Forum
u189641
u189641
▶нι!
▶тσ נє ησνσ яιѕαяѕкσ тєкмσναηנє
▶νσɗιƖє gα вσνα נѕ ιη נαѕмιηα
▶ρяανιƖα вι мσgƖι ρσzηαт
▶ιɴ ɴeĸαj poмeмɴɴeɢα:
▶ρяιנανιтє ѕє Ɩαнкσ 24.6. кєя ѕє тαкяαт zαčηєנσ ρσčιтηιcє
▶яιѕαƖє вσѕтє ηα ѕкєcтσу
▶σcєηє ρяιɗєנσ νѕαкιн 5 ɗηι

07. junij 2015
u189641
u189641
▶нι!
▶ρяανιƖα вι мσgƖι ρσzηαт
▶ιɴ ɴeĸαj poмeмɴɴeɢα:
▶яιѕαƖє вσѕтє ηα ѕкєcтσу

07. junij 2015
u189641
u189641

07. junij 2015
u189641
u189641
▶нι!
▶ρяανιƖα вι мσgƖι ρσzηαт
▶ιɴ ɴeĸαj poмeмɴɴeɢα:
▶яιѕαƖє вσѕтє ηα ѕкєcтσу

07. junij 2015
u189641
u189641
3.izziv-sladoled
Nαяє∂ιтι вσѕтє мσяαℓє ѕℓα∂σℓє∂
sℓα∂σℓє∂ мσяα вιтι ν ℓσηčкυ ιη ηє ν кσяηєтυ
мσяα вιтι ℓєρσ σкяαšєη
тяι ѕяινηє ѕтєѕяανιηє
-lešnik
-jabolko
-stračetela
υρσяαвιтє ѕαмσ єησ ѕєѕтανιησ
ρяιмєя:

sestavina
jabolko
07. julij 2015
u189641
u189641
➜нєℓℓσω
➜тσ נє žє ѕρєт єησ ρнσтσ тєкмσναηנє
➜νσ∂ιℓє gα вσ να נαz ιη Pεппчвσαяɔ.*
➜ρяανιℓα žє ρσzηαтє zαтσ נιн ηєвσм ρσηανℓנαℓα

➜ρяιנανηιcα
➞ιмє:
➞ѕтαяσѕт:
➞ѕℓιкα(ηє ρяσƒιℓηα)
08. julij 2015
u189641
u189641
OCENE:
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
▶ℒιρѕтιcк.❣ lepo sam mal premal stvari(8,5/10)
▶ℙяıпcεƨƨ. ni opravila

zbrisala se je:c-ful lepo vse top(10/10)
▶Wιzαrd... lepo (9/10)
▶Ɯoɴderlαɴd* opravičena do 2.8
▶ℋαωαι.*ni opravila
▶вιєяѕαcк мαgιc veliko preprazna slika mankajo stvari na odzadju(8/10)
▶ℬєαм ✔preveč israzite barve spet premalo na odzadju remalo stvari(8/10)
▶Aischa Erker -še izziv
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
▲zмαgσναƖкα נє:
▲ɴjeɴα ѕlιĸα: http://sketchtoy.com/65497426
▲Izpade: evcika_love, ker ne dela izzivov :/
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
23. julij 2015
u211706
u211706

10. maj 2016
u211706
u211706

10. maj 2016
u211706
u211706

10. maj 2016
u211706
u211706
I hope you like it *~*

Chapter 2||Twins fall in love|One direction and 5 second of summer fanfic

Zjutraj sem se zbudila ob 6:30 in odšla v kuhinjo. Spekla sem si jajce na oko in skuhala kavo.
Kavo sem oboževala že od svojega 14 leta. Zame je bila prečudovit začetek dneva in vsak dan sem spila vsaj 3 kave. Cara kave ni marala in je zjutraj pila samo čaj. Ne vem, kako lahko pije to brozgo. No, kakor koli, pojedla sem in pomila za sabo. Ura je bila šele 7:00 in na oči sem si nataknila sončna očala in odšla na sprehod.
V mislih sem imela, da se bom mogoče vstavila pri trgovini za živali in pogledala po oglasih, če prodajajo kakšne mačke. Začela sem teči in v 5 minutah sem bila pri trgovini. Odšla sem notri in pogledala na oglasno desko in imela sem srečo, da so prodajali mladičke mačkov.
Poklicala sem na številko in oglasila se mi je neka gospa. »Dober dan, opazila sem, da prodajate mačke in me je zanimalo, če bi se dalo katerega vzeti,« sem rekla in gospa mi je prisrčno odgovorila. »Bi lahko prišla danes ob 9:30 po enega,« sem vprašala in gospa mi je pritrdila. Prekinila sem zvezo in nakupila stvari za mačka. Poklicala sem taksi in prišel je.
Zložila sem stvari v prtljažnik in mu povedala naslov moje hiše. Voznik je bil zelo prijazen in mi pomagal celo znesti stvari v hišo. Plačala sem mu in se mu zahvalila.
Stvari sem razporedila in pogledala koliko je ura. Zdrznila sem se, ko sem videla, da je ura 8:50. Hitro sem stekla gor zbudit Caro.
Vrgla sem se na njeno posteljo in jo budila. Ni se hotela zbuditi zato sem odšla po kozarec mrzle vode in ji ga zlila na glavo. Zakričala je, jaz pa sem ji zaželela dobro jutro. »Aja, obleci se, v studio greva,« sem ji rekla in odšla sem se preobleči.
Oblekla sem se v strgane kavbojke in črno kratko majico. Obula sem si all starke in odšla v kuhinjo. Tam je bila Cara, ki je bila že pripravljena na odhod. »Še nekje se bova vstavile,« sem ji rekla, ko sva sedli v avto.
Vozila sem seveda jaz, saj sem boljše vozila od Care in sem mesto in njegove ulice bolje poznala od nje.
Vstavila sem se pri hiši in pozvonila. Odprla mi je nagubana starka in povedala sem ji zakaj sem prišla. »Kar pridi deklič,« mi je rekla in me povabila notri. »Nimam veliko časa, saj se nama z sestro mudi,« sem ji rekla in pokimala je. »Tukaj so,« je rekla in mi pokazala košaro. V njej je bilo 5 muckov.
Dva sta bila oranžna, en je bil siv, en bel in en črn z belo šapo. »Hmm, ne vem katerega bi izbrala,« sem rekla, a odločala sem se med črnim z belo šapo in oranžnim. »Vidim med katerima se odločaš. Naj ti povem, da je črn z belo šapo samček, oranžni pa sta obe samički,« je rekla in v naročje sem vzela črnega z belo šapo.
»Tega bom,« sem rekla in se nasmehnila. »Prav. Dobro ga čuvaj,« je rekla gospa in hotela sem ji dati denar a ona je odkimala. Iz torbice sem kljub temu vzela denar in ji ga dala na mizo. »Preveč ga imam,« sem ji rekla, pomežiknila in odšla.
Vsedla sem se v avto in dala mucka Cari v naročje. Speljala sem in ji rekla: »Cara, tole je Pac.« Pokimala mi je in v 10 minutah sva bile pri studiu.
Tam naju je čakala Clarissa in povedala sem ji situacijo, saj sva zamudile. Opravičila sem se ji in odšle smo notri. Odprle smo vrata in na dveh zofah je sedelo 8 fantov. Sama sem debelo pogledala, saj so na zofi sedeli fantje iz skupine One direction in 5 second of summer. »Faith in Cara, to so Niall, Harry, Liam, Louis, Calum, Luke, Ashton in Michael,« je rekla Clarissa in fantje so nama pokimali.
Clarissa je pokazala name in rekla: »To je Cara,« nato je pokazala še na Caro in rekla: »To je Faith.« Nasmehnila sem se in rekla: »Pravzaprav sem jaz Faith in…« »jaz sem Cara,« je Cara dokončala moj stavek. Odšli sva do zofe in si s fanti seči v roke. »Ali si ena izmed tistih zvezdnic, ki nosijo s sabo ljubljenčke?« me naenkrat vpraša Niall. Odkimam in rečem: »Zaradi tega sva zamudile. Ravnokar sem ga odšla iskati. Mimogrede, sama bi ga raje pustila doma. Oprostite snemanje naju čaka.«
Paca sem zanalašč položila Niallu v naročje in si na usta nadela hudomušen nasmešek.
Mnenja??
Next?
12. maj 2016
u211706
u211706
I hope you like it *~*

Chapter 2||Twins fall in love|One direction and 5 second of summer fanfic

Zjutraj sem se zbudila ob 6:30 in odšla v kuhinjo. Spekla sem si jajce na oko in skuhala kavo.

Kavo sem oboževala že od svojega 14 leta. Zame je bila prečudovit začetek dneva in vsak dan sem spila vsaj 3 kave. Cara kave ni marala in je zjutraj pila samo čaj.

Ne vem, kako lahko pije to brozgo. No, kakor koli, pojedla sem in pomila za sabo. Ura je bila šele 7:00 in na oči sem si nataknila sončna očala in odšla na sprehod.

V mislih sem imela, da se bom mogoče vstavila pri trgovini za živali in pogledala po oglasih, če prodajajo kakšne mačke. Začela sem teči in v 5 minutah sem bila pri trgovini. Odšla sem notri in pogledala na oglasno desko in imela sem srečo, da so prodajali mladičke mačkov.

Poklicala sem na številko in oglasila se mi je neka gospa. »Dober dan, opazila sem, da prodajate mačke in me je zanimalo, če bi se dalo katerega vzeti,« sem rekla in gospa mi je prisrčno odgovorila. »Bi lahko prišla danes ob 9:30 po enega,« sem vprašala in gospa mi je pritrdila. Prekinila sem zvezo in nakupila stvari za mačka. Poklicala sem taksi in prišel je.

Zložila sem stvari v prtljažnik in mu povedala naslov moje hiše. Voznik je bil zelo prijazen in mi pomagal celo znesti stvari v hišo. Plačala sem mu in se mu zahvalila.

Stvari sem razporedila in pogledala koliko je ura. Zdrznila sem se, ko sem videla, da je ura 8:50. Hitro sem stekla gor zbudit Caro.

Vrgla sem se na njeno posteljo in jo budila. Ni se hotela zbuditi zato sem odšla po kozarec mrzle vode in ji ga zlila na glavo. Zakričala je, jaz pa sem ji zaželela dobro jutro. »Aja, obleci se, v studio greva,« sem ji rekla in odšla sem se preobleči.

Oblekla sem se v strgane kavbojke in črno kratko majico. Obula sem si all starke in odšla v kuhinjo. Tam je bila Cara, ki je bila že pripravljena na odhod. »Še nekje se bova vstavile,« sem ji rekla, ko sva sedli v avto.

Vozila sem seveda jaz, saj sem boljše vozila od Care in sem mesto in njegove ulice bolje poznala od nje.

Vstavila sem se pri hiši in pozvonila. Odprla mi je nagubana starka in povedala sem ji zakaj sem prišla. »Kar pridi deklič,« mi je rekla in me povabila notri. »Nimam veliko časa, saj se nama z sestro mudi,« sem ji rekla in pokimala je. »Tukaj so,« je rekla in mi pokazala košaro. V njej je bilo 5 muckov.

Dva sta bila oranžna, en je bil siv, en bel in en črn z belo šapo. »Hmm, ne vem katerega bi izbrala,« sem rekla, a odločala sem se med črnim z belo šapo in oranžnim. »Vidim med katerima se odločaš. Naj ti povem, da je črn z belo šapo samček, oranžni pa sta obe samički,« je rekla in v naročje sem vzela črnega z belo šapo.

»Tega bom,« sem rekla in se nasmehnila. »Prav. Dobro ga čuvaj,« je rekla gospa in hotela sem ji dati denar a ona je odkimala. Iz torbice sem kljub temu vzela denar in ji ga dala na mizo. »Preveč ga imam,« sem ji rekla, pomežiknila in odšla.

Vsedla sem se v avto in dala mucka Cari v naročje. Speljala sem in ji rekla: »Cara, tole je Pac.« Pokimala mi je in v 10 minutah sva bile pri studiu.

Tam naju je čakala Clarissa in povedala sem ji situacijo, saj sva zamudile.

Opravičila sem se ji in odšle smo notri. Odprle smo vrata in na dveh zofah je sedelo 8 fantov. Sama sem debelo pogledala, saj so na zofi sedeli fantje iz skupine One direction in 5 second of summer. »Faith in Cara, to so Niall, Harry, Liam, Louis, Calum, Luke, Ashton in Michael,« je rekla Clarissa in fantje so nama pokimali.

Clarissa je pokazala name in rekla: »To je Cara,« nato je pokazala še na Caro in rekla: »To je Faith.« Nasmehnila sem se in rekla: »Pravzaprav sem jaz Faith in…« »jaz sem Cara,« je Cara dokončala moj stavek. Odšli sva do zofe in si s fanti seči v roke. »Ali si ena izmed tistih zvezdnic, ki nosijo s sabo ljubljenčke?« me naenkrat vpraša Niall. Odkimam in rečem: »Zaradi tega sva zamudile. Ravnokar sem ga odšla iskati. Mimogrede, sama bi ga raje pustila doma. Oprostite snemanje naju čaka.«

Paca sem zanalašč položila Niallu v naročje in si na usta nadela hudomušen nasmešek.
Mnenja??
Next?
12. maj 2016
u211706
u211706
ICHAPTER 3ITwins fall in love||One direction and 5 second of summer fanfic

Snemanje je potekalo odlično in vse pesmi sva zapele samo dvakrat.

»Clarissa, z Faith bi rade dodale svojemu albumu še eno pesem. Glasbeno podlago sva posnele včeraj in bi jo rade danes posnele vokalno,« je rekla Cara in pokimala sem.

Cara je izročila tistemu ki vrti glasbo CD in zavrtel jo je. Začele sva peti in ko smo končali sva bile že skoraj čisto hrapave.
Odpravile sva se k zofi in jaz sem se vsedla na stran 5SOS, Cara pa na stran 1D.

»No, fantje vi zagotovo že veste, zakaj ste tukaj. Z vašima menedžerjema sem se dogovorila da boste z eno izmed punc imeli tako rečeno zvezo pred kamerami. Cara, ti jo boš imela z Harryem, Faith ti pa z Calumom,« je rekla Clarissa in ko je Cara to slišala je zaklela. Jaz sem samo pogledala Caluma in se mu nasmehnila. Vrnil mi je nasmeh in pogledala sem Harrya. Tudi on je bil resen in videti je bil, da ni čisto nič vesel.

»No, Cara in Faith fantje bodo za nekaj časa pri vama doma tako da, jih bosta morale pripeljati domov,« je rekla in se nasmehnila. Začeli smo se odpravljati in poslovili smo se. Jaz naj bi peljala 5SOS, Cara pa 1D.

»P.S. ne dovolite Cari voziti,« sem rekla Niallu in nasmehnil se mi je. V naročje mi je podal Paxa in rekel: »Pridem mucek.« »Pax mu je ime,« sem rekla in pokimal je.

Obrnila sem se k Luku, Calumu, Michaelu in Ashtonu. »Gremo?« sem jih vprašala in pokimali so. Odpeljala sem jih do mojega avta in se vsedla na voznikov sedež.

Luke je odpr usta, a sem rekla: »Bi šel raje peš?« Vedela sem, da je hotel reči, da ne smem voziti, si je premislil ko sem ga to vprašala.

Na sovoznikov sedež se je vsedel Calum in speljala sem. Pogovarjali smo se, ko je Ashton naenkrat vprašal: »No, Faith si še nedložna?« Obrnila sem glavo proti njemu in rekla: »Prvič: kaj te to briga. Drugič: ne sprašuj me o zasebnih in spolnih zadevah, in tretjič: če že sprašuješ, ne nisem nedložna. Če boš v tem momentu rekel samo še eno vprašanje o mojem spolnem življenju boš šel peš,« sem mu rekla in šel me je preizkušat.

»In s kolikimi si spala?« je bilo nasljedno njegovo vprašanje in z nogo sem stisnila na zavoro. »Ven,« sem rekla in Ashton je odkimal.

Odprla sem vrata in odprla vrata tam kjer je on sedel. Potegnila sem ga dol s sedeža, se vsedla v avto in speljala. »Ga boš res pustila tam?« me je vprašal Michael in prikimala sem.

»Zdaj bo vedel, da če jaz nekaj rečem to velja,« sem mu odgovorila in prižgala radio. Odšla sem na moje najljubše glasbe in po avtu je zadonela pesem It's my life.

»To sranje ti poslušaš,« me je vprašal Luke in rekla sem mu: »Samo še eno pripombo o najboljši glasbi, pa boš odletel tako kot Ashton.«

A Luke ne bi bil on če ne bi spet rekel, da je to sranje. Takrat sem spet vstavila avto in naredila tako kot pri Ashtonu. Kmalu smo se v avtu peljali samo še 3. »In kaj počneš v prostem času?« me je vprašal Micahel. »Am..večinoma ga nimam, ampak kadar ga imam kuham, plešem, pečen, vadim vloge, igram….. Veliko stvari je,« sem rekla in skomignila z rameni.

»Tako, pa smo prispeli,« sem rekla in izstopili smo iz avta. Na dovoz je prišel tudi drug avto in ven so izstopili Cara, Niall in Liam.

Zasmejala sem se. »Spolno življenje in glasba?« sem ugibala in pokimala je. Zdaj sva se obedve zasmejale in si dale petke.

Odklenile sva vrata in povabile fante notri. »Ste za kosilo?« sem vprašala in Niall je pokimal. »Spekla bom pico, prav?« sem vprašala in vsi so se strinjali.

Testo sem imela na srečo že pripravljeno v hladilniku in po 10 minutah je bila pica že v pečici. Odšla sem do televizije kjer so sedeli ostali.

Pogledala sem ven in začelo je deževati, nato pa sem zaslišala glas televiziskega voditelja. »Nek oboževalec nam je poslal videu, v katerem Faith Jade in Cara Autmn Rockwill mečeta iz avta Lukea in Ashtona iz skupine 5SOS in Harrya in Louisa iz skupine 1D.«

Pokazali so posnetek in morala sem se zasmejati oz. začela sem se krohotati. Začela sem se jokati od smeha, ko je nekdo pozvonil.

Z Caro sva se komaj priplazili do vrat in jih odprli. Tam so bili Harry, Louis, Luke in Ashton, vsi premočeni. Takrat sem se tako zakrohotala, da so me bolele mišice.
Mnenja??
Next??
15. maj 2016
u211706
u211706
Hey!
No, hvala za tok neextov.
I hope you like it *~*

Chapter 1|| Polaris Aurora|| Harry Styles FanFiction

»Cheryl, zbudi se,« zaslišim glas. Zarenčim in odprem oči. Že hočem zamahniti z roko in udariti tistega, ki me je zbudil, a se zadržim in odprla oči. Pred mano je bila mama in me sočutno gledala. Pokimala mi je in odšla, jaz pa sem vstala in se preoblekla v normalna oblačila. Stopim ven iz našega šotora in stečem v jedilnico. Na mojo nesrečo so že vsi zbrani in čakajo na preobrazbo. Radovedne oči pogledajo vame in me pogledajo s prezerljivimi pogledi, saj sem spet zamudila. Pogled uperim v tla in se postavim zraven mame. Naš vodja, Jack nekaj razlaga, a ga ne poslušam, saj mi po glavi odmeva zvok mojega sestradanega želodca. »Katherine Bells, Cheryl Dawnson in Duncan Meyer,« je rekel Jack in zdrznila sem se. V skupini za lov sem pristala z neznosnim Duncanom Meyerjem. In to za cel mesec. Najraje bi odšla do Jacka in ga moledovala, naj Duncana prestavi v drugo skupino, ampak bi s tem samo še bolj poteptala mojo in mamino čast. Držati se moram mirno in na zunaj lepo sprejeti s kom sem v skupini. "Khoni pojdite z mano,« je rekel Jack in sledili smo mu. Khoni je beseda za tiste Ilake, ki gredo čez obdobje odraščanja in se ne morejo po svoji volji spreminjati v volčjo obliko in iz nje. To je čisto nerazvrščeno, zato je naše pleme za potrebe Khonov imelo poseben laboratorij, v katerem so iz nas z električnimi sunki spravili bolečino, da smo se lahko spremenili v volkove, saj smo potrebovali hrano. »Katherine Bells, Cherly Dawson in Duncan Meyer, vi se prvi na vrsti,« je rekel Jack in pokimala sem. Vstopila sem v laboratorij in se ulegla na eno izmed miz. Do mene je prišel eden od Jackovih pomočnikov in prikimala sem. Bila sem pripravljena na električni sunek, ki bo stresel moje telo in kaj kmalu je prišel. Od bolečine sem skoraj zakričala, a sem se zadrževala, saj bi s tem pokazala svojo šibkost in to bi bilo Jacku všeč. Močno sem se ugriznila v ustnico, da mi je pritekla kri. Okusila sem njen kovinski okus in se nasmehnila. Električni tok je ponehal in z majavimi nogami sem se opotekla do vhodnih vrat. Jack mi je izročil čokolado, saj je pomagala pri posledicah postopka. Zahvalila sem se mu in čakala, kdaj bom začutila občutek olajšanja in bolečine, ko se bom začela spreminjati. Ven sta prišla tudi Duncan in Katherine in takrat sem začutila bolečino. In nato olajšanje. In spet bolečino. To dvoje se je menjavalo tako hitro, da skoraj nisem občutila olajšanja, ampak samo bolečino. Na koncu postopka sem bila na tleh in zajavkala. Bila sem na štirih tacah in čakala na moja dva sodelavca. Oba sta bila še med postopkom in sta se zvijala po tleh. Če iz nas izvlečejo spremembo, je to boleče, če pa jo naše telo samo hoče, pa to naredimo tako hitro in brez bolečine, kot skok čez potoček. Kmalu sta Katherina in Duncan končala s preobrazbo. Pomignila sem jima in začeli smo teči proti severu. Tekli smo in tekli in zavohala sem ga. Zavohala sem čisto pravega severnega jelena. »v bližini je severni jelen,« sem sporočila drugima dvema v mislima. »Seveda. Napadimo ju skupaj,« mi je vsa navdušena poslala Katherine. »Ah, daj no, kot da nam bo uspelo,« je poslal Duncan in zabrusila sem mu: »Prav. Če ne boš dobil zajtrka je tvoja stvar.« S Katherino sva stekle proti jelenu in zagledale sva ga. S teleknozo sva si poslali sporočila in ga napadli. Jelen se naju je otepal in otepal in malo ne manjkalo, pa bi nama zbežal, če ne bi prišel Duncan in skočil na njegov vrat. Lepo smo pozajtrkovali in stekli do tabora. Ko nas je Jack zagledal, se mu je razjasnil obraz in prišel je bližje nas. »Kako lepo vas je spet videti. Katherine čudovit kožuh imaš, zelo lepe rjavkaste barve je. Ti ga imaš tudi Duncan, saj veš, da obožujem črno barvo. Cherly tebe pa seveda ne smemo pozabiti belka,« je rekel in me počohljal za ušesom. Od užitka sem zacvilila in po telesu mi je spet stekel električni tok. Jack je izkoristil mojo nepazljivost in me je stresel s tokom. Tokrat sem zacvilila od bolečine. Čez manj kot minuto, sem bila že na nogah (človeških) in gledala opeklino na levi roki. »Vsaj opozoril bi me lahko,« sem rekla Jacku, ta pa se je nasmehnil.
19. maj 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg