Forum
Hej.Sem Ana.Stara sem 12 let in grem v 7.razred.Imam 3 najbolše prijateljice.To so Vesna,Amadeja & Doris.Vsaka od njih je na svoj način posebna.Vse so najbolše,vedno so tu ko jih rabim in seveda obratno.Zdaj pa še moja družina.Imam očeta Dejana in mamo Andrejo.Včasih sta prekruta do mene ampak naveszadnje sta le moja starša.Imam tudi brata Luka in sestro Barbaro.Stara sta 19 let in sta zelo kul.
Jaz,Doris,Amadeja ter Vesna zelo obožujemo 1D.Moj najljubši je Louis.Všeč sta mi tudi Zayn in Liam.

Next ? ;*
17. avgust 2012
u98320
u98320
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT. ZA MENE JE LIAM OKEJ ? HAHAHAHHAHAHH
17. avgust 2012
u98320
u98320
< 333333333333
17. avgust 2012
okej hun :***********
17. avgust 2012
u98320
u98320
; ***********************
17. avgust 2012
nextam :
Naslednje jutro me je zbudila budilka.Najraje b jo zlomla ampak je raje ne bom.Danes je zadnji dan šole,torej ni pouka,samo zabava."Anaaaaaaaaa,še zadnji se v šoli vidima." Ta glas mi je poznan.Obrnila sem se in zagledala sem Vesno."vesnaaa,ja,pa saj se boma med počitnicami tudi.Prideredila bom party s tabo,Doris & Amadejo.Tisti dan bo najbolši." sem ji odgovorila."Okej.zaj pa orpsti morem it.uživaj najraje te maam." mi je odvrnila in odšla v svoj razred.Nisem še dodala,Vesna je stara 11,Doris 13,Amadeja 14.Čeprav nismo skupaj v razredu smo zelo dobre prijateljice.Ko sem odšla v svoj razred sem tam opazila njega.Ni mi bilo jasno kaj on dela v našem razredu če je pa eno leto starejši od nas.Opazila sem da se moji sošolci spet kregajo z njim.Vsi pravijo da imajo neke probleme,a to sem opazila šele zdaj.Preden se začenejo pretepat grem do njih."fanje dovolj,Žan,ti odidi v svoj razred,Simon in Kristijan vidva pustita Žana na miru." sem rekla in takoj so nehali.Preden je Žan odšel z našega razreda mi je pomežiknil.Čutla sem da sem zardela.Do mene je prišla sošolka Lucija in me vprašala zakaj se postala tako rdčea.Na srečo me je rešil zvonec in ji nisem rabla povedat,čeprav pri pouku sedima skupaj.Vseeno sem se odločla da ji bom povedala."lucija,rdeča sem postala zato...ker.pač ja.žan mi je pomežiknil preden je odšel z razreda." sem ji povedala medtem ko je učiteljica stopila v razred zelo nasmejana."no,danes lahko sedite kakor hočete" je začela učiteljica.Po razredu je postajalo zelo hrupno."tišje prosim!" je nadaljevala.ko se je vse umirilo je začela : "kot veste,je danes zadnji dan šole.Dobite spričevala,pohvale in podobno." Ko se je zabava v šolo končala,sem z Doris šla v računalniško in napisala vabilo na zabavo pri meni.pisalo je :
Draga najdražja!! V soboto,25 junija si povabljena na zabavo pri meni doma
ob 15uri.S sabo imej pižamo in veliko dobre volje in energije,saj te čaka nepozabna noč.
z nasmehom na obrazu,tvoja prijateljica Ana.
Ko sma to napisali sma odšle v prtlišje šole in se odravile domov.
next? : *
17. avgust 2012
NEXT < 3
17. avgust 2012
u98320
u98320
next (:
17. avgust 2012
NADALJUJEM POL AL PA JU3 :*:**:**
17. avgust 2012
u98320
u98320