Forum
napisala vam bom zgodbico o moji BFF.
25. januar 2016
jaz sem Katy ( me ) in obiskujem 2 letnik srednje šole. moje življenje je zelo čudno in drugačno. ko sva se z mojo prijatelico Jasmino vračali iz šole je izza najinega hrbta pritekel najin sosolec Nicki.
25. januar 2016
ja daj,že naslov mi je zelo pretesljiv!!!
25. januar 2016
rekel je da neki moški prihaja na njim in da ni mreveč prijetno videti. tudi onidve sta začeli zganjati paniko. vsaka je šla v svojdom še poslovili se nista.

medtem je nicki šel za jasmino in ji reče da je to bilale šala da bi lahko bil z njo in ji izpovedal ljubezen...
25. januar 2016
Next
25. januar 2016
"no ja" je rekla " naj ti bo " nick je kar skakal od streče...ko sem jaz šla pogledat moškega ni bilo zato sem šla do jasmine.

pri jasmini je bil nick in ona dva sta se poljubljala a meni to ni bilo jasno.
25. januar 2016
ko sem prišla do njiu sta se razšla in jaz sem pri jasmini ostala do večera.. umes mi je razkrila da sta z nickom par. ko se je zvečerilo sem šla domov in naravnost v posteljo...

naslednje jutro jem šla do jasmine in ona je se vedno bila v postelji. v njeni postelji je zdraven nje ležal nick nag in tudi ona je bila naga in okoli njenih ust bela tekočina. jasmina je bila nezavestna nick pa je samo spal. jaz sem nicku jasno povedala naj se ne dotika jasmine. on se me je ustrašil in odejo polno krvi odšel. jasmini je tekla kri. jaz sem htro poiskala pomoč in policijo.

policija je prišla čez 30 min jaz pa sem šla po svoje starše saj so bili jasminini na počitnicah...

Next??????
25. januar 2016
potrebujem 3 nexte
25. januar 2016
Next ful zanimivo
25. januar 2016
čez nekaj časa se je jasmina prebudila in rekla: aaaaaaaaaaa, pusti me nič ti nisem naredila. potem pa se je zavedla da pred njo stojim jaz.

K - jaz J- jasmina

k- jasmina ni ga več...
j- o katy kaj pa ti tukaj ... pojdi domov ne počutim se dobro.
k- policija je bila tu že ob 6.00, ali ves da te je nick posilil
j- kaj!!!?
k- ja mogoce si omedlela ker je ura že 13.45 pouk sva zamudili
j- zato me torej vse boli nic se ne spomnim razen tega ko je nick prišel v mojo sobo...

ali nextam?
25. januar 2016
n- nick e- edward

k- jaz

j- jasmina
potem je jasmina vstala in se sla stusirat... jaz pa sem sla na svez zrak... od dalec sem zagledala nicka hotela sem stecti noter a je rekel:

n- ej mackica pocakej

k- kaj bi rd a ni ze dost da si jasmino posilu zdej se hocs pa se z mano pogovarjat adijo !

n- ppp...počakej drgac ti lohk kej hudga nrdim

k- ne adijo

n- ej! dej prid sm tamala sm ti rek...

e- ej nick u izy

n- kva bi ti rd a bi tut eno na gobc

e- dej pust jo na mir

nick edwarda odrine, me prime za roko in odvleče stran. edvard hitr steče v jasminino hišo po pomoč a jasmina je...
25. januar 2016
ali nextam
25. januar 2016
25. januar 2016
ja Next!!!!
ali je to vresnici res blo,ali e to le izišljena zgodba!?
26. januar 2016
Next ful zanimivo
26. januar 2016
Neext
26. januar 2016
nick edwarda odrine, me prime za roko in odvleče stran. edvard hitr steče v jasminino hišo po pomoč a jasmina je ležala na tleh in ni se odzivala.

e jasmina halo zbud se

od zunaj pa so se slišali kriki

k napomočččččččččččččččččččččččččč nick me napada in me nekam vleče

e potrpi še malo ker je jasmina na tleh in ti ne morem pomagati

k kaj?????????????????????????????????????????????????????????'' jasmina!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 nick pust me...
27. januar 2016
Next!!!!!!!!!!!
27. januar 2016
nick me prime me zbode z gromozansko iglo in jaz sem omedlela.

katy, jasmina se zbuja.

n katy ne boš nikoli več videl selim se in ona gre z mano kot talka... nato pa jo bom vsak da n izsiljeval in posiljeval.

e ne, katy.........
edward jasmino položi nazaj na tla in steče do nicka. bil je prepozen.

jasmini je vse razložil, sla sta iskat talko in nicka videla sta ju ko sta stala na pomoju in čakala na ladjo. jaz sem bila zavita v ogromno vrečo......
27. januar 2016
u203810
u203810
NE UNIČUJ MOJE TEME FUKJENO BUDALO !!!
30. januar 2016
u203810
u203810
30. januar 2016
u203810
u203810
30. januar 2016
oki...sj dost
30. januar 2016
u203810
u203810
NE NI GLEJ MORE VEDET KAJ JE NAROBE IN NAJ NEHA UNIČEVAT MOJE TEME DRUGAČ JI BOM RAZBILA GOBEC!!
30. januar 2016
Sm res ljudje!
A nemirš bit bolši človek od nje pa njej NE uničuješ teme!?
Next
30. januar 2016
KOKRAT TI MORM REČT DA SE JST NEČESA SPOMNM IN NAPISM glej sorry
30. januar 2016
30. januar 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg