Forum
Zavzdihnila sem. Za danes sem opravila. Pogledala sem po stanovanju. Bilo je bleščeče čisto in pospravljeno. Pogledala sem na uro. ,,O-o.'' sem zamrmrala. Pograbila sem torbico in stekla po stopnicah. Usedla sem se v avto in se odpeljala v šolo. Parkirala sem in odhitela v učilnico glasbe. ,,Lauren, Lauren, spet si pozna.'' mi je očitajoče dejal g. Milson, moj inštruktor petja. ,,Oprostite mi, pospravljala sem stanovanje.'' sem mu zasoplo odgovorila. ,,Torej, si se že odločila, katero pesem boš zapela na nastopu?'' Prikimala sem. ,,Ja, One Direction - More than this.'' ,,Prav. No, odpoj mi malo. Mučila sem se dve uri, dokler mi ni g. Milson končno rekel, da je perfektno. Z nasmehom na ustnicah sem se odpravila domov, k svoji najboljši prijateljici, Samanthi.

Ja, to sem jaz. Ime mi je Lauren in živim v Londonu. Moje največje sanje so postati svetovno znana pevka. Imam najboljšo prijateljico Samantho. Obe sva stari 18 let.

--------------------
Next? ^^
11. marec 2012
u82872
u82872
Next :3 !
11. marec 2012
next
11. marec 2012
here it is ;3
--------------------
,,Hej Sam!'' sem zavpila, ko sem vstopila v stanovanje. Našla sem jo med urejanjem las.

,,Ua, a kam greš?'' sem jo vprašala. Zasmejala se je. ,,Mhm, in ti greš z mano.'' Pogledala sem jo. ,,Girl with geek glasses say what?'' ,,Jop, danes zvečer ima naša šola ples. Nisi vedela?'' Odkimala sem. ,,No, pohiti, začne se ob osmih!'' Stekla sem po stopnicah. Imela sem natančno dve uri časa za urejanje. Lase sem uredila v slogu Lauren Conrad. Iz omare sem izvlekla obleko in se naličila. Pregledala sem nohte. ,Uf, manikura na srečo še vedno drži.' Oddahnila sem si. Manjkale so le še visoke pete.

Pogledala sem se v ogledalo. ,Perfektno.'' sem rekla in odkorakala v kuhinjo. Sam me je že čakala. ,,Shall we?'' me je vprašala. Zasmejala sem se in jo prijela pod roko. Odpeljali sva se kar z mojim Mini Morrisom. Že res, da je bil star model, a jaz in Sam sva ga ljubili do zvezd in nazaj.

Ples je bil v šolski telovadnici. Vstopili sva v prostor in zagledali ...
--------------------
Koga sta zagledali?
Next? ^^
11. marec 2012
next
12. marec 2012
u82872
u82872
Next ! ;3
12. marec 2012
u83841
u83841