred spanjem sem še brala Somrak. To je moja najlubša knjiga. Potem sem zaspala. A prej sem še mislila kako je lahko mami preživela dan.

Nextam????????
20. maj 2012
aja še ena:

20. maj 2012
neext
20. maj 2012
next
20. maj 2012
next
20. maj 2012
next
21. maj 2012
Vampirka20 nexta
21. maj 2012
ok bom zdele probala
21. maj 2012
Odšla je. Takoj potem pa je zazvonil moj samsung. "Živjo mami neki sem ti pozabila povedat." "No miška povej." "Danes grem s Lilly in Evangelin v kino." "Vredu, dovolim ti. Kdaj pa greste?" "Čez 2 uri. Ob petih." "Vredu, adijo miška" "Čaw baw." Seveda ji dovolim! Mora imeti tudi malo družbe. In če bom že jaz dan preživela bedno ni treba, da ga še ona. Pismo sem vrgla v ogromen kamin v dnevni sobi. Nisem vedela kaj naj počnem. Ven s prijateljicami že dolgo nisem šla a se mi ni dalo, na zmenek pa si niti pomisliti nisem upala. Moški so vedno gledali samo na moj denar in ne na mene kot osebo. Usedla sem se na prostoren kavč in odprla svoj apple laptop. Tako ne gre več naprej! Sem pomislila. V Google sem vtipkala Ženitna posredovalnica in izpolnila sem prijavnico. Vse sem napisala po resnici le na vprašanje po premoženju sem odgovorila : malce podpovprečno, kar je skoraj pomenilo revno. Moj načrt je bil spoznati osebka moškega spola, ki ne ve, da sem bogata. Kot sliko sem zanalašč izbrala tisto, na kateri si nisem najbolj všeč in prijavnico sem nato odposlala. Srce mi je noro bilo. Kot najstnici, ki prvič kaj hudega ušpiči. Zgodaj sem odšla spat in v napol snu sem še slišala kako so se zaprla vrata hčerkine sobe.
21. maj 2012
še vsaj 2
21. maj 2012
u92310
u92310
next
21. maj 2012
še vsaj 1
21. maj 2012
next..
21. maj 2012
neext
21. maj 2012
u92636
u92636
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttt
22. maj 2012
jess nexta
24. maj 2012
sory jaz lah nextam sam čez vikend
25. maj 2012
okej sej bo zdele vikend ;DDDDD
25. maj 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg