Forum
u112218
u112218
Odločila sem se, da napišem zgodbico, seveda o One Direction, v kar sta me prepričali moja sestra in njena BFF. Upam, da vam bo všeč . Nexti vrjetno ne bojo redni (zarad šole). Oprostite zarad napak.
Moments FanFiction #1

Sem Amy. Imam srednjo postavo. Stara sem 18 let. Končala sem srednjo vzgojiteljsko šolo v Sloveniji. Imam dve leti starejšo sestro Anno. Pri njej bom dva meseca na počitnicah. Trenutno so poletne počitnice. Anna ima najboljšo prijateljico Sarah, ki je bila tudi njena sošolka. Ona živi v Sloveniji, moja sestra pa v Londonu. Tja pa se je preselila pred enim letom. Ja, London je mesto najinih sanj. In ker je moja sestra že polnoletna se je odločila da bo živela v Londonu, kar tako brez posebnega razloga. Po poklicu je arhitektka in veliko zasluži, zato si je lahko kupila tudi svoje stanovanje. Jaz, Sarah in Anna smo »number 1« oboževalke britansko-irske boyband skupine One Direction. Meni je najbolj všeč Louis. S sestro začasno živim v njenem stanovanju.

Amy:

Trenutno stojim sredi velike trgovine z oblačili in si ogledujem preprosto poletno oblekico. Nameravala sem jo kupiti dokler nisem zagledala ZELO visoke cene na listku. »Resno, kaj je z ljudmi? Če bi res hotela to oblekico bi si jo sama sešila…« sem rekla sama sebi. Pogledala sem na mobitel in ugotovil da je ura že 2 popoldan. Torej sem tu že 3h, ob treh pa grem s svojo sestro na kosilo. Hitro sem se odpravila domov. Ko sem hodila po pločniku sem si v mobitel vtaknila slušalke in poslušala One Direction. Trenutno se je vrtela pesem Up all night. Zraven sem si še mrmrala besedilo tako da nisem slišala nič okoli sebe. Nato pa se je v mene priletel nek fant ki je očitno pred nekom bežal. Zabil se je v moj hrbet in ker sem hodila na koncu pločnika me je odbilo na cesto, takrat pa je pripeljal taxi in cm je manjkalo pa bi me povozil. Ko je hitro ustavil so gume zacvilile. K meni je pritekel tisti fant ki me je zbil in se mi začel opravičevati. Trajalo je kake pol minute preden sem se zavedla okolice. Pogledala sem okoli sebe in nato fanta. Fant je bil Louis Tomlinson. »Mater, imam srečo!« sem si mislila. Okoli naju se je zbralo veliko ljudi, ki se kar buljili v naju. Ko sem ga zagledala, svojega IDOLA sem se hitro pobrala s tal, tako da mi ni imel časa niti pomagati vstati. Na obraz se mi je prikradel tak idiotski nasmešek da me je Louis samo čudno pogledal, nato pa spet začel: »Oprosti, oprosti res te nisem videl. Bežal sem pred paparazzi in se zabil vate… A si v redu, te kaj boli??«, jaz pa sem še vedno samo buljila vanj kot da bi videla marsovca. Ko se še vedno nisem odzvala me je uščipnil. Mislim WTF? Tega res nisem pričakovala. Nasmešek mi je v sekundi zbledel, nato pa je spet začel: »No, končno. Torej, še enkrat oprosti za to, pa da sem te uščipnil.« Njegov pogled je izgledal nekako prestrašen ko je opazil moj izraz na obrazu ko me je uščipnil. Spet sem se mu nasmehnila in rekla: »Je že v redu. Se zgodi.«. Ljudje, ki so bili zbrani okrog naju so se nato razpršili. Nato pa je rekel: »Se ti lahko kako oddolžim?«. Malo sem razmislila nato pa rekla: »Je avtogram in slika preveč?« »Torej si oboževalka?« je vprašal. »Jaaaaaaa!! Number 1!!!« sem se skoraj zadrla. Z veseljem se mi je podpisal v beležnico, ki sem jo vedno nosila v torbici. Med tem sem pobrala mobitel s tal in ugotovila, da je taxi že odpeljal. Nato sva se še slikala, komaj potem pa sem se jaz budala spomnila, mu podala roko in rekla: »Jaz sem Amy.« podal mi je roko, se nasmehnil in rekel: »Louis. Louis Tomlinson. Me veseli.«. Zasmejala sem se in rekla: »Vem. Enako.«. Nasmehnila sem se mu, nato sva se lep čas gledala, zato mi je postalo nerodno in sem rekla: » Ammm… Torej… Adijo. Lepo te je bilo spoznati.« »Enako. Adijo…« je rekel in mi pomahal. Pomahala sem mu nazaj, se obrnila in naredila korak naprej ko je zaklical: »Amy!!!!«. S svetlobno hitrostjo sem se obrnila in rekla: »Kaj?« »Amm… Mislil sem… ammm, da bi morda… lahko šla kdaj na pijačo skupaj?« je rekel, jaz pa sem zacvilila in prikimala. Potem je rekel: »Mi daš lahko daš svojo telefonsko?«. OMG!!! Louis Tomlinson me je vprašal za telefonsko!!!!!!!!! Podal mi je svoj telefon, da bi mu vtipkala svojo številko. Ko sem vzela telefon sem se dotaknila njegove roke. Aaaaa!! Celo zdelo se mi je da je malo zardel. Telefon mi je skoraj padel iz rok, a sem ga ujela. O fak, awesome awkward. Samo nasmehnil se je. Ko sem vtipkala že pol svoje številke sem jo pozabila!! O šiiit!! Pol minute sem stala tam nato pa je vprašal: »Je kaj narobe?« odkimala sem in se hvala bogu spomnila številke. Vtipkala sem do konca in mu nazaj podala telefon. „Amm, a lahko jaz dobim tvojo, če te nemoti?“ sem rekla in zardela. „Jaaaa! Itaq!“ se je skoraj zadrl. Podala sem mu svoj mobitel in vanj je vtipkal svojo številko. Spet sva se pozdravila, nato pa sva odšla vsak v svojo smer. Po nekaj korakih sva se oba hkrati obrnila nazaj, se pogledala, pomahala nato pa sem odhitela domov, ker sem se morala še preobleči in zelo verjetno tudi stuširati, glede na to srečanje.

