Forum
»Aaaahhh!« sem zavpila in Katrino brcnila v ramo »Pa kaj je s tabo? Samo usedi se in sprosti... če boš takšna ne bova nikoli spravili tega škornja dol!« je zavpila name in me porinila nazaj na stol. No da se na kratko predstavim. Moje ime je Mia in stara sem 16 let. Imam dolge temno rjave lase in rjavo-zelene oči. Živim v Londonu in prav ta grozen trenutek si delam sramoto v trgovini s čevlji. »zakaj za hudiča si obuvala te škornje če si vedela da so ti premajhni?« me je vprašala Katrina, moja najboljša prijateljica in še nekrat potegnila čevelj ter mi skoraj odtrgala nogo. »končno!« sem rekla olajšano, saj je čevelj skočil dol z moje noge. Pogledala sem okoli in videla da naju opazuje kar nekaj ljudi. »no dovolj sramote za danes, greva domov...« sem rekla potiho saj sem imela občutek da naju vsi poslušajo. »umaknite se! Malo prostora prosim! A bi lahko umaknili presneto kamero!« sem zaslišala nekje za sabo in se sunkoma obrnila.. »MIA! Mia Mia Mia!« sem nekje v ozadju slišala kričati Katrino, vendar ni se mi zdelo pomembno da bi se obrnila. Vse moje misli so se preusmerile na 2 fanta ki sta se 5 metrov pred mano poskušala prebiti skozi množico ljudi. Okoli njijuje bilo polno deklet, ki sta jih z težavo krotila 3 večja moška oblečena v črno. 'varnostnika' mi je šinilo skozi glavo. Ampak to sploh ni bilo pomembno. Pomembna sta bila fanta za varnostnikoma in za vsemi temi dekleti. »Zayn Malik in Liam Payne Mia! MIA! A me poslušaš?! Gleeej! Omedlela bom!« se je drla Katrina nato pa stekla med gručo deklet, ki so se nabrale okoli fantov. 'ona bo omedlela? Ona?!' mi je spet švignilo skozi misli. Kolena so se mi zatresla. Morala sem se oprijeti police pred mano. »malo prostora! Dekleta, prosim umaknite se!« se je razgledel globok moški glas in gruča deklet se je končno razprla. In tam je bil. In gledal je vame. »Zayn...« sem potiho zavzdihnila. On, ki je bil že mesece predmet mojih sanj je zdaj stal pred mano in me gledal. Prepozno sem se zavedla da ga gledam s široko odprtimi usti. Hitro sem ji zaprla on pa se je samo nasmehnil in zavil stran. »najlepši.trenutek.v.mojem.življenju.« sem še rekla nato pa se zgrudila na stol pred sabo.

Mia
http://25.media.tumblr.com/tumblr_lqb7g75rnu1r2080xo1_400.png Katrina

1D ;D
Next??
29. avgust 2012
Neeeeext za mene plis
29. avgust 2012
»uau.« je zavzdihnila Katrina in se vsedla zraven mene. »še zmeraj ne morem vrjet. Ona dva. Tukaj. No a boš kaj rekla ali bova samo sedeli tukaj kot da se ni nič zgodilo?« »Katrina prosim... moram obnovit pretekle dogodke« sem se zasmejala in jo objela »zakaj pa to?« »srečna sem.« sem ji rekla in vstala. Za razliko od večine deklet nisva stekli v smer kamor sta odšla Zayn in Liam ampak proti trgovini z nakitom. »hudo hudo hudo rabim eno normalno zapestnico« je rekla Katrina in stekla proti prodajalki. Zavila sem z očmi in odšla iz trgovine. Katrini sem napisala sms da grem na wc in da se dobiva pri tekočih stopnicah. Pred vhodom na wc je stal majhen znak z opozorilom da je wc pokvarjen. »ehh« sem zavzdihnila in vseeno odprla vrata, ki so vodila na hodnik ta pa k wecejem. Saj sploh nisem rabila wc-ja samo malo samote... trenutek za tem ko sem vrata zaprla so se ponovno odprla in naravnost vame se je zaletel nek fant. Oba sva zletela po tleh in nekako sva se znašla v zelo čudnem položaju... on je ležal pod mano jaz pa sem imela glavo nekje med njegovo glavo in njegovo roko.. ravno tako da nisem videla njegovega obraza. »Hej! Pazi malo!« sem zavpila in dvignila glavo. Takoj ko sem zagledala njegov obraz pod kapuco, ki jo je očitno uporabljal za krinko sem otrpnila. »prosim ne vpij...« je Zayn rekel potiho in me nezaupljivo gledal.. globoko sem zajela sapo on pa si je to čisto napačno razlagal in mislil da bom zavpila zato se je v neverjetno hitrem času obrnil vstal, pri tem pobral še mene, me stisnil ob steno in mi zakril usta. Ni mi ušlo da me napol objema in da je NJEGOVA roka na MOJIH ustih... prijela sem njegovo roko in jo počasi odmaknila »ne bom zavpila...« sem rekla potiho in se obrnila. Zdaj sva se gledala iz oči v oči. pritisk je bil prevelik. Šok še večji. Oblila me je tema, zadnje kar sem čutila je bilo da padam proti tlem...
29. avgust 2012
Nexxtt
30. avgust 2012
next
30. avgust 2012
Počasi sem odprla oči in se razgledala naokrog. Poleg mene ni bilo nikogar vendar sem bila še vedno na hodniku. Lahko se je zgodilo samo dvoje stvari in sicer: 1. Zayn me je pustil samo.. seveda je eden najslavnejših ljudi na svetu, ne bi mogla pričakovati da mi bo kakorkoli pomagal. 2. bolj verjetna možnost je bila: sem popolnoma zmešana oseba, ki ima privide in brez razloga pada v nezavest. »oh, hvalabogu si že vredu!« sem zaslišala nervozen glas, ki s emi je približeval nekje od zadaj. Nemogoče. Saj ne more biti. Obrnila sem se in zagledala najbolj popolnega fanta na svetu. »nisi me pustil same? Ti? Pred menoj? Ah saj sanjam... takšne stvari se vedno dogajajo samo v sanjah...« sem začela blebetati kot največji norec na svetu, vendar se tega nisem zavedala. »amm, mislim da ne sanjaš« se je zasmejal Zayn in počepnil k meni. »haha! To mi vedno vsi rečejo. V sanjah mislim. Da ne sanjam... najbolje bo da vstanem in grem, ter doživim kar vzemerjivega dokler se ne zbudim. Naprimer skočim iz Mount Everesta!« sem napol zavpila se pobrala, odprla vrata in šla ven. Ko so se vrata za mano glasno zaprla sem postala tako resna kot še nikoli v življenju. »omojbog... najbolje da kar umrem.« sem zastokala ter spet odprla vrata in stopila nazaj na hodnik. »to sploh niso sanje kajne? In ti si tukaj kajne? Čisto zares.« sem rekla resno in pogledala Zayna. Ta se je zasmejal in stopil bliže k meni »veš, si najbolj čudno dekle kar sem jih kdaj srečal. Ampak si mi ušeč.« v glavi se mi je zvrtelo in komaj sem lahko pripravila obrazne mišice do nasmeha...
30. avgust 2012
next?
31. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg