Forum
shit se je spet odločla da bo napisala eno zgodbo čeprav ve da noben ne bo brau

Moje ime je Miranda Bynes.Stara sem 16 let in obiskujem šolo v Londonu,internat in šola sta združena, torej morem tam živeti. Drugače prihajam iz čisto drugega konca Londona. Imam starejšega brata Harryja.Star je 20 let in ima punco Clarisso. Z njo se super razumem. Morem vas pa razočarati da nimam staršev.Zame skrbi brat. Starši so nama umrli ko sem bila stara 14 let. Še zdaj se ne morem sprijaznit da sem jaz preživela, onadva pa ne. Vsak teden obiščem njun grob in jočem ker ju močno pogrešam. Oba sta oboževala glasbo, tudi jaz jo obožujem a tega nisem nikoli priznala. Preden začnem pisati zgodbo naj vam povem o mojih starših in nesreči ki nas je doletela: Bili smo srečna družina. Mama in oče sta bila vedno dobre volje,moj oče je bil slavni pevec John Bynes. Vsi so ga občudovali. Nekega dne sta me mama in oče vzela s sabo na turnejo v Ameriko. Harry ni mogel z nami ker je imel njegov prijatelj zabavo za rojstni dan. In tudi boljše da ni šel. Ko smo se odpravili na letalo smo bli čisto veseli.Peli smo očetove pesmi, ko nam je naenkrat pilot letala sporočil naj se vsedemo in se držimo. Mama in oče tega nista jemala ravno resno, ko je letalo padalo proti zemlji sem čisto panična kričala ''mama, oče!!'' a bilo je prepozno. Že smo padli na tla. Edina sem preživela. Edino jaz sem se zbudila in poklicala pomoč. Prišli so s helikopterjem. Ležala sem v bolnici in prišel je Harry. Spraševala sem ga kje sta starša a on najprej ni odgovoril, vlile so se mu solze in rekel je:Miranda, najinih staršev ni več.Umrla sta. Najprej nisem verjela a potem sem začela kričati da so mi dali pomirjevalo.
Tako se je torej zgodila ta tragedija.
Imam dve najboljši prijateljici Hannah in Demi. Hannah ima vedno odlične ocene. Je bolj zadržana. Demi pa je divja tako kot jaz, le da sem jaz še bolj. Nikoli mi nič ni prav in vedno jezikam tam ko ni treba. Zaljubljena sem v največjega frajerja na šoli. Liama. Liam Ray. Vse punce se mečejo na njega a on nikoli ne prizna katera mu je všeč. Vedno se jim le nasmehne ali jim pomežikne. Je tudi moj sošolec. Nažalost sma tudi oba predsednika razreda. Ampak jaz se vedno samo prepiram z njim ker mi soli pamet. Enkrat sem ga celo že poljubila.

To je torej moj lajf.
Vam je zgodba všeč? Comment..;D

Miranda:

Demi:

Hannah:

Liam:

15. februar 2012
POGLEJTE ŠE MOJO NOVO ZGODBO O PRAŠIČJI LJUBEZNI!!!PA KOMENTIRAJTE TUDI!
VAŠ HAVAJSKI PUJS!!
21. februar 2012
nextttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
26. februar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg