Forum
next
20. junij 2012
LUKA!! Nato je hiro stekel do mene jaz sem tudi stekla ampak me je dohitil. Vrgel se je na kolena in me pet minut prosil, če sprejmem večerjo in da se bi pogovorila. Jaz sem se obrnala in ga nisem poslušala, ker me je zelooo prizadel. Mama je rekla kako sem lahko ne olikana. Obrnala sem se in hotla sem mu rečiti, da sprejmem večerjo. V trenutku je prišla njegova prijateljica, ki sta se poljubljala danes. Rekla mi je: Zakaj loviš mojega fanta, stara cunja! Luka ji je skočil v besedo biiiivšega fanta. Jaz sem si malo oddahnila. Kregali smo se pol ure. Mamo sem vprašala kam gremo na večerjo. Odgovorila mi je in gledala v tla: Nikamor ne gremo, rekla sem samo zato, ker me je Luka prosil, da prideš na plažo, ker se bi odožil. Zvpila sem: SOVRAŽIM VAS!!!!! In odhitela v svojo sobo. Tako sem zaloputnila vrata, da sem skoraj ostala brez njih. V sobi sem razmišlala kako sem neumna, sanjam o Lukatu kako se bo med nama naredila iskrica, ampak mi je že od začetka lagal, da nima punce jaz sem mu vrjela, mama mi laže nisem si mislala.

RAZMIŠLJAM

SE JOKAM

Luka je rekel svoji bivši: Ti Juliji praviš, da je cunja ampak ti si na gnusna cunja!! Žalostno je odšel proti mizi in se spomno, da so na njegovi šoli imeli slovenija ima talent in da je zmagal v petju. Stekel je do naše hiše in potiho šel pod mojo sobo. Jaz sem slišala petje in pogledala skozi okno in videla Luko, ki poje imel je tudi listek na katerem je pisalo:

GLEDA IN GA VIDIM

Bila sem zelo vesela. Stekla sem k njemu in ga objela. Peljal me je na plažo, ta ki bova večerjala. Na mizi sem zagledal vrtnice, na njih je pisalo ZATE.

VRTNICE

... Na mizi so bile tortilje.

Pogovorila sva se in on mi je povedal, da je to njegova bivša.... vse sva se pogovorila, ko sva prišla do doma sva se mogla posloviti, poljubil me je na usta in rekel....
20. junij 2012
next
20. junij 2012
next
20. junij 2012
Next
20. junij 2012
neext
20. junij 2012
neext.
20. junij 2012
u91739
u91739
next!
20. junij 2012
next
20. junij 2012
u82298
u82298
next
20. junij 2012
next
20. junij 2012
u70791
u70791
neeext nujno
20. junij 2012
next
20. junij 2012
u73804
u73804
nexttt!
21. junij 2012
u82298
u82298
next
21. junij 2012
next
21. junij 2012
u74711
u74711
next
22. junij 2012
u68138
u68138
nexxxxxxxxt!
22. junij 2012
NEXT
23. junij 2012
DA ME LJUBI IN ČE BI BILA NJEGOVA PUNCA!! Jaz sem seveda reklaa jaa in sem se spomnila kaj mi je naredila danes zato sem ga prosla, da se pogovorima. Ko sva se vse pogovorila in razčistila mi je podaril sladki poljub in me vprašal kdaj bova povedala staršem. Rekla sem, da jutri zvečer.

SLADKI POLJUB

..Nato sem odhitela veselo domov. Odprla sem vrata in me mama na kolenih prosila naj očeta prepričam, da gre zdravniku in bila je vsa objokana. Nič nisem razumela in sem mami rekla naj se pomiri in ji skuhala kavo.

KAVA

Osedle sva se za mizo in mi povedala, da je oče omedlel in da ima zelo visoko vročiino, on pa noče da pokličem zdravnika. Meni je tudi šlo na jok, ker sem imela očeta zeloo rada. Vprašala sem jo kaj zdaj dela in mi odgovorila,da spi. Sla sem takoj k njemu in se odločila, da bom pri njem celoo noč. Mama je rekla, da bo ona ga pazla in naj grem jaz spat. Jaz sem ji rekla obratno in me poslušala. Slišala sem jo kako je jokala celo noč in jaz tudii. Ko se je oče zbudil je dejal: Herka zakaj sii bila pri meni celo noč saj mi nič ni! Mama je v kuhinji pripravljala zajtrk za očeta ina ga prinesla v dnevno sobo

ZAJTRK

....Oče je jedel in kar naenkeat je pozvonilo mama je odšla odpret. Zagledala je Lukata on je vpršala, če sem jaz doma. Prišla sem ven in me je vprašal kdaj bova staršem povedala da sva par. Odgovorila sem mu, da ne danes, ker je oče zelo bolan in me skrbi za njega zato se s tabo nebom veliko dobivala vendar te imam zeloo rada. Poslovila sm see. Nisem obogala očeta in pokliicala zdravnika. Zdravnik je prišel in rekel, da mora počivati in vročina je že padla in naj se jutri oglasi v bolnici. Mama ga je pospremla do vrat jaz se pa očku skuhala čaj

ČAJ

.. Ko sem mu nesla čaj sm ga uprašala, če mi posodi nekaj denarja, da si grem kupit računalnika, da se bi pogovarjala s Tejo mojo najboljšo prijateljco. Dal mi je denar in sva z mamo odšle kupavat ona je odšla v spar jaz pa u big bang si kupit računalnik

..Medtem je očeta pazi Luka. Ko sva prišle domov sm odprla nov računalnik

.. in sva se s Tejo začele pogovarjati. Pogovarjale sva se o vsem in čez nekaj časa je na balkon prišel neki listek. Hitro sem morala končati in odšla pogledat na balkon. Na njem je pisalo
"OB OSMIH BODI NA PLAŽI "
Odšla sem se oblečit. Oblekla sm se takole:

...in ubula

Prišla sem na plažoo in videla....
23. junij 2012
next !!
23. junij 2012
rabim najman 5 nextov
23. junij 2012
neeext
23. junij 2012
u73804
u73804
next!!!!!!!!!!!
23. junij 2012
next
23. junij 2012
next
23. junij 2012
nextt
24. junij 2012
u70791
u70791
nextttt
24. junij 2012
next
25. junij 2012
DVA VELIKA SRČKA IZ MIVKE IN ZRAVEN JE BIL LUKA!!

..Takoj sem stekla k Lukatu in mu skočla v objem. Rekla sem mu, da sem ostala brez besed in ga poljubila. Nato mi je prišepnil, če bi lahko šla z njim v kino gledat romantični film, Skočla sem mu v besedo in rekla "jaaa". Poklicati sem morala mamo. Rekla mi je da lahko grem z njim v kino vendar morem priti domov ob enajstih. Čez sekundo sem se spomnila, da je oče zeloo bolan. Mamo sem vprašala kako je z očetom in ona je rekla, da nima več vročene ampak ga še malo boli grlo. Rekla sem, da ga bom pazla in da ne grem v kino vendar je mama rekla, naj grem v kino se malo razvedrit in da bo ona zelo dobro pazla očeta. Malo sem razmišljala vendar sem se hitro odločla, da grem v kino. Luka me je prijel za roko in sva odšla proti kinu.

OBJELA SEM GA IN POLJUBILA

...Prišla sva in Luka je šel kupit vstopnice in kokice. Jaz se pa sedela in ga občudovala, kako je fajni in kako sem lahko dvomila vanj.

KOKICE

.. Počasi sva se premika proti dvorani. Ko sva prišla notri je bilo zeloo malo ljudi in sva se osedla na svoje sedeže. Film je bil tako sladki in luškani. Po koncu filma me je Luka peljala na sladoled. Ura je bila komi pol deset in imela sva eno uro in pol še časa. Nisva vedela ka bi delala nato sva se odloča, da se grema sprehat po plaži in da bi gledala zvezde. Šinila me je zamisel, da se bi šla kopat on je bil tudi za to. Domov sem hitro stekla po kopalke in po brisačo skupaj sva se vrgla v morje in plavala, se poljublala, tunkala do onemoglosti ura je bila pet do enajstih hitro sem mogla odditi pomov ter še mu dala zadnji poljub.

ODŠLA SVA PROTI MORJU

...Skoraj sem zamudila ampak mama je že spala. Odšla sem malo na prenosnik in odšla na facebook in videla spročilo

Teja: v ponedeljek pridem k tebi na morje in boš mi povedala kar si mislila RTM
Mislila sem sii super komi čakam, da pride in da ji povem za Luka. Odšla sem se s tuširat in odšla spat. Zbudila sem se in sem se spomnila, da morem iti na avtobusno postajo čakati Tejo. Avtobu pride ob devetih. Ura je bila pol devet hitro sem se oblekla. Oblekla sem:

... in obula

[img]https://www.polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&size=l&tid=40080103[/img]

.. Mama je trkala na moja vrata in rekla: Srček zajtrk!!. Rekla sem ji morem odditi na avtobusno postajo, ker me tam čaka Teja s svojo družino in pozabla sem ti to sporočit.
Prišla sem ven in ujela taxi

Taxi

... Z njim sem se peljala do avtobusne postaje in na avtobusni postaji sem videla prometno nesrečo. Zaletela sta se avtobus in avto. Hitro sem šla vprašat, če se je to zaletel avtobus, ki prihaja iz Londona? Odgovorili so mi...

**************************************************************************************************************** Ali želite da nadaljujem next?
Ali vam je zgodba všeč?
Za naslednji next potrebujem najman 9 nextov ?

Rada vas mam
25. junij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg