Forum
u58097
u58097
ivijo! Sem Allissa-jonkon-ga in ne mara me nihče od fantov***!
Tudi jaz jih ne maram ker so trapasti in grdi.Sicer pa ne maram fantov.Imam BFF in NFZ
(BFF=Best Friend Forever NFZ = Najslabši Frend Zazehat.)
NFZ je
Ashley McKelly,BFF pa je Lola Anamariya Jullietta Gracia
Benedicionatoriyo.
Je res fajn.Obedve obožujeva DC znamko in jo kar naprej
nosiva. Druge punce o nama dveh šepetajo,vendar se me za to ne zmenimo.
Res pa je , da je Lola Napol španka,angležinja in kitajka . Jaz se pišem PINGŁO-Ponko (velike in male črke so strašno pomembne,MMG(MiMoGrede) jaz pa sem zato kitajka-angležinja.Sem hčerka
miljonarja (v zgodbi izmišljenega,MMG) Gospoda Jonkonga PINGŁO-Ponko. MOJA MAMI JE ŠEFINJA najbolj znanih podjetij na svetu in je tudi ona bogata.Ta stara me zmeri hočta razvajat, to je pa men zlo bed.Najraj sem v bazenu , kjer imam mer pred mojo služkinjo, Julo-McKAIIIN . Najbolj sovražim to, da je moj ati kupil ZLATO ŠKOLJKO,
in smo zdaj v vseh časopisih. BEd.Pripovedovala vam bom zgodbo,kako sem se spremenila zaradi tega,ker ne maram fantov.
LEZBA (1.del)
Zbudila sem se v mlačno jutro in Jula me je s eno tehnelogijo zbudila.
Nevem kako,vendar doslej še take tehnelogije ni uporabila.(Nikoli me ne more zbudit MMG)Pojedla sem zajtrk ,se oblekla naličla , nadrla služabnike Jushua,Margerito,Anatilda,Julo in Gracio.
To so moji služabniki.
Všolo sem prišla utrujena in si oblekla DC MAJCO ZA šortno.
MMG hodim v drugi letnik in izobrazila se bom za igralko.In pevko.Ko sem prišla me je Lola že čakala pred vrati.
Povedala mi je nekaj pretresljivega.....
NeXt'?''?
p.s.:Nekatera imena sem pobrala iz nekaterih knjig in ji malo spremenila in tudi priimke sem tko nardila.
11. december 2011
u58097
u58097
nextam'''?
14. december 2011
u58097
u58097
+ Ž NA ZAČETKU
16. december 2011
u58097
u58097
pa p pr šortni