Forum
Toraj pisala bom novo zgodbo,kot sem vam tudi obljubila ! To zgodbo bom pisala v imenu fantov.
___________________________________________________________________________________

Zayn :
''Liam,mi podaš jopič?'' sem zavpil Liamu,medtem,ko sem si že drugo uro urejal frizuro. ''Izvoli'' se je končno prikazal Liam in mi izročil jopič. ''Harry,kje so moji čevlji?'' sem ponovno zavpil. ''Tukaj so,nočejo se sami zloščiti'' mi je nazaj zavpil Harry. ''Prosim,daj jih ti,če si pa urejam frizuro!'' sem mu zdolgočaseno zavpil nazaj. ''Stari,ne me ubit.Že 2 uri si jo urejaš,veš to'' zavpije Harry,ki se kmalu za tem prikaže v sobi z čevlji in uganite kaj ? Bili so zloščeni ! ''Hvala.Vem,ampak nikakor mi noče stati.Koliko je ura?'' spet nejevoljno rečem. ''Ah,Zayn,bojim se,da zamujaš,ura je že 18.oo'' mi reče Harry,meni pa je ogledalce padlo iz rok. ''Aaaaa!Neeee!Uf,pa saj ni važno,bolj je važna Perrie.Grem!'' zavpijem in pograbim še jopič,telefon ter denarnico. Hitro sem stekel do mojega avta,ga odklenil in sedel za volan. Kar krepko sem stisnil po gasu. Kmalu sem bil pred njeno hišo. Vstopil sem,tam pa me je pričakalo presenečenje. Poljubljala se je z drugim. Bil je Tristian. Tristian je bil moj najboljši prijatelj,ko sem bil še mlajši. Kako me je lahko prevarala z njim ? Odkimal sem z glavo,takrat me je opazila. Stekla je do mene. ''Ne dotikaj se me!'' sem ji zabrusil in zaloputnil vrata pred nosom nje in njenega ''ljubega''. Tudi Tristian me je globko razočaral. Prva solza mi je spolzela po licu in sledile so še druge. Sedel sem za volan in pritisnil na gas. Odpeljal sem proti domu. Parkiral sem kar zunaj. Še dež se je vlil. Pa ne huje,kot solze iz mojih oči. Svojo glavo sem zakopal v roke in se zjokal. Potem sem šel noter. Odšel sem naravnost v sobo. Vsedel sem se na posteljo in se zamislil.

Liam :
Zayn je bil zmenjen za zmenek z njegovo predrago Perrie,natanko ob 18.oo zvečer. Morali smo mu pomagati,ker si je že ljubo in dragoceno drugo uro urejal njegovo prečudovito frizuro,ki mu kot je povedal sam nikakor ni želela stati. Preveč je obseden z njegovimi lasmi. Pa saj je vredu ! Harry mu je prinesel čevlje. Nato smo ga opozorili za uro,on pa se je kar zapodil skozi vrata. Upam,da je vzel ključe od avta. Da nebo spet,kot je bilo zadnjič. Pozabil je ključe,potem pa je vse valil na nas. Jah,takšen pač je. Včasih ga fantje ne razumejo dobro. Toda jaz ga vedno. Le kdo bi si želel tako težavno dekle kot je Perrie ? Harry in Niall ves čas tarnata,da sta osamljena in da bosta ostala za vedno,to mi včasih najeda. Kaj ne razumeta,da imata miljone oboževalk in lahko izbereta poljubno dekle ? Samo oči je treba odpreti. Niall še ni imel dekleta. Ne,odkar je slaven. Medtem ko jih je Harry zamenjal že 10. Če nisem katere izpustil. No,skratka,ko je Zayn šel na zmenek,smo se mi odločili gledati film. Toy Stroy 3 . Moj najljubši film. Ker noben ni imel drugačne ideje,so se vsi strinjali. K sreči. Potem smo gledali. Minilo je pol ure,potem pa se je vrnil Zayn. Nevem,kako bi ga ocenil. Zgledal je obupano. Odšel je naravnost v svojo sobo. Vsi smo samo buljili in strmeli vanj,češ kaj se dogaja,o Zaynu pa niti duha in sluha. ''Fantje,grem jaz'' sem rekel in se odpravil proti sobi. ''Pa ne brez mene'' se mi je pridružil Lou. Ah,on ne razume fantovskih problemov. Vedno vse skuša napeljati na dobro stvar ali iz vsega skupaj narediti veliko,debelo šalo,vendar to nikakor ne potolaži človeka v stiski. ''Lou,ne tokrat.Sam bom'' sem mu vrnil in mu namenil resni pogled. Končno me je zapustil,čeprav užaljeno.
NEXT ?
10. september 2012
u74377
u74377
neeeeeeeeeeeeextttttttttttttttt
fhool dobr začetek
10. september 2012
Omfg. Hiter next, ker je zakon. Sm vesela dasi začela pisat novo zgodbico
10. september 2012
u70925
u70925
Neext
10. september 2012
neeeext !!!!
10. september 2012
neeeeeeeeeext
10. september 2012
neeext + fhool je fajna < 333
10. september 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttt
10. september 2012
u84822
u84822
neeeeeeeeeeeeeeeext.!!!!!!!
10. september 2012
neeeext
10. september 2012
neeeeeext!
10. september 2012
u81497
u81497
next!!!!!!!!!!!!!!!
11. september 2012
Next!!!!!
11. september 2012
neeext!
11. september 2012
neeeext!
11. september 2012
Neeext!!!
11. september 2012
Louis :
Hotel sem iti z Liamu,a najrbrž je imel prav,ko me je ustavil. Gotovo bi spet začel pokati šale,ali kaj podobnega,pa bi zadevo spravil samo še v slabše stanje. Oh,le kaj je z Zaynom ? To me je tako močno zanimalo,da sem bil celo sam nervozen. Poteklo je že 15 minut,Liam pa se ni vrnil. Kaj hudiča se dogaja ? Potem sta končno prišla po stopnicah. Čez debelih 25,skoraj 30 minut. Ki so se vlekle kot dolgo črevo,če smem pripomniti. Zayn je bil še vedno nekam poklapan. ''Narazno sta šla'' je po tiho rekel Liam in vsi smo umolknili. Nekaj časa je bila popolna tišina. ''Kaj se je zgodilo,stari?'' smo ga takoj začeli zasipavati z vprašanji. ''Tristian.On je kriv.On mi je speljal mojo ljubezen.Življenje brez nje zame sploh nima več smisla'' je rekel Zayn in se ob tem zlomil. ''Je pa res hinavec.Bo že še dobil svoje,verjemi,kdor drugemo jamo koplje,sam vanjo pade. Zayn,prosim te,saj imaš nas,5 najboljših prijateljev,mi bomo tu zate'' je poskušal še Harry. Zayn je kar naprej jokal in kmalu je porabil že dva paketa robcev. Potem je zaspal. ''Fantje,ideja!'' sem po tiho zašepetal,da Zayna nebi zbudil. Vsi so prišli k meni in napeli ušesa. ''Tako bomo naredili. Na twitter objavimo , če se katero dekle javi za zmenek z Zaynom , še danes , pač ,ko se zbudi in naj zraven pripišejo telefonske. Gotovo bo za'' sem rekel,fantje pa so me samo buljili. ''Si neumen?Zayn nas ubije!'' se je zanj postavil Liam. ''Ah,daj no,Liam.Mora se bolj zabavati,saj sam vidiš,da je čisto na tleh'' je zdaj pristavil lačni Niall. Na koncu smo se kljub vsemu strinjali,čeprav Liam ne najbolj. Takoj sem vzel telefon in žepa in noter vpisal ''twitter''.

Niall :
Perrie je zapustila Zayna,on pa njo.Groza. Potem je zaspal. Louis je predlagal da objavimo nekaj na twitter. Po končanem pogajanju smo prišli do skupnega mnenja,k sreči smo se strinjali. Sam menim,da si to zasluži,zaradi vsega,kar je pretrpel. Sploh pa bomo s tem uresničili sanje marsikaterega dekleta,ki sanjari o Zaynu. Saj ima gotovo vsak izmed nas vsaj 1 miljon svojih oboževalk samo zase. Zaynu so dajali tudi manekenske ponudbe,zato dvomim,da bi katera zmenek z njim odklonila. Louis je na twitter objavil . ''Dekleta.Danes se je Zayn razšel z Perrie.Prevarala ga je,z njegovim bivšim najboljšim prijateljem iz otroštva,Tristianom.Če je katera zainteresirana za to,da bi šla še danes na zmenek z njim,naj to tweeta na moj zid in pripiše telefonsko številko.
P.S
Čisto vse kandidatke greste z njim na zmenek,negledena,koliko vas bo . Če nebo šlo vse danes,kar zagotovo nebo šlo,pa bomo naredili več dni zmenkov. Rad vas mam in hvaležen sem vam že v naprej. xx Lou
Potem smo se razkomotili na sedežno in čakali. Louisu so tweeti kar piskali. Vsi so bili podobni takšnim tweetom kot naprimer : ''Joj,moje sanje se bodo uresničile!Prosim,tako močno si želim zmenka z njim,že od nekdaj. Telefonska : ....... ali pa kaj takega : ''Misliš resno?Upam,da,da nebom od veselja za brezveze razdejala cele hiše.No,v bistvu sem jo že. Moja telefonska : ....... upam,da bom že danes na vrsti. In podobno. Louis je kar nekaj časa bral tweete,na koncu pa si je prepisal vse telefonske. Ko je bilo že 200 tweetov,je Louis objavil : ''Žal mi je dekleta,toda preveč vas bo,če pustim še dalje. Vse kandidatke,ki ste mi tweetale do sedaj,vam sporočam tole : Hvala,zelo sem hvaležen in čisto vsaka izmed vas si je prislužila zmenek z Zaynom. Pokličemo vas in potem izvete kraj,čas in datum. xx With Love.
Potem smo se oddahnili. Čez nekaj časa se je zbudil Zayn. Vse nas je gledal. ''Fantje,kaj me tako gledate?'' je začudeno vprašal. Noben ni nič rekel. Upali smo,da nebo posumil. No,ne še zdaj. ''Že vem.Frizura je'' je rekel,zazehal in že se je zapodil po stopnicah verjetno po glavnik in gel za lase. Vsi smo se začeli smejati. ''Fantje,zdaj mi pa povejte,res postajam kar nervozen,ker mi nekaj prikrivate'' reče Zayn ko se z urejeno frizuro čez pol ure vrne dol. Vsi smo globoko vdihnili in pogledali proti Louisu,ki je pogoltnil velik cmok po grlu. Potem je začel jecljaje govoriti.
se nadaljuje.

p.s
hvala za nexte.
.xx < 33
11. september 2012
Neext! Danes prosim!
11. september 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttt
11. september 2012
neeext
11. september 2012
neeext < 33