Forum
sem elis in povedala vam bom resnično zgodbo,ki se mi je zgodila pred kratkim. šla sem k moji najbolši frendici monici a nje ni bilo doma ker je šla z fantom v disko moja starša sta šla na večerjo in sta mojo starejšo sestro zaprosla naj naju z brato pazi a moja starejša sestra se vede kot kraljica moj brat thomas pa kot mali poredni šef jaz pa ki sem najbool normalna pri te hiši pa me nikoli ne vidijo . nekega grdega jutra sem vstala pogledala čez okno in videla mojo sestro in brata ko pakirata kovčke odhitela sem čez prak in mi je sestra mary povedala da ora iti na grat da je njena soba premala za vse njene barbike in brat thomas je rekle da gre na nujen sestanek odahnila sem si ker ni nobenega doma šla sem k mojemu fantu nickyu in tam sem bila do popoldneva ootem pa sem šla k moji najbolši frendici monici in sem tam bila do 8h.naenkrat mi zazvoni telefon pogledam kdo kliče in klicala je......
30. december 2011

jast

moja sestra

moj fant

moj brat z bretrancem
30. december 2011
next ~ dober začetek (;
30. december 2011
tnx
30. december 2011
u67365
u67365
nexti (:
30. december 2011
u69510
u69510
Next
31. december 2011
next!(;
31. december 2011
jutri pišem dalje
ker sem mi zdaj ne da
31. december 2011
Neext
31. december 2011
.......klicala me je budilka"drrrrrrrrrrrrrrrn". Vgasnem budilko in grem v koplnico se umit ko se umije grem v sobo da se oblečem našmikam in to, trajalo je dolgo da sem našla neka za oblečti. K meni je prišla Monica in rekla priji moj ata naju bo peljal v šolo in sem odhitela v sobo po torbico in ššvvvvvvviiiig smo bili tam. Jaz kot običajno zelo zamujem sem bila v šoli prva učiteljica je vse vpisala v dnevnik razen Eve ki je bila tukaj poleg mene in me jezla. Ko sem povedala učiteljici me je Eva še bol razburila in mi povedala da bo on mene enkrat in za večno ubila.Pravla sem ji kako te v hišo neboš nikoli prišla brez dovolenja mojih staršov.Jaz sem njo samo izzivala.Potem po končanem pouko prije Monica in greva skupaj k meni domov.Jaz grem prva noter da vidim če je Thomas doma.THOMAS mi je nastavil veliko past ko sem bila na zadnij stopnici me on porine po 20-tih stopnicami in tam so še bila vrata ki jih je Monica odprla zelo močno,in me udarila v glavo mama in ata prideta in Monico optožita kaj je naredila dol prihiti Thomas in reče jaz sem jo porinil po stopnicah zato ker mi je naročla Eva. Monica pa reče da ni zanalahč odprla vrat ker je nekaj zružlo v hiši sem šla poglejat in to se je zgodilo.Poklicali s zdravnika oz. reševalca da me odpelje v bolnico odpeljali so me v bolnico in tam bila 2 cela meseca in mama vsa žalostna mi pravi kako se preživela ta čas ko isem bla med živimi. Vprašam jo kako to misli??? In ugotovla sem da ono ni bila mama ampak Eva ki me je misla še zadnjič pokončati ter ji ni uspelo prišel je zravnik in Evo odpeljal vunta a Eva je imela zraven nož da bi me zabodla in odšla ven...jaz zelo vesela ker sem živa gledam Evo ki ji jeza gleda prek ušes in eva mi pokaže srdinca jaz padem okoli zdravnik me polije z vodo in se zbudim in potem se je zgodilo nekaj zelo čudnega. Telefon mi zvoni in poglejam kdo kliče in klicala je Monica je klicala pa je rekla da me ni ona poškodovala ampak moj brat Thomas verjela sem ji saj je moja najbolša prijateljica k meni potem prije moj fant Nicky in me poljubi in reče še vredi da si živa a njega pa je klicala........
31. december 2011

monica

eva

moja starša z mano ko sem bla mala

moja omara

moja soba
31. december 2011
u69510
u69510
Next
01. januar 2012
next
01. januar 2012
next
02. januar 2012
u63473
u63473
next
02. januar 2012
u69510
u69510
Next
04. januar 2012
..... njegova najbolša oz najbol nesramna prijateljica in prijatelj ime jima je bilo Alex in Mia a meni je bila Mia kar vredi.K meni pride zdravnik in mi reče danes lahko greš domov bila sem vesela a sem mogla hodit na terapije a bo le fajn poklicala sem Monico in se pogovarjale dobri 2 uri.K meni prideta Mery in Thomas . Thomas se mi je opravišil jaz sem mu rekla naj se ne meni z Evo in rekle je da se ne bo menil z njo. Odšla sem domov moja soba je bila tako čista in lepa ponavadi je bila razmetana no jaz dobim veliko obisko ki so vsi veseli da sem živa.
06. januar 2012
jutri napišem več zdaj se mi ne da
06. januar 2012
u69510
u69510
: D
07. januar 2012
u69510
u69510
next
07. januar 2012
........Kot običajno ko prideš iz bolnice dobiš kup obiskov in .... no jaz sem bila vse eno vesela vrnitve domov.Jaz pokličem Monico in njenega fanta Maxsa.Ko prideta k meni smo se zabavali in pogovarjali. No naenkrat pa potrka po vratih mama in reče
m-glej kaj vse si dobila od naju z očkom
j-kaj saj to ni res!?
m-če vidiš je
j-ampak mama jaz...
m-vem poredna si bila in si nisi zaslužla
j-ja točno tako
Monica in Maxs sta me gledala z odprtimi usi ata mi je vse naredil tako da bom že prvi dan lahko gledala televizijo v moji sobi mela v sobi svoj računalnik in imela čisto nov telfon.Monica mi reče ja ti pa maš sreče in to veliko jaz pa ji reče"ponosna sem na vse vas ki ste v moji sobi" ampak naenkrat dobim zelo nenavaden obisk k meni prije družina Elinčič no to je Evina družina.Eva prije k meni in reče:
e-nisem mogla drugačaj,no vsaj ne bom hodila s tabo več v šolo
j-res pa kaj nisi mogla drugačaj(v sebi sem se veselila da Eva ne bo več moja sošolka)
Eva oddide in noter prije njena mama Cvetka ki je zelo hudobna. Začela mi je govoriti kaj govorim jaz o Evi tako grdega da prije kdaj pa kdaj objokana domov....... pa še je razlagala pa je nisem poslušala samo razmišljala sem kadaj bo konec.Potem grem na fb pogledat če je prišel gor Nicky .Bil je gor in vesel tudi klepetala sva dobre 3 ure no te sem šla kar lepo malo spat.Spala sem slabo saj mi je nekaj manjkalo a se nisem mogla spomnit kaj mi manjka ko pridem v kuhnjo no skoraj se padla po stopnicah no nisem ata me je prijel in me nesel po stopnicah naenkrat sem mela velike previde videla se da je mama umrla na krut na čin ki ga zana samo sosed .Misla sem že da je sosoed v atjovi in mamini spalnici ampak zgodilo se je........
07. januar 2012

moja frizura (lahko probate)

moj fon in računalnik

moja televizija
07. januar 2012

od Eve mama
07. januar 2012
u69510
u69510
Next (:
08. januar 2012
next