Forum
u211068
u211068
to je tema za moje osnutke ne glej vanjo byee
28. junij 2016
u211068
u211068
Hey! Hvala za željico. Sooo here you go:
❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀
✿◉●•◦ Facts about me ◦•●◉✿
1. Ime mi je Alja.
2. Ful rada gledam yt.
3. My inspiration sta Lilly Singh in Liza Koshy.
4. Best story teller je TheGabbieShow.
5. Best vlogger je David Dobrik.
6. Ok ja yt je moj lajf .
7. Music.ly je zakon.
8. Moja soba je ful okrešena pač stene mam polepljene z inpirational quotes, mojimi idoli itd.
9. Lase imam naravno svetlo rjave a se že neki časa barvam in ja do zdej sem mela neon rdeče, pol sm šla na črno barvo, neki časa sm mela sam konice neon rdeče, zdej mam pa tako rjavo-rdečkaste lase.
10. Včasih sem imela lase skorej do bokov, potem sem se postrigla do sredine hrbta, zdej se bom pa v petek postrigla do ramen in komaj čakam .
11. Skos nosim choker-je in jih mam ful velik.

takega mam doma in je moj najljubši
12. Najraje nosim kavbojke pa kakšen crop top.
13. V vsakem ušesu imam 3 luknje. Rada bi jih imela pa 5.

(takole nekako)
15. Rodila sem se 7.7.2002.
16. Rodila sem se v Ljubljani in zdej živimo v Kopru.
17. Ful rada mam 2 športa: MotoGP in smučarski skoki
18. http://www.quizyourfriends.com/end-quiz.php?id=1606281524146080 --- pls reši <33
19. Aja full rada rišem, slikam in to.
20. moj najljubši letni čas je poletje
To je vse. Vesela bom če nextate in dajte še kakšne žečjive. Hvala Taja za željico.
.•♫•♬•To je to enjoy!! Byeee •♬•♫•.
28. junij 2016
u211068
u211068
✿◉●•◦ Summer Day Routine/Ritual ◦•●◉✿
♡ 8.00 - takrat vstanem in grem pregledam social media. Ammm zbudim se narvano okoli te ure ali še prej, ker sem oseba ki ne more dolgo spati. Vem weird. But whatever.
♡ Prva stvar ki jo naredim je da si prižgem glasbo. (btw s tem ne zbudim ne brata, ne sestre, ker mam slušalke al dam pa na zvočnik pa on decent amount level) Bcs music is my life.
♡ 8.30 grem teči ali pa na sprehod (še prej pozdravim starše ker ponavadi pijeta kavo) in ja zdej ob tej uri se nism nč zrihtala pač nobenega makeup-a al pa fancy chlotes. Sam da grem ven kr rabim svež zrak. Pač tko začnem svoj dan. nevem zakaj (i told you that I am weird)
♡ 9.00 in zdej je čas da se uredim. Ponavadi se stuširam, dam makeup gor in se oblečem.
♡ 9.40 mam zajtrk (: ponavadi kakšno sadje, kosmiči, ali pa my love: ACAI BOWLS. Če še kdo ni jedu MORA probat!!! x'd
♡ zdej grem back in my room in dam muzko malo bolj na glas ampak ne preveč x'd. Ja v tem času pogledam kaj morem narediti v svoj planer (ok verjetno se slišim kokr neki freak ampak ponavadi vsako nedeljo naredim plan kaj bi ta teden delala in pol si sam okvirno napišem, vsako jutro pa pol naredim kar hočem.) in ja pol pač grem k svoji BFF Maji (prepričujem jo naj si naredi igre123 pa si jih noče x'd) in greva kam pohajat ali pa sva pri njej al pa pri meni. Včasih grem z bratom al pa sestro kam (oba sta polnoletna tak da me lohk peljeta). Ammm včasih greva s sestro v shoping, brat me je peljov na neko tekmovanje iz motokrosa blo je zakonnn tnx broo. Pač karkoli že ta dan počnem.
04. julij 2016
u211068
u211068
♡ Ob 14.00 mamo kosilo to je zdaj odvisno a sem doma al smo kam šli, Včasih greva z Majo ven jest. Pač kakor kdaj.
♡ Po kosilu grem včasih kam z mamo al pa neki delava. Tut oče me kam pelje al mamo pa družinski izlet. In ja ful je fajn. Včasih smo pa doma pa se kej igramo (yes ok i told you i am weird še vedno se igramo twister, monopoly, karte pač ja vem to nihče več ne počne... no mi ja don't judge!! x'd )
♡ 18.00 okej big part of me je telovadba. Pač full rada telovadim. Včasih s sestro pleševa zumbo. Z mamo greva včasih v fitnes (ne tok pogosto). Včasih pa sama kaj delam. Pa grem spet teči. Če hočete lahko naredim Next o moji telovadbi (: ker to full rada počnem. Tut z bratom al pa očetom včasih telovadim. Vačsih pa z Majo pleševa. Btw drguače sem trenirala hip-hop sam zdej ga ne več. Ga pa Maja in včasih me uči kakšnega plesa.
♡ 19.00 ali pa 19.30 odvisno spet kaj delam. Ampak okrog tega časa pridem domov in je dinner time AKA my fave time. Pač včasih jaz kaj pripravim, včasih sestra, včasih mama. Včasih greva z sestro ven al pa z Majo, ne tako velikokrat pa z bratom.
♡ 20.00 zdej je pa čas da gledamo kako serijo s sestro skos kej najdeva. Včasih mamo tako da pokličem Majo po skypu in pol gledava eno serijo vsaka pri sebi doma x'd (to se zgodi če je ena na počitnicah nekje drugje al sva pa preleni da bi še šli v hišo čist zdraven x'd ja sosedi sva)
♡ 22.00 zdej pa dam make-up dol, se struširam pač vse skincare itd. Nooo ne grem pa še spat. Ponavadi grem spat zelo pozno ker gledam yt al sem pa na igrah in pišem nexte. In tako se moj dan zaključi.
04. julij 2016
u211068
u211068
Side note: ta Next sm napisala že 3 in vsakič sm ga nekako dol vrgla al mi pa ni bil všeč. so yeah le'go.
❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀ ✿◉●•◦ Summer Day Routine/Ritual ◦•●◉✿
♡ 8.00 - takrat vstanem in grem pregledam social media. Ammm zbudim se narvano okoli te ure ali še prej, ker sem oseba ki ne more dolgo spati. Vem weird. But whatever.
♡ Prva stvar ki jo naredim je da si prižgem glasbo. (btw s tem ne zbudim ne brata, ne sestre, ker mam slušalke al dam pa na zvočnik pa on decent amount level) Bcs music is my life.
♡ 8.30 grem teči ali pa na sprehod (še prej pozdravim starše ker ponavadi pijeta kavo, če sta doma) in ja zdej ob tej uri se nism nč zrihtala pač nobenega makeup-a al pa fancy chlotes. Sam da grem ven kr rabim svež zrak. Pač tko začnem svoj dan. nevem zakaj (i told you that I am weird)
♡ 9.00 in zdej je čas da se uredim. Ponavadi se stuširam, dam makeup gor in se oblečem.
♡ 9.40 mam zajtrk (: ponavadi kakšno sadje, kosmiči, ali pa my love: ACAI BOWLS. Če še kdo ni jedu MORA probat!!! x'd
♡ zdej grem back in my room in dam muzko malo bolj na glas ampak ne preveč x'd. Ja v tem času pogledam kaj morem narediti v svoj planer (ok verjetno se slišim kokr neki freak ampak ponavadi vsako nedeljo naredim plan kaj bi ta teden delala in pol si sam okvirno napišem, vsako jutro pa pol naredim kar hočem.) in ja pol pač grem k svoji BFF Maji (prepričujem jo naj si naredi igre123 pa si jih noče x'd) in greva kam pohajat ali pa sva pri njej al pa pri meni. Včasih grem z bratom al pa sestro kam (oba sta polnoletna tak da me lohk peljeta). Ammm včasih greva s sestro v shoping, brat me je peljov na neko tekmovanje iz motokrosa blo je zakonnn tnx broo. Pač karkoli že ta dan počnem.
♡ Ob 14.00 mamo kosilo to je zdaj odvisno a sem doma al smo kam šli, Včasih greva z Majo ven jest. Pač kakor kdaj.
♡ Po kosilu grem včasih kam z mamo al pa neki delava. Tut oče me kam pelje al mamo pa družinski izlet. In ja ful je fajn. Včasih smo pa doma pa se kej igramo (yes ok i told you i am weird še vedno se igramo twister, monopoly, karte pač ja vem to nihče več ne počne... no mi ja don't judge!! x'd )
♡ 18.00 okej big part of me je telovadba. Pač full rada telovadim. Včasih s sestro pleševa zumbo. Z mamo greva včasih v fitnes (ne tok pogosto). Včasih pa sama kaj delam. Pa grem spet teči. Če hočete lahko naredim Next o moji telovadbi (: ker to full rada počnem. Tut z bratom al pa očetom včasih telovadim. Vačsih pa z Majo pleševa. Btw drguače sem trenirala hip-hop sam zdej ga ne več. Ga pa Maja in včasih me uči kakšnega plesa.
♡ 19.00 ali pa 19.30 odvisno spet kaj delam. Ampak okrog tega časa pridem domov in je dinner time AKA my fave time. Pač včasih jaz kaj pripravim, včasih sestra, včasih mama. Včasih greva z sestro ven al pa z Majo, ne tako velikokrat pa z bratom.
♡ 20.00 zdej je pa čas da gledamo kako serijo s sestro skos kej najdeva. Včasih mamo tako da pokličem Majo po skypu in pol gledava eno serijo vsaka pri sebi doma x'd (to se zgodi če je ena na počitnicah nekje drugje al sva pa preleni da bi še šli v hišo čist zdraven x'd ja sosedi sva)
♡ 22.00 zdej pa dam make-up dol, se struširam pač vse skincare itd. Nooo ne grem pa še spat. Ponavadi grem spat zelo pozno ker gledam yt al sem pa na igrah in pišem nexte. In tako se moj dan zaključi.
Side note: Ko rečem make-up se ne našminkam kot brabika ampak maskara, mal si "zapolnim" obrvi in to. Pač vse v probam imet natural.
Željice za Next: a) Everyday make-up // make-up ki ga uporabljam vsak dan
b) Fashion sense // Moj stil
c) Everyday workout routine // vsakodnevna telovadba
d)drugo: ______________________
Prosim da poleg nexta napišete tudi eno željo. Hwala ❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀
Hwala da berte rada bi slišala vaše želje, menenja?? xoxo
04. julij 2016
u211068
u211068
Željice za Next:
a) Everyday make-up // make-up ki ga uporabljam vsak dan
b) Fashion sense // Moj stil
c) Everyday workout routine // vsakodnevna telovadba
d)drugo: ______________________
Prosim da poleg nexta napišete tudi eno željo. Hwala ❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀
Hwala da berte rada bi slišala vaše želje, menenja?? xoxo
04. julij 2016
u211068
u211068
SOCIAL ANXIETY IS RUNINIG MY LIFE!
06. julij 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg