Forum
u149599
u149599
Živijo. No pač js pišem en nov fan fic o njih - prosim berite ne bo vam žal.
-------------------------------------------------------------------------------------------------
More then just love<3
--
Zoey:
Medtem ko sem sedela na kavču je Stevie Rae sesala v svoji sobi jaz pa sem iskala kakšen pameten kanal. Prestavila sem na MTV in ravno se je začela moja najljubša pesem od 1D - More then this<3 Seveda mi ni preostalo kaj drugega kot da pokličem Stevie Rae in da skupaj zapojeva z njimi...
(5 min later)
Obe sva se valjali po tleh od smeha. Stevie Rae je odšla naprej sesat in jaz sem kar naenkrat začutila veliko potrebo po Starbucksovi kavi in po svežem zraku. Zato sem si hitro nadela moj pulover in povedala Stevie da grem. Ja pa pejt že no je zamrmala za mano.
Odšla sem do Starbucksa in vzela kavo za na pot. Sprehajala sem se po mrzli londonski ulici in bila sem popolnoma zamišljena. Tako sem pogrešala Erika. Ustavila sem ob klopci kjer sva sedela tistega mrzlega sobotnega dne.
*Flashback*
(E-erik, j - js (zoey)
E: Zoey res bi te rad nekaj uprašal...
J: Kr upraši (obrnila sem se k njemu in ga pogledala v njegove zelene oči)
E: Zoey rad bi da postanes moja punca!
J: Z veseljem. (in poljubila sva se)
E: Oh Zo kako te ljubim.
In odšla sva po ulici naprej...
*endofflashback*
Spet sem jokala.... Pa zakaj? Bog zakaj si ga vzel?? Umirila sem se in šla počasi naprej... Od vse te zamišljenosti nisem bila previdna in zaletela sem se v nekega fanta.»O shit« polila sem njega in sebe! Se lahko zgodi se kaj hujšega?
(O-on j-js)
J: Sorry, res mi je žal... Oprosti mi...
O: Ne jaz se moram opravičiti tebi res nisem bil...
Dvignila sem glavo in pogledala sem ga v oči. Zazrla sem se v njih in v teh najlepših rjavih očeh kar sem jih kdaj videla sem zagledala nekaj drugačnega. Ni bil še en navaden fant.
O: Oprosti pozabil sem se predstaviti - Sem Zayn Malik - Mogoče me poznaš, saj veš iz One Direction.
J: No js sm pa Zoey, Zoey Pitt in verjetno me ne poznaš saj nism iz One Direction (smeh).
Z: Bi mogoce prišla k meni na kavo? Stanovanje ni daleč.
J: Ti ne bi bilo odveč?
Z: Kje pa! Zdaj sm sam ker so fantje pr Liamu meni pa ravno ni za družbo.
J: Sva že dva.
Z: Oo lepo. Pridi greva.
Nežno me je primil pod roko in odšla sva do stanovanja. Ob njem sem se počutila bolje. Večkrat me je pogledal in se mi nežno nasmejal. Ni me motilo saj me je ravno to tako spomnilo na Erika.
Prišla sva do stanovanja, Zayn je vzel ključe in ga odklenil. Hitro sva stopila notri in zaklenil ga je. Odšla sva po stopnicah gor. Slekla sem pulover in Zayn je rekel da naj ga dam njemu da ga bo da v pralni stroj. Prosila sem ga naj mi da kakšno majico če mu seveda ne bi bilo odveč. Hitro je izginil v sobo in se vrnil z nekakšno srajco.
J: Kje je kopalnica?
Z: Na koncu hodnika so bela vrata. No tam je kopalnica.
J: Hvalaaa
Prišla sem v kopalnico in se pogledala v ogledalo. O kakšna zmeda sem. Ves make up sem si umila iz obraza. Razpustila sem si lase in si hitro nadela Zaynovo srajco. Mmm kako je dišala. Za zmeraj bi jo lahko tako vohala. Zališala sem Zaynov glas: A ti nameravaš se dans prit na kavo al kako?
Ni mi preostalo drugega kot da se začnem smejati z njim. Prišla sem iz kopalnice in pogledala kje je. Sedel je na kavču in najini kavi sta naju čakali na mizi. Pogledala sem Zayna in imel je tak lep nasmeh. Rekel je: Pridi in se usedi.
Šla sem do kavča in se vsedla nanj. Potem sva začela sproščen klepet. Smeha, solz vsega je bilo polno. Večkrat sem svojo glavo potisnila v blazino ki jo je zayn imel na nogah saj nisem hotela da me vidi ko sem se smejala kot pečen maček. Toliko smešnih in žalostnih zgodb sva si povedala. Nato mi je rekel: Prisrčna si ko se smejiš. Zardela sem. Jooj hvala. Tega mi ni rekel še nihče. Zasmejal se je in oba sva srknila malo kave. Mmm res je dobra sem izjavila. Rekel je: No potem je ti edina stvar v kateri sem dober. Svojo roko sem položila na njegova usta, čes tiho bodi.
J: Zayn to ni edina stvar v kateri si dober. Imaš odličen glas, imaš smisel za humor, tvoj nasmeh pogreje še tako ledena srca in najbolje od vsega znaš zaceliti ranjeno srce.
Z: Hvala Zoey ampak še nikoli nisem zacelil ranjenega srca.
J: Mojega si.
In v oceh so se mi nabrale solze
Z: Zakaj bi kdo ranil srce tako dobrega dekleta. Imaš najbolši karakter, tvoj nasmeh je popoln in enostavno drugačna si. Vsak fant bi te imel. Povej mi kaj se je zgodilo.
Povedala sem mu vse.
J: Nato je odšel v Ameriko delat. Ko je stopil iz podjetja kjer dela so ga ustrelili. Naravnost v srce... Medtem sva js in Steve nakupovale. Ko sta me poklicala Ericova starša sem misla da ne bom več kdaj vedela kaj je sreča.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kako se vam zdi? Next?
24. avgust 2013
u147863
u147863
neeeeeext!!!!! carska (y)
24. avgust 2013
neext XOXO<3
24. avgust 2013
u149599
u149599
Hvala punci <3 A lah se drugim poveta? XOXO
24. avgust 2013
u147863
u147863
okei
24. avgust 2013
u120071
u120071
zbiramo podpise,da bi lahko spremenili uporabniško ime kadar-koli bi želeli in kolikor-krat bi to želeli
-мяš. ѕραяяσω
-¢σσкιє.мøиšтeя
-๓r.lนkค
-<3 I LOVE 1D <3
-ժﻨรռεყ**
-Pαяαɔıƨε.
-ραпɔασɔκʟαяε♥
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
če zmanjka črtic jih pripiši.to pošlji na najmnaj 5 forum tem d abomo zbrali podpise
24. avgust 2013
u149599
u149599
Ce bom do vecera dobla 6 nextov bom nextala
24. avgust 2013
u125821
u125821
nimam nič prosti tebi, kaj ni pesem More Than This? drugače je pa super
24. avgust 2013
u149599
u149599
Ja prav mas res je pesem More Then This ampam mal sem spremenila naslov. Hvala
24. avgust 2013
u125821
u125821
je že u redu. Samo pač, ker sem mislila da tega ne veš. Hvala za pojasnilo in pa prosim čimprej next
24. avgust 2013
u149599
u149599
OK zvecer dobite next Pa ta tedn mal vec nextov - bratov comp bom mela <3 Luv ya all :*
24. avgust 2013
u149599
u149599
Eto za 15 min dobire en kratk next z fona <3
24. avgust 2013
u149599
u149599
Po enem samem telefonskem klicu se mi je porušil ves svet. Stekla sem iz trgovine, Stevie pa za mano. Vse sem ji povedala in nato sva se skupaj v solzah odpeljali domov... 
Začela sem jokati še bolj nato pa je Zayn razprl roke in z vso močjo sem se zapodila vanje. Objemal me je, poljubljal po laseh in govoril besede ki so omehčale moje srce. Zahvalila sem se mu in ga še enkrat močno objela. Vzela sem najine lončke z kavo in z njimi odšla v kuhinjo ter jih oprala. Zayn je prišel za mano in rekel: Te lahko se nekaj uprašam? Odvrnila sem mu: Zkaj pa ne? Zayn me je obotavljojče vprašal: Kaj se je zgodilo z prstanom?
Mislila sem mu zabrusiti kako si drzne vprašati kaj takega a sem se zamislila da je on edini poleg Stevie Rae ki mu je dejansko mar zato. In zbrala sem pogum in rekla: Rekli so da ga lahko imam a ga nisem hotela vzeti. Preveč bi me spominjal nanjga. Zato so ga vzeli njegovi starši. Rekel: Verjamem da je nekje na tem svetu fant ki ti bo kupil prstan in si bota kmalu za tem rekla usodni da. Zasmejala sem se mu in rekla: Ne verjamem. Ooo pa le verjemi sem še slišala medtem ko je hodil po hodniku v kopalnico. vsedla sem se na kavć in prižgala TV. Nato je prišel Zayn in se usedel poleg mene. Potiho vendar odločno je uprašal: Bi prosim danes ostala pri meni?
J: Zakaj?
Z: Nerad sem sam in tako sem vesel ko je kdo pri meni. Res bi rad da ostaneš. 
V njegovih očeh sem videla da je nekaj hudo narobe
J: Če je res tako potem rada ostanem. 

Zayn me je objel in mi šepnil na uho: Hvala res mi veliko pomeni da si tu
šepnila sem mu nazaj: Ni problema. 
Nato sem rekla: A lahko zvem kje bom spala?
Seveda, ti boš spala v moji sobi js pa na kavču. 
Oo hvala zayn zdej pa prosim ne zameri js grem spat - za mano je naporen dan. 
Ja seveda tudi js že rabim spanec.
Pospremil me je do sobe in preden sem stopila vanjo me je še enkrat objel in nežno poljubil na lice. Kako sem bila srečna. Končno spet enkrat srečna po vsem tem z Ericom. 
stopila sem v sobo in se vrgla na posteljo. Vse je dišalo po njem. Nato sem slisala Zayna: O prekletli kavč! 
Oo ja skoraj sem umrla od smeha. Kasneje sem slišala še nekaj podobnih in kar naenkrat boom. Hitro sem vstala in letela v dnevno sobo. Zayn si v redu? On pa me je samo vprašujoče pogledal. Rekla sem mu: Danes bova očitno spala skupaj. Te res nebi motilo? 
Kje pa! Pa ja imaš posteljo veliko za tri!!
Nasmehnil se mi je jaz pa sm mu pomagala vstati. Počasi sva odšla v sobo in se zleknila na posteljo. 
Zašepetal je: Hvala Zoey. Res sem vesel da si tu. Po vsej tej tragediji s Perrie imam končno punco s katero lahko v miru govorim. Res ti hvala. Pramen las ki je ležal na mojem licu je odstranil in le tega nežno poljubil. Nato sem se obrnila k njemu in gledala sva se naravnost v oči. Odgovorila sem mu: tudi js sm vesela da sem tu. Ob tebi res popolnoma pozabim na Erika in sem sproščena. Zelo sem vesela da te lahko imam ob strani. Nato sem pobožala njegovo lice in mu vrnila poljub. Objel me je čez pas in kmalu sem zaspala.
24. avgust 2013
u149599
u149599
Ju3 dobite next z Zaynove strani Mnenje? Next?
Se par uprasanj.
1. Mislite da je Zoey v Zayna?
2. Kaj do Zoey cuti zayn?
3. Hocte se?
24. avgust 2013
u147863
u147863
nexttttttttttttttttt!
1. Še bo
2. eno lepa ljuebzen se nam obeta se mi zdi.
3 da
24. avgust 2013
u125821
u125821
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!
1.jaaaaaaa
2. love? ;D
3.jaaaaaa
25. avgust 2013
u149599
u149599
Malo še pa dobita next <3
25. avgust 2013
u147863
u147863
Yay!
25. avgust 2013
u125821
u125821
super
25. avgust 2013
u149599
u149599
A lah enga zdele pred kosilom pol po kosilu pa se enga?
25. avgust 2013
u125821
u125821
ok
25. avgust 2013
u147863
u147863
Oki cant wait
25. avgust 2013
u149599
u149599
Ta next je posvečen mojima najljubšima bralkama missstyles in pa directioner4ever. RVM punci

Zayn:
Hitro sem odšel od Liama saj mi ni bilo do družnja. Hodil sem po ulici in si resnično želel da bi spoznal punco ki bi prekašala Perrie. Zakaj ne morem Perrie enostavno pozabiti? Ojej zaltel sem se v nekoga. Začel sem se ji opravičevati (bila je punca saj sem zagledal njene dolge krasne rjave lase) in nato sem dvignil glavo in jo pogledal. In te prelepe rjave oči so me očarale. Nato sva šla k meni domov. Skuhala sva si kavo ona pa je oblekla mojo majico. Kako ji je pristajala. Ko sva se odpravljala spat sem jo poljubil na lice. Še celo pot do kavča so me ščemele ustnice. Ker na kavču nisem ravno udobno spal je Zoey prišla pome in nato sva oba dva spala v moji sobi. Ko sem ji povedal da sem vesel da je ob meni sem jo še enkrat poljubil na lice. Nato je se ona poljubila mene. Kmalu se je obrnila v drugo stran in hitro zaspala. Js pa nisem mogel spati. Zato sem šel na twiter in twital: I meet an angel today. She's perfect <3
Odložil sem telefon poleg njenega. Božal sem njene lase in se nato stisnil k nje. Bilo je tako topla. Roko sem ovil okoli nje in nato začutil kako se je obrnila k meni in svojo glavo dala k mojim prsim. Oh mislim da sem se zaljubil vanjo. Mogoče bi jo lahko jutri predstavil drugim fantom. Kaj ko bi jaz in zoey živela skupaj? Da bi lahko vsak dan gledal njene prelepe oči. Da bi se vsako jutro lahko zbudil ob njej. Vse bi dal da bi lahko občutil njene ustnice. Vse da bi samo lahko bil njen. In ona moja. Ojej res sem se zaljubil vanjo. Počasi sem zaspal tudi jaz. 
25. avgust 2013
u149599
u149599
Mnenje? Next?
Ka pa zdejle mislita?
Je Zayn zaljubljen v Zoey? <3
25. avgust 2013
u147863
u147863
Omgg zou are killing meee<3 perfect storyyy nexxttttt
Ja je zalublen u zoey <333
25. avgust 2013
u125821
u125821
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!
ja je ja
25. avgust 2013
u149599
u149599
Zoey: 
Zjutraj sem se zbudila v njegovem objemu. Nisem hotela oditi ker mi je njegova toplina prijala. A sem se le počasi odplazila iz sobe. Odločila sem se da naredim palačinke in kakav. Mislim kdo ne mara palaćnk in kakava? Nato sem slisala kako je za mano prišel Zayn in me tesno objel. Naslonila sem se nanga in ga nežno poljubila na lice in mu rekla da nej se vsede in da mu takoj prinesem zajtrk. Res sem ga razvajala a vrnila sem mu uslugo. A lahko zvem kje imašNutello? Sem potihoma vprašala. V omari je. Je z razigranim glasom odgovoril. Odšla sem ponjo in smeje rekla: Ooo imaš pa res rad Nutello - skoraj je ni več
Zayn me je mrko pogledal a vseeno sem zagledala rahel nasmešek. Vzel je svoj telefon in poklical Nialla.
(Z-Zayn,N-Niall) 
N-Oo le kdo se je spomnil name
Z-Niall zakaj si pojedel vso nutello? 
N-Pa mal se mi je je luštlo pa tk veš kk je - en kos tu naslednji tam pa je več ni.
Z-Dolžen si mi za nutello (in zasmejal se je)
N-A se vela da pridemo po tem k tebi?
Z-Seveda. Nekoga bi vam rad predstavil. 
N-Se vidimo kolega.
Z-Caww niall. 
In tako sta zaključila pogovor. Zaynu sem prinesla zajtrk in pojedla sva ga z velikim užitkom. Nato sem vprašala koga jim namerava predstaviti. V smehu je izdavil - tebe frajla in me pozgečal. Njegovi prsti na mojem telesu se me popolnoma omehčali.
V zadregi sem ga vprašala: Zkaj ravno mene? 
Pokazal mi je naj grem za njim in sledila sem mu. Vsedla sva se na posteljo.Za uho mi je popravil koder las in rekel: Zoey nekaj posebnega si. Z fanti bi se krasno razumela. 
Nato sem ga objela in rekla: Hvala Zayn. Res si super in pritisnila sem mu poljub na lice. oblekla sem svoja oblacila in Zaynu povedala da se grem domov stuširat in uredit. V očeh sem videla da mu to ni ravno všeč. izjavila sem: Bi rad da ostanem? Pogledal me je: bi lahko? Seveda Zayn. Je kaj narobe? Pogledal je stran in opazila sem solze v njegovih očeh. Spustila sem torbico in se mu usedla v naročje ter ga močno objela. Zajokal je se bolj močno in svoje roke je ovil okoli mojega pasa. Objemala sva se kakšnih 15 min a me ni motilo. Med tem časom se je Zayn nekako pomiril. O tem se bova pogovorila zvečer. Sem rekla preden sem vstala. Šla sem v kuhinjo in skuhala kamilični čaj ter ga nesla v sobo Zaynu. 
Zayn a se lahko stuširam kr pri tebi? Pokimal je js pa sem stekla v kopalnico. 
--------------------------------------
Zayn:
Ko sem se zjutraj zbudil je ni bilo več ob meni. Nato pa sem se spomnil mojih sanj... 
*Stal je pred mano in mi rekel: Pazi nanjo! Ljubi te ampak če ji zlomiš srce ne bo nič dobrega... (njegov izraz na obrazu je bil zaskrbljen) Zato pazi nanjo!*  pazi nanjo mi je odmevalo u glavi. Brr me je streslo. Vstal sem in šel v kuhinjo kjer sem jo zagledal. V moji srajci je bila res tako sexy. Prišel sem do nje in jo objel. Stisnila se je k meni in me objela. Nato sva imela zajtrk še prej pa sem poklical Nialla in sva se zmenila da se kasneje dobimo. Zoey se je hotela domov iti stuširat in se spreobleči. In kr naenkrat me je primila takšna žalost. Čutil sem da je tisti moški iz sanj tukaj. Nato sem lahko videl tudi senco. In začel sem neutrudno jokati. Zoey me je seveda potolažila. Kako sem vesek njene bližine. In v teh trenutkih spoznavam da jo morda celo noro ljubim. Zdej se ona tušira jaz pa sem šel malo pospravit. Ko je koncno prisla iz kopalnice sem jo objel tako močno da sem mislil da jo bom polomil. Šel sem v  svojo sobo po njena oblačila. Te sem kupil Perrie ker sem upal da jih bo lahko kdaj oblekla. Sedaj pa jih bo oblekel angel - tako kličem Zoey. Dal sem ji oblačila ta pa me je močno objela in poljubila - vendar še zmeraj samo na lice. Njeni lasje si bili spleteni v kito, njen nasmeh se je razlegal čez cel obraz in ta oblačila so ji noro pristajala. Sijala je kot zvezdica. Črne pajkice z bež topom. Res se nebi mogel bolje odločiti. Nato je minilo že toliko časa da sem jo vprašal če je lačna. Ja malo sem pa res. Bi šla kaj pojest? Sem vprašal. Ne moti me se je zasmejala in tako je oblekla svoj pulover in odšla sva v najbližjo restavracijo. 
25. avgust 2013
u149599
u149599
Eto next Mogoc dobite se zvecer enga
25. avgust 2013
u125821
u125821
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
25. avgust 2013
u149599
u149599
Kako se vama zdi?