Forum
u54764
u54764
Torej,tukaj sem.Stojim pred pisarno ravnatelja in razmišljam,če sem res tako nora,kot vsi pravijo!Pa saj nisem nič takega storila...Lahko bi spoštovali moj odnos do teh 5 fantov!Sem pač takšna kot sem in jaz sem directioner!!!To se ne bo spremenilo pa naj mi dajo še nevem koliko ukorov,me pošlejo še tolikokrat k ravnatelju ali pa če me vržejo iz šole! Torej tole sem jaz:
[img]http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQCPIQXAHlo7XR6qd_07jkfue3lyg0R5Has-0v1DagEAestVJjwTg[/img]
in tole je mojih 5 najboljših prijateljev:
[img]http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRBNkbJNLL-mAJN1FWOWs3Yy8qCyLKmqGwfbOVJQG1jWW4KHUNF[/img]

Odprla so se vrata pisarne. "Lara,lahko stopiš noter..." je rekel gospod ravnatelj in takoj sem vstala in šla v njegovo pisarno.Vedno je ista.Na stenah polno slik konjev,kavbojev in drugih stvari v zvezi z divjim zahodom.Potem pa nič posebnegatol,miza,računalnik,polno papirjev in tako naprej. "Lara,Lara...kaj naj naredimo s tabo..." je govoril,medtem ko je gledal moj zvezek,zaradi katerega sem sedaj tukaj. "Ne morem reči,da ne znaš risati,veš!Če bi bil učitelj likovne bi ti dal petico,ampak sem ravnatelj in moram ukrepati pri takih stvareh" reče,jaz pa samo kimam,kot da ga poslušam.Torej to je moj zvezek:
[img]http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSvQTFFJAsPdEiD4ngWpdpzD4ZnknUYn9cZQY9LL-spCi0XblAX[/img]
[img]http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQiEUKKtII2eQintKWGWbnnq5OUbwYRu65rpcc9kGQMS_N2x-XW[/img]
[img]http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQmlbxSyruWi3dOxeBbGMQu9CU_4NG_F3cGoF92Kru6BY54dHOJ[/img]
[img]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRaR_tQ2Vzucb-dRXJgYstiqPVEXhQHDVI93zJCo8cgAaa4kspm[/img]
in še veliko drugih slik in napisov.Če ne bi imela tega ravnatelja,bi že zdavnaj zamenjala šolo ali več.No,saj sem lani prišla na to šolo,ampak bi tukaj rada ostala. "Moram tudi priznati,da preden si ti prišla na to šolo,nisem slišal za tele fante.Ampak sedaj mislim,da si šla predaleč.Grafiti so prepovedani,čeprav čisto majhni...tudi glede zvezka...Moral bi te opomniti,ampak sem te že tolikokrat,da mislim da veš točno kaj bom rekel..." reče,jaz pa ga prekinem. "Šola je šola,prosti čas pa prosti čas in ne obratno..." sem rekla na pamet.Gospod Brown je pokimal in se nasmehnil. "Lahko greš." reče,jaz pa ustanem in grem ven.Sedaj vidite zakaj obožujem gospoda Browna!Vedno me pusti da grem,brez kazni!Sedaj pa moram hitro domov,saj me čaka nekaj pomembnega................................................................ okej to je moja nova zgodbica o 1D če vam je ušeč začetk sam ipounte anketo in napište next,pa u naslednm nextu izveste več o celotni zgodbici upam da vam bo ušeč!

Ti je všeč začetek in boš bral?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

22. oktober 2012
ful dobra!!!!
22. oktober 2012
Neeeext *
22. oktober 2012
next!
22. oktober 2012
neeeeext!
22. oktober 2012
u54764
u54764
o hvala vam ful za nexte in pride zdej en daljši!
22. oktober 2012
next
22. oktober 2012
u58477
u58477
neeexti
imava pač enake zvezke
22. oktober 2012
u54764
u54764
"Mami,doma sem!" se zaderem po hiši,toda nihče ne odgovori.Očitno sem spet sama!Popolno!Sedaj lahko nadaljujem z mojim super načrtom,katerega vam še ne morem predstaviti,saj je zaenkrat še skrivnost! Primem iPod in stečem v sobo.
naša hiša:
[img]http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQDiG6d_fdwwGpON6hzDmMnB2VEUYzYeF5KC_B24A81rlopOq_u[/img]
in moja posebna soba:
[img]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTCSI2c65Zmw1ZLjUhi96iGpSNilM7IGFyOgtA_zAfz27xZoQjJHw[/img]
Hm...vsak ki pride k meni na obisk ko pride ven iz moje sobe izgleda bolj...prestrašeno,ampak ne vem zakaj...V glavnem nadeljevala bom z mojim načrtom,dokler ne pride mami.Morda bi bilo dobro če vam povem kaj o moji družini...torej,to je moja mami,oči in sestra:
[img]http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTh1U8Ud2yHsNAaPAhoXYPOtjGQoDsJD6LovvYm4om443VthimW[/img]
toda...starša sta se ločila pred dvemi leti.Jaz in mami sva se preselile sem,v Liverpool (v Angliji,če kdo neve) oči in sestra Maya pa sta šla kar v Avstralijo.Starša sta se grozno skregala,toda čeprav sva z Mayo bile veliko skupaj in se imele zelo rade,sva morali narazen,saj je oči hotel eno od naju zase,prav tako kot mami.Poskusile sva ravnati čim bolj odraslo,zato sva se odločili da grem jaz z mami,ona pa z očijem.Zelo je žalostno da se ne vidimo več,toda za počitnice naslednje leto greva z mami na obisk v Avstralijo!Letos pa naj bi ostali doma...no,jaz bom šla v London...in to sama!Hm...mislim,da sem pravkar pokvarila skrivnost!Da,to je ta načrt za pobeg v London!Načrt si zapišem in sedaj imam še čisto malo do konca,zat bo načrt skoraj zagotovo uspel! Edina stvar,ki jo moram še počakati,je moj rojstni dan.Stara moram biti 18!Za informacijo,to bo dokaj kmalu,čez 3 mesece,ravno med počitnicami,zato ne bom zamudila v šolo! Poleg načrta,pišem tudi dolgo pismo,katerega bom tisti dan ko bom odšla v London,pustila mami,da ko si ga bo prebrala bo umirjena in bo vedela da sem v redu,zraven pa ji bom priložila moj načrt,da bo videla kaj nameravam,se pravi nič hudega in da bom prišla nazaj! Celoten načrt vam povem naslednjič,kajti sedaj vam morem povedati še kaj o sebi! Torej sem Lara Wilde in prihajam iz majhne vasice na Škotskem.Kot sem vam že prej rekla,sedaj živim v Liverpoolu,toda čeprav sem tukaj že kar nekaj časa,nimam veliko prijateljev.Pravzaprav se je pred leti zgodila strašna nesreča,v kateri je umrla moja najljubša prijateljica.Ime ji je bilo Jane in bila je moja prijateljica od rojstva.Bilo je zelo čudno,da je umrla en dan po tem ko sva se z mami preselili...Poslovili sva se,saj sva vedeli da se ne bova več videli in imeli sva popolnoma prav...na žalost...Bila mi je zelo podobna,mislim po značaju.Saj veste kaj mislim...Tudi ona je oboževala One Direction in skupaj sva nameravale na njihov koncert,ko bova nekoč šli v London...Ah,pa sem spet pokvarila presenečenje!Ja,v Londonu nameravam iti na koncert,oziroma imam že 2 karti.Tukaj pa j edini problem v mojem načrtu...Nevem komu naj dam drugo karto!Kupila sem jih,že ko je bila Jane še živa in karte veljajo za prvo vrsto lepo prosim!Toda to ni bil nevem kakšen problem,bom že koga našla zagotovo!Torej,če se vrnemo k meni...V šoli sem bolj slaba,saj so moji zvezki polni le risb in napisov ONE DIRECTION in verze njhovih pesmi.Edini predmet v šoli ki mi gre dobro od rok je glasba!Imamo super učiteljico,ki ji vse zaupam in mi je kot druga mama!Povedala ji bom tudi za pobeg,ampak ji bom to obrazložila tako da ne bo ponorela!Seveda sem njena najljubša učenka,po eni strani tudi zato,ker se pri njej učim kitaro.So privat ure,ob četrtkih pri njej doma.Tukaj se tudi odvaja moj načrt.Kitaro ponavadi puščam pri njej in uganite kateri dan mislim pobegniti! Seveda v četrtek.Imela bom samo še uro kitare,ko bo konec bom rekla da hočem kitaro malce vaditi doma in jo bom lahko vzela v London!Toda da ne bi bilo preveč sumljivo bom to rekla še par učnih ur pred pobegom.Torej spet smo zašli!Še nekaj stvari o sebi bi vam morala povedati se mi zdi...Kot ste verjetno že ugotovili nisem kot ostali sošolci,vrstniki.Vsi mislijo da sem čudna,sploh ker ves čas govorim,ponavadi o 1D seveda.V razredu se me ne izogiba le neka učenka Alexandra,ki je nihče ne mara preveč.Zato se seveda ne brani družbe nikogar in je pravzaprav zelo prijazna.Razmišljala sem,da bi njej dala drugo karto za koncert,toda vrjetno niti ne bi hotela iti pa še pustili ji ne bi,zato bo lažje če povabim koga ko bom v Londonu!Hm...mislim da je to vse kar vam želim povedati o sebi-zaenkrat.O sebi al o načrtu vam bom govorila sproti,sedaj pa morem nehati pisati načrta,saj je prišla mami................................................................mnenje?
22. oktober 2012
zlo dober uvod
neeeeext
22. oktober 2012
u54764
u54764
❤ɴejα ѕ. мαlιĸ❤ slike ki sm ih dala niso glih iz mojga zvezka,ampak so čist podobne tkoda ja
22. oktober 2012
neext
22. oktober 2012
next!
22. oktober 2012
Next
22. oktober 2012
neext
22. oktober 2012
next
22. oktober 2012
u101445
u101445
neeext
22. oktober 2012
Neeext
22. oktober 2012
neeeeeeext
22. oktober 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext+nova bralka
23. oktober 2012
u54764
u54764
jooooj hvala vam res za tok nextov,neda se opisat kok sm vam hvaležna!!! pride en dooooooug next zdej!
23. oktober 2012
next+nova bralka
23. oktober 2012
u54764
u54764
"Živjo Lara doma sem!" zaslišim mami na hodniku.Hitro pospravim še zadnje papirčke,flomastre in druge stvari s katerimi opisujem svoj načrt.To je pravzaprav več dela kot si predstavljate! Imam nekaj par listov,recimo zaenkrat 4 na katerih piše moj načrt od začetka do konca...no nisem še naredila do konca,saj si ga sproti zmišljujem,za ideje pa imam zraven še druge liste.Včasih tudi narišem kakšno stvar,da je bolj razumljiva.Seveda pa ne smem pozabiti na stvari,ki jih bom v Londonu potrebovala,naprimer velike napise ONE DIRECTION STOLE MY HEART in kaj podobnega,za na koncert! Mimogrede,danes grem v trgoviino in si bom kupila posebne barve ki se svetijo v temi,da bom bila opazna med tisto množico! Verjetno vas zanima kako bom prišla do denarja,ki ga bom zagotovo rabila zelooooo veliko. 1. zelo veliko šparam in poskusim porabiti čim manj denarja.Mislim si tako: manj stvari boš kupila zdaj,več jih boš lahko kupila v Londonu! Tega se skušam čim bolj držati,denar porabim le za najpomembnejše stvari. 2. moram priznati,da sem trikrat celo ukradla malo maminega denarja.Sicer mi to ni lahko pri srcu ampak to vseeno naredim.Pa saj nisem toliko vzela...le 20 € pa še to tisti dan ko mami dobi plačo,zato niti ne opazi! 3.Pred kratkim je bil nekakšen sejem,kjer lahko prodajaš kar koli hočeš,zato sem šla prodajat svoje stare obleke in nekaj zapestnic,ki sem jih sama naredila.Na moje veliko presenečenje so od 30 zapesnic kupili 22 kar je veliko več kot sem si mislila da bo!Morda sem dala malo višjo ceno,kot bi morala ampak ravno to je dobro,saj sem zdaj dobila več denarja! Pojutrišnjem je spet ta sejem,zato se moram spraviti delat te zapesnice,ki jih imam do sedaj 14.Na prejšnjem sejmu sem prodajala tudi obleke,toda imela sem srečo le z neko punco,približno 3 leta starejšo,ki ji je bila zelo všeč moja stara torbica.Čeprav sem od nje dobila veliko denarja,mi je po neki strani žal,saj je bila tista torbica všeč tudi meni,pravzaprav mi je bila najljubša!Toda sedaj je kar je...4. seveda dobivam tudi žepnino.Vsak mesec dobim 30€ od mami in 40€ od babi! Ta denar šparam že kar nekaj časa,zato imam že kar nekaj denarja...potem pa je še moja skrivnost ta da mi je pred 2 tednoma oči iz Avstralije poslav 100€ ! Ne sprašujte zakaj ali kako je dobil denar,pač poslal mi je in ko sem mu nazaj poslala sporočilo kje je dobil denar mi še zdaj ni odgovoril...Saj vseeno važno je da imam zdaj že kar nekaj denarja!
"Lara si že naredila nalogo?" me vpraša mami,ko stopi v mojo sobo. "Am...še matematiko!" se malce zlažem.Pravzaprav sem naredila le matematiko,saj mislim,da je to edini predmet v šoli ki nam bo prav prišel v življenju!Ko bom v Londonu bom morda mogla kaj zračunati seveda! Še vedno pa ne dojamem,zakaj bi v Londonu potrebovala kemijo? Menda ne bom zjutraj vstala in šla na svež zrak ter rekla: "Oh kako prijeten CO 2!" ampak bom rekla zrak!...Hm,pa tudi biologije ne mislim nucati.Morda nekatere manjše stvari,toda zakaj bi mi prav prišlo da vem vsa drevesa,živali,človeške kosti in drugo sranje? "Oh,poglej tole je pa vretenčar in tisto drevo tamle je breza in gospod ste vedeli da imamo 12 parov reber?" samo predstavljajte si! Se pravi,da ne bom naredila tako brezveznih nalog!
Mami gre ven iz sobe,jaz pa se spravim delati tiste zapesnice.Komaj čakam sejem! Z mano bo tja šla tudi Jane! Seveda ji jaz nebom povedala zakaj potrebujem denar,ampak saj tudi jaz nevem zakaj ona rabi denar...Ob delanju prelepih zapestnic poslušam glasbo in naglas pojem.Nočem se hvaliti,toda veliko ljudi mi pravi,da imam zelo lep glas,da bi morala na X Factor,o čemer sem že razmišljala,saj bi tako preprosto prišla v London,toda sem ugotovila,da bi me bilo preveč sram peti pred toliko ljudi! Pojem lahko samo pred ljudmi ki jih poznam,ne pa pred tujci,zato ta ideja odpade!..................................................next bo zdej takoj sam kosilo pojem
23. oktober 2012
the best
neext
23. oktober 2012
u54764
u54764
Pojem lahko samo pred ljudmi ki jih poznam,ne pa pred tujci,zato ta ideja odpade.Seveda sem poslušala 1D,saj imam Mp3 samo z njihovimi pesmimi in pesmi ki so jih peli na X Factorju in vse kar so pač kdajkoli peli.Imam tudi iPod,kjer imam vse pesmi,ne samo njihove.Na žalost pa imam tako beden telefon,da ne morem imeti veliko pesmi in slik!!!Toda glede tega se ne obremenjujem več!
"Laraaa!!!" se nekdo za menoj zadere.Hitro neham peti in si iz ušesa potegnem slušalko. "O mami,zakaj se dereš?" jo vprašam,potem pa me samo čudno pogleda in reče: "Ko sem te prvič poklicala nisem kričala,ampak po 10 klicu pa si končno slišala!" reče in se šele takrat zavem da je vrjetno že nekaj časa noter in me je poslušala kako pojem. "Aja,sori...No kaj hočeš?" ji odgovorim z vprašanjem. "Malo grem ven z prijateljicami,zato hočem,če bi lahko malo pospravila hišo?" mi pove,jaz pa ji samo prikimam in jo pozdravim.Ko zaslišim,da so se vrata zaprla sem vstala,spet predvajala glasbo in začela pospravljati sobo.Nisem namreč ena od tistih ki sovraži pospravljanje.Pravzaprav imam to prav rada,saj zraven pojem in poslušam glasbo in kar naenkrat je hiša čista!
Spravim se k pospravljanju zadnje sobe,se pravi podstrešja.Naše podstrešje je res čarobno!Takoj ko pridem tja odprem veliko skrinjo in začnem gledati kaj je notri.Mami je noter namreč spravljala slike in druge spomine očija.Našla sem sliko iz poroke.Mami je bila tako lepa!Podrobneje si ogledam sliko,potem pa se obrnem proti omari.Grem do nje,jo odprem in noter zagledam njeno poročno obleko!Bila je zelo dobro ohranjena,saj je bila ista kot na sliki.Mami jo je hranila zame,čeprav si sebe ne predstavljam tako suhe kot je bila mami takrat!Stopim nazaj do skrinje in naprej gledam razne stvari,ko naenkrat zagledam neko sliko!Nisem mogla verjeti kdo in kaj je bilo na njej!!!.............................................
23. oktober 2012
next!
23. oktober 2012
neeeext
23. oktober 2012
neeeeeext
23. oktober 2012
u80842
u80842
ful dobro pišeš, nevem kje si dobila take ideje ma je res ful dobro
+nova bralka
neeeeeeeeeeeext