Forum
To bo zgodbica o punci,ki zaide v težave in zato začne pobijati ljudi okoli sebe.
Kmalu jo odkrijejo,ona pa se znajde na begu za življenje ali smrt.

Pišem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

24. september 2011
Ojla! Moje ime je Kayla Williams.Stara sem 18 let. Imam mlajši sestri Abby in Taro.
Abby je stara 7 let,Tara pa 14. Mami in oči sta ločena že dolgo. Abby je bila takrat stara
le 3 mesece. Tara je bila kot sedemletnica zelo prizadeta. Jaz sem bila stara 11 let. Nekaj tednov nisem hotela jesti. Živela sem samo od vode. Ko sem se končno sprijaznila sem imela točno 10,5 kilogramov premalo. Istočasno pa sem se preselila z očijem,Taro in Abby. Preselili smo se v nesramno bogato sosesko v New Yorku. Mami pa z nekim nepomembnim umetnikom živi v Parizu. Skupaj imata 1 sina,in 1 hčer. Fantu je ime Diego,punci pa Sofia. Umetnik,ki ga sama imenujem Gabe,sicer mu je ime Gabriel ima še enega otroka iz prvega zakona. Alexandra. Ne poznam ga. No pa tudi ne zanima me. Z letalom se peljem v Pariz,kjer bomo z sestrama preživele počitnice.
25. september 2011
u59711
u59711
NEXT!!!
25. september 2011
Abby me je vlekla za lase,medtem,ko je Tara jedla večerjo. Spogledovala sem se z neverjetno sladkim fantom,ki je sedel nasproti mene. V tekoči angleščini se mi je predstavil,toda imel je francoski naglas. Ljubim Francijo. Ljubim...francoza? Še preden bi se mi te oslarije usidrale pregloboko v misli me je Tara dregnila. *Ti je všeč kaj?* Predobro zna opažati. *Si že pojedla?* Upala,sem ,da sem temo uspešno spremenila. *Luštkan je.* Tara je preveč.... Predobro me pozna.
10. oktober 2011
u33561
u33561
Next!
07. april 2012
neeeexxxttt
09. april 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg