Forum
u54764
u54764
Jaaaa kok sm bedna k pišm eno zgodbico o One Direction k jjo majo itak že usi ampak js jo bom tut kr mi je skos dougcajt pa rada pišm zgodbice c: čist usen mi je al boste bral al ne ampak js bom usen pisala hvala če boš brau< 3

Boš bral?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

05. september 2012
u54764
u54764
Joj,res nevem več kaj naj naredim!Ves čas samo sedim v svoji klopi med tem ko me sošolci zafrkavajo in me cilajo z papirčki.Tako je od kar sem prišla v srednjo šolo!Stara sem 18 in prav tako so moji sošolci,čeprav se vedejo kot da bi bili v tretjem razredu osnovne šole.Sploh nevem zakaj sem se jim zamerila...Okej no vem.Bilo je takole: Ko smo prišli v prvi letnik sem po dveh mesecih začela hoditi z sošolcem Rokom.Mimogrede ime mi je Bella in sem iz Anglije zato imam tako ime.Ko sem bila majhna smo se preselili v Slovenijo saj...okej ta zgodba pride pozneje saj jo zelo težko pripovedujem...V glavnem začela sem hoditi z Rokom in enkrat sva šla na rojstnodnevno zabavo najinega drugega sošolca Luka.Na zabavi smo veliko pili in kadila in tudi droge niso manjkale.Naenkrat je prišel do mene Luka in me začel poljubljati meni pa je zelo pasalo.Rok me je videl ampak čeprav sem se mu ves čas opričevala in mu prigovarjala da sem bila pijana sva se razšla.Potem pa sem pomislila na Luka.Vprašala sem ga če bi bil moj fant in rekel je okej.Toda oba sva vedela da bo moja sošolka Teja jezna saj je šla z starši za 1 mesec na počitnice in ko bo prišla nazaj bo vse izvedela.In tako se je tudi zgodilo.Bila sem tako neumna da sem se z njo skregala čeprav je bila moja zelo dobra prijateljica ampak sem nekega dne prišla v šolo in pred njo začela poljubljati Luka.Bila je besna zato sva se stepli.Ja,prav ste prebrali.Babji fajt ja...Učiteljica naju je zalotila in odšle sva k ravnateljici.Obe sva dobili opomin in teta je bila zelo jezna ko je to izvedela.Živim pri teti,ker...No saj boste vse izvedeli...Ko sem naslednji dan stopila v razred so me vsi čudno gledali in me opravljali.Celo fantje.Razen Timoteja.Kličemo ga Tim.Videla sem da me hoče za njegov punco in kmalu po šoli me je vprašal in seveda sem privolila.Po treh dneh sva šla narazen ker so mu povedali točno kaj sem naredila in seveda še dodali polno izmišljotim saj kar sem storila ni bilo takooooo grozno!Vsi so me sovražili razen moje sosede Lilly.Tudi ona je iz Anglije in so se preselili v Slovenijo ko je bila še majhna.Toda ona ima vso srečo in njo imajo vsi radi.Toda njej lahko vse zaupam in vedno me podpira ne glede na situacije.Stala mi ob strani tudi ko sem naujbolj potrebovala pomoč.To je bilo ko so mi umrli starši in stareji brat.Da,to je ta zgodba in ja zaradi tega zdaj živim pri teti.Če vas ne moti o tem raje ne bi govorila saj potem vedno jokam.No to sem jaz:
https://encrypted-tbn0.google.com/images?q=tbn:ANd9GcQxayLjWW8o_P-rgj9rn7dVV36fKv9CC9_t_NV4hBV5xHRKl57A
in to je Lilly:
https://encrypted-tbn2.google.com/images?q=tbn:ANd9GcR6C3Q2sF49VkJQGySJjQJQZV7IoC8k3PoAifIFVNQyp2QvHpk9
nekateri govorijo da sva si zelo podobni ampak po karakterju sva si čisto drugačni ampak to naju združuje.Toda čeprav ima Lilly popolno življenje je ves čas zelo žalostna in pravzaprav je čisto drugačna ko jo bolje spoznaš.V bistvu je včasih nesramna in včasih si preveč upa.Ko pa je v družbi je pridna punčka.Vsi ki jo obkrožajo ji gredo na živce saj se ji veliko punc prilizuje in to ji gre že zelo na živce.No,jaz pa sem njena bff in v to sem prepričana saj nikomur ne zaupa bolj kot meni in me pozna veliko več kot kdor koli drug.No to je moja življenska zgodba iz preteklosti.To sem napisala saj danes sem se odločila da si spremenim življenje.Od zdaj naprej bo vse samo še dobro saj z Lilly jutri pobegneva v London.Ne sprašujte zakaj,kako in kako se bova znajdli tam sami,ampak načrt je zelo dober.Spakirali sva se že in zdaj grem spa saj jutri ustaneva zelo zelo zgodaj in greva v London!................
05. september 2012
u54764
u54764
sori zart slik štekal je neki
05. september 2012
next
05. september 2012
next
05. september 2012
u54764
u54764
hvala za ta dva nexta haah ne res misnla sm da nebo noben brau sam nalogo nardim pa nextam < 33333
05. september 2012
u95154
u95154
next
05. september 2012
u54764
u54764
okej neext pride zdle< 3
05. september 2012
u95154
u95154
komi čakam
05. september 2012
u95154
u95154
ne next
05. september 2012
u95154
u95154
na next*
05. september 2012
u54764
u54764
Budilka zazvoni že ob 4:00.Ko sem odprla oči se najprej ploh nisem zavedala za kaj gre ampak sem pogruntala in hitro vstala,se oblekla tiho kolikor sem lahko,vzela kolček in čez splezala čez okno kar ni bilo tako težko kot se sliši.Z Lilly se dobiva v bližnjem parku in kmalu vidim njeno postavo.Stečem k njej toda bile sva še zelo zaspane da nekaj minut nisva rekli nič,potem pa sva se podali na pot proti letališču.Hodili sva eno uro,ampak se bo splačalo sva si govorili.Ko sva končno prišli na letališče sva hitro kupili karte in potem čakali še eno uro na letališču.Končno sva se zbudili in začeli sva se pogovarjati kaj vse bova počeli v Londonu.Sicer meje ves čas stiskalo v srcu saj sem za pobeg morala krasti denar teti ampak na to misel skušam pozabiti.Na srečo pa sta bila tudi moja starša še kar premožna in ves denar je šel k meni.Končno sva lahko šli na letalo.Med letom sva seveda spali,ko pa smo prišli in sva stopili na Londonske ulice sva začele kričati od veselja.Uspelo nama je.Imeli sva še ogromno denarja,zato sva se odločili za zelo drag hotel in se vanj uselili. "Vau,ne morem verjeti dsa sva končno tu!Greva po nakupih?" je takoj rekla Lilly in ko sva se razpakirali sva šli v trgovine.Čez par ur sva bili že zelo utrujeni,zato sva šli nazaj ''domov''.Toda takoj ko sva odprli vrata hotela zaslišiva noro kričanje in nekoga ki je govoril po mikrofonu.................
05. september 2012
next
05. september 2012
Nexttt!
05. september 2012
next
05. september 2012
u95154
u95154
next
05. september 2012
u54764
u54764
Poskusili sva se pribljižati središču množice ampak nama ni uspelo. "Oprostite,kaj se dogaja?" sva vprašali nekega neznanca.Očitno naju ni slišal,saj nama ni odgovoril in se rinil naprej.Zaslišiva glasbo.Bila nama je zelo znana ampak nisva vedeli katera pesem je to...Ampak naenkrat se obedve spomniva na... "O moj bog!One Direction!!!!!!" zakričiva v en glas.Sedaj sva vedeli da morava na vsak način priti bližje.Zrinila sva se v ospredje ampak na najino veliko razočaranje so na sredini stali le kartonski kipi od fantov,oni pa so peli na balkonu,kamor nismo smeli.Ampak velik šok je bil samo da sva jih prvič v življenju videli na lastne oči.Zakričali sva od veselja in začeli peti pesem.Ne znam opisati občutkov ko spoznaš da so v istem hotelu,kot si ti trenutno živijo tudi fantje iz One Direction!Opeli so nekaj njihovih najboljših pesmi in res smo uživali.Čez kakšno uro in pol je bilo koncerta konec. "Hvala za posluh,vsi,rad vas imam!" je po mikrofonu rekel Niall jaz pa še vedno nisem dojela kaj se je pravkar zgodilo.Lilly me je ruknila s komolcem in rekla naj ji sledim. "Ni šans da ostaneva brez fotografije in avtograma!" in stekli sva kolikor hitro sva mogli na balkon,kjer je bilo čez delčček sekunde že ogromno ljudi.Seveda pa nismo morali blizu fantov,saj so jih stražili varnostnniki. "Am,avtograme delimo čez dve uri...dijo za zdaj!" je rekel Harry z tako nežnim glasom in gledal...kot da bi gledal mene,ampak to je nemogoče seveda!Šli so v svojo sobo in midve z Lilly tudi. "Bella prosim reci da ne sanjam!Kajti sem skoraj gotova da sanjam!!!" je vedno glasneje povedala Lilly.Jaz pa nisem mogla odgovoriti.Sploh nisva imele v načrtu obiskati koncert od 1D,ampak sedaj sva ga dobili zastonj!Komaj sem čakala da mineta te dve uri.Vsi so šli v svoje sobe,z Lilly pa sva malce zaspali.Jaz sem se vmes zbudila in šla na hodnik,če bi bili fantje slučajno že na mestu kjer oddajajo avtograme,ampak hodnik je bil čisto prazen.Koncert in kričanje je vse izmučil.Šla sem na sprehod po ogromnem hotelu.Šla sem na mesto kjer so prej stali fantje in počutila sem se kot bi imela čudežne moči,zdaj ko so se moji čevlji dotaknili odtise čevljev fantov!Zaslišim da nekdo odi po hodnikku in ko se obrnem mi zastane dih...........
05. september 2012
u54764
u54764
še en čist kratek next takoj zdej
05. september 2012
u54764
u54764
Bil je...Harry Styles!!!!!!Dol je gledal na telefon in me ni opazil.Nisem vedela kaj naj naredim.Zakričim na ves glas da je prišel Harry ali normalno stopim do njega in prosim za avtogram ali dva (za Lilly).Predolgo sem razmišljala,saj me je Harry pogledal in se nasmehnil. "Hej!" je rekel kot bi me poznal že 3 leta.Nisem mogla reči besede in stala sem kot zabetonirana. "Am a je še kdo slučajno na hodniku?Ne bi rad prišel v roke norih oboževalk." je rekel jaz pa sem lahko le odkimala. "Okej,hvala." je rekel in počasi odšel naprej.Kaj sem naredila?!Moja prva in edina možnost da ogovorim katerokoli slavno osebo in jo zapravim?!Bila semm užaljena in jezna sama nase,zato sem stekla za njim. "Hej Harry!" obrnil se je in me pogledal z prelepimi očmi. "Ja?" bilo je tako čudno.Nisem vedela kako naj se obnašam,kot da je tujec ali prijatelj ki ga poznam že dolgo časa? "Am..a lahko...am...avtogram...ubistvu dva?!" sem komaj rekla.Spet se je nasmejal,stopil k meni in mi dal oba avtograma.Ko mi ga je izročil me je pogledal naravnost v oči in se šenkrat nasmehnil.zavrtelo se mi je v glavi in po tem sem lahko spet govorila! "Jaz sem Bella!Lepo da sva se spoznala!" sem končno rekla. "Bella torej!No ja,jaz sem Harry,kar sicer že veš ampak se ti vseeno predstavim!" je rekel veselo.Hotela sem še kaj reči ampak kaj????? "Am...dober koncert!" sem nekaj bleknila.V resnici sem ga še naprej hotela gledati v oči,ki so bile tako lepe! "Haha,hvala...bi rada spoznala še druge?" je rekel in spet sem osupnila.Kaaaaaaj?!Spoznala bom One Direction in to v živo!?!?!Videl je mooj presenečen pogled in mi naminil naj grem za njim.In sva šla.Za trenutek sem pomislila da je celo malo luškan...Prišla sva do neke sobe in Harry je potrkal. "Kdo je?" sem zaslišala glas za vrati. "Harry!" "Harry kdo?" "Louis ne zafrkavaj se!" "Hm...geslo?" "Kaj?Od kdaj imamo geslo za vstop?Louis daj odpri,nekoga bi ti rad predstavil." je rekel malce jezno in Louis je takrat takoj odprl.Ne!To so bile samo sanje!Ni šans da bi en meter pred mano stala Harry Styles in Louis Tomlinson!Harry je rekel naj vstopil ampa nisem mogla.Hotela sem zakričati,ampak sem se spomnila da ima Louis nekaj narobe z ušesi in ni dobro da v njegovi bližini kričiš.Stopila sem noter...................
05. september 2012
next
06. september 2012
u54764
u54764
no bom nextala kr mi je dc in se mi neda naloge pisat c:
****************************************************************************************************************
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!???????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!?????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!??????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!?????????????!!!!!!!!!!!!!!!!! takole je bilo v mojih možganih tisti trenutek,ko sem zagledala fante!Občutkov se pač ne more opisati ampak samo pomislite kaj bi vi naredili na mojem mestu!Jaz nisem mogla nič! "Hej!" je rekel Louis "Harry kdo je to?Pozdravljena v naši sobi mimogrede!" je vprašal Liam.Stala sem kot okamenele in gledala Louisa Tomlinsona naravnost v oči.Nasmehnil se mi je! "Am,to je Bella.Ravnokar sva se spoznala na hodniku,pa sem ji rekel da vas lahko pride pogledat.Mimogrede kje je Nialler?" je rekel in se nasmehnil. "Niall je v kopalnici ampak ne zaradi tistih poteb ampak zaradi njegovih potreb do hrane!Hoteli smo si razdeliti pico,on pa je celo škatlo prijel in se zaklenil v kopalnico!" razloži Zayn.Malce sem prišla k sebi in tako sem se lahko vsaj zasmejala.Harry je potrkal na vrata kopalnice. "Niall a si že pojedel?Daj pridi ven no!" "Šaj pridem,šamo še en koš imam!" je rekel predvidevam da s polnimi usti pice. "Na,usedi se na kavč!" mi je ponudil Liam.Najprej se nisem mogla premakniti ampak mi je na koncu le uspelo. "J-jaz ne morem v-verjeti,v-vi ste...jaz..." sem izrekla.Nasmehnili so se in kasneje sem se tudi jaz.Ali lahko prosim za sliko?Bi bilo to nevljudno?Sem si mislila ampak me je rešil Louis. "Torej,koliko časa si že v hotelu?" "Pravzaprav prvi dan!S prijateljico sva...no...prišle na počitnice!" sem se malce zlagala,saj nisem smela povedati da sva zbežali. "Kje pa živita?In koliko časa bosta še tle?" ga je še naprej zanimalo,jaz pa sem si mogla iskati nove izgovore. "Ubistvu sem kot majhna živela v Angliji,potem smo se z družino preselili ampak..." nisem mogla nadaljevati in fantje so me čudno pogledali. "Ampak...?" "Zdaj živim pri teti...resnica je da...sta...starša umrla..." sem rekla in v očeh so se mi pojavile solze.Fantje so se presenečeno spogledali,potem pa je k meni prisedel Harry. "Joj,oprosti,nismo vedeli...saj je vse v redu." je rekel in...........ovil roko okoli moje rame!!!!Sicer ni vedel ali me sme objeti,ali ne ampak me je res hotel potolažiti. "Skupinski objem!" nas je hotel razvedriti Louis.Skupaj smo se nekako stisnili in začeli smo se smejati.Spet smo se usedli in kmalu zaslišimo zvok ključavnice v kopalnici.AAAAAAAA!!!!!!! sem zakričala v sebi,saj je Niall iz kopalnice prišel................zgoraj brez!!!!!!!Spet sem otrpnila!Saj ni čudno! "Dobrodošli nazaj Niall!Am,dej se obleči a ne vidiš da imamo goste!" Niall me je zagledal ampak se ni zmenil kaj je rekel Louis. "Dober dan!Jaz sm Niall,ti pa?" "J-jaz sem Bella..." sem komaj rekla.Nasmehnil se mi je..."Lepo da sva se spoznala!Pridem takoj nazaj." je rekel nasmejano.Ugriznila sem se v spodnjo ustnico ampak sploh nisem vedela,da me je Liam vprašal koliko sem stara. "Am Bella?Si še z nami?" mi je pred očmi pomahal Harry. "A?Kaj?Ja tukaj sem haha!" sem se streznila. "No,torej koliko si stara?" "18.Prav tako Lilly,moja prijateljica!" "A,lepo!In...a maš fanta?" je nekako bolj potiho vprašal Harry.Nisem vedela zakaj bi ga to zanimalo ampak sem mu odgovorila da ga nimam,kar je bila resnica.Odkar sva se z Timom razšla me pač noben več ni maral.Bilo je tako lepo,ko se spet nekdo tako prijazno pogovarja z menoj! "No,fantje čas bo da gremo!Pripravite prste,saj nas bodo po podpisovanju slik boleli!" je moral pogovor prekiniti Zayn.Vstali smo in fantje so me pospremili do vrat.Vsi razen Harryja so se šli preobleči. "No,Bella,lepo se imej pa tukaj imaš mojo številko zato če bi rada še gdaj prišla k nam v sobo samo pokliči,da te bomo lahko pričakovali z malico...če je ne bo Niall pojedel preden prideš!" je rekel in mi v roke dal listek na kaateri je bila napisana številka.Saj najbrž sanjam kajne!!!? "No...adijo,se vidimo!" sem rekla kot bi bil moj prijatelj.No saj mogoče zdaj je ampak...no nevem!Hotela sem ga objeti,ampak bi to bilo čudno ane?Toda mislim da je tudi on hotel objeti mene,ampak to je čez dve sekundi tudi storil.Zasmejala sva se in potem sem šla proti sobi...Kaj za vraga se je pravkar zgodilo!?!?!?!?!?!?!?!?!............................................
06. september 2012
super *-*
neext
06. september 2012
Naeext ups neextt
06. september 2012
next
06. september 2012
NEXTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT!
06. september 2012
next
06. september 2012
u95154
u95154
next
06. september 2012
u54764
u54764
okej next za vas drage bralce haahha hvalaa kr bererte!
****************************************************************************************************************
Stekla sem do sobe,vrata z hitro odprla da so se skoraj zlomila a sem ponesreči zbudila Lilly. "Kaj je?Kaj se greš?Zakaj si me zbudila?Zakaj si tako raztresena?Ali so 1D že prišli?Ali sem skuštrana?" me je obtežila z miljoni vprašanj,jaz pa sem se samo usedla zraven nje,vzela telefon in šla v imenik. "Kaj je?Se ti je pokvaril telefon?" me je začudeno vpraašla,saj ni imela pojma na kaj ji kažem s prstom. "Lilly,imam številko od Harryja!!!!!" sem zakričala,ona pa mi očitno ni verjela,saj me je gledala kot da sem padla z lune. "Kaj se greš?A mislš da bom nasedla a?Ne,ne vem da se hecaš no." je rekla. "Ne!Nimaš pojma kaj se mi je ravnokar zgodilo!Okej,lej...ko si ti še spala,sem jaz vmes ustala...hej,to se rima...no lej...grem na hodnik in,in...po hodniku pride....Harry Styles!!!!Najprej nisem vedela kaj naj naredim,potem pa me je pozdravil in pol mi je dal avtogram in sem šla v njihovo sobo in Niall je ukradel pico in pol je iz kopalnice prišel..." "Bella!Umiri se!Ne glede na to kako močno se boš treudila,ne bom ti nasedla na to foro." me je prekinila saj mi ni verjela niti besedice. "Ne vrjameš?Na,tu imaš Harryjev avtogram.Vzela sem enega zate in enega zame seveda!In če hočeš ga lahko pokličem!" izroččila sem ji listek in Lilly je začela verjetimoji zgodbi. "Torej...to ni šala?" "Pa ne!Pridi greva na oddajanje avtogramov in ti fantje lahko povejo resnico,če mi še vedno ne verjameš!" "No okej,pejva.Ampak avtogram si lahko našla na tleh,zato nisem še prepričana." in sva šle.Se spomnite kako sem prej govorila,da na hodniku ni bilo žive duše?No sedaj pa si predstavljajte popolno nasprotje!Ko sva prišli na hodnik sva se komaj držali ena druge.Aaaa!Kot bi bil sredi stampeda. "Kaj če greva raje nazaj in po podpisovanju pokličem Harryja?" sem vprašala Lilly. "Mislim,da je za vrnitev malce prepozno!" je rekla.Pogledala sem nazaj in res-bile sva že na drugem koncu hodnika.No,morda pa vrsta ni tako dolga...................Joj,kako sem se oštela!Vrsta je bila neskončna!Spogledali sva se in si rekli,da počakava,da gredo vsi iz svojih sob in greva potem nazaj. "Hej,takoj pridem samo na stranišče grem!" je rekla Lilly,jaz pa sem ji pokimala.Naenkrat opazim kako mi nek varnostnik namiguje naj pridem k njemu.Bil pa je dokaj blizu mize na kateri so fantje podpisovali slike.Nisem sicer vedela ali kaže name,ampak sem vseeno šla tja. "Ja?Želite?" sem bolj prestrašeno rekla. "Si ti Bella?Tista,ki je spoznala fante?" je strogo rekel.Ustrašila sem se da sem naredil kaj narobe!Morda ne bi smela iti!Joj,kaj pa sedaj? "Amm...ja!" sem končno rekla. "Pridi,fantje so rekli da pojdi k njim,ampak brez mene ti to ne bo uspelo." je rekel meni pa je odleglo. "Okej,ampak lahko samo e počakam svojo prijateljico,ki je šla na stranišče,da gre lahko z menoj k njim?" "Seveda." Veselo sem čakala na Lilly in ko je končno prišla sem jo samo potegnila za roko in sva šle za varnostnikom,preden je lahko spet začela z na stotine vprašanji.Komaj smo prišli do njih,toda fantje naju še niso opazili saj so bili zelo zaposleni.Varnostnik je šel do Harryja in mmu nekaj povedal na uho.Harry se je obrnil in ko me je videl se je nasmehnil.Zagledala sem Lilly,kako je otrpnila,tako kot sem jaz ko sem ga prvič zagledala.Pomignil je naj prideva k njemu.Lilly sem mogla spet prijeti za roko,saj se ni mogla premakniti. "Živjo Harry!" sem rekla.Sedaj sem veliko lažje govorila z njim,saj je bila ob meni Lilly. "Hej,Bella!Je to tista prijateljica?" je rekel in jo pogledal z nasmeškom na obrazu. "Ja,too je Lilly!" sem hitro rekla,saj Lilly ni mogla reči nič. "Aa,lepo da sva se spoznala Lilly,sedaj pa me čaka delo.Hej ko bo konec lahko pridete k nama v sobo če hočeta!" je rekel,ponudil Lilly roko in se obrnil nazaj pred oboževalke. "No...kaj pa praviš na to?" sem malce ruknila Lilly,ona pa me je samo pogledala in začela kričati...Šele čez nekaj časa sva se prebili do sobe. "Okej,ko se bo stampedo pomiril greva k fantom,prav?" Lilly je bila še vedno šokirani in je samo pokimala.......................Čez kakšno uro na hodniku ni bilo več ljudi.Spet ni bilo niti enega človeka več.Lilly se je ta čas že pomirila in sva se lahko pogovarjali. "Okej,poklicala bom Harryja!" sem končno oznanila. "Halo?............................"
06. september 2012
next
06. september 2012
u95154
u95154
next
06. september 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg