Forum
živijo
pisala bom zgodbo o morskem svetu
takole pa začnimo

dddrrrrrriiinnnnnn,ddddddddrrrrrrrrrrrrriiiiiiiiiiiinnnnnn zazvoni budilka "mpresneta budilka!!!mami dej ugasn budilko!""pokonci zaspanka"reče mama z nežnim glasom."kaj?one šola(skočim iz postelja)
mar mi tega nisi mogla prej povedati!"rečem obupano ko oblečujem hlač na mojo mehko kožo."kam se ti pa tako mudi?"vpraša mama začudeno."ja šola je kaj ti je?Pa saj danes ni šole!!!Nazaj v posteljo grem."rečem in zeham."seveda zvečer si bila dolgo pokonci.ker so so počitnice mi boš pomagala v trgovini."reče,in zloputne vrata.

to sm jes:

to je moja mama:

22. september 2012
2 nexta
22. september 2012
potem je v sobo prišel oče."povadi svoj saksofon,potem pojdi oprat avto,prištimaj kosilo,potem pomij posodo..." mi naklada oče."nnnnnnneeeeeeeeeee!!!stop dovolj.ven iz moje sobe!!"zavpijem na očeta."prav sam potem mi ne tež da hhočeš s prjatli na morje."in se odpravi proti vratom sobe."počakajjjj!!!.okej storila bom to."rečem divje."okej samo na morje greš z nama."reče oče umirjeno."neeee nočem!!"zavpijem da v mojo sobo priteče mama."Kaj se je zgodilo?"vpraša čisto prestrašeno."ne bom šla z vama na morjee!!"še bolj zavpijem."same te že nebova pustila.ljubica moja skupaj se bomoimeli zelo lepo.!"reče oče navdušeno,medtem ko mi mama že pakira klošarske obleke."Kaj je stabo!ne bom nesla na morje te klošarske obleke.""kaj ti pa je?prvič.-to niso klošarske obleke,drugič-zakaj si jih sploh kupila!!!"reče mama."zato ker so že izven mode!!!"
23. september 2012
u85875
u85875
ja katja a si konc
14. december 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg