Forum
1.del Selitev
oj.moje ime je Miško oz.matevž in pišem se valič-grom.imam dva priimka.valič se piše moja mami polona in grom moj očka blaž.moja starša sta koruznika.in imam še dve sestri zarjo in dano.
ali nadaljujem
11. januar 2011
da
11. januar 2011
zarja in dana sta hčerki od mamice.danes naj bi prišla na obisk očijeva sinova gorazd in leon.(polona-p,blaž-b,zarja-z,dana-d,gorazd-g,leon-l,miško-m)
p-me pa prav zanima kakšna sta tvoja dva sinova.
b-pa sej si ju videla na netu polona.
d-ti loviš
z-ne pa ne ti loviš lažnivka danina
p-punci punci nehajta prosim slab zgled dajta mišku
d,z-sorry mami
b-no punci midva z mami greva zdej po gorazda in leona
d-kaj pa midve
p-se bosta že znašli
m-moja starša sta odšla in zdaj zarja in dana pazita name.
če vas zanima kako se bo vse odvilo komentirite
11. januar 2011
še mal slik
11. januar 2011
eto moja družina

11. januar 2011
to govorim jst miško.gorazd je fant z rdečimi štrlečimi lasmi.dana je dekle zraven gorazda.leon je drugi fant.zarja je druga deklica zraven leona.oči je moški v rumeni majici.mami je tista
ki drži v naročju dojenčka in dojenček sem jaz miško
11. januar 2011
no dejmo komentirite
13. januar 2011
dejte no dejte
13. januar 2011
pa nadaljujem
13. januar 2011
no dejte
14. januar 2011
u34714
u34714
NEXT!!!
14. januar 2011
2.del selitev
zarja me je čuvala in mi pela:naša raketa kmalu bo isšteta 3,2,1 že je istreljena.miki mau miki mau to je marsovski pozdrav.v tiste trenutku pa iz svoje sobe prilomasti dana.kaj prilomasti prišopiri.preoblekla se je samo zato da bi očarala gorazda in leona.kmalu zatem paing dong.zarji in dani ter meni se je vse zdelo mal čudno.niso mogli biti tako hitro nazaj si je mislila zarja vendar je vseeno šla odpret.no to sta miško in dana naju je predstavila zarja.videti je da se je gorazd takoj zaljubil v dano saj je v njo buljil kot mumija.vendar potem zarja vpraša...
ali nextam?
17. januar 2011
no dejte nextite
18. januar 2011
ali mami in blaža ni z vama?gorazd se začudi in reče ne mislila sva da bosta prišla vendra ju ni bilo na postaji.kako čudno.je še dodal leon.vendar takrat pozvoni gorazdov telefon.ja se oglasi gorazd.oi gorazd kje sta z leonom?ga je vprašal blaž.ja kje doma sva.mu je še rekel gorazd in prekinil.kmalu potem sta domov pivihrala mami in oči.pa kaj sta mislila mulca nespametna.ju je nadrl oči.ja kaj vlak je kmalu pripeljal in ker vaju dolgo ni bilo sva šla domov kar sama.kako naju ni bilo saj sva vaju čakala več kot pol ure!se je zadrla mami.jaja ampak vlak je prekmalu pripeljal pa sva potem šla kar sama ker se nama ni ljubilo čakati.je še povedal gorazd.kmalu zatem pa pri vratih pozvoni..
ali nextam
19. januar 2011
no povejte ali nextam
19. januar 2011
dej
19. januar 2011
Deej Neexxt : D*!
19. januar 2011
dana je šla odpret vrata.tam je stala meta muškeršon.to je bila babica gorazda in leona.babica meta je dani povedala kdo je.dana jo je gledala kot da bi priletela iz marsa.in kaj počnete tukaj?jo je vprašala.valerija me je poklicala naj pridem v noro družino rešiti prepire.zakaj pa naj bi se v naši hiši dogajali prepiri.
20. januar 2011
next
20. januar 2011
bedaa
20. januar 2011
ne ni koza zabita
21. januar 2011
no ali nextam
22. januar 2011
dejte povejte
22. januar 2011
no kaj ydej al ja al ne
23. januar 2011
no kaj zdej al ja al ne
23. januar 2011
ja next annnn
23. januar 2011
Neexxt :333**
23. januar 2011
dana ni vedela kaj ji meta govori zato je meta kar lepo vstopila in si ogledovala hišo.polona je izbrala res dobro hišo kajne?me je vprašala.toda ker sem dojenček ji nisem mogel odgovoriti da.meta me je le čudno pogledala potem pa rekla:tale otrok je pa za zgago.dana je skoraj padla s stola ,zarja je komaj požirala slino,polona je zadrževala sapo in blaž je rekel:to je miško najini skupen otrok.meta pa je samo zagodrnjala in zopet odšla skozi vrata proti izhodu.ja le naj gre.je rekla moja mami.vendar zakaj je odgnala tako čudno navznotraj prijazno babico meto mi ni bilo jasno.
hočete tudi vi vedeti zakaj?nextam
28. januar 2011
no ali nextam
31. januar 2011
povejte ali nextam
01. februar 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg