Forum
Če ne maraš One Direction klikni puščico nazaj in raje poišči kako drugo temo ki ti je všeč.

Ok.To je fanfiction o one direction,nisem si ga jaz izmislila ampak sem se odločila da ga bom prevedla iz angleščine.Objavila bom 1.del potem pa se vi odločte če hočete da nadaljujem al ne.Nakratko bom povedala o čem govori:zgodba govori o američanki Lindsey,ki se preseli na Irsko ker želi delati v cerkvi v Evropi.Tam se pač zaljubil v Nialla in spozna še drugo fante,potem pa se zgodba še mal zaplete.

1.del: Ravno sem končala fakulteto in zdaj sem na letalu za Irsko in komaj čakam,da končno začnem živeti svoje življenje.Ko sem bila na fakulteti sem se odločila,da bom odšla v tujino, takoj ko jo bom dokončala.Bila sem prestrašena,ampak pomagalo mi je to,da sem že imela načrt.Ena od mojih učiteljic v Ameriki mi je pomagala,da sem dobila pripravništvo v tukajšnji cerkvi.Samo še stanovanje si moram poiskati.
Stevardesa: Prispeli smo v Dublin.Hvala,ker ste leteli z nami.
Hitro sem vzela moj kovček in začela stopati iz letala.Ko sem izstopila iz letala,sem zagledala veliko gručo ljudi.Nekaj časa sem poslušala petje punc in hitro sem ugotovila da so tu zaradi One Direction.
Najprej sem mislila,da sem ravnokar prišli,potem pa sem zagledala punce,ki so začele teči za njimi proti vhodu letala.Medtem ko so se oni prerivali skozi množico ljudi,sem zagledala Nialla Horana,on pa mene.Nekaj časa sva se gledala,vendar ne znam povedati koliko.Postalo mi je malce nerodno,zato sem mu pomežiknila,kot da bi hotela reči:˝opazila sem,da strmiš vame.˝Louis ga je dregnil,on pa mi je nekaj rekel,nato pa odšel.Mislim,da mi je rekel ˝lepa si˝ ali nekaj podobnega,ampak počutila sem se zelo dobro,saj je med vsemi puncami opazil mene.
Čez minuto se je letališče spraznilo,saj so vse punce sledile skupini,zato sem se odpravila po mojo prtljago.Odšla sem ven in zagledala moškega,ki ge držal listek z mojim imenom.
Lindsey: Živijo.
Moški: Živijo.Si ti gospodična Lindsey iz Amerike?
Lindsey: Ja,ravnokar sem prispela.
Marco: Pozdravljena,moje ime je Marco in odpeljal te bom v Cullionbeg.
Že takoj sem vedela,da mi bo tukaj všeč.Marco mi je povedal,da bo vožnja dolga eno uro,zato sem kar takoj začela pogovor.
Lindsey: Oprosti mi,ker sem potrebovala toliko časa,da sem prišla ven iz letališča.
Marco: Saj je v redu.Odkar je Niall Horan postal član skupine One Direction so vse od Dublina do njegovega doma velike gruče punc,ko pride domov,tako da smo vsi že navajeni.
Lindsey: Do doma?V Cullinbegu?
Marco: Ljudje so začeli obiskovati Mullingar,ki je samo 10 minut oddaljen od Cullinbega,zato imamo tudi tukaj več turistov.
Super.Zdaj se spominjam mojega prvega letnika na fakulteti,ko sem tudi jaz bila directonerka.Vsak dan sem gledala intervijuje,shranjevala slike in bila na tumblrju.Čez nekaj časa sem se odločila,da so neprivlačni in jih nisem več spramljala.Ampak zdaj je tukaj moj najljubši član skupine.Samo 10 minut oddaljen od kraja,kjer bom delala.
Marco: Zakaj si tiho?Ne maraš One Direction,kajne?
Lindsey: Ne,njihova glasba mi je zelo všeč.Spomnila sem se,ko sem bila na njihova oboževalka nekaj let nazaj ,vendar jih nikoli nisem videla v živo.Nočem,da bi me Niall motil,zdaj ko sem tukaj.Na faksu sem bila zaljubljena v njega.
Marco: Prepričan sem,da boš o njem imela drugačno mnenje,ko ga boš spoznala.
Lindsey: Kdaj pa ga bom spoznala,Marco?
Marco: V mestu je večkrat,kot si misliš,poleg tega bo vsako nedeljo prišel v cerkev,kjer boš delala.
Lindsey: Super.Vem da se sliši čudno,vendar,ko sem ga videla na letališču,je strmel vame.Potem, pa mi je nekaj rekel.Vedno znova se sprašujem,kaj mi je rekel,vendar se potem odločim,da me nebi smelo skrbeti,kanje?
Marco: Torej… on je moj nečak,in lahko ga vprašam,če te res zanima,kaj ti je rekel.
Lindsey: Vi ste Niallov stric?Um..uau.Ampak ni vam treba narediti tega.
Marco: To ni problem zame.Veš čas me kliče.Sem njegov najljubši stric.
Nisem vedela,kaj naj naredim.Hotela sem videti,fanta,katerega posterje sem imela po stenah moje sobe.Hotela sem se tudi pogovoriti z njim.In od kdaj hodi v cerkev?Verjetno se je spremenil?Lindsey,nehaj!Tukaj nisi zaradi fantov.Tukaj si zaradi cerkve.
Marco: Prispela sva.
Lindsey: O moj bog,kako je lepo.
Cerkve v Evropi so neverjetne.Ta je bila tako lepa kot vse tiste,ki sem jih videla.Ko sem prišla,so bili tam tudi ljudje,ki so čakali name.To sem izvedela takoj,ko sem videla velik plakat na katerem je pisalo: ˝Dobrodošla doma,Lindsey.˝
Marco: Torej,te lahko predstavim?
Lindsey: Ja,prosim!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Medtem na letalu za London:
Louis: Končno sem pripravljen,da sem vrnemo domov.
Zayn: Ja,Irska je bila super,ampak to so bili najbolj nori fani,kar sem jih kdaj videl.
Liam: In Niall,tvoj dom je zelo lep.
Harry: In vsi so bili tako prijazni.
Niall gleda skozi okno na letalu.
Liam: Niall?
Niall: Kaj?
Louis: Kaj te muči?
Niall: Samo… tista punca,ki sem jo videl.
Harry: Katera punca,Niall?A je to tista,ki ti je pomežiknila?
Niall: Ja,to je ona.
Zayn: Bila je lepa,Niall.Ali sploh veš kaj o njej?
Niall: Mislim,da je iz Amerike.
Liam: Ne,Niall.Ameriške fanice so preveč nore,da bi hodil z njimi.
Harry: Ne.Mislim,da ni bila fanica.Zdela se mi je zelo mirna.In še Američanka je!Ravnokar je prišla iz letala.
Niall: Rekel sem ji:˝Našel te bom.˝Zanima me,če je ve kaj sem ji rekel?
Louis: Uau,verjetno te je zadel kupid ali nekaj takega.
Niall: Vem.Imel sem zelo čuden občutek.(telefon zazvoni)
Zayn: Kdo je?
Liam: Tista punca iz tvojega kraja?Larinda,kajne?
Niall: Ne,Larinda ni moj tip.Od mojega strica je.Pravi,da prazujejo z novo punco,ki bo delala v moji cerkvi.
Harry: Kaj to pomeni?
Niall: Počakaj… rekel je,da mi bo poslal njeno sliko.(zagleda sliko)O moj bog,ona je!
Liam: Kaj?
Zayn: Ne!Srečo imaš veš?
Niall: ˝Ne rabiš je več iskati˝ Neumen stric.Vse že ve. ˝Potrebuje tudi stanovanje…˝Hm.
Louis: Kaj boš naredil?
Niall: Poslal bom sporočilo mojemu bratrancu Dannyju in upam,da bo lahko ostala pri njemu.Mogoče jo lahko spozna in ugotovi,ali je prava zame.
Harry: Torej,nočeš iti nazaj v London?
Niall: Ne še…

Nadaljujem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

12. maj 2012
neextt!!!!!!
12. maj 2012
Ce dobim se 4-nexte nadaljujem.
13. maj 2012
Next
13. maj 2012
neext
13. maj 2012
Next
13. maj 2012
Neext
13. maj 2012
Next
16. maj 2012
Mogoce nadaljujem danes,ce be bom uspela pa jutri.
16. maj 2012
u89963
u89963
joj po ENEM nextu sem zasvojena s to zgodbico
NEEEXT!!!
18. maj 2012
Lindsey: Hvala,ker ste se tako potrudili zame. To mi veliko pomeni.
Marco: Ni problema! Vsi smo zelo veseli,da te imamo tukaj.
Danny: Tako je. Moje ime je Danny. Zelo sem vesel,da sem te končno spoznal.Jaz sem glavni vodja in mislim,da je čas da te predstavim še drugim,če ti je prav.
Mislim,da je Danny star približno toliko kot jaz,to je 22 ali pa je malce starejši,vendar je vseeno privlačen. Visok je približno 180 cm in ima rjave lase,ki se lepo ujemajo z njegovimi rjavimi očmi. Predstavil mi je vse pomembne ljudi,ki delajo v cerkvi,spoznala pa sem tudi gospoda in gospo Horan in bila sta zelo prijazna. Dala sta mi celo njune telefonske številke,da ju lahko pokličem,kadar bom kaj potrebovala. Zadnja oseba,ki mi jo je Danny predstavil je bilo dekle mojih let z imenom Larinda.
Lindsey: Živjo!Moje ime je Lindsey in zelo sem vesela,da sem te spoznala.
Larinda: Vem zakaj si tu. Bodi previdna,ker on je moj…
Danny: Ok,Larinda. Super je bilo govoriti s tabo,tako kot vedno. Se vidimo.

Danny me je prijel za roko in me povlekel stran. Nevem zakaj in kako,vendar me je Larinda malo prestrašila. Vem da je približno velika kot jaz,vendar je bila tako krhka in tako lepa z zlatimi kodri. Ampak vseeno,kako mi je lahko rekla kaj takega?Saj je sploh ne poznam.
Lindsey: Danny…
Danny: O tem se lahko pogovoriva kasneje. Lahko se dobiva v moji najljubši kavarni.
Lindsey: Ok!
Danny: Poglej,tam čez cesto. Tam me počakaj,kmalu bom prišel.
Lindsey: Ok!(objame Marca) Hvala ti za vse in komaj čakam,da se vidimo v nedeljo.
Lindsey odide na drugo stran ceste.
Danny: Poslušaj,imeli smo zanimiv pogovor z Larindo in… moram povedati Lindsey o njej.
Marco: Dober načrt. Je tudi tebe spraševal o njej?
Danny: Ja. Če lahko prineseš vse njene stvari zvečer k meni smo pripravljeni na načrtomagaj Niallu.
Marco: Sliši se dobro. Bolje bi bilo,da bi šel zdaj za njo. Ne pozabi da je prvič tukaj.
Danny: Ok. Se vidiva pozneje.
Marco: (kriči) Pokliči tvojo mamo!
Danny: (zakriči nazaj) Ja,bom!

Hodila sem naprej,čeprav Danny še ni prišel,potem pa sem zagledala kavarno. To bi moralo biti to. Sedla sem za mizo in čakala Dannyja. Prišel je že čez nekaj minut.
Danny: Živijo!Oprosti,ker si me morala čakati.
Lindsey: Nič hudega. Lepo je bilo spoznavati mesto. Zelo zabavno,če mene vprašaš.
Danny: (se smeji) Lahko bi se tako reklo. Seveda,Nialla ni danes tukaj. Če bi prišla včeraj,ne bi rekla,da je zabavno.
Lindsey: Aja! One Direction so bili včeraj tukaj,kajne?
Danny: Tako je. Najbolj nori fani,kar sem jih kdaj videl. Ampak noben ni tako nor,kot tale punca,ki si jo ravnokar srečala.
Lindsey: Punca,ki mi je grozila. Zdaj razumem! Govorila je o Niallu…
Danny: Rada bi tekmovala s tabo.
Lindsey: Zakaj?Za Nialla?Lahko ga ima,če hoče.
Danny: Edini problem tukaj je,da je on noče.
Lindsey: Zakaj ne?Lepa je in pametna.
Danny: Lindsey,ne razumeš. Tepla se je s puncami,samo za njegovo pozornost. In odlična zalezovalka je. Ampak hodi k cerkvi,zato se mora Niall lepo obnašati do nje.
Lindsey: Potem pa komaj čakam,da vidim kaj bo naredila,ko bo prišel nazaj. Kdaj pa sploh pride nazaj?
Danny: Ga hočeš videti?
Lindsey: Ne!Mislim,saj ga bom morala srečati,če bo prihajal k cerkvi.
Danny: Mislim,da ga hočeš videti.
Lindsey: Ne,motiš se.
Danny: Si prepričana?
Lindsey: Prav! Mogoče ga hočem videti,ampak samo zato,ker bi ga rada nekaj vprašala.
Danny: In to je?
Lindsey: Vem da se sliši čudno,ampak ko sem ga videla na letališču mi je nekaj rekel in ne vem kaj mi je rekel. To me že cel dan muči.
Danny: Ne skrbi. Obljubim,da ti bo Niall povedal,kar ti je rekel.
Lindsey: Ja,upam da mi bo… Počakaj! Kako mi lahko obljubiš kaj takega,če ga sploh ne poznaš?
Danny: Ja,pa ga poznam.
Lindsey: Aja,kje pa si ga spoznal?
Danny: Poglej,lahko se nekaj zmeniva. Jaz bom tebi povedal,kje sem spoznal Nialla,ti pa boš živela pri meni,dokler si ne najdeš stanovanja.
Lindsey: Danny,oprosti,ampak nisem takšna.
Danny: (se smeji) Ne bodi smešna,saj tudi jaz nisem. Ampak Marco je hotel,da ostaneš nekje z kakšnim gentelmenom. Saj je samo za nekaj časa.
Lindsey: Hmm… in če bom to naredila,mi boš povedal kako poznaš Nialla?
Danny: Ja,obljubim ti.
Lindsey: Ok,ostala bom. Ampak samo dokler ne bom našla drugega stanovanja z kopilnico in vsem drugim.
Danny: Oh,kako je zahtevna. Prava američanka.
Lindsey: Kaj si rekel?
Danny: Nič,nič. (pomaha natakarici) Dve vroči čokoladi prosim.
Lindsey: Pripeljal si me v kavarno,zato da bi pila vročo čokolado?
Danny: Takšne vroče čokolade kot je ta,še nisi pila.
Lindse: Oprosti,ker te bom razočarala ampak doma sem hodila v Starbucks na vročo čokolado.
Danny: Kako lahko piješ kaj takšnega,kot je Starbucks?
Lindsey: Tam sploh ni tako slabo,kot si misliš. (natakarica prinese dve skodelice vroče čokolade)
Danny: Poskusi jo in primerjaj z Starbucksom.
Lindsey: Mmm…zelo je dobra.
Danny: Sem ti rekel! (plača natakarici) Pozno je že,najbolje bo da se odpraviva nazaj do mojega stanovanja.

Hodila sva samo nekaj minut,ko se je Danny ustavil pri zelo veliki hiši.
Lindsey: To ni tvoja hiša.
Danny: A,da ni? Greš stavit? (vzame ključe in odklene vrata)
Lindsey: Ni mogoče,da živiš sam v tako veliki hiši!
Danny: Saj ne živim sam. Zdaj živim s tabo. Jeej! (odide v kuhinjo)
Lindsey: Kako lahko živiš v takšnem dvorcu? Rekel si,da poješ v cerkvi…
Marco: Tako je!
Lindsey: Marco! Ni ti bilo treba delati tega.
Marco: Seveda,je bilo. Lindsey,zdaj si tudi ti naša družina.
Danny: (kriči iz kuhinje) Živijo,oče.Hvala,ker si prinesel Lindseyine kovčke! Lindsey,ti lahko spiš v sobi na levo,moja soba pa je v zgornjem nadstropju.
Lindsey: Tvoj bratranec je!
Danny: Ne,Marco je moj oče.
Lindsey: Ja in tudi Niallov stric,to pomeni,da si ti njegov bratranec!
Danny: Um…Mislim,da si ugotovila.
Marco: Čestitke,ker si odkrila našo družinsko skrivno in kako je Danny prišel do tega stanovanja. Tvoje kovčke sem odnesel v sobo. No,zdaj pa mislim,da bom odšel. Se vidimo v nedeljo! Lahko noč!
Lindsey: Hm…(pogleda Dannyja,ki je sendvič) Grem v sobo razpakirat moje kovčke,potem pa bom šla kar spat. Lahko noč.Pa dober tek!
Danny: Hvala. Če boš potrebovala kakno pomoč,veš kje me najdeš. Pa še nekaj. Ponavadi dolgo spim,tako da me boš morala zbuditi,če boš hotela jutri iti ven ali početi kaj drugega. Ampak ne skrbi,spim v pidžami. (pomežikne)
Lindsey: (se smeji) Ok,lahko noč.
Danny: Lahko noč,pa lepo sanjaj.
Odšel je v zgornje nadstropje,jaz pa v mojo sobo. Tale soba je tako lepa. Misli,da še nisem videla tako visokega stropa. Vse stene so bile pobarvane v svetlo modro barvo,zato sem se počutila,kot da plavam v morju. Ulegla sem se na posteljo in gledala zvezde,ker je bila streha narejena iz stekla. Počutila sem se,kot v sanjah. Sem sem prišla delati in zdaj ležim tukaj,gledam zvezde in razmišljam kdaj bom spoznala Nialla.
Zgoraj Danny vzame svoj telefon in čaka,da se na drugi strani nekdo oglasi.
Niall: Živijo!Kako gre?
Danny: Tukaj je,ravnokar je šla spat.
Niall: Dobro,vesel sem,da se je tako izteklo.
Danny: Amak…Niall?
Niall: Kaj?
Danny: Larinda ji je danes že grozila.
Niall: Super,naj te ne skrbi.
Danny: Si sploh slišal ,kar sem ti rekel?
Niall: Danny,ne skrbi,vse bo v redu.
Danny: Tebi že ni treba skrbeti,saj te ni tu. Dobro veš,da Larinda ve kje živim.
Niall: Bližje sem,kot si misliš.
Danny: Včasih te sploh ne razumem.
Niall: Saj me ne rabiš razume. Imaš še eno prosto sobo v tvojem stanovanju?
Danny: Um…ja. Saj ne prihajaš sem,kajne?
Niall: Ne,samo sprašujem. Mogoče bom potreboval prostor za prespat…

19. maj 2012
Vem da sem rekla,da bom objavla nov del že v sredo ali pa v četrtek samo se mam res zlo za učit,tko da ža nisem uspela.Odločla sem se,da bom v vsak del dodala par slikic,da ne bo tako pusto.
19. maj 2012
neexttt!!!!!
19. maj 2012
next
19. maj 2012
Next!!!
20. maj 2012
neext
20. maj 2012
u89963
u89963
NEXT!!!
21. maj 2012
next
22. maj 2012
sm se odločila da ne bom nadaljevala zgodbice v slo,če pa jo kdo hoče brat v angleščini je tu link:http://onedirectionfanfiction-moments.tumblr.com/page/10
30. junij 2012
neeext
30. junij 2012
https://www.igre123.com/forum/tema/new-life-ff/38711/ bi katera brala? mogoče?? sori k smetim
26. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg