Forum
Napisal bom zgodbo v kateri bo čim manj magije, ampak to ne pomeni da ne bo magičnih živali. Ne skrbite. Bodo. V tej zgodbi tudi ne bo več različnih ras. Samo ljudje. Pisal bom v tretji osebi.
To je zemljevid:

Boš bral tako zgodbo?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

01. september 2013
za začetek potrebujem en next
01. september 2013
Next!!!!!
01. september 2013
ok
01. september 2013
"Zbudi se danes je šola," je zakričala njegova mama.
"Že grem no,"ji je zadrl nazaj Sam.
Sam je počasi zlezel iz postelje in se pripravil na navaden šolski dan. Niti sanjalo se mu ni kaj se mu bo pripetilo. Za zajtrk je pojedel skledo koruznih kosmičev in kot ponavadi jo je pozabil pospraviti v pralni stroj.
"Si pospravil skodelico v stroj Sam? Pojdi nazaj in naredi to!"
"Že grem, že grem," je zdolgočasen Sam odgovoril mami.
Ko si je obul copate in nadel šolsko torbo se je odpravil k avtobusni postaji. Tam je malo poklepetal s prijatelji iz vasi, medtem ko so čakali na avtobus. Kot ponavadi je nekdo iz vasi zamudil in voznik je že grozil da bo speljal ko smo ga zagledali:"Pohiti," je zakričal Luka. Ko je bil lepo na avtobusu je voznik speljal in ker se mu je mudilo so šli zelo hitro.
Prišli so do šole, ki jo je Sam tako sovražil, da ga ne brigalo če bi pogorela do tal, z nekaterimi učitelji in učenci v njej.
V razredu je bil najmanjši in velikokrat so ga zafrkavali.
To jutro si je z gelom za lase malo uredil frizuro in zdaj je bil to problem.
"Daj umakni to čupo," je rekel sošolec v klopi za mano in vsi so se zasmejali tej neumni šali. Postalo mi je zelo vroče in najrajši bi ga enkrat močno udaril.
Na avtobusu domov pa so se starejši učenci zvalili na njega. Sam bi najrajši izginil in se nikoli več pokazal na tem svetu. Doma je pozdravil psa Reksa in pobral pošto. Tedaj pa je videl dolg paket, ki je bil naslovljen na njega.
Šel je v hišo paket položil na mizo in si mrmral sam pri sebi:"Kaj je to? Jaz že nisem ničesar naročil." Odprl je paket in noter je ležal prelep meč.

01. september 2013
Neeext!!!
01. september 2013
še enga
01. september 2013
a je uredu?
01. september 2013
u125821
u125821
next
01. september 2013
Odprl je paket in noter je ležal prelep meč.
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Takrat pa je slišal avto. Hitro je nesel meč v sobo ter zaklenil. Če bi starši videli meč mu ga zagotovo ne bi dovolili obdržati.
"Sam!!!! Sam!!!!!!! Le kje je ta fant," je godrnjal oče.
"Že grem!!!"
"Pohiti in mi pomagaj odnesti te stvari v hišo!"
Ko sva vse zložila v hišo je prišla domov Beth, ki ji kot ponavdi ni bilo treba nič delat.
Torbo je vrgla na tla in prižgala televizor. Prestavila je na tisti program Dinsney Channel. Tega programa je bilo v hiši polno, Beth ga je vsak dan gledala vsaj 5 ur, poleg tega sem jo že tako sovražil saj je bila naduta kot le kdo. Če kdo ne bi razumel kaj pomeni biti nadut bi moral samo za en teden iti v isto sobo kot Beth pa bi takoj razumel. Z bratom Mikom velikokrat rečeta:"Osebek ne pokaže napredovanja."
No Sam je šel v sobo pogledat meč. Še vedno je ležal na postelji kjer ga je pustil.
"Waw. Le kdo mi ga je poslal." se je vprašal. Tedaj je prišel še eden avto.
"Mama" je na glas pomislil.
"Paul! Pridi mi pomagat!" je se je slišalo mama.
"Že prihajam ljubica!" se je spet zaslišalo oče.
"Sam pridi sem in mi pomagaj," je zaslišal.
"Kaj pa Beth?" je vprašal Sam
"Beth pridi tudi ti," je rekla mama.
"Samo še to do konca," je odgovorila Beth.
"Zmeraj rečeš to in potem gre naprej in naprej," se je razburil oče.
"OK OK," je odgovorila Beth.
"Sam, potem bo posesal in očistil oba avta,"je rekla mama.
"Zakaj jaz? Kaj pa Beth in Mike" je ugovarjal.
"Tudi onadva bosta pomagala," je rekel oče.
01. september 2013
če hočeste izvedeti kaj se zgodi potrebujem dva nexta
01. september 2013
u125821
u125821
next
01. september 2013
še enga
01. september 2013
Next!
01. september 2013
"Tudi onadva bosta pomagala," je rekel oče.
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Ko so končali je bil že večer. Povečerjali so in Sam je takoj stekel v sobo. Gledal je meč dokler si ga ni drznil prijeti. Takoj je začutil nenavadno toplino v dlaneh , ki se je potem razširila po vsem telesu.
"Kaj pa je to," se je vprašal Sam in pobliže pogledal ročaj meča. Na koncu ročaja je bilo nasajeno rumenkasto steklo v obliki krogle. Sam je še bolj približal meč in gledal v kroglo....
"Kdddooooooo siiiiii tiiiiii," je vprašal globok glas.
Sam je izpustil meč kajti tista krogla je dobila oko in to se je široko razprlo in spregovorilo.
Počasi se je Sam opogumil in se približal meču ter očesu.
"Kdddooooooo siiiiii tiiiiii," je spet vprašalo oko
"Sam sem," je odgovoril Sam.
"Potem je bila prerokba resnična," je reklo oko.
"Kakšna prerokba?"
"Prerokba kako bo nekdo ki ni iz našega sveta dobil meč z zmajevim očesom in nam povrnil stara kraljestva."
"Nevem o čem govoriš," je zmedeno odgovoril Sam.
"Primi meč za ročaj z obema rokama in ponovi za menoj," je ukazalo oko.
"Ampak..."
"Nič ampak naredi kar sem rekel"
"OK OK" se je vdal Sam
Prijel je za ročaj in ponovil za očesom:"Fire and Blood, this is my word. I want to go in Britannia!"
Sam je začutil sunek vetra in znašel se je v drugem svetu imenovanem Britannia
01. september 2013
OMG!!! Next!!!
01. september 2013
jutri
01. september 2013
a je uredi?
01. september 2013
Ok
01. september 2013
FUUUULLL CARSKO!!!
01. september 2013
res?
01. september 2013
JA!!!
01. september 2013
u147357
u147357
nnnneexxttt + nova bralka
02. september 2013
NEEEXT! BTW najprej se mi je mal čudno zdelo da si sam link pustu sam mi je zgodba všeč!
02. september 2013
u148552
u148552
super zgodba zato nujno next
02. september 2013
Next! :3
02. september 2013
Sam je začutil sunek vetra in znašel se je v drugem svetu imenovanem Britannia
"Kaj za vraga..... Kje sem," je zmedeno vprašal Sam.
"Si v deželi imenovani Britannia,"je zapiskal glasek.
Sam se je hotro obrnil in zagledal......škrata?
Nekaj časa sta se samo gledala ko je Sam končno spregovoril:"Kdo za ......kdo si pa ti? Škrat?"
"Nisem škrat! Jaz sem Elf Veliksi,"je užaljeno odgovoril Elf.
Sam je prasnil v smeh:"Veliksi?Saj si pritlikavec"
"Ne smej se," je zakričal Elf in tedaj privlekel na dan mogočno bojno sekiro:"Raje imamo če se nam reče majhni ljudje!"
Tedaj se je pognal nad Sama, Sam je nagonsko dvignil meč v obramo in odbil je prvi udarec. Ampak so udarci prihajali prehitro in malček je bil zelo močan za nekoga njegove rasti. Njegova obramba je vse bolj pešala, ko je spet začutil tisto nenavadno toploto, ki mu je vlila nove moči:"Fire and Blood, this is my word. I want to defeat this bastard,"je Sam zakričal v nekem drugem jeziku.
Škrat je spustil sekiro:"You speak our language?"
"Kaj," je vprašal Sam.
"Če govoriš naš jezik. Tiste besede so bile v starodavnem jeziku te dežele,"je rekel Elf
"Ne, neznam ga. To mi je samo padlo v glavo pa sem rekel," je zmedeno odgovoril Sam
"Kako je ti ime?" je vprašal Elf.
"Ime mi je Sam," je odvrnil Sam.
"Torej je prerokba resnična," je potiho zamrmral Elf
"O kakšni prerokbi govorite vsi," je že nestrpno vprašal Sam.
To je Elfa zmedlo:"Vsi? Kdo vsi?"
"Tudi to oko je reklo nekaj o nekakšni prerokbi," je zdogočasen odgovoril Sam.
To je Elfa še bolj zmedlo:"Oko? Kakšno oko?"
"Tole," mu je Sam porinil ročaj meča pod nos. Takrat se se spet pokazalo... Elf je skoraj skočil iz kože tako se je prestrašil:" Ka-kaj je to," je ves prestrašen jecljal Elf.
"Živijo Elf, vidim da si tak kot zmeraj," je reklo oko.
"Drago, ne straši me tako no. Skoraj be me kap."
Zdaj je bil Sam na vrsti da je bil zmeden:"Se vidva poznata?"
"Seveda, ko sva bila mlada me je Elf velikokrat jezdil, saj ne da je bil dober,"je posmehljivo odgovorilo oko.
"Hej nisem jaz kriv da sem se začel bati višine," je bil spet užaljen Elf.
"No kdo mu bo povedal prerokbo in mu predstavil Britannio," je vprašal Drago.
02. september 2013
nexti ne bodo tako pogosti zaradi šole
02. september 2013
a lahko dobim 3 nexte?
02. september 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg