Forum
u11623
u11623
Motel Teme
I.
DUH LJUBEZNI

Začutila sem leden veter, ki je pihal po mojem telesu. Ni me tako zeblo. Nisem vedela kam naj grem. Čez nekaj časa me je začelo nekaj otipavati. Nikogar nisem videla, ko sem pogledala okoli. Zdelo se mi je kot, da se dogaja nekaj čudnega. Nato se mi je pokazala deklica oblečena v rdečo obleko. Nisem vedela kaj naj storim. Nenadoma je me je začela klicati, po mojem imenu. \'\'Nikki, Nikki ustavi se pomagala ti bom!\'\' \'\'Kdo si? Kako bi mi lahko pomagala?\'\' \'\'Iščeš prenočišče kajne? In ime mi je monique!\'\'
\'\'Kako veš, da iščem prenočišče?\'\' \'\'Sledila sem ti, ko si pobegnila od doma.\'\' Nato je izginila. Nenadoma se je prikazalo sonce. Slekla sem si debelo jopo, ki sem jo nosila. V eni sekundi sem opazila toliko veliko ljudi. Cela ulica jih je bila. Res, videla sem jih. Stopila sem naprej in se zaletela v osebo, ki je nato poletela v zrak. In rekla \'\'Kako pogumna si, da se lahko zaletiš v mene.
Odprl je svoj barvni dežnik in ga nameril vame. Pred njim sem videla Monique. \'\'Daj mu en dolar!\'\' Dala sem mu ga in on je rekel \'\'Tista Monique je tu, kajne?\'\'
\'\'Reci mu, da me ni!\'\' \'\'Ne, jaz ne vidim ničesar razen vas.\'\' Moški je odšel. \'\'Monique, kje si?\'\' \'\'Pridi v podzemno postajo št. 230. tam te počakam\'\'

a nadaljujem????????????????????????????????

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

30. julij 2010
u11623
u11623
če bom mela kakšno napako me opozorite!
30. julij 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg