Forum
Tukaj si bom izmislila zgodbo.
24. julij 2015
Sm Clara stara sm 15 let

Imam sestrico Mio stara je 2 leti

In imam mamo Alexsandro in očeta Filipa.

Živimo v moderni hiši. Moja starša sta zelo delala da imamo lahko tako hišo.

No zdj sm se predstavla zdj pa lh začnem pisat
24. julij 2015
Budilka mi že zvoni. Preslišim in ugasnem jo. Joj saj res zadnji dan šole je skočim iz postelje in brž sem že v kopalnici in že sem zrihtana. Odhitela sem v kuhinjo vzela jabolko zavpila mami da grem in že sem šla. Do šole nisem imela dosti. Na poti v šolo pa me je neki fant klical hej ti tam počakaj.

Pogledala sem nazaj in ga vprašala kaj je. Bil je prelep.
Rekel je da se je preselil in da ga bodo starši vpisali v šolo tukaj zato jo išče saj sta starša že na poti tja. Pohitela sva do šole in prišla sva ravno prav ko sva prišla iz zavogala sva zagledala njegove starše. Povedal mi je da on je že dobil sprečivalo na prejšni šoli in da danes se je prišel samo vpisati. Jaz sem šla na zadjo šolsko uro on pa k ravnatelju.
Ko je bilo konec sem ga zagledala z enim od deklet

Z njo se je strasno poljubljal. Šla sem mimo nju in on me je zagledal in nič ni rekel tako kot jaz. Ko sem prišla domov me je klicala najbolša prijateljica Ania

a- ania j-jaz
j-heei
a-živjo neki ti moram povedat
j-kaj
a-moja sestra se je pojubljala z najlepšim fanrom kar jih je in zdaj je pri nas doma pridi k nam domov
(zdelo se mi je da je tisti fant ko sem ga spoznala zutraj)
j-pridem
a-ok adijo
j-adijo
Hitro sem odhitela čez vrata tudi mami nisem poveedala. Ko sem prišla k Ania mi je prišla odpret njena mama čez sekudno pa je prvršela tudi ona. Mami je rekla da me je povabila. Šle smo mimo sobe kjer sta bila novo pečeni par. Tako je rekla Ania. Ania sestra me je predstavila fantu ki mu je bilo ime Alex. Rekla sem da se že poznava. Ania me je hitro zvlekla v njeno sobo in me je spraševala kaj je zadaj to vse sem ji razložila, Kmalu zatem pa je v sobo prišel Alex ves žalosten.
24. julij 2015
next
24. julij 2015
oglašuj
24. julij 2015
next<3
24. julij 2015
next
31. julij 2015
u177879
u177879
next
31. julij 2015
še 1 next oglašujte
31. julij 2015
jutr napišem če nebo nobene
02. avgust 2015
u193768
u193768
next
02. avgust 2015
se opravičujem bom takoj nextala
04. avgust 2015
Clara z mano moraš Lisa te rabi.
Lisa je eno leto mlajša od naju z Anio.

Ko sm pršla v njeno sobo in ko sem videla celosobo sem bila šokerana ker je bila ful velika.

No nehajmo o njej in njeni sobi.
Lisa naju je spraševala kot da sva največja zločinca. Ko je nehala je še dodala med nama Alex nemore bit več kot prijateljstvoo. Šla sva iz njene sobe v aino.

Aniji sm povedala kaj je blo. Z alexsom sva v en glas rekla da morva it. Šla sva skupi pospremu me je do doma. poslovil se je in me objel. Ko sem prišla domov sem pri nas doma videla anijnino mamo. kmalu je pozvonilo in šla sem odpret bile so lisa in ania.
Vprašala sem kaj se dogaja. mame so se nasmejale in nam rekle da gremo na počitnice v new york. jejj jaz ania in lisa smo šle v mojo sobo. pomagale so mi spakerat potem pa se še jaz šla pomagat njima.
Moja soba je kar velika.

Ko sem šla iz sobe so me pred hišo čakale ania in lisa. šle smo do njihove hiše kjer nas je čakaj alex vse smo zastrmele saj je jokal...
rabim saj 5 next
04. avgust 2015
se opravičujem ker je velik slik zato rabim 2 nexta
opravičujem pa se zaradi slovniški napak če je kakšna kje
04. avgust 2015
u193768
u193768
next
04. avgust 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg