Forum
Ok pač to temo bomo pisale ja i Alexa.pikachu(pa mogoče še (Acacia.clark)* )
no in pač šla se bo o dveh al treh puncah bote vidli......
pravila:
-brez kreganja
-piši next
-ne oglašuj če ne bereš al pa ne napišeš vsaj en next

ALEXA se zaderem ko jo lovim po naši hiši.Danes je polna luna in ona očitno hodi v spanju.Ko jo končno dohitim smo že zunaj hiše.Kar naenkrat pa se vsa vrata ki vodijo v hišo zaprejo in nastane požar.Alexa se zbudi in sprašuje kaj se dogaja jaz pa sem očitno postala kamen.Saj veste tisti občutek ko neveš kaj bi storiu zdaj sem se počutila podobno...čez kakšnih 5min prispejo gasilci in gasijo požar.Naši starši so umrli v tem požaru in vsi pravijo da je negdo zanetiu požar ampak jaz in Alexa vemo da ga nihče ni zanetiu!!!!!!!

naša hiša:

požar v hiši:

jaz(Amy):

next piše Alexa.pikachu

Boš brala?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

15. maj 2013
neeeext
15. maj 2013
js lahk nextam z vama .GiRl. in Alexa.pikachu <3333333 NEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
16. maj 2013
da acacia! ti boš napisala svoj next ampak najprej ga morm jst
16. maj 2013
Kot je že povedala Amy sva dobro vedeli, da požara niso zanetili kriminalci ampak nekdo drug. No vglavnem nas je zanimalo kdo je zanetil požar. Saj veste dom je pač dom.
HOME SWETT HOME. V požaru so umrli naši starši in starše imamo radi kr so pač naši starši. In odločile smo se da izsledimo tega zločinca. Nicky je poglicala gasilce, ki so pogasili požar vendar naša hiša je bla uničena. Prespale smo pri sosedi saj vendar nočemo še povrh vsega zmrzniti. Sredi noči sem odšla ven in začela jokati. Nicky in Amy sta opazili da me ni in me začeli iskati ko sta me našli, da se jokam sta me začeli tolažiti, ampak sta tudi onidve planili v jok, čeprav nista taki cmeri kot jaz. Ker je bila trdna tema smo bolj malo videle ampak tema nič ne vpliva na sluh. Zaslišale smo grozljive zvokove in nismo vedele od kot prihajajo. Hotele smo pobegniti v hišo. Ampak bilo je prepozno. Nekaj velikega in močnega nas je opraskalo in na tleh smo obležale kot mrtve. Zjutraj smo se zbudile v bolnišnici. Bilo je grozno. Ker so nas na srečo že drug dan spustili smo bile rešene te grozne bolnice, ki nas ni niti malo ni tolažila. Ko smo si odlepile velikanske obliže smo opazile, da so naše rane izginile. Postale smo volkodlakinje - lovci na pošasti.
16. maj 2013
Nicky NEXT
16. maj 2013
okk
17. maj 2013
u113670
u113670
next
18. maj 2013
...zaslepila nas je močna svetloba da nismo nič videle.zaslišale smo glas: MI SMO VAŠE NOVE PRIJATALJICE.ZMERAJ KO BOSTE V STISKI,VAM BOMO POMAGALE...bile so 3 prečudovite ptice,zelo velike in mogočne,podobne fenixu.usaka je dobla svojega varuha-PTICO !!!!!!! naslednji dan ko smo se zbudile smo izvedele grozno novico: POSVOJILA STA NAS MOŽ IN ŽENA KI NEMORETA METI OTROK! faq.........
19. maj 2013
next
19. maj 2013
kdo zdej nexta? js al ti????????????????????
24. maj 2013
NNNEEEXXXTTT
24. maj 2013
u113670
u113670
a kdaj bo next?
24. maj 2013
da.! sory k zamujamo. ok <3
24. maj 2013
u113670
u113670
boš ti nextala?
24. maj 2013
Alexa.pikachu kaj lahk ti prosim zdej nextaš bom ja za tabo ker se mam full za učit
25. maj 2013
Alexa.pikachu NEEEEEEEEEEXTAII!!!!!!!!!!!
25. maj 2013
Postale smo lovci na pošasti in čakala nas je 1. naloga. Najti pošastnega kriminalca. In se odpravile od groznega novega doma kar nam ni bilo hudo narediti. Hodile smo in hodile in prišle do strašljivega gozda kjer so nas pričakale naše ptice. Vedele so, da bomo zlobno pošast našle v tem gozdu.Hodile smo in naše ptice so nam sedele na ramah. Zaslišale smo grozljivo šuštenje. Ptice so hitro vzletele iz naših ram, da bi nas zaščitile in začel se je boj. Tistega groznega stvora sploh nismo videle v vsej tej zmedi. Sreča za nas kr gotovo ni glih lep. Vsem je šel boj zelo dobro. A le hip nepazljivosti ti lahko obrne svet na glavo. Obrnila sem se da bi zaščitila moje bff in ptice. Vse bi dala za njih. A že sem bila na tleh. Nisem se mogla niti premaktiti. Ta boj se je hitro končal. In mi smo zmagali.Po zaslugi mojih naj naj naj naj naj naj boljših prijateljic. Moja ptica me je nežno dvignila in zletlal Amyjina in Nickyjina ptica sta držali niju oni dve pa sta pomagali moji ptici saj nisem pero. In spet grozna bolnica. Ampak tokrat ni bilo takokot zadnič,1dan tokrat 1mesec. Vsak dan sta me obiskovale bff. Komaj sm bila živa. Nekaj najhujšega. Komaj sem se premikala, jedla nisem nič imela sm vročino 42 in imela hude bolečine. Skoraj bi umrla. Ampak za moje bff bi dala svoje življenje! NE SAMO V ZGODBI TUDI V RESNIČNEM SVETU BI ZA
(Acacia Clark)* IN
.GiRl. DALA ŽIVJENJE!!! ampak nism umrla zato se zgodba nadaljuje...
04. junij 2013
u113670
u113670
next
05. junij 2013
next
.GiRl.
09. junij 2013
uf fak skor že konc šole ! komey čakam
09. junij 2013
še 10 nextov pa
(Acacia Clark)* nebo mogla nextat ker jim je umrla teta v Avstraliji in bojo se baje za dva tedna tam odselili(ko bo lahko bo nextala iz Avstralije)
10. junij 2013
WHAT?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????ti resno al kaj zdey
10. junij 2013
next, dobra zgodba

a pogledaš mojo prosim, šele začela sem jo pisat?

http://www.igre123.com/forum/tema/every-new-day-is-another-chance-to-change-your-life/56512
10. junij 2013
ok
11. junij 2013
next
.GiRl.
15. junij 2013
pa Acacia zdej lhk nexta
16. junij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg