Forum
u110901
u110901
Z ❤ мяš.яσѕє ❤ (Adrijano) sva se odločili,da skupaj napiševa eno temo. Upava,da vam bo všeč!
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
1. del

Pred dvema letoma

Ličila sem se v sobi in se ravno pripravljala na zabavo,ko se je v dnevni sobi nekaj razbilo. Ignorirala sem to in začela izbirati obleko. Naj izberem to rdečo? Ali črno? ''Kiara!'' Je mama zavpila moje ime. To je bilo izrečeno v čistem obupu. Stekla sem po stopnicah navzdol in opazila prizor,za katerega sem vedela,da ga ne bom nikoli pozabila. Oče je davil mamo.
Še preden sem se zavedala,kaj počnem,sem že stekla proti njima in očetu želela razpreti prste. Za trenutek je res popustil. A le toliko,da je zgrabil mene in me vrgel stran. Nisem vedela od kod mu tolikšna moč. ''Varaš me! Videl sem te!'' Se je oče drl na mamo.
''Ne,Jack! Nikoli te nisem prevarala,'' je jokala mama. Zdaj sem vedela,od kod očetu ta bes: bil je pijan. Pogosto se je vračal pijan domov in vpil na mamo,a še nikoli ni bilo tako hudo.
''Lažeš!'' Je zavpil in se malo opotekel. ''Nikoli več me ne boš prevarala. Razumeš?'' Je še kar naprej vpil. Želela sem pobegniti iz sobe,a vedela sem,da bi se lahko še kaj zgodilo. Nisem vedela,da se vseeno bo.
V roki se mu je nekaj zasvetlikalo. Nato je počilo. Mama je zaprla oči. ''Ne! Mama!'' Sem vpila in stekla k njej. Preverila sem ji utrip. Ni ga imela. Mrtva je. Sem se zavedala. Pred očmi mi je ubil mamo. ''Ne!'' Sem ponovno zakričala. ''Ubil si jo!''
Oče me je pogledal,se ozrl k mami in nato storil nekaj neverjetnega. Začel je jokati. Noge so mu klecnile in splazil se je k mrtvi mami. ''Christina? Christina! Kaj sem storil?'' Pogledal me je,nato pa stekel iz sobe.
Vzela sem telefon in poklicala reševalce. ''Prosim,pomagajte! Moj oče je ubil mojo mamo! Prosim,hitro pridite.'' Sem tiho rekla. Povedala sem naslov.
''Takoj pridemo. Ostanite mirni.'' So odgovorili in zveza se je prekinila. Telefon sem zalučala prek sobe in začela jokati. Nisem mogla verjeti,kaj se je ravnokar zgodilo.
Čez tri minute je pozvonilo. ''Odprite! Policija!'' Vstala sem se in odprla vrata. Znašla sem se pred dvema policistoma. ''Ste vi klicali reševalce?'' Sta naenkrat vprašala.
Pokimala sem. ''Moja mama je mrtva.'' Sem medlo odgovorila. Policista sta vstopila. Za njima pa še nekaj reševalcev. Pokazala sem jim mamino truplo.
''Kje je vaš oče?'' Je vprašal reševalec.
Nisem mu odgovorila,saj sem ga opazila pri vratih. ''Aretirani ste,gospod. Zaradi umora.'' Takrat sem omedlela.

Kiara
08. avgust 2013
next
08. avgust 2013
u40823
u40823
nexxxxxxxxxxttttttttttttt ful dobr je res
08. avgust 2013
u144833
u144833
neeext. *-*
- ful dobr, me zanima kaj se bo zgodilo z ''očetom'' <3
08. avgust 2013
u145428
u145428
neeeeeeeeeeeext OMG!
08. avgust 2013
hvala vam da berete <333
08. avgust 2013
u110901
u110901
že 4 <3
res vam hvala
08. avgust 2013
next
08. avgust 2013
u68138
u68138
neeeeeeeeeeeeeeeext!!! *o*
08. avgust 2013
next
08. avgust 2013
u146282
u146282
neeext
08. avgust 2013
Kar naenkrat je nekaj počilo. Zbudila sem se iz kome in se zelo ustrašila poka. Bila sem v bolnišnici Bila sem prestrašena in zmedena. Na koncu sem ugotovila da je medicinski sestri iz rok padel kozarec. Spomnila sem se očeta mami. Začela sem jokati. Jokala sem in jokala neprestano. Kar naenkrat pa stopi nekdo čez vrata. Bil je čeden lepo oblečen velik in zelo lep fant. mi je bil na prvi pogled.najprej sem mislila da gre k meni ampak bila sem razočarana ker sem videla da je šel naprej. Imela sem tudi sosedo zdela se mi je čudna. Fant je pristopil k njej in jo poljubil skoraj sem bila ljubosumna ampak čudno se mi je zdelo bila je nekam stara. Nekaj časa sta se pogovarjala potem pa je pristopil k meni. Rekel je……next?
08. avgust 2013
kratek next vem....
08. avgust 2013
u40823
u40823
nextttttt
08. avgust 2013
u125821
u125821
next!
08. avgust 2013
še 8 nextou
08. avgust 2013
u99502
u99502
next
08. avgust 2013
u145428
u145428
neeeeext
08. avgust 2013
next
08. avgust 2013
next
08. avgust 2013
u126990
u126990
nexttttttt
08. avgust 2013
u146282
u146282
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
08. avgust 2013
u63238
u63238
next!!
08. avgust 2013
u63238
u63238
next!!
08. avgust 2013
next
08. avgust 2013
u110901
u110901
Hvala vam za toliko nextov. Veseli sva,da imava toliko bralcev,ki naju podprirajo. Samo za vas dolg next.
Upam,da vam bo všeč.
3. del

Nekaj časa sta se pogovarjala potem pa je pristopil k meni. Rekel je: ''Lepa si.'' Presenetil me je. Še nihče mi nikoli ni rekel kaj podobnega. Zmedeno sem ga gledala. Bil je prečudovit.
''Kako ti je ime?'' Sem vendarle lahko izjavila.
Pogledal me je in se nasmehnil. ''Damen.'' To ime se mi je vrezalo globoko v spomin. Vedela sem,da ga ne bom pozabila. Opazovala sem igro svetlobe. Kako ga je osvetlila in opazila sem njegove oči. Modre oči so se spremenile v rdeče.
''Si v redu?'' Sem vprašala.
Obrnil se je stran od mene in si z dlanjo prekril oči. ''Da,v redu sem.'' Kmalu se je spet obrnil k meni. Njegove oči so postale ponovno modre. To me je začudilo,a se nisem obremenjevala s tem.
''Te lahko nekaj vprašam?'' Ko me je začudeno pogledal,sem dodala: ''Bolj zasebno je.'' Nasmehnil se je in pokimal,češ,naj nadaljujem. ''Zakaj si prišel sem?''
To vprašanje ga je zmedlo, a si je hitro spet opomogel. ''Prišel sem k svoji sosedi,ki je imela nesrečo,'' je pojasnil. Skrivoma sem si oddahnila. Nato pa me je on presenetil,rekoč: ''Zakaj?''
Začela sem jecljati: ''J-jaz … no … z-z-zanimalo me je.''
Nasmehnil se je in pogledal ven. Sonce je vzhajalo. ''Moram iti.'' Je zamrmral,nato pa je izginil. To je bilo čudno,sem si mislila. Kmalu sem ponovno zaspala.

''Pridruži se nam. K nam spadaš.'' So vpili duhovi. Počakajte malo. Duhovi? ''Z nami moraš.'' So nadaljevali. Vsi so se me želeli dotakniti,a so šli le skozi mene.
''Kdo ste?'' Sem vprašala.
''Nas res ne prepoznaš? Pozorno poglej.'' So mi odvrnili. Ubogala sem. Pobliže sem si pogledala vse po vrsti. Nato pa spoznala osebo. Osebo,ki je imela dolge zlate lase. Osebo z modrimi očmi,ki sem jo poznala najbolje na svetu.
''Mama!'' Sem zavpila.
Pogledala me je. ''Kiara. Veš,kaj sem storila? Tvoj oče je v zaporu. Ti pa si bila dve leti v komi zaradi tistega,kar si videla.'' Se je res samoobtoževala?
''Nisi bila ti kriva. Oče je bil pijan.'' Sem jo tolažila. Žalostno me je pogledala. ''Kaj je narobe?'' Sem vprašala.
''To,da se lahko pogovarjamo s tabo. Ne vem kako,toda očitno imaš neki dar. Samo še malo poslušaj: Najti moraš – ''
Nekdo me je tresel. ''Kiara! Kiara! Zbudi se!'' Krmežljavo sem odprla oči. Budila me je medicinska sestra. Prav tista,kateri je iz rok padel kozarec. ''Živa si.'' Je šepnila. ''Kako je to mogoče? Nisi več dihala?'' Zadnjo trditev je izrekla kot da ne bi bila prepričana,če je to res. ''Kako ti je ime?'' Je vprašala.
''Kiara.'' Sem odvrnila. ''Mar me niste prej spraševali po imenu?'' Sem vprašala.
''Koliko si stara?'' Je vprašala.
''Petnajst let.'' Sem rekla.
Žalostno me je pogledala. ''Ne,ljubica. Nisi več stara petnajst let. Dve leti si bila v komi. Zdaj imaš sedemnajst let.'' Mi je razložila.
''Kaj? Dve leti? Kako? Mar nisem samo omedlela?'' Sem spraševala. Glava me je začela grozno boleti.
''Ne,ljubica. Očitno te je tragedija tako pretresla,da si bila kar dve leti v komi. Nekateri niso vedeli,če boš preživela.'' Je odvrnila. Potrepljala me je po roki,nato pa odšla k drugim bolnikom. Je to mogoče? Dve leti v komi? Imam sedemnajst let? Nemogoče.

Damen
09. avgust 2013
next
09. avgust 2013
u146282
u146282
neeeeeeeeeeeeeeext takoj!!!!!!!
09. avgust 2013
u87744
u87744

09. avgust 2013