Louis:

Bežal sem pred paparazzi, ko sem se zabil v hrbet nekega dekleta. Kar odbilo jo je na cesto, nato pa jo je skoraj še taxi povozil. Kar poskočil sm k njej in se ji začel opravičevati, ona pa je le zmedeno gledala okrog. Tako je bila lepa, sploh, ko je bila zmedena. Mislim da sem prvič po treh mesecih -ko sva se z Eleanor razšla, saj me je le izkoriščala- začutil metuljčke v trebuhu. Butasto, saj vem. Ko me je prepoznala (očitno) je kar skočila na noge, ravno ko sem ji hotel pomagati vstati. Samo gledala me je in se smehljala. Waw, njen nasmeh je bil popoln. Ker se še vedno ni odzivala sem jo uščipnil, takrat pa je naredila resen obraz in sem se kar malo prestrašil. Spet sem se ji opravičil. Nato se mi je nasmehnila in sprejela opravičilo. Da bi se ji oddolžil sem ji dal avtrogram, pa še slikala sva se. Če me ne bi ona vprašala za sliko bi verjetno kar jaz njo vprašal, če se lahko slikam z njo. Tako lepe punce ne vidiš vsak dan. Izvedel sem da ji je ime Amy in da je naša number 1 oboževalka. Bila je zelo prijetna. Vprašal sem jo če bi šla kdaj skupaj na pijačo pa je zacvilila in privolila. V moj mobitel je vtipkala svojo številko, a se mi je zdelo da jo je pozabila . Nato se je je očitno spomnila. Ko je vzela moj telefon se je dotaknila moje roke. Dobro da nimam težav z rdečico, a tokrat ni bilo tako. Zardel sem… OMG no!! Potem pa sem še jaz njej dal mojo številko, nato pa sva šla vsak v svojo smer.

Hope you like it.!
01. december 2012
neeext
01. december 2012
u112218
u112218
Moments FanFiction #2
Louis:
S Harry-jem sva odšla v restavracijo in tam srečala Amy. Vsedla sva se za njeno mizo. Ni bila sama. Izvedela sva, da je punca poleg nje njena sestra Anna, ki je bila očitno Harry-ju všeč. Tipično. Leta za vsako ki jo zagleda. Z Amy in njeno sestro smo skupaj kòsili. Ko smo pojedli sva se z Amy kregala kdo bo plačal in na koncu sem zmagal jaz in plačal. Preden smo se razšli sem Amy povabil na pijačo. Privolila je. Zmenjena sva ob petih v parku. Res upam da nima fanta. Potem bi moji načrti splavali po vodi. Na koncu sva se dolgo poslavljala, potem pa sva s Harry-jem odšla. Ko sem prišel domov sem se stuširal, preoblekel in šel v dnevno sobo gledat televizijo. Kmalu sem tam zaspal.
Amy:
Kakšno naključje da sva se z Louisom srečala v restavraciji. Komaj čakam, da grem jutri ven z Louisom. Anne ni bilo doma, zato sem se šla stuširat, nato pa sem v svoji sobi gledala televizijo in kmalu zaspala.
Naslednji dan:
Amy:
Zjutraj sem se zbudila ob 11h. Anna je že odšla v službo. Naredila sem si zajtrk. Ameriške palačinke. Na krožnik sem si dala palačinko, jo namazala z nutello in jo pojedla. Ko sem spekla vse palačinke sem jih dala na pult in jih pokrila. Nato sem šla v svojo sobo, prižgala prenosnika in šla malo na facebook in twitter. Nič posebnega, kot vedno. Računalnik sem ugasnila in se ulegla na posteljo. Razmišljala sem o Louisu. Nehote sem zadremala. Ko sem se zbudila je bila ura pol štirih. Hitro sem se šla stuširat. Oblekla sem belo oblekico z modrimi pikami in bele balerinke. Naličila sem se zelo malo, naparfumirala pa veliko. Lase sem si spletla v kito. Ko sem končala je bila ura dvajset do petih. Nič čudnega, da sem porabila toliko časa, saj sem si kito morala splesti 4-krat, las pa ni ravno malo, vsaj pri meni ne. Počasi sem se odpravila proti parku, kjer sem dogovorjena z Louisom. Tja sem prišla v 15-ih minutah. Med potjo sem si ogledovala mesto. Na klopci v parku sem zagledala Louisa ki je gledal predse. Zgledal mi je živčen. Morda zaradi najinega zmenka? Hahaha, bujna domišljija Amy. Prikradla sem, se mu za hrbet in ga potrepljala po rami. Obrnil se je in ko me je zagledal se mi je nasmehnil. Oh, kako popoln nasmeh je imel. Vstal je s klopce in nato sva se odpravila v nek lokal. Sedla sva za mizo za dva in naročila cockto. »A imaš fanta?« me je kar direktno vprašal Louis. »Am, ne nimam.« sem mu odgovorila. Z odgovorom je zgledal precej zadovoljen. »Imaš ti punco?« sem bleknila in se ugriznila v jezik ko sem se spomnila na Eleanor. »Ne. Ne več in ne bi rad govoril o tem, če ne zameriš.« je odgovoril. »Ne, seveda ne. Razumem. Oprosti.« sem rekla on pa se mi je nasmehnil. Natakarica je končno prinesla cockti in se nekaj spogledovala z Louisom. Šla mi je že na živce. »No, povej mi kaj o sebi.« je rekel. »Kaj pa bi rad vedel?« sem vprašala. »Ne vem, tiste osnovne reči, razen če mi želiš zaupati kaj več.« je rekel in mi pomežiknil. Omg!! »Torej, sem Amy, stara sem 18 let, v Sloveniji sem končala srednjo vzgojiteljsko šolo, fanta nisem imela še nikoli, Anna je moja edina sestra in je dve leti starejša od mene, torej je stara dvajset, visoka sem 165 cm, rada imam glasbo, najraje poslušam vas, imam eno najboljšo prijateljico iz Slovenije, doma imam domačo žival, mačko Pegico, to je pa tudi vse…« sem rekla. »Torej praviš , da še nikoli nisi imela fanta?« je vprašal. »A samo to si slišal?? Ne, nisem še imela fanta.« sem odvrnila. »To sem slišal med drugim. Slišal sem da imaš, amm… Mačko Regico…« je rekel. „Mačka Pegica, ne Regica. Hahaha!!!« sem komaj izdavila med smehom. »Aja. Upss.« je rekel, se nasmehnil in zardel. Nekaj časa sva se gledala nato pa je rekel: »A mene ne boš nič vprašala, če ti povem kaj o sebi?« je rekel. »Saj vem vse o tebi.« mu odvrnem. »Aja.« je rekel. Še malo sva se pogovarjala, nato pa sva odšla v sestrino stanovanje. Ko sva vstopila je rekel samo: »Waw, lepo stanovanje.« Odšla sva v dnevno sobo in sedel je na kavč. »Boš kaj pil?« sem ga vprašala. »Am… Ja, vodo prosim.« je rekel in se nasmehnil. Odšla sem v kuhinjo in počakala da začne teči mrzla voda. Med tem sem vzela v roke kozarec in takrat je v kuhinjo prišel Louis in rekel: »Ej, Amy!« kozarec mi je padel iz rok in sunkovito sem se obrnila. »Veš kako si me ustrašil!!« sem se zadrla nanj. »Oprosti. Nisem hotel. Aja, hotel sem te vprašati če lahko povabim sem fante. Te moti?« je rekel. »Am, ne. Ti oprosti, da sm te nadrla. Torej glede tega, da pridejo fantje sem… Ne, sploh me ne moti. Z veseljem.« sem rekla. »Ok, super! Jih že kličem.« je rekel in odskakljal nazaj v dnevno sobo. Zaprla sem vodo in pobrala črepinje kozarca ter jih vrgla v smeti. Na srečo ni bilo majhnih delcev. Vzela sem nov kozarec, vanj nalila vodo in jo odnesla Louisu. »Hvala. So že na poti sem.« je rekel. »Pa sploh vejo, kam morajo priti?« sem vprašala. »Ja, ko sva šla sem sem si zapomnil naslov.« je rekel. »Dobro potem. Kaj pa bomo sploh delali?«
Anna:
Ob štirih me je klicala najboljša prijateljica Sarah, ki mi je sporočila, da je že na letališču in da ima let za v London čez pol ure. Zelo sem se razveselila, saj je nisem videla že eno leto. Saj se pogovarjava po twitterju, facebooku in telefonu, ampak to ni isto. Preden se odpravim na letališče imam še dve uri in pol časa, zato se odločim da grem v bližnjo kavarno na kavo, saj sem s službo danes končala malo prej. Ko že pijem svojo kavo na poti domov mi zazvoni telefon. Klical me je Nejc. Moj fant. Rekel je da bo še pol leta v Argentini. Rekla sem mu da je zato bolje da končava, ker se zveze na daljavo nikoli ne obnesejo. Takoj za tem sem izbrisala njegovo številko in vse najine slike. Bila sem zelo jezna. Gotovo si bo v tem času našel drugo. Odšla sem do nekega mosta, pod katerim je tekel potok in vanj brcala kamenje. Ves čas sem premišljevala o Nejcu in najinih skupnih trenutkih. Nisem jokala. Pa bi mogla? Prav pozabila sem na čas. Tam sem bila dve uri. Odšla sem poiskat taxi, da bi me odpeljal na letališče. Čeprav imam do letališča samo deset minut z avtom, sem se raje prej odpravila, kaj veš, morda pa bodo prej pristali. Po petih minutah sem končno našla taxi in se odpravila na letališče. Vožnja je hitro minila. Po desetih minutah sem prišla tja. Še 15 minut pa bo Sarah pristala. Morda tudi prej. Po dobrih desetih minutah je letalo pristalo. Prva je z letala prišla Sarah. Stekla sem ji v objem. Zelo sem jo pogrešala in vse najine pogovore. »Zeloooooooo sem te pogrešala!!!!!« sem rekla. »Jaz tudi tebe!« je odvrnila. Nato sva se odpravili nazaj proti mojem stanovanju. Spet sva si poiskali taxi. Ko sva ga našli, je voznik pospravil dva kovčka v prtljažnik in nato smo se odpeljali. Po poti sem ji povedala vse v zvezi z Nejcem. Ko sva stopili v stanovanje me je skoraj kap. Po tleh so ležale prazne steklenice pijače in plastični lončki. To me je še bolj razjezilo. Kot da ni bilo že dovolj to z Nejcem. V dnevni sobi so na tleh v krogu sedeli Amy, Louis, Niall, Liam, Zayn in Harry. V krogu na sredini je ležala steklenica. Verjetno so se igrali flašo resnice. Takoj ko sem vstopila v dnevno sobo je Harry izgovoril moje ime. Stopila sem bližje in vprašala: »Kaj je z mano?« sem vprašala. Fante je kar dvignilo na noge. Res je da sem bila njihova največja oboževalka poleg Sarah in Amy, ampak zdaj mi ni bilo do veselja, ne do njih, ne do ničesar. Amy pa je še kar sedela, nato pa je tudi ona hitro vstala. Malo jo je zaneslo in skoraj je padla, a se je nekako ujela. Zgledala je rahlo pijana, tako kot vsi drugi razen Liama. »Kaj se tukaj dogaja?« sem vprašala. »Torej, z Louisom sva prišla s pijače in sva povabila sem fante in smo imeli manjšo zabavo in zdaj je vse kot vidiš. Pač.« je rekla Amy in se potuhnila. »Jaz sem Anna, to pa je moja prijateljica Sarah.« sem rekla in Amy je stekla Sarah v objem, Niallu pa so se zasvetile oči. Ko je Amy spustila Sarah sem spet začela: »Ni se vam treba predstavljati, ker točno vem kdo ste, zdaj pa vas prosim, da takoj odidete iz mojega stanovanja.« »Ampak…« je začela Amy a sem dvignila prst in je takoj utihnila. »Torej, adijo. Me veseli da smo se spoznali. Mislim, da bomo res šli. Nasvidenje.« je rekel Liam, ostali pa so le pokimali in nato jih je Amy pospremila na hodnik. Slišala sem neko smejanje, a se nisem menila za to. Sarah pa je začela na ves glas kričati (v slovenščini): »One Direction sem spoznala!!!!!! Kakšen cukrček je Niall. Aaaaaaaa!« Roko sem ji dala na usta da je utihnila. Nato sem jo umaknila, Sarah pa je spet začela: »Zakaj si jih spodila?!« »Zato ker mi ni do nobene zabave, če bi bil kakšen drug dan prej ja, ampak danes ne.« sem rekla in Sarah odvedla do neke sobe, ki bo njena.
Amy:
Imeli smo manjšo zabavo in se ga malo napili, nato pa smo se igrali flašo resnice. Bilo je zabavno, nato pa sta domov prišli Anna in Sarah. Anna je v dnevno sobo vstopila ravno takrat, ko je Harry povedal, da mu je Anna všeč. Nato jih je Anna spodila, zato sem jih pospremila na hodnik. Tam smo se začeli smejati vsi razen Liama. Preden so vsi odšli me je Louis objel, nato pa odšel. Stekla sem nazaj v stanovanje in zakričala: »Aaaaaaaaaaa! Louis me je objel!«
01. december 2012
neeeeeeeeeeeext
01. december 2012
u112218
u112218
Reees fuul hvala kr bereš. Zdej pride next :*
01. december 2012
next
01. december 2012
u112218
u112218
Moments FanFiction #3

Anna:

»Louis me je objel!!!!!!!!!!« je zakričala Amy. »Zakaj si jih spodila?!« je vprašala Sarah. »Pač, zato. Saj jih ne bi, če bi bil kakšen drug dan.« sem odgovorila. »Kaj pa se ti je zgodilo?« je vprašala Amy. Pogledala sem v tla, zato je začela govoriti Sarah. »Amm, z Nejcem sta se razšla, kar naj bi bil baje še pol leta v Argentini…« »Aaaaa.« je bilo vse kar je uspela reči. »A te zdaj nič ne peče vest, da si napodila svoje idole!? Veš kako je grdo izgledalo! Kaj si bo zdaj Louis mislil o meni?!« je začela kričati Amy. »Ja, ampak res. Se strinjam z njo.« je rekla Sarah. »Joooooooooj, če vama je pa tako veliko do tega pa jih pokličita nazaj! Jao no…« je rekla Anna. »Jeeeeeeeeeeees!! Aaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!« sta začeli vpiti Sarah in Amy. Amy je poklicala Louisa in mu rekla naj pridejo nazaj. Baje pridejo nazaj čez dve uri. Pa je vseeno. Itak mi dol visi za vse. Ampak res potrebujem nekakšno sprostitev. »No, zdaj pa na delo!« je rekla Amy. »Kakšno delo!?« sem zakričala. »Ja za zabavo a ne?« je odvrnila. »Kakšno zabavo? O čem to vidve govorita?« sem spet vprašala. »Ja, to bo pa nekakšno opravičilo, ker si bila nesramna do njih. Still remember!?« je rekla Sarah. »Jah, pa jo pripravita. Jaz ne bom sodelovala. Se grem pa obleči za zabavo.« sem rekla. »Če ne boš sodelovala ti ni treba niti priti. Ti boš samo prispevala stanovanje.« je rekla Amy. »Jao, grem pa v trgovino po pijačo in hrano. »Jah, pa naj ti bo, ker si ravno ti. Pa iz trgovine prinese še kaj alkohola, ne samo sokcev in te stvari.« je rekla Sarah. »Whatever.« sem rekla in odšla.

Sarah:
Anna je odšla po nakupih za zabavo. Z Amy sva začeli malo pospravljati in naredili sva prostor v dnevni sobi, kjer bo potekala zabava. Komaj čakam, da spet vidim Nialla. Tak piki je. Amy pa je očitno obsedena z Louisom. Lep par bi bila skupaj. Za Anno pa mi je res žal, da se je razšla z Nejcem. Saj ne, da mi je bil tip všeč, daleč od tega, samo nočem, da bi bila žalostna.

Louis:
Amy me je poklicala in rekla, naj s fanti pridemo nazaj k njeni sestri. Najprej smo morali pospraviti hišo, ker je bila v razsulu. Rekel sem, da bomo prišli čez dve uri. Vsaj upam… V hiši je tako, kot da bi priletela atomska bomba noter, potem pa bi jo zajel še tornado. Le da je še dvakrat huje.

Čez eno uro…

Amy:
Anna se je vrnila iz trgovine s steklenico viskija, vodke, in nekimi sokovi, zraven pa še čips, smoki, kokice in neke sirove palčke. Nekaj pijače je še ostalo od prej, ko smo s fanti manjšo zabavo. Dve zabavi v enem dnevu. Nice!! Na mizo v dnevni sobi smo postavile pijačo in hrano. Nato smo se šle uredit za zabavo. Pol ure prezgodaj so prišli fantje. Še toliko boljše. Niall se je takoj spravil nad hrano, Harry pa na pijačo. Tipično. Tudi drugi nismo prav dosti zaostajali za njima. Igrali smo se razne igrice z izzivi, ki pa niso bili vsi tako lepi. Pol se jih niti ne spominjam. Zjutraj smo se vi zbudili okoli osmih z groznimi mački. No, Sarah je potegnila do enih popoldne. Kosilo smo že pojedli, vsi v mejah normale, razen Niall je pojedel veliko več in še veliko vmes, tako da je izpraznil vse omare in hladilnik, nobenemu pa se ni dalo v trgovino. Pospravili pa smo že vse.

Sarah:
Zjutraj sem se zbudila z groznim mačkom in grozno sem bila lačna. Ura je bila ena popoldne. Oblekla sem se in odšla dol. VSE omare IN hladilnik so bili prazni. Ja, ni bilo dvoma, Niall je bil na delu. A nej zdej tuki umrem al kaj?
Ko sem prišla v dnevno sobo sem vse našla na kavču. Gledali so televizijo. Pridružila sem se jim, saj mi drugega ni preostalo. Tam smo sedeli v tišini in gledali neko komedijo, ki naj bi bila mimogrede smešna, dejansko pa se je bila za jokat. Obup. Tako sem bila lačna da bi pojedla kolikor bi videla. Zakrulilo mi je že trinajstič (ja, čudno je, da štejem kolikokrat mi zakruli, ampak tako pač je), ko je Niall ugasnil televizijo in mi začel govoriti: »Saj ne, da imam kaj proti tvoji shujševalni kuri, ampak, a bi lahko nekaj pojedla, ker me tvoje kruljenje dela živčnega?!« »Veš kaj, lahko pa ne bi nič pojedla. Se ti sanja zakaj?« sem odgovorila. »Ne, ne vem. Povej mi.« je rekel. »ZATO, KER SI TI VSE POŽRU!!!!!!!!!!!! Če ti gre MOJE kruljenje na živce se pa lahko lepo hitro odpraviš v trgovino in prineseš kaj užitnega za pojest, pa ne samo zase, tudi za druge!!!!!!!« sem zakričala nazaj. Niall je vstal in se odpravil do vrat, med potjo pa govoril: »Prav pa grem v trgovino. »Aja, pa tokrat ne velja rek: počasi se daleč pride. Bolje zate da pohitiš in že neki prineseš!!« sem še dodala. Nato je Niall odprl vrata, stopil ven in jih zaloputnil.

Se opravičujem za napake.
Neext?
01. december 2012
neeeeeeeeeeeeeext
01. december 2012
u112218
u112218
Jooj slike mi ni dal prow
01. december 2012
u112218
u112218
Moments FanFiction #4

Anna:
Sarah in Niall sta se sprla zaradi hrane. Res si nisem mislila, da bi se Sarah skregala s svojim največjim idolom… Nisem vedela, da je lahko taka zaradi hrane, vem pa, da je zelo tečna kadar ima mačka, zato je bolje da jo pustimo pri miru. Harry pa je btw zelo luškan. Nialla že pol ure ni iz trgovine, gotovo še jè po poti. Sarah je zelo živčna, sploh pa ker že dolgo ni jedla . Niall se je končno vrnil iz trgovine. V vsaki roki je imel po štiri vrečke. ŠTIRI VREČKE! A je zmešan? Odložil jih je na mizo in hitro začel brskati po njih. Nato je ven potegnil dva jagodna jogurta in veliko žemljo. Vrečke je porinil stran in se usedel kar na mizo in začel s svetlobno hitrostjo piti jogurta in jesti žemljo. Sarah se je dvignila s kavča, stekla k mizi, se Niallu nasmehnila, nato pa začela filozofirat: »Kako sem jaz lačna! Kje si hodil človek božji!« in podobno, vmes pa kar grabila stvari ven iz vrečk in si jih nalagala v naročje, nato pa (očitno) srečna odhitela v svojo sobo. Amy je vstala s kavča, šla do mize in ven potegnila dve steklenici ledenega čaja in piškote ter jih odnesla na mizico v dnevni sobi. Stvari je položila na mizo in izginila v kuhinjo. Nazaj se je vrnila s šestimi kozarci. Niall je namreč že pil. Z mize je vzela dalinca in prižgala televizijo in iskala kakšen pameten program. Tam je stala pet minut in med tem časom z premikanjem programov naredila že dva kroga, ko je le ugasnila televizijo in dalinca odložila nazaj na mizo. Nato se je obrnila in opazila kako jo vsi gledamo. No, Louis jo je buljil z odprtimi usti. »Louis, prej sem opazila muho, zapri usta. To na mizi ni za gledat, ampak za jest in za pit. A si ne znate sami vzeti?« je rekla in videla sem da ji je neprijetno. Sovraži ko jo nekdo gleda, čeprav je rada v središču pozornosti, a res ji ni všeč če nekdo direktno strmi vanjo. To sem jaz dostikrat uporabila da sem jo pregnala iz svoje sobe.  Odprla je paket piškotov in natočila ledeni čaj v kozarce ter nam podala vsakemu svojega. Se mi samo zdi, ali je res zardela ko je Louisu podala kozarec? Nato je odšla in pospravila ostale stvari v omaro in hladilnik.
Amy:
Niall se je končno vrnil iz trgovine. S Sarah sta takoj napadla hrano. Sarah je z polnim naročjem odšla v svojo sobo, Niall pa je jedel kar na pultu. Vstala sem s kavča in odšla k mizi kjer sem iz vrečk vzela dva ledena čaja in piškote, ter jih postavila na mizico v dnevni sobi. Nato sem vzela dalinca in prižgala televizijo. Ko sem premaknila nekaj programov sem že hotela ugasniti televizijo, a sem začutila poglede na meni in počutila sem se neprijetno, saj res sovražim ko ljudje buljijo vame. S premikanjem programov sem naredila dva kroga ko sem le ugasnila televizijo in dalinca odložila nazaj na mizico. Nato sem se obrnila kjer so me vsi še vedno gledali. No Louis je buljil z odprtimi usti. Bilo mi je še bolj neprijetno zato sem spregovorila: »Louis, prej sem opazila muho, zapri usta. To na mizi ni za gledat, ampak za jest in za pit. A si ne znate sami vzeti?«. Odprla sem piškote in natočila ledeni čaj v kozarce in jih podala vsakemu svojega. Ko sem kozarec podala Louisu sem se dotaknila njegove roke. Spet. Kako ima mehko kožo! Ta tip me čisto meša. Čutila sem kako sem zardela in upam da me ni nihče opazil. Hitro sem pohitela v kuhinjo in v omare ter v hladilnik zložila še ostale stvari, ki jih je Niall prinesel iz trgovine. V mislih se mi je vedno znova pojavljal Louis. Pa ja ne more biti mogoče, da sem se zaljubila vanj?! To misel sem odgnala proč. Ko sem končala sem se odpravila nazaj v dnevno sobo, kjer so vsi sedeli na kavču, tudi Niall in Sarah. Kdaj pa je ona prišla dol? Najbrž je nisem opazila, ker sem razmišljala o – amm, ker sem bila zamišljena. Gledali so nek film. Pridružila sem se jim in po par minutah ugotovila da je to film Šepetati konjem. Ta film sem že gledala in res je zelo lep. Ko se je film končal so fantje rekli, da morajo oditi, saj je že pozno. Pospremila sem jih do vrat. Preden so odšli mi je Louis podaril najlepši nasmeh na svetu. Ali pa je kdo stal za mano? Začutila sem metuljčke v trebuhu. Spet sem zardela. Nasmehnila sem se mu nazaj, nato sem zaprla vrata in odšla v dnevno sobo. Tam sta sedeli Anna in Sarah. »Ali sta bili ves čas tu?« sem ju vprašala. »Ja.« sta mi istočasno odgovorili z ne preveč pozornosti, saj sta bili še vedno zatopljeni v pogovor. Napotila sem se v svojo sobo in se ulegla na posteljo in objela blazino. Torej je bil ta nasmeh namenjen meni? Zakaj dobim metuljčke v trebuhu v njegovi bližini? Zakaj zardevam, prej nikoli nisem imela težav z rdečico? Mogoče je pa samo prijazen? Louis mi je bil všeč, že odkar so nastali One Direction. Vedno se mi je zdel zelo luškan, čeden, lep, sexy… Že pretiravam, ampak zdaj so vsi ti občutki močnejši ko sem ga spoznala… te misli so se mi ponavljale v glavi, dokler nisem od utrujenosti zaspala.

Neext? Hvala usm k berete
01. december 2012
neeeeeeeext
01. december 2012
TIA
Next
01. december 2012
neeeeeeeeeeext
01. december 2012
u112218
u112218

One Direction: (od leve prot desni) Liam, Harry, Niall, Zayn in Louis
01. december 2012
u103092
u103092
Aaaaa neeext neeext neeeeexttt!
01. december 2012
u112218
u112218
Ta next je za Mrs.Direction<3

Moments FanFiction #5

Amy:
Zbudila sem se ob sedmih zvečer. Res sem dolgo spala. Vstala sem iz postelje in odšla do omare. Ven sem povlekla svojo najljubšo pižamo s kužki in odšla v kopalnico, kjer sem se stuširala, nato pa oblekla v pižamo. Odšla sem nazaj v svojo sobo, vzela telefon in se usedla na posteljo. Nekaj časa sem igrala Angry birds, a mi je kmalu postalo dolgčas zato sem šla k Sarah v sobo. Potrkala sem na vrata in ker ni bilo nobenega odgovora, sem kar vstopila. Ležala je na postelji s prenosnim računalnikom pred seboj. »Oooj« sem jo rekla. Nič. »O!« je končno odzdravila. »Ja živijo gospodična!« sem rekla. »Kaj delaš?« sem jo vprašala. »Ma, mal gledam po facebooku in twitterju. Sej itak ni nč pametnega« je rekla in ugasnila računalnik. »In kaj je s tabo in Louisem?« je vprašala in se mi vražje nasmehnila. »Nič, kaj če bit.« sem odvrnila in zardela. »Oooo, ja nič. Dej dej, sej sm vidla kako ga gledaaaaš!« še kar ni nehala Sarah. »Nič ni.« sem odvrnila, a v sebi sem bila žalostna, ker dejansko res ni bilo nič. Samo pogovarjava se. Gotovo je samo prijazen. Sam, kaj je pa potem tisti objem zadnjič pomenil in tisti nasmeh prej? »Zemlja kliče Amy!!« mi je pred očmi mahala Sarah. »Ahh!« sem rekla, vstala s postelje in se napotila do vrat jih odprla, se obrnila k Sarah in rekla: »Nič ni. Lahko noč.« nato pa stopila ven. Pred vrati sem potiho zavzdihnila, da me Sarah ne bi slišala. Šla sem še do Anne. Tudi pri njej sem najprej potrkala. Nobenega odgovora, samo hlipanje. Vdrla sem v sobo in Anno našla sedečo na tleh ob postelji. V rokah je stiskala sliko nje in Nejca. Odšla sem do nje in jo objela. Nisem vedela kako se počuti, saj sama še nikoli nisem imela fanta in ga najbrž tudi nikoli ne bom imela. Le kdo bi hotel biti z mano? »Pozabiti ga moram…« je zahlipala Anna. »Saj ga boš.« sem odvrnila in jo še bolj stisnila k sebi. Pižamo mi je močila s solzami, nato pa sem ji sliko vzela iz rok in jo dala v predal nočne omarice, ga zaprla ter zaklenila. Pomagala sem Anni do postelje, da se je ulegla, nato sem jo pokrila, poljubila na čelo in rekla: »Vse bo še v redu. Ne skrbi. Lahko noč.« »Lahko noč.« mi je odgovorila s hripavim glasom. Nato sem odšla v svojo sobo in si preoblekla pižamo, saj sem to namreč imela mokro. Obesila sem jo na radiator, odšla v posteljo in se pokrila. Takoj sem zaspala. Sanjala sem sebe in Louisa, kako se poljubljava na drevesu.
Anna:
Zjutraj sem se zbudila že ob 5-ih, saj sem morala v službo. Odšla sem v kopalnico in se ustrašila svojega odseva v ogledalu. Oči sem imela čisto rdeče in v glavo sem bila taka, kot da bi mi noter ptiči pletli gnezdo. Obraz sem si splaknila z mrzlo vodo, kar me je popolnoma zbudilo. Z glavnikom sem si uredila lase in jih spela v visok rep. Danes si nisem nanesla ličil, saj se mi ni dalo. Ja, uporabljam ličila, a ne pretiravam z njimi. Odšla sem nazaj v sobo kjer sem se preoblekla. Oblekla sem to:

https://loongstyle.com/image/cache/data/GEO_8538-500x500.jpg

https://dsp.imageg.net/graphics/product_images/p587621p275w.jpg

Odšla sem v kuhinjo, kjer sem si skuhala kavo in jo popila. Nikoli ne zajtrkujem. Sedaj je bila ura pol šestih. Ker sem arhitekta, in je tu v Londonu drugače, službo začnem že ob šestih. Čez petnajst minut sem sedla v svoj prelepi avto, ki sem si ga kupila sama in se odpeljala v službo. Dan v službi je potekal kt ponavadi. Končala sem že ob dveh, in ker se mi še ni dalo it domov, sem se ustavila še v starsbucksu na kavi.

https://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSIW6BTBAZIr4buvdkhpbp7iMfk8bRTqRCbem6ojj5uGMpqsPT3HUucHCuK8g
Po poti sem kupila eno revijo, bila je malo starejša, a nima veze, samo da je nekaj za brat. Usedla sem se za prosto mizo in počasi srkala kavo. Počasi sem listala revijo in gledala slike. Srknila sem še požirek kave in ga kmalu izpljunila iz ust. V reviji me je šokiral napis: IMA LOUIS TOMLINSON NOVO PUNCO? Zraven je bila slika Louisa in Amy. Moje sestre Amy. Louis jo je držal za roko. WTF? Revijo sem pospravila v torbico, hitro spila kavo in odhitela domov. Ko sem odprla vhodna vrata sem slišala kako so se Sarah in Amy nekaj pogovarjale. Zvok je prihajal iz kuhinje Sarah je sedela za pultom in nekaj razlagala, Amy pa je ravno pomivala kozarec, verjetno še od kosila. “O živjo Anna!” me je pozdravila Sarah. Iz torbice sem povlekla revijo in jo vrgla na pult. “Od kdaj z Louisem hodita?!” sem zakričala na Amy. Amy je kozarec spustila na tla, da se je razbil. “What?!” je zakričala nazaj. “Zakaj mi nič ne poveš?! A ni to sramotno, da moram vse izvedeti iz revije?” sem zakričala nazaj. “Amy je jezno pograbila revijo in začela listati. Kmalu je prišla do tega naslova. “Jooj, Anna, ni tako kot si predstavljalš…” je odgovorila. “Kako pa je potem?!” sem spet povzdignila glas. “Se spomniš, tisti dan, ko sva šle na kosilo, in ko sem ti povedala, da sem spoznala Louisa Tomlinsona in mi nisi vrjela? No, že takrat sem ti povedala zgodbo, a si očitno pozabila, zato ti jo povem še enkrat. Šla sem iz trgovine. Hodila sem po pločniku in poslušala glasbo na telefonu s slušalkami. Nič nisem slišala in takrat je pritekel Louis, ker je bežal pred paparazzi. Po nesreči se je zaletel vame in padla sem po tleh... In po tem bla bla bla, sva se še tko mal pogovarjala in sem mu dala številko in on meni svojo, pol naprej pa itak že veš...“ sem rekla. „Ja, in zakaj te tu drži za roko?!“ sem spet vprašala. „A, ne, to je tko videt, dejansko me je uščipnil, ker se nisem odzvala. Pomiri se, samo prjatla sva.“ Je rekla Amy. „Aaa, dobro potem. Sej ne bi imela nič proti, če bi bila skupi, pa če kdaj bosta mi ti povej. Pomoje bo to kar kmalu, kolikor je videt“ sem rekla in ji pomežiknila. Sarah se je zasmeja.a, Amy pa je zardela. „Ne zdej še tii! Samo prijatelja sva...“ je rekla Amy in pobrala ostanke kozarca in jih vrgla v smeti. Nato je odšla v svojo sobo.
01. december 2012
u112218
u112218
Kko se vm zdi? Neext? Hwala kr berete
01. december 2012
u112218
u112218

Anna

Sarah

Amy
01. december 2012
neeeext
01. december 2012
u112218
u112218
Moments FanFiction #6

Amy:
Anna je prišla iz službe z revijo, v kateri naj bi namigovali, da z Louisem hodiva. Pojasnila sem ji, da to ni res, nato pa odšla v svojo sobo. Šla sem na facebook in twitter. Noben član skupine One Direction me ni followal na Twitterju. Ampak sedaj, ko se že poznamo, bi vsaj Louisa vprašala če bi me followal nazaj. Računalnik sem ugasnila in legla na posteljo. Bil mi je dolgčas in sem se odločila, da grem malo v park. Preoblekla sem se, nato pa odpravila. Po poti sem poslušala glasbo, nato pa v parku zagledala Louisa, Liama, Harry-ja, Zayna in Nialla. Igrali so nogomet, oziroma nekaj, kar naj bi bilo podobno nogometu. Opazili so me in začeli mahati ter kričati: »Ooooo Amy!!! Prid sm!!!«. Pomahala sem jim nazaj in se odpravila k njim. »Ooo. Kako ste?« sem vprašala. »Ma dobro, mal smo šli na zrak in se je Louis spomnil da bi se šli nogomet. Ti?« je rekel Liam. »Men je bil dolgčas in sm šla na sprehod in srečala vas. Ne zamert, ampak to je bolj podobno odbojki kot nogometu.« sem rekla in se zasmejala. »Ja,prav rad bi videl tebe!« je rekel Louis. »V šoli sem med vsakim odmorom igrala nogomet, s fanti seveda.« sem rekla. »A bejž?« je rekel Zayn in dvignil obrv. »No, se greš tut ti al?« je rekel Harry. »A si upate?« sem rekla. »Ijo, kok me je strah!« je rekel Niall, Liamu vzel žogo iz rok in jo nabil visoko v zrak, da je ostala na drevesu. »Niall!!!!« so zakričali fantje na ubogega Nialla. »Bom jz!« sem rekla in stopila na klopco pod drevesom, se oprijela veje in se potegnila na drevo. Ko sem prišla do žoge sem jo vrgla dol, nato pa po isti poti kot sem prišla gor, sem šla tudi dol. »Ja itak si upamo…« je rekel Harry. »Dobro potem. Kako igramo?« sem vprašala. »Ja z nogo ane?« je rekel Niall. »Ma nee… Jz sm mi…« sem rekla, a me je Zayn prekinil sredi stavka in rekel: »Ja seveda da z nogo, kaj da ne… Ti pa si igrala nogomet, napad ane?« je rekel in me posmehljivo pogledal. »Ma, kako pa to veš? Z mojim sošolcem sva bila najboljša napadalca v skupini. Vem, da se igra z nogo! Mislila sem kdo igra proti komu?« sem rekla. »Ma sej vem, kaj si mislila!« je rekel Niall. »Ja no?« sem rekla. Včasih jih res ne razumem. So oni sploh kdaj resni? »Jaz, Amy in Harry proti Zaynu, Liamu in Niallu!!!« se je zadrl Louis. »OK!« je rekel Zayn. S palicami smo označili gola, nato pa igrali. Harry in Louis sta bila v »napadu«, jaz pa na golu. Saj ne da se hvalim, tudi drugi so mi rekli, da dobro branim, čeprav mi je boljše v napadu. Na drugem golu je bil Niall, ker je menil, da če je na golu, mu ni treba veliko delati in ima več časa za jest. To ni čisto res, on misli, da bosta Zayn in Liam, ki sta v napadu vse sama naredila. Harry in Louis sta se neki zajebavala, tako, da sem imela veliko dela, saj sta Zaynu in Liamu pustila do gola. No, jaz sem stala pred golom in Zayn se mi je nevarno približeval. Ko je bil samo dva metra proč od mene je žogo nabil kolikor je mogel. Gola ni bilo, saj je »na srečo« priletela v moj trebuh, jaz pa sem zletela po tleh. Kolk ma ta tip močen udarec!! Le na tleh sem ležala in se držala za trebuh, ter poskušala priti do sape. No saj nekako mi je šlo. »Amy!!!« so zavpili fantje. Louis je hitro pritekel do mene, za njim pa še ostali fantje. »Amy, te fajn boli?! Oprosti, oprosti, oprosti, res nism hotu!!!!« se mi je začel opravičevat Zayn. Prikimala sem in rekla: »Je že v redu. Se zgodi…« »Ne, ne, ni v redu!! A upaš stat?« je rekel Louis in me potegnil na noge. Trebuh me je zabolel. Opirala sem se na Louisa, da ne bi padla. Pomagal mi je do klopce, da sem se lahko usedla. Po petih minutah je bilo že bolje in sama sem lahko stala. No na trebuhu sem imela modrico in še vedno me je malo bolel. Nato sem le ustala in rekla: »Je že boljše, hvala…« »Res oprosti.« je še enkrat rekel Zayn. »Ah pozabi, saj je v redu. Pomoje bo zadosti nogometa za danes…« sem mu odvrnila. »Ja, se strinjam.« je rekel Liam. »A gremo k nam?« je vprašal Zayn. »Jaz moram domov.« sem rekla. »Saj boš šla, daj no… Prosim?« je rekel Zayn. »Ma res moram domov. A lahko drugič? Anno pa tut najbrž že skrbi…« sem rekla. »No, prav.« se je le vdal Zayn. »Te lahko pospremim domov?« je rekel Louis. »Če ti ni pretežko…« sem rekla. Odkimal je, nato pa sva se odpravila. Ko sva prišla pred stanovanje sem ga vprašala: »Greš noter?« »Ma, grem domov. Hvala useeno.« je rekel, se nasmehnil in me objel. Nasmehnila sem se mu nazaj, nato pa odšla noter. Anna in Sarah sta bili v sobi. Na trebuh sem si dala obkladek, se ulegla na kavč in gledala TV. Kmalu sem tam zaspala.

Neext?
02. december 2012
neeeeeeeeext
+zdle prebrala in mije fuuo ful ušeč res
02. december 2012
NEXT
02. december 2012
neeeeeeeeeeext
02. december 2012
neeeeeeext
02. december 2012
u112218
u112218
Rees full hwala usem k berete :* Tuki je next

Moments FanFiction #7

Sarah:
Anna je prišla iz službe in z Amy sta imeli nek pogovor, glede neke revije al kaj jaz vem. Sploh nisem spremljala. Amy je nato šla v svojo sobo. »In kaj sta kej delale?« je vprašala Anna. »A?« sem rekla. »Kaj sta delale?« je spet rekla. »Ja, to kar ti zmer pravš da delava, k baje sam to znava – probleme!« sem rekla in se trudila ohraniti resen izraz na obrazu. »A?« je zdaj rekla Anna. »Mah, pozabi. Amy ne vem kaj je delala. Jaz sem ustala ob enajstih, pol sm pojedla in gledala TV, pol je pa Amy skuhala kosilo, makarone al kar tist je blo, in pol sva pojedle, in pol je Amy pomivala posodo in umes sva se pogovarjale in pol si ti not udrla.« sem končala mojo »pripoved«. »Blazno zanimivo…« je rekla Anna in zavila z očmi. »In kako je blo u službi?« sem jaz njo vprašala. »Isto k ponavadi… Danes sem mau prej končala…« je rekla in si začela delat kosmiče. Nato sva šle v dnevno sobo in gledale TV, Anna pa je zraven jedla. Kmalu je Amy prišla dol in šla ven. S slušalkami v ušesih, vrjetno na sprehod. Ta punca prepešači ceu London… Anni sem dalinec izpulila iz rok, ugasnila televizijo in Anno povlekla na noge, da je polila mleko in stresla kosmiče. »Saraaaah!!« je zakričala. »Dej, dejva kej delat. Greva na računalnik!« sem rekla in Anno potegnila za roko, a se ni premaknila. Grdo je gledala, enkrat mene, enkrat v umazanijo na tleh. Vedela sem kaj je mislila. Hja, misli si, ti si nasvinala, ti počisti. »No, prid pol u mojo sobo, kadar počistiš seveda!« sem zaklicala medtem ko sem tekla po stopnicah v mojo sobo. Kmalu se mi je pridružila Anna. Nekaj časa sva bile na računalniku, nato pa sva slišali odpiranje in zapiranje vhodnih vrat. Amy. Še malo sva bili gor, nato pa čez 10 minut šli dol. Šla sem mimo kavča in se zadrla: »Anna, kako zaboga si ti to »počistila«?! Vse se lepii!«. No, s tem pa sem zbudila Amy, ki je spala na kavču. Na trebuhu je imela cunjo. »Good morning!« sem ji rekla. »Hoj« je odzdravila. »Kaj maš to?« sem radovedna vprašala in pomignila na cunjo. »Obkladek…« je zamomljala. »Zakaj?« sem spet vprašala. »Prej sm šla vn, u park in sm vidla Louisa, Harry-ja, Liama, Zayna in Nialla, ko so igrali nogomet, in pol sm se jim pridružla in mi je Zayn brcnu žogo v trebuh. Ti sploh ne veš kooook je pekl!!!!!« se je zadrla. »A Nialla!? A resno? A ti me je kej omenu? A a a? A je? A je?!« sem jo napadla. »Ne, ni!« se je zadrla nazaj. »Zakaj ne?« sem rekla in se sesedla na kavč. »Ne vem. Pa sej se lohk še pol kej vidmo, če ne pa jutri gvišno.« je rekla Amy in me objela okrog vratu. »Kej pa Louis pravi?« sem jo vprašala. »A, pa nč. Joooj veš kok je biu prej piki mi je pomagu. Tista Eleanor sploh ne ve kaj je izgubila!! Kako ga je lahko izkoriščala?! Pa on je najbolj popolno bitje na svetu!« se je drla. »Ja, ja. A ti je ušeč aaa?!« sem se ji zadrla nazaj. »Pa… Ja, mi je. Ful mi je. Noben ga ne ljubi tko k ga jaz!« je že s solznimi očmi rekla. »Oppa Amy style!« sem rekla. »Ja, zakaj pa mu ne poveš tega?« sem jo vprašala. »Zato, ker vem, da on ne čuti isto. Ker sem za njega smo njegova prijateljica in nikoli ne bom nič več…« je rekla, takrat pa je potočila nekaj solz. »Čemu take krokodilje solze noo!?« sem jo vprašala in objela. Obrisala si je solze in rekla: »Ma, prosim, ne nobenmu nič povedat. Niti Anni. Prosim.« je rekla. »N bom.« sem odvrnila. »A tebi je pa Niall ušeč a ne?« je reklam in se široko nasmehnila. »No ja, mal.« sem rekla in zardela. Nato sem hitro zdrvela v svojo sobo in se ulegla na posteljo. Kmalu sem utonila v spanec.

A je u redu tko k pišm? Bi kej spremenile? Next? Še enkrat hwala usem :* Aja, pa sorry za napake, se zgodi d tut jz kej narobe napišm in pol je use narobe.. Sorry :*
02. december 2012
neeeeeeeeeeeeeext
02. december 2012
u112218
u112218
Moments FanFiction #8

Anna:
S Sarah sva šli dol, ker je prišla domov Amy. Sarah je šla v dnevno sobo, jaz pa sem šla kuhat večerjo. Ameriške palačinke. Njaaam!

Ko sem končala sem jih vse namazala z Nutello, nato pa zaklicala: »Sarah, Amy!!!! Večerja!!!« »Jaaaa!!« sta zaklicali obe v en glas. Sarah je prišla po stopnicah (verjetno je bila v svoji sobi), Amy pa iz dnevne sobe. Amy je imela malo rdeče oči, kot da bi jokala. »Amy, kaj je narobe?!« sem jo vprašala. »Nič.« je odgovorila, in sedla za mizo, ter se lotila prve palačinke. »Zakaj si pa potem jokala?« sem jo vprašala. »Zaradi Louisa.« je rekla Sarah. »Louis?! Kaj ti je naredil?!« sem zakričala. »Nič no!!!!« je sedaj glas povzdignila Amy, spustila palačinko na mizo in stekla v svojo sobo. »Kaj je pa njen problem?« sem vprašala Sarah. »Misli, da Louis gleda nanjo le kot na prijateljico, in da on ni zaljubljen v njo tako kot ona vanj in…« je rekla Sarah a stavka ni dokončala, saj je začela z glavo butat ob zid in govoriti: »Fuck, shit, fucking shit!!!« nato pa se obrnila k meni in rekla: »Ne ji povedat, da sem ti to povedala! Obljubila sem, da ne bom nobenemu povedala!! Aghhh!« »Ma, saj to že vem, mi je povedala…« Nato se je usedla na stol in živčno začela jesti palačinko. Stekla sem v Amy-jino sobo. Sedela je na tleh, sredi sobe in jokala. Histerično jokala. »Daj ne joči…« sem ji rekla. »Pojdi ven prosim…« je rekla. »Ne grem.« sem rekla. »Pojdi ven« je rekla glasneje. »Nee!!« sem rekla. »Zginiiii veeeeeeen!!!!!!!!!« je zakričala, da sem mislila da bodo popokala okna. Ker se nisem premaknila je vstala in se pognala proti meni. Pol metra pred mano se je ustavila, me pogledala v oči…

Kaj mislte d se bo zgodil? Next?
02. december 2012
absolutno neeeeeeeeeeeeeeeeext
02. december 2012
milsm d se bosta amy in anna objeli al pa stepli.. neeeeextttt
p.s. full dobr pišeš..
02. december 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg