Forum
u112882
u112882
hellou.
meni je bedno in zato delam novo zgodbico. upam da bo vsaj 1 bralec/bralka :'d
vsebuje one direction in nekaj legend, ki jih osebno obožujem. upam, da vam bo všeč, kajti sama uživam v pisanju.:'d
nina, xx

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
''OK, to je bilo super Harriet. Še enkrat zaigraj tako na festivalu pa bo vse v redu.'' Prikimala sem Jamesu, mojemu.. em.. učitelju? Menedžerju? Who cares. Nisem slavna, na nekem festivalu igram. In ja… jaz sem Harriet DaVinee in ne, nisem iz Francije, iz Londona sem. No, v Londonu sem bila rojena, do zdaj sem živela v Los Angelesu, mama in oče sta se mi ločila in sedaj sem v Londonu pri mami in imamo zadnje priprave na Monesters Of Rock And Heavy Metal (<-izmišljeno x D). igram kitatro, klavir in bobne, največ kitaro. Treniram tudi nogomet, že kar nekaj časa. Pa košarko včasih.
Sem zelo ponosna nase, ker sem srečala že kar veliko slavnih. V Los Angelesu smo tudi imeli ta ''festival'' in tam sem sodelovala že od 12. Leta. Najbolj ponosna sem pa na to, da sem srečala Slasha in Axla Rosea osebno. Sedaj se pripravljamo na naš najbrž najdaljši nastop v zgodovini. 5 dni zaporedoma moramo igrati. Saj ni tako slabo, we're making our job and we love it.
Back to reality…
''Harriet v redu. Najbolj se pripravi na Sweet Child O' Mine, čeprav obvladaš. Drugače večjih zapletov ne bi smelo biti. Pripravite se, pred vami je 5 neprespanih dni..'' ''STARBUCKS BO POMAGAL!'' sem se zadrla. ''HARRIET! Včasih se obnašaš kot otrok. Naj vam povem, da pride tudi veliko slavnih, ki so uspešni v POP smeri. Tako da enjoy these 5 days like they were your last days on Earth.'' Nato je odšel. ''Fantje, upam da nimate nič proti, ker sem edina punca tukaj, grem jaz zdaj še nekaj urejat. Elektrika čaka, potem pa Allstar shop. Ko si v Londonu to ne smeš zamuditi.'' Sem jim rekla in pomežiknila.
Ko sem popoldan prišla nazaj, nisem videla nikogar. ''Fantje? Spencer? Will? Alex? Kje ste no?'' sem zavpila po celem ''placu''. Iz zaodrja je kar naenkrat prišel.. JAMES?! ''JAMES KAJ TI TUKAJ?! MISLILA SEM, DA PRIDEŠ KOMAJ ZVEČER..!'' sem mu zavpila. ''Harriet v zaodrju bi mogla biti že pred eno uro! Kot tvoj menedžer sem zelo razočaran. Ajde v zaodrje, make up si moraš narediti in frizuro..'' je rekel in me potegnil za sabo. V zaodrju sem videla vse fante kako so se okoli njih sukale neke punce in kako so se menili z nekimi fanti… mislim dafuq? ''Uživaj v tvojem ličenju…'' se mi je vražje nasmehnil. ''James, nekega dne te bom zabila v steno, don't worry.'' Sem mu zašepetala na uho, a vseeno dovolj glasno, da se je slišalo nevarno. Že je hotel nekaj reči, ko ga je zamotila neka punca z dolgimi nogami in rjavimi lasmi. ''Ne skrbi James, bomo mi poskrbeli zanjo… čudovite lase ima, že vem kaj bomo naredili.'' Je rekla in me povlekla za sabo. ''Če mi samo probaš odrezati ali pobarvati lase..'' ''SE JE PAZI!'' me je dopolnil Spencer. Pogledala se ga in mu nakazala, da se strinjam. ''Saj ji ne bom no… dejansko, kako ti je ime?'' me je vprašala. ''Harriet sem. Harriet DeVine.'' ''Jaz sem Eleanor Calder, tisto so moje prijateljice in prijatelji.''
Takrat sem ga prvič videla. Zelene oči in kodrasti lasje. In ta dan me je zaznamoval celo življenje.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Next?;D
08. december 2012
neeeeeeeeeeeexttt!
08. december 2012
u112882
u112882
jeeej 1 bralko mam. nextam sam for you, Nika.c:
08. december 2012
jeeeeeeej laada te mam
08. december 2012
u112882
u112882
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
''Torej, to so One Direction, ampak dvomim, da jih poznaš. Tisti obriti je Liam, v črtasti majici je Louis, s hrano v roki je Niall, z ogledalom je Zayn in tisti kodrasti je Harry. Podobna imena imata. Harriet in Harry. Drugače jaz sem Eleanor, tisto tam je Perrie, rjavolaska je pa Danielle. Punce so super, saj so fantje tudi.. no, sedaj pa sedi in miruj.'' Mi je ukazala in samo vsedla sem se. Okoli glave mi je začela vlačiti veliko stvari, katere še poimenovati nisem vedela. Medtem sem bila malo na facebooku, twitterju in s prijateljico sem se menila po sporočilih. Popravek: z najboljšo prijateljico, Amy iz Irske. Njeni naglas je takoo sweeeeeeeet! In res je najboljša. Da best…! ''Kaj drugače delaš na tem festivalu? Mi nismo ravno ta smer glasbe…'' me je vprašal Harry. ''Največkrat igram kitaro, včasih tudi bobne, klavir pa občasno. Če ste druga smer glasbe nimate tukaj dejansko nič iskati.. oz. mislim, da vam ne bo všeč, ker je res glasno…'' sem odvrnila. ''Kaj igrate? Mislim glasbo…'' me je še enkrat vprašal. Malo sem pomislila. ''Vse? OK. Guns N' Roses, Kiss, Black Veil Brides, Queen, Pink Floyd, Iron Maiden, Nirvana, Bon Jovi, Nickelback, Green Day, AC/DC… še bi se našlo… pač, rock in Heavy metal.'' Sem mu odgovorila. Naenkrat mi je zazvonil telefon. AMY!x D
A-Amy, H-Jaaaz!x D
A-HELLO HEAVY METAL AND ROCK PRINCES! Lep pozdrav iz Irske v London… kak smo, Harriet?
H-AMY! Lep pozdrav iz Londona v Irsko.. ali na Irsko? Saj je vseeno no… mah, just being styled, I'm great, you?
A-Nisem vedela, da se daš urejati. I'm great, just watcihng the sunset. In Irska is it snowing. What about London..?
H-Ohh, your accent, gotta love it. It's not snowing, I hope it will soon. Samo ta teden naj zdrži dobro vreme, pa smo kul.
A-OK, great… danes zvečer sem v Londonu. Bay.
H-KAJ?! AMY? BITCH?! AMYYYYYYYYYY! Majkemi no….
Ta je nenormalnaaa.! ''Tako, urejena si… mislim, da si super.'' Pogledala sem se v ogledalo…
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
08. december 2012
neeeeeeeextttt!
08. december 2012
u101906
u101906
Neeeeeeeeeeeeeext!
09. december 2012
u110768
u110768
neeeeeeeeeeeeeeext
09. december 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <3 <3 <3
09. december 2012
Neeeeeeeeeeeeeeeeeexxt.! <3
Axl and Slash.. GnR :')))))))
09. december 2012
u73295
u73295
neeeext
09. december 2012
u112882
u112882
Kdo bi si mislil celo bralx imam
nextam najbrz med vikendom ;D
falllla da berete ane?:**
09. december 2012
u110768
u110768
http://www.youtube.com/watch?v=ynCC1HHWGXs

PROSIM POSLUŠAJTE IN MI NA ZS POŠLJITE MNENJE;SKUPINA POTREBUJE ČIM VEČ OGLEDOV ZA IZDAJO ALBUMA! PROSIM VAS ZA POMOČ.
SKUPINA JE IZ SLOVENIJE!

(oprosti za oglaševanje)

neeeeeeeeeeeeeext
10. december 2012
neeeeeeeeeeext
10. december 2012
Nexttttttttttt
pa daj nea se čudi da maš bralke k če jih ti ne bi mela nvm kdo drug bi jih lahk meu.!
15. december 2012
u112882
u112882
Sara-thank you very muuuuch:**
15. december 2012
nb:''3
15. december 2012
u112882
u112882
BTW: next vam pišem;3
15. december 2012
Oh yea.!!!
zaj pa mi daj že mir kr berem tvojo drugo zgodbico [xđ]
15. december 2012
u112882
u112882
http://favim.com/image/581260/ (Harriet)

to naj bi bla Harriet... za Amy še iščem;3
15. december 2012
u112882
u112882
u110644
u110644
next
15. december 2012
u112882
u112882
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Videti sem bila super. Zahvalila sem se Eleanor in mogla sem iti na oder. Upam, da bo vse v redu, kot je bilo zadnje dni.
~čez en teden
''Harriet ti si nenormalna. Mislim… čudno se obnašaš… in verjemi mi, Stylesu si všeč…'' je začela Amy in me dregala v rebra med tem ko sva hodile po Londonu. Po dolgem času sva bile spet v Londonu in to je bilo super. Bile sva na poti v Starbucks na najino jutranjo kavo. Prejšnji petek je bilo vse super. Amy je prišla malo pred nastopi. In sedaj je čas za drućenje v LONDONU! Trgovine, pazite se.
''Harriet, veš, da se mi zdi, da si Harryju všeč? Med nastopi te je cel večer gledal in lepo pašeta skupaj… Harriet in Harry. Pa še samski je…'' mi je začela nakladati. ''NI res, s Taylor Swift je skupaj…'' sem ji začela ugovarjati. Nato me je pogledala. ''HARRIET ISABELLA DEVINE! Ti si mlajša od mene in mi ne boš ugovarjala. Taylor in Harry nista skupaj, Niall mi je povedal. In ja, od Nialla telefonsko imam, dobra prijatelja sva. Irci se razumemo med sabo.'' Starbucks je bil skoraj prazen. ''In tukaj draga moja… se morata tudi osebi s skoraj enakima imenama tudi razumeti. Eno navadno Starbucks kavo in… H?'' me je pogledala. ''En Starbucks mocha cookie crumble.'' Jap, ne maram kav. Niso mi dobre.
Z Amy sva cel bogi dan hodile po Londonu-gromozanski je, as we all now. Še kar naprej sva se pogovarjale in pogovarjale. ''In, kaj bova počeli danes zvečer? Lahko pridem prespat k tebi..'' sem rekla Amy. Zasvetile so se ji oči. ''GIRLS NIGHT! Mami bo najbrž dovolila. Zdaj pa na bus in gremo do nas domov.'' Skočile sva na prvi bus (na srečo nisva imele veliko vrečk-Allstarke, Nikeice, Adidaske, malo dresov, majice… ni bilo veliko, vse v eni vrečki..) in se hitro namestile in -ker nisva opazile, da je še nekdo na avtobusu- se začele naprej pogovarjati. ''UFAK NO! V PEPE JEANS NISVA ŠLE! SHIT!'' sem ji rekla. Pogledala me je. ''SHIT NO! Mah, sedaj je že prepozno. Glavno da mava ostalo vse.'' Ja, nama se velikokrat utrga. Shit happens. Naprej je pogovor stekel o fantih. ''TI moja draga H, si moraš čim hitreje najti fanta. Že 17 let si stara in imela si samo eno zvezo.'' Je začela. ''Fantje so budale.''
''HEJ! TO PA NI RES!'' se je oglasil nekdo za nama. HARRY IN NIALL?!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Hvala, da berete in se opravičujem za kratki in beden del.
Nina, xx:**
16. december 2012
u110768
u110768
neeeeeeeeeeeeeeext
nina prsežem pr harryju da boš umrla boleče smrti če še enkrat rečeš da je neki kar napišeš bedn!
16. december 2012
u112882
u112882
Nina-me je že strah
16. december 2012
neeeeeeeeeeeeeexttt
16. december 2012
neeeeeeeeeeeext
16. december 2012
Neeeeeeeeexxt.! ''Fantje so budale.''
16. december 2012
u112882
u112882
Alja-to je resnica.
BTW: nov del pišem
16. december 2012
u112882
u112882
''ČAKAJ MALO, KAJ VIDVA POČNETA TUKAJ?! KAJ VAJU JE HARRY POTTER PRINESEL?! PRISEGLA BI, DA NI BILO ŠE NIKOGAR!'' je začela glasno razpravljati Amy, mene pa ne vem… sram me je bilo, ker bi skoraj izvedela podrobnosti o mojem ljubezenskem življenju-ki ni lepo. Oziroma ni bilo. Naprimer da sem zaradi bivšega pristala v bolnišnici. Najprej te ljubi potem ti pa govori da si kurba. Zmrazilo me je ob tem spominu in obrnila sem se k njima in Amy. ''Daj Amy, zmiri se… nista nezemljana. Poznamo ju in BTW-kaj delata vidva tukaj?'' Harold me je pogledal… HARRY JE, NE HAROLD! ''No, malo se voziva gor pa dol. Po nakupih sva šla, če ne bi Niall umrl. In vidve?'' me je vprašal. ''Mah, malo šoping…'' sem mu odgovorila. ''Kaj bosta mele Girls Night? Pridita k nam… punce bi bile vesele, končno bi nas bilo enako. Kaj pravita?'' je vprašal Niall. ''Meni je prav in vse kar je meni všeč more biti Harriet tudi všeč. Aneda H?'' pokimala sem. Amy mi je bila kot starejša sestra, velikokrat mi je pomagala. Pač obožujem jo. ''In BTW: H jaz včasih pokličem Harriet. Tak da… midve zdaj tukaj izstopiva, Niall imaš mojo fonsko, samo pokliči. H ti pa pridi.'' Je rekla in me povlekla za roko. Izstopile sva pred mojo hišo-Amy je stanovala nasproti mene. Sosedi sva bili, ja. No, ona je imela svoje stanovanje, jaz sem pa bila pri mami. ''H, pozvonila bom prej. Povej mami, OK?! Baay! Te že pogrešam. Fantje so budale. Ti moja mala, ti si nenormalna. Ajd, čuus!'' In že je izginila. Stopila sem v hišo. Mamin avto je bil že parkiran na dovozu. In sedaj vse dol povedati v eni sapi. ''MAMI! Doma sem in nekaj ti moram povedati oziroma te vprašati. Na MORAHM* sem z Amy spoznala One Direction in punce in sedaj sva na avtobusu naletele na Nialla in Harryja in sta naju vprašala, če prideva prespat k njim. PROOSIM? PUPPYFACE!'' in uspelo mi je. Vse sem povedala v eni sapi. ''Harriet očitno si res zaljubljena… ane? Saj se hecam. Pojdi in se zabavaj.'' ''YEEEEEEEEEEEEEEEEEEES! In ne nisem zaljubljena. Fantje so butasti.'' Sem ji povedala. Samo odkimala je. ''Mislim, da ima še Clare več sreče kot ti.'' Zavila sem z očmi. Clare je moja 13-letna sestra. Prijazna je, to je podedovala po meni.
No, šla sem v svojo sobo in si vzela pižamo in nekaj za jutri-pulover, hlače in Allstarke. Nato je mama odšla nekaj nakupovat jaz sem pa bila sama doma. In kaj zdaj? GUNS N' ROSES NA NAJBOLJ GLASNO!
Vstavila sem CD. Dobro, da nimamo sosedov, razen Amy.
''OH OH, SWEET CHILD O' MINE!'' mi je zakričal CD, jaz sem pa vzela kitaro in začela igrati zraven. Malo mi je bilo čudno, ker je bila ura že skoraj 7, pa še nikogar ni bilo. Vzela sem nahrbtnik in šla do vrat. ''HARRIET JAZ TE ČAKAM TUKAJ ŽE SKORAJ POL URE!'' mi je zavpila Amy in me pograbila za roko. ''Ti si nenormalna. A greva s tvojim avtom?'' ja, vozim že. Prikimala sem in šla do garaže in vzela ključe od BMWja. Obožujem jih in to zelo. X5, itak da najboljši model. ''Fantje vedno, da prideva z avtom?'' prikimala je. ''OK, počakaj.'' Šla sem do avta in ga zapeljala ven. Nato se je vsedla v avto in odpeljali sva se.

''Imaš njihov naslov?'' sem jo vprašala. ''Tukaj zavij levo, nato pa do konca ulice in nato desno.'' Mi je naročila. Ubogala sem jo. Prišle sva do velike, ZELO velike hiše. ''Mislim, da je to to.'' In ja, zunaj na vrtu se je slišala kitara. ''O glej no glej kdo je prišel! Čas poznata?'' je rekel Louis. ''PA KAJ JAZ MOREM ČE SI H POL URE NABIJA GUNS N' ROSESE?! IN TO NA GLAS? Majkemi Lujzeke šuti dok ti dobro.'' Mu je osorno odgovorila Amy. Bili so na terasi. ''OMG od katere je to avto?!'' je vprašal Zayn. ''Em… moj je, za 17-ko sem ga dobila…'' vsi so se obrnili proti meni. ''VOZIŠ?! Super. In še čudovit avto imaš. Pridita noter, ane?'' počasi sva stopile a njimi.
16. december 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg