Forum
u143732
u143732
Sem Nuša in stara sem 15 let.Imam brata Jimyja,ki je star 7 let.Imam tudi najboljši prijateljici Kenny in Đino.Moja starša Denis in Nina sta lastnika veliko hiš,zato imamo veliko denarja,kar se opazi če pogledaš našo hišo.Živimo v New Yorku.
jaz:

jimmy:

Moja starša:

Kenny in Đina:

naša hiša:

V šoli smo prvo uro imeli geografijo in delali smo v parih.Učiteljica nas je razdelila in mene je dala z Jackobom,fantom v katerega sem zaljubljena že iz osnovne šole.Sedla sva skupaj in začela delati projekt o zvezdah.Zmanjkalo nama je časa,zato sva se dogovorila da se dobiva po šoli pri njemu doma.Drugo uro pri matematiki me je učiteljica vprašala in seveda sem spet dobila 2.Po šoli sva šla z Jackobom domov k njemu.Začela sva delati,naenkrat pa me je poljubil.Poljubljala sva se zelo dolgo,nato pa delala projekt.Ker je bilo že pozno mi je mama dovolila prespati pri njem.Dal mi je pižamo in šla sem se stuširat in si umit zobe(dal mi je novo krtačko).Vlegla sva se v posteljo in se poljubljala,videla sem da si želi tisto,toda rekla sem mu,da je še prehitro.Zjutraj sva šla na zajtrk.Jaz sem se uredila in šla sva v šolo.Vsi so naju gledlali,zato sva jim razložila,da sva par.Doma mi je mama rekla,naj sedem,ker mi mora nekaj povedati.Rekla je,da...
---------------------------------------------------------------------------------------------
3 nexte za nadaljevanje
21. julij 2013
u140958
u140958
next
21. julij 2013
u143732
u143732
bom nadaljevala,ampak za naslednji next hočem vsaj 5 nextov
j-KAJ!!!!!!!!!!?????????????
a-pomiri se...
m-poglej,tako je bilo.Midva sva velikokrat imela spolne odnose a nisem mogla rodit,ker sem dolgo časa imela bolezen.zato sva te posvojila.dogovorili smo se da ko boš dovolj stara da boš razumela lahko odločiš kam bi šla...
j-kako pa si rodila jimmyja?
m-takrat sem bila že zdrava.
j-zakaj pa me starši niso želeli imeti?
a-nuša,straši niso imeli denarja,midva sva ga pa imela...
j-kdaj lahko obiščem starše?
m-jutri.
j-ok.

Kot vsak dan sem šla na zajtrk,si umit zobe in se uredit.
V šoli je bila prve tri ure matematika.zame je veljalo le to:

Po šoli sva z Jackobom šla v park.Tam sva se na klopci poljubljala.Nato pa sva šla plavat k njim domov v bazen.

Ko sva se posušila sem s eoblekla in z avtobusom šal k svojim pravim staršem.
Ko sem videla njihovo hišo,me je skoraj kap.

Še vedno sta revna.
To sta moja prava starša Dianne in Bob:

S starši sem bila do večera potem pa sem šla domov.
Starša sta mi pokazala ljubezen,imata me rada.Nina in Denis mi ne nudita ljubezni,ampak bogastvo.Zdaj moram izbirati med denarjem in ljubeznijo.Časa imam 1 mesec.Saj imam rada vse starše toda ali naj izberem denar ali ljubezen??????...
________________________________________________________________5 nextov______________________________________________
21. julij 2013
u140958
u140958
next
21. julij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg