Forum
u12163
u12163
HeeLou . ! amm . No js sm se odLočLa d napišm še js 1 Zgoodbo . ! Paač bo To boL Taka navadna o enni najsTnici Ini pa bo Tko govoriL o njenem Lajfu . BooL bo abouT Loue pa Friends p . To . ! Čee Ti p kej nou pasaL . . . Mrrš . ! :'D

A čm napisaT . ? (:

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

07. november 2010
u12163
u12163
No Tukej je pač prvi deL :
Ponedeljek. Konec vikenda. Zbudila sem se in počasi poklopila budilko. Zaspano sem se pretegnila in se skobacala iz postelje.xD Imeli smo preduro matematike, saj smo matematko danes pisali, in zato sem morala vstati ob šestih zjutraj. OB ŠESTIH. Halo! Zame je to še sredi noči! Hitro sem se oprhala, pozajtrkovala, si umila zobe, si počesala svoje rjave lase in se šla preoblečt. Oblekla sem mojo najljubšo zeleno majco iz new yorkerja, črne strgane kavbojke, črno jakno in zelene allstarke. Tisto jutro je bil oči že v službi, mami pa je šele vstala, ker gre v službo vsak dan šele ob devetih zjutraj (blagor se ji noo XD) . Mami sem poljubila na lice, ona pa mi je vrnila poljub in mi rekla : „Lepo se imej v šoli. Čakaj, kaj ni tako, da dones pišete matematiko? A si se kej učila?“ Na srečo mi ni bilo treba lagati, saj je moja mami super in se skoraj nikoli ne razjezi (: . „Amm, ubistvu se nism nč. A je fuul narobe?“ sem ji rekla. „No ja, lahk bi se mal, ampak js vrjamem da ti bo dober šlo,“ mi je odvrnila. „Hvala, mami!“ sem ji rekla in jo objela. Poslovili sva se, potem pa sem stopila iz hiše. Pred hišo pa sem zagledala …
07. november 2010
no dej nexti!
07. november 2010
u12163
u12163
No p še gLaune osebe :

Ina, 13 let (js xD)

Lana, 13 let (bff)
http://4.bp.blogspot.com/_9Zf_P9g6cuo/Sa4UjBxL4nI/AAAAAAAADV4/kFO8FHB3qRI/s800/emo+girl+Courtney.jpg

Žiga, 13 (Moja simpaTiija:Đ)

http://www.google.si/imgres?imgurl=http://www.scene-hairstyles.com/images/CuteEmoBoy.jpg&imgrefurl=http://www.scene-hairstyles.com/scene-boy-hairstyles-2.html&usg=__MZE_2SrbALuftkS1PR5BIvFl52Q=&h=486&w=366&sz=61&hl=sl&start=13&zoom=1&tbnid=ef0CZeF5cV7qvM:&tbnh=118&tbnw=89&prev=/images%3Fq%3Demo%2Bboy%26um%3D1%26hl%3Dsl%26sa%3DN%26biw%3D1011%26bih%3D410%26tbs%3Disch:10%2C228&um=1&itbs=1&iact=rc&dur=672&ei=FQ3XTITcNIrKswat88ntCA&oei=EA3XTOfoOImFswa0_-2WCA&esq=2&page=2&ndsp=15&ved=1t:429,r:0,&tx=48&ty=27&biw=1011&bih=410
07. november 2010
u12163
u12163
ahh ne deLa

bomm še 1x za Lano p ŽigaTa

Lana:

Žiga:

07. november 2010
u12163
u12163
bomm nextala k bojo še trije komenti od razLičnih ! :Đ
07. november 2010
u12163
u12163
CommenT anybody . ?
08. november 2010
u12163
u12163
next ?
08. november 2010
u28969
u28969
Jap nextii (;.
08. november 2010
u12163
u12163
… Svojo bff Lano! Poznam jo že od vrtca in ona je NAJBOLŠA osebca u mojem lajfu. Za nč je nebi zamenala! Z njo se da čisto vse pogovarjat in vedno je nasmejana in zabavna. Res. Kadar sem žalostna, me vedno spravi v smeh in me nikoli ne pusti na cedilu. NAJRAJŠ u celem vesolju jo mam! < 3 Skratka, takoj ko me je zagledala me je objela in napotili sva se proti šoli. Med pešečenjem sva se pogovarjali o raznoraznih rečeh, kot so šola, sošolci, fejsbuk, msn, fantje in to . XD amm no, k smo glih pri fantih, jaz sem že nekaj časa zaljubljena v enega Žigata iz sosednje šole . On je took kjut. :$ Pa take lepe laske ma. Pa faco. Pa ritko(xDD). Pa usee no . < 3 I Love him ! ;*
Anyway, ko sva med klepetanjem prišli do točke : kontrolna iz matematike, sva obe postali precej poklapani. „Si se sploh kej učila?“ me je vprašala. „Nee, sj se mi ni dal. Mislm koga bolijo tisti prafaktorji al whatewer. Ka pa ti?“ sem ji odgovorila. „No ja, ubistvu se nism nč ampk pol mi je učeri mtka začela neki težit is+n sm se mogla sto na uro piflat. Fak no! Veeš kok me je naderala!“ mi je povedala. „Oo, boga. Mene pa na srečo ni nč,“ sem ji odgovorila. „Blagor se teb, no! Tebe mtka nikol ne nadere,“ mi je rekla. No ja, res sem se zavedala, da imam srečo z mami. Npr. Lanina mami je bla uno fuuuuul stroga. No, ko sva z Lano prišli v šolo, pa …

Next ? :Đ
10. november 2010
u28969
u28969
Ja nexti ;Đ
10. november 2010
u12163
u12163
ok :'Đ
… so naju takoj pozdravili sošolci, sošolke in drugi frendi ter ves pogovor se je navezoval okoli matematike. Kot smo se pogovarjali, smo skupaj ugotovili da se skoraj nihče ni učil, razen tistih bednih piflarčkou.xĐ Skupaj smo se napotili v matematično učilnico in se posedli na svoja mesta(jaz sem sedela zraven Lane :Đ). V razred je stopila učiteljica matematike, ki je bila res najbolj stroga na celi šoli. Stara kot zemlja, učila je celo mojega očija (!!!) . xD Smrtno resno nas je vprašala, če smo se kaj učili. Mi smo seveda rekli, da ja, da je nebi razjezili. Potem je še dodala, da upa, da govorimo resnico, sicer nam bo trda predla, in ena sošolka Anja je rekla, da je to čiiista resnica(XD). Ob tem smo nekateri začeli glasno kašljati, saj nam je šlo na smeh. :] Vsakega posebej je prestrelila s pogledi, potem pa nam je razdelila teste. OMFG kaj so bli težki, tako da skoraj nič nisem rešila. Vsake toliko časa sem rešila kakšno lahko nalogo ali pa poškilila v Lanin test in njene plonkce, saj sem jih sama pozabila narditi.>.< Preostali čas pa sem živčno grizla svoj svinčnik.Potem pa …
nEXT?
11. november 2010
Neeekšt,nuujno.
Waaa..preehuda zgodbica je ^___^
11. november 2010
u28969
u28969
NapReiii*_*♥
11. november 2010
u12163
u12163
ok . [in huaLa ]

… je končno zazvonil zvonec in mučne ure je bilo konec. Z Lano sva si naenkrat oddahnili in odhiteli iz razreda k geografiji. Puh! Sami bedni predmeti.:/ Potem smo imeli še zgodovino, slovenčšino, etiko, kemijo, glasbo in potem končno KONEC! Oujeah! XP Lana je imela še pevske vaje(ona poje kot angelček, jaz pa nimam nikakeršnega posluha. V nižjih razredih sem se nekaj časa matrala, potem pa mi je zborovodkinja rekla, naj se rajši izpišem xD), jaz pa sem odhitela domov. Ker sem bila zelo lačna, sem res hitela. In verjetno sem bila malce preveč hitra in ker sem imela misli čisto drugje, sem se kar naenkrat zaletela v Žigata! OMG. Kook mi je blo nerodno! Bila sem rdeča kot paradajz.:Đ Hitro sem se pobrala s tal in se začela opravičevati, on pa je rekel le: „Saaj ni bilo nič takega, no. Pomiri se. Enivej, kako si kej?“ me je prašal.[: . „ammm. Jaa okeejj .. ja no js sm … emm … ureedu … umm … Kaaj pa Ti-i ?“ sem bila čiist zmedena. Fak of no! A morm bit zmeraj tko sramežljiva?!XD Pred njim sem izpadla kot navadna budala.:// Ampak, namesto da bi se mi režal, je rekel : „Fuul dobr d si tuui ti.;D amm . . aa bi mi lahko prosm dala tvojo številko? Če hočš.“ je rekel. „amm. Okeej!“ Ampak v tistem trenutku sem bila takooo zmedena, da sem pozabila svojo številko!xD Noo zato sem mu rekla: „Jaa ej veš kaj glih učeri sm dobila novo številko, paa se je … amm … Ne spoomnm...;D“ sem rekla in se s tem verjetno popolnoma osmešila. „Okej, pol ti bom pa js dau svojo,“ mi je odvrnil ter mi na roko napisal svojo tel. številko. „Pokliči me kaj!“ mi je še rekel. „Okej, čau. Se vidva!“ „Čau! Se vidva!“ Sva se poslovila in nadaljevala svojo pot. „Uaaaaau!“ sem si rekla. „A je to moožno!?!?“ sem vsa vesela odskakljala domov. Tam pa …
11. november 2010
u12163
u12163
Next ?
11. november 2010
jaa
11. november 2010
Awiwiiwi..NeeectŠ *__* :Đ
12. november 2010
u12163
u12163
Še 2 kommenTa . ? :Đ
12. november 2010
nextii

mene štej za dva pliss< 3
12. november 2010
u12163
u12163
amm . Okj ! :Đ
… sem imela za kosilo špagete s tunino omako. Njami! Moje najljubše! :Đ Mami mi je že prej vse skuhala in pripravila, saj je bila v službi, očka pa tudi. Kmalu sem pojedla. Šla sem v sobo in začela sanjariti o Žigatu … Predstavljala sem si, kako sva bila skupaj in da me je potem kar naenkrat pooljubil. Awwh . :$ Potem sem morala napisati domačo nalogo – bljak! D: Mučila sem se s svojilnimi zaimki, geografskimi širinami in dolžinami, letnicami itd.XD Vendar, medtem, ko sem reševala vaje, sem v resnici razmišljala o nečem drugem … Pravzaprav sem se spraševala, če naj pokličem Žiga ali ne. Hmm. No ja, seveda sem si ga strašansko želela poklicati. Ampak si nekako nisem upala … Mislim, kaj naj mu rečem? Da sem zaljubljena vanj? Nekatere punce bi to seveda naredile, ampak jaz si tega pač nekako nisem upala. Potem pa sem si rekla : … Next ? :'D
12. november 2010
Neeext ^_____^
12. november 2010
u1374
u1374
joj zakaj vsi ooo emotih pišete???
12. november 2010
u12163
u12163
zto d ti kej prašaš ? -__-
12. november 2010
u12163
u12163
next ? :3
12. november 2010
Kaaj sprašujeeš :Đ
Šeeveda da nekštaš! ;** ♥
AjLovYou ^^
12. november 2010
u12163
u12163
Šeej bomm , samm da dobim še kej kommenTou kr očiTno skor noben nebere aL neki . xD
ajLoueyaMore;**
13. november 2010
u28969
u28969
Neeeext♥
14. november 2010
nneeeeeeeexxxttttttt hitr če ne boš se bom jokala
14. november 2010
u12163
u12163
okej xD
… „Nič, poklicala ga bom, pa bo, kar bo.“ Z roke sem v telefon prepisala njegovo številko in še v istem trenutku pritisnila tipko 'kliči'. Ob tem so se mi roke kar zatresle.

M (Maja)
Ž (Žiga)

Ž: Haloo. Kdo je?
M: Čaau. Maja tuki.
Ž: O ćaau Maja! In kako smo?
M: Super, p ti?
Ž: Ja jezt tut!¨Kaaj pa delaš?
M: O tep razmišlam.
Ž: O men? Zakaj pa to?xD
M: OMFG! K sm to res rekla na glas??
Ž: (smeh xDD) amm. Ja, razn če mam js prisluhe! Drgač mi je pa všeč.*.* Tuud js o teb razmišlam.
M: Res?
Ž: Rees.
(tišina xDDD)
M: No, enivej, kaj pa o men razmišlaš?xđ
Ž: umm. Nčč tazgaa .. amm … aa bi se tii mogoč gdej kej z mano dobila? Nwm u kino aL.p Too.
M: Jaa iTaax! Kje, kdaj?xD
Ž: emm . Lahku u kinnu? Če hočeš.
M: Oky-doky! XD Ker movie bova pa gledala?
Ž: Nevem, zdej se vrti Step up 3D pa lohk greva še npr. Jaz, baraba aL pa neki.
M: Pejva rajš Step up 3D, Ta Jaz, baraba mi deluje mal otročji. Nevem, no . Xd
Ž: Okeej.
M: Gdaaj?
Ž: Čeez 1 uro.
M: Okej. Baaj.:33
Ž: Baajć.:'D :3

Next . ? :'Đ
14. november 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg