Forum
Sophie Hyles
Sophie Hyles
Tukaj so moji osnutki in prosim da ne bereš!!!

Če pa komentiraš pa greš na block kar ni fanj ne? *_*
14. maj 2017
Sophie Hyles
Sophie Hyles
Moji sončki pa so:

-LoveAnimals
-<3FunnyBunny<3
-friends horses
-levinja 1
-*Love Stich*
-...Unicorn...
14. maj 2017
Sophie Hyles
Sophie Hyles
LLLLLLLLAAAAAANNNNNNNNAAAAAAA
LLLLAAAAANNNNNNNAAAAAA
LLLAAAANNNNNNAAAA
LLAAANNNNAAA
LAANNNAAA
14. maj 2017
Sophie Hyles
Sophie Hyles
No kot vidite to bo še en moj blog.
Pisala bom o vsem mogočem.O igrah 123,življenju,o meni itd...

Pravila že poznaš tkoda jih nebom ponavljala.
14. maj 2017
Sophie Hyles
Sophie Hyles
-----------------------------------------The story of the house fears.------------------------------------------------
4 Del.
Nikoli si nebi mislil...
Ko je Jackob prišel domov je dobil klofuto še od mami.Nikoli si ni mislil da bo imel tako strašen dan.Dobil je pripor.Ker je bilo vse zaklenjeno se je odločil da bo odšel še enkrat tja,ampak tokrat čez okno.Ko se je splazil skozi je odšel do hiše.Ker je tekel zelo počasi je trajalo okoli 17 minut da je prišel tja.Odšel je notri.Na hodniku ni bilo več krvi in človeka.Jackob se je spraševal kako je to mogoče.Potem pa je šel v kuhinjo.Videl je kako Jack,Elizabeth in Kennth z brisačo brišejo tla in se pogovarjajo kakšna boječka sem bil.Šel sem nazaj domov.Nisem mogel iti skozi okno!Mami me je mogoče že ta čas iskala.Ojoj sem si mislil nekdo je odklenil vrata.V zadnjem trenutku je prišel skozi okno.Kje si bil???Nijker.Samo na postelji sem bil in poslušal glasbo.
To glasbo:

Ja,ja v sobi te ni bilo!Nič več nisem rekel.Vlegel sem se na posteljo in zaspal.

---------------------------------------------------Čes 12 let-----------------------------------------------------------------

Jackob je bil star 16, Kennth 18,Jack 17 in Elizabeth 19.Jack je prišel do njih in vprašal:
Sem lahko vaš prjatelj?

Vprašanja:
1.Kaj misliš da bo Kennth rekla?
2.Kaj se bo zgodilo?
3.Mneja,teorije,kritike...
4.Next?
14. maj 2017
Sophie Hyles
Sophie Hyles
-----------------------------------------The story of the house fears.------------------------------------------------
5 Del.
"OMG,Jack misli da bi bil lahko naš prijatelj!!" je zašepetala Kennth ,Elizabeth in Jackobu.
"Kaj nesemem biti?Tudi jaz imam pravico imeti svoje prijatelje!!" je odvrnil Jack in se jezno obrnil stran."Poleg tega jutri se začne šola!!" je zavpila Kennth za Jackom in se začela smejati."No pojdimo sedaj domov h vama" je rekla Kennth in kar odkorakala po pločniku do naslednje ulice.Elizabeth in Jackob sta tekla za njo.Končno so vsi lepo mirno zavili v ulico in se obrnili na desno.Tam je bila najlepša hiša v tem mestu.To je bila hiša od Elizabeth in Jackoba.(ja prav imate bogata sta).Elizabeth je pozvonila na lep sijoči se zvonec.Čez nekaj časa je siva vrata odprla prijazna ženska."Izvolite,kar vstopite" je rekla neka ženska.Kot se je izkazalo je bila to mami od Elizabeth in Jackoba.Vstopili smo in se povzpeli po stopnicah navzgor.Vsi smo povrsti odpirali vrata in se končno odpravili v jedilnico.Vsedli smo se za bleščeče se stole,pred nami pa je stala rjava miza pogrnjena s prtom.Okrašena je bila z vzorčki črt."Kaj boste jedli?" je vprašala Milla (mami) ."Hah Milla!
kaj misliš da smo stari 5 let?Da nam tako pripravljaš za jesti?" je vprašala Elizabeth."Stari smo 16,17 in CELO 18 let!!Poleg tega,pripravi Nuttelo!" je pripomnil Jackob in se že obliznil okoli ust.Ko je Milla namazala vse kruhe nam jih je položila na mizo.Vsi smo se lotili hrane.Pojedli smo jo v trenutku."No sedaj pa moram iti!" je rekla Kennth."Že?" je vprašala Milla."Mhm že!" je spet rekla Kennth.Pozdravila je vse.Stekla je po stopnicah do vrat.Potem je odšla do Kuraltove ulice."No končno!" si je oddahnila Kennth in odrinila vrata svojega doma."Sem že doma!!!!!" je zavpila Kennth in se vrgla na svojo posteljo."OK" je rekla Hanna.(mami od Kennth).Kennth je že kar zaspala čeprav je bila ura 20.30.

_____________________________________Pri Jacku zjutraj________________________________________
DRING,DRING! Je zvonila budilka neprestano.Jack jo je z enim zamahom ugasnil in se usedel na rob postelje."Spet me bojo zafrkavali!Saj je novo šolsko leto!" si je sam pri sebi rekel Jack in vstal.Stopil je do omare.Premetaval je obleke sem in tja saj mu nubena obleka ni bila všeč.Vsaka je bila za piflarje."Moram si že kupiti nekaj novih oblek!!" je že kar jezno rekel Jack medtem ko je vsako obleko posebej potisnil stran."Končno!Končno neka prava obleka!" je zavpil Jack in jo potegnil iz omare.Najprej je oblekel hlače potem pa je pograbil še majico in jo oblekel.Odšel je do kopalnice in se umil po obrazu.Potem je vzel še ščetko in pasto.Vzel je pasto in jo stisnil na ščetko.Zobe si je umil v pol minute ,saj ni hotel da zamuja.Odšel je po stopnicah dol do jedilnice."O super!Halla (mami) mi je pripravila nekaj za jesti preden je odšla!" takoj j vzel krožnik pojedel prigrizek,vzel svojo šolsko torbo in stekel po stopnicah.Odrinil je svoja vrata in odšel v šolo.Tekel je kolikor hitro je mogel.Končno je prišel v šolo.Vstopil je in stekel po dolgem hodniku do omaric.Vse so bile dolgočasno sive barve,a samo ena je bila počečkana z rdečim kulijom.Spodaj je pisalo Kennth,Elizabeth in Jackob.LP piflar! "Joj te nesramneži!Jackob je bil včasih moj BFF!Sedaj pa se druži s tistima puncama!" je jezno rekel Jack in odprl svojo omarico."No vsaj tukaj ni popisana saj imam kjuč!" je veselo odvrnil Jack in vse svoje stvari zbasal notri.Potem je odšel v svoj razred.

Jack se je oblekel tako:

Next?
21. junij 2017
Sophie Hyles
Sophie Hyles

Love thumach

Heart pizza...Njam!

Ok!

Uuuu what do we have here?
21. junij 2017
Sophie Hyles
Sophie Hyles
Dekle Karina živi skupaj s prijateljico Tayo v ribiški vasici. Vas se preživlja z ribolovom in turizmom. Karina in Taya izdelujeta zapestnice, Karina pa riše portrete. Nekega dne v vasico pride zanimiv fant, po imenu William (Will). Taya se vanj zaljubi, Karini pa se zdi sumljiv. Nekega dne iz vasice iz vasice izgineta Taya in Will. Karina se ju odloči poiskati. Ugotovi, da sta pobegnila s čolnom. Sledi jima, a jo ujame nevihta in jo naplavi na neznan otok. Tam si uredi začasno domovanje in se začne spopadati z igro preživetja. Po nekaj tednih na otok naplavi čoln s Tayo in Willom. Taya rodi deklico in umre (že prej je bila slabotna). Karina in Will skrbita za deklico nekaj let. Vmes se zaljubita, vendar Will ne more pozabiti na Tayo. Nekega dne ju reši ladja. Možna sta dva konca. Karina in Will se poročita ali pa se Will s hčerko vrne v domovino, Karina pa ostane v vasici.
21. junij 2017
Sophie Hyles
Sophie Hyles
03. julij 2017
Sophie Hyles
Sophie Hyles
Hєι!Ƭυкαנ ѕєм ѕρєт נαz ѕ ѕνσנσ ησνσ zgσɗвιcσ кι čαкα ηα вяαƖcє.ƘσηčαƖα ѕєм zgσɗвσ IѕƖαηɗ (ηι яανησ ɗσкσηčαηα) кι נє ιмєƖα кαя νєƖιкσ вяαƖcєν.
Uραм ɗα вσ тα zgσɗвα ιмєƖα νѕαנ мαƖσ νєč вяαƖcєν.ŠƖα ρα ѕє вσ σ Aяιαηι Ɠяαηɗє.Ʋєč ρσνєм ν ρσтєкυ zgσɗвє.

-------------------------------------Ƥσтєк zgσɗвє-------------------------------
ŠƖα ѕє вσ σ Aяιαηι Ɠяαηɗє кι ιмα кσηcєят кσт νєɗησ.Ɲα ѕяєɗιηι кσηcєятα ρα νιɗι ηєкєgα fαηтα кι נє נє νєɗησ zα яαčυηαƖηιкσм.OɗƖσčι ѕє ɗα вσ тυɗι σηα νєɗησ zα яαčυαƖηιкσм.Ƥσтєм gяє ɗσмσν ιη ѕє ρяιנανι ηα νѕє мσžηє ѕтяαηι,αмραк נσ čєz ηєкαנ čαѕα ɗσƖєтιנσ ηєρяιנєтηє ѕтναяι...
ƝαѕƖσνηιcα ρα נє:
06. julij 2017
Sophie Hyles
Sophie Hyles
Hєι!Ƭυкαנ ѕєм ѕρєт נαz ѕ ѕνσנσ ησνσ zgσɗвιcσ кι čαкα ηα вяαƖcє.ƘσηčαƖα ѕєм zgσɗвσ IѕƖαηɗ (ηι яανησ ɗσкσηčαηα) кι נє ιмєƖα кαя νєƖιкσ вяαƖcєν.
Uραм ɗα вσ тα zgσɗвα ιмєƖα νѕαנ мαƖσ νєč вяαƖcєν.ŠƖα ρα ѕє вσ σ Aяιαηι Ɠяαηɗє.Ʋєč ρσνєм ν ρσтєкυ zgσɗвє.

-------------------------------------Ƥσтєк zgσɗвє-------------------------------
ŠƖα ѕє вσ σ Aяιαηι Ɠяαηɗє кι ιмα кσηcєят кσт νєɗησ.Ɲα ѕяєɗιηι кσηcєятα ρα νιɗι ηєкєgα fαηтα кι נє נє νєɗησ zα яαčυηαƖηιкσм.OɗƖσčι ѕє ɗα вσ тυɗι σηα νєɗησ zα яαčυαƖηιкσм.Ƥσтєм gяє ɗσмσν ιη ѕє ρяιנανι ηα νѕє мσžηє ѕтяαηι,αмραк נσ čєz ηєкαנ čαѕα ɗσƖєтιנσ ηєρяιנєтηє ѕтναяι...

ƝαѕƖσνηιcα ρα נє:
06. julij 2017
Sophie Hyles
Sophie Hyles
Hej!Pred vami je že 1 izziv.
Tokrat bom dala sliko.Vi si boste predstavljali nekaj na tej sliki in boste iz tega sestavile kratko zgodbico.

Upam da imate vse zelo dobro domišlijo,kajti to sliko boste spravile v kratko zgodbico.
Zelo dobro si jo oglejte in potem samo začnete pisati.Dam vam nekaj primerov za zgodbo:

1.Ta punca je izgubila svojega edinega prijatelja in poleg tega ji je bil še fant.Neve kaj naj sama s sabo.Noče se vrniti nazaj domov čeprav ve da bi mogla iti.

2.Bila je v avtu in kar naenkrat sta se starša začela kregati.Tisti ki je bil za volanom se je zaletel v drevo.Na srečo je bil tam nek starejši fant in takoj je poklical rešilce.Povedali so mi da sta mi starša umrla.Zbežala sem ven iz bolnice in odšla živeti v park.

3.Ta punca je pobegnila od doma ker ve da jo starši nemarajo.Sedaj živi v podrtem gledališču in neve kaj naj naredi čeprav jo vsi ostali iščejo.

No to so bili primeri,seveda pa si lahko izmislite tudi svojo zgodbo.Uporabite domišlijo.

Pravila:
-Za vsako osebo si izmislite SVOJE ime.
-Zgodba naj bo čim bolj napeta (če hočete ve)
-Naj bo zgodba čim boljša.
-Zgodbo pošljete po ZS!

Vso srečo!
09. julij 2017
Sophie Hyles
Sophie Hyles
Hej!Tukaj je že 2 izziv!

Tokrat bo spet na vrsti slika.Iz slike spet sestavite zgodbo,ampak tokrat iz napisa majice.

Imejte domišlijo.Spet vam dam primere a tokrat SAMO 1.Naslednji dam 1+1 (2) primera.

1.Punca in fant se spoznata na nenavaden način (sami si izmislite na kater).Vedno hodita skupaj in gresta na pijače,sladoled no skratka na vse.Potem enkrat ta punca spozna da ni pravi zanjo in se ločita.Fant pa si še zdaj misli "Tako ali tako te nisem nikoli maral"

To so bili primeri izmislite pa si lahko tudi vse sami.Zelo rada bi videla a si izmislite sami.

Pravila:
-Zgodbo pošljete po ZS!

Vso srečo!
11. julij 2017
Sophie Hyles
Sophie Hyles
Hej!Tukaj je že 2 izziv!

Tokrat bo spet na vrsti slika.Iz slike spet sestavite zgodbo,ampak tokrat iz napisa majice.
Imejte domišlijo.Spet vam dam primere a tokrat SAMO 1.Naslednji dam 1+1 (2) primera.

1.Punca in fant se spoznata na nenavaden način (sami si izmislite na kater).Vedno hodita skupaj in gresta na pijače,sladoled no skratka na vse.Potem enkrat ta punca spozna da ni pravi zanjo in se ločita.Fant pa si še zdaj misli "Tako ali tako te nisem nikoli maral"

To je bil primer,izmislite pa si lahko tudi vse sami.Zelo rada bi videla a si izmislite sami.

Pravila:
-Zgodbo pošljete po ZS!

Vso srečo!
11. julij 2017
Sophie Hyles
Sophie Hyles
11. julij 2017
Sophie Hyles
Sophie Hyles

Harryček,takole ti je všeč?
10. avgust 2017
Sophie Hyles
Sophie Hyles
Dala sm še 7 drugih slik pa jih ni prijel niti na link
10. avgust 2017
Lorein M. Gray
Lorein M. Gray
pozabla sem ti povedat da ga punca fant mora držat v roki

išči na favimu (ampak na google slikah!!!) tam majo ful dobre!!!
trenutno mi nekej šteka zato ne morem dat slike
10. avgust 2017
Sophie Hyles
Sophie Hyles
ja pa sej sm iskala na Googlu (logično)
10. avgust 2017
Lorein M. Gray
Lorein M. Gray
napiši not v google:

favim cactus in hands

ampak na fonu ti ne prime slik
10. avgust 2017
Lorein M. Gray
Lorein M. Gray

eno sliko sem našla
11. avgust 2017
Lorein M. Gray
Lorein M. Gray
oh ne že spet ta iStock!!!! ta slika ne bo v redu!!! bova danes malo poznej ko bom na racunalniku.... ti si ga tud zrihtaj
11. avgust 2017
Lorein M. Gray
Lorein M. Gray
Nekaj slik sem našla:
1. slika

2. slika

3. slika

4. slika

5. slika

6. slika

Upam, da so ok!
12. avgust 2017
Sophie Hyles
Sophie Hyles
Wow,carske so!
13. avgust 2017
Lorein M. Gray
Lorein M. Gray
Katera ti je najlepša?
13. avgust 2017
Sophie Hyles
Sophie Hyles
Vse so lepe ampak 1 slika in zadnja sta mi najlepše
13. avgust 2017
Lorein M. Gray
Lorein M. Gray
Se strinjam... a daš še ti svoje primere?
13. avgust 2017
Sophie Hyles
Sophie Hyles
ok
13. avgust 2017
Lorein M. Gray
Lorein M. Gray
v redu!
13. avgust 2017
Sophie Hyles
Sophie Hyles
c: