Forum
To je moja prva zgodba na igre123 in upam,da jo boste brali,ker se bom zelo potrudila in bom z veseljem pisala..Glavne osebe:
Ime:Ana
Priimek:Kotnik
Starost:15(čez 1 teden 16)
Iz:Ljubljane

Ime:Nina(moja bff)
Priimek:Goršek
Starost:15(čez 2 meseca 16)
Iz:Ljubljane
Ostale osebe dobite sproti
!UvoD!
Ura je bila 06:00,ko me je zbudila budilka.Bil je petek ampak bila je šola.Vsa zaspana sem se odšla v kopalnico stuširat in uredit.Nato sem se oblekla v: Zeleno majico na kratke rokave,Belo,zelene kratke hlače in zelene ALL-STARKE.Pojedla sem še mamine palačinke namazane z Nuttelo in peš odšla proti šoli.Med potjo se mi je pridružila tudi moja bff od 1 razreda Nina.Sedaj sva bili 1 letnik Gimnazije v Ljubljani.Pogovor j-jaz n-nina
J-O Hei Nina
N-Haj,kako si?
J-Super,pa ti?
N-Enako.A veš,da danes pride novi fant na našo šolo?
J-A res ali kaj?
N-Aha
J-Komaj čakam
N-Hehe enako bff moja.
Prišli sva v šolo in odšli do najinih omaric.Vanjo sem dala torbo le peresnico in zvezke za Angleščino sme vzela ven in z Nino odšle proti učilnici za Angleščino.Med potjo pa se je vame zaletel najbolj kjut fant na svetu

Evo tukaj je uvod v zgodbo in upam da vam je všeč

Ali vam je všeč zgodba?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

20. julij 2012
u54764
u54764
next!
20. julij 2012
O prvi next,evo nextam sam zate aja pa če oglašuješ pls
20. julij 2012
Pogovor f-fant j-jaz
F-Joj,oprosti,oo sem neroden -.-
J-Ah saj ni kaj
F-Oprosti še enkrat res.Aja ime mi je Miguel Sanchez in sme iz Španije.Kako pa je ime tebi lepotička
J-Meni je ima Ana.Ana Kotnik.Kateri letnik si?
F-Me veseli,1 ti?
J-Eanko se vidiva
F-Oki čaw
Ko sva z Nino odšle naprej sem kar vriskala od veselja,saj mislim,da sem zaljubljena do ušes .Učiteljica nam je predstavila Miguela in vsedel se je zraven MENE!Celo uro sva si pisala,vprašal me je če grem po pouku na pijačo in rekla sem DA.Po pouku sva se z Miguelom zelo zabavala,ko sva odšla na sprehod pa me je poljubil na usta in me vprašal če bi bila njegova punca.Bila sme zelo vesela in srečna in rekla sem DA.Skupaj sva se zabavala do 16:30 nato pa sem odšla domov.Doma sme pojedla rižoto,naredila nalogo,bila na fb nato pa sme na svojem črnem iPadu poslušala tole muziko:
.Ob 22:40 sme se odpravila spat in komaj sem čakala,da se jutri ob 15:00 dobim z Miguelom v parku.Zjutraj sem se zbudila ob 10:30,pojedla kurh z nuttelo se umila,umila zobe in oblekla.Odšla sem na fb,ob 14:50 pa sme odšla v park kjer me je že čakal moj piki Miguel.
Next??
20. julij 2012
u54764
u54764
next!
20. julij 2012
hvala za next,ampak sedaj grem spat saj grem ob 3 zjutraj na morje,tko da pride next čez 10 ali pa 11 dni..
20. julij 2012
pa upam da boš takrat brala še mojo zgodbico
20. julij 2012
u54764
u54764
booooom fajn se mej
20. julij 2012
hvala
20. julij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg