Forum
Pisala bom o mojem zapletenem življenju

Ali boš bral ?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

13. junij 2015
Začelo se je tako.
19.6.1888 sem se rodila. Rodila sem se v ZDA v Los Angelosu.
Tokoj ko sem se rodila sem že odprlaoči.Bila se radovedna punčka. A stem ko sem jaz prišla na svet je tudi nekdo odšel.To je bila moja mama Maria,ki je pred mano mela že dva otroka
moji dve sestrici Nikki in Emelie.Nikki je ila takrat stara 3 leta in tudi Emelie saj sta dvojčici.
13. junij 2015
NEXT
13. junij 2015
Očka je bil zelo žalosten. A ko je minilo leto po mamini smrti je spoznal žensko po imenu Anica. Bila je iz Slovenije. Imela je sina Erika,ki je bil star 5 let in bil je invalid.V glavi je imel raka in Anica je povedala,da bo čez približno 1 mesec umrl saj tega raka ne gre pozdravit. Ko je Erik umrl je očka Anico prosil za roko. Anica je bila vesela in to jo je malo potolažilo.
13. junij 2015
Ko sem bila stara 5 let in moji starejši sestrici 8 let sta očka in Anica,ki sem jo klicala mum sta oznanila,da se bomo preselili v Slovenijo. Me punce smo že malo vedele slovensko ne pa tako dobro,da bi zgledale kot prave slovenke. Očka in mum sta oznanila še eno bolj napeto novico in tako,da bomo postali dužina za enega člana več. Torej je mum bila noseča.
13. junij 2015
Puce smo bile malo žalostne.Starša nista mela časa za nas tri kako bi lahko potem skrbela za kar 4 otroke ! Ampak to ni bilo dovolj !!! Mum naj bi v svojem trebuhu imela dvojčka !!!
Očka je bil vesel mum pa zelo zaskrbljena.
13. junij 2015
Ko sta na svet prišla ta mala dvojčka smo jima mogli izbrati ime. Očka je meni rekel,da lahko izberem ime mlajšemu dvojčku Emelie ma starejšemu. Jaz sem izbrala Johny,Emelie pa neko slovensko ime Gal. Jaz sem imela rajši Johnya ostali pa Gala !!!
Leta 1904 smo se preselili v New Yourk namesto v Slovenijo.
Mum in očka sta nam otrokom kupla psa Tedyija pasme kitajski goli pes.
13. junij 2015
Moje življenje je bilo popolno. V šoli sem bila prijazna do vseh drugih. Dobivala sem dobre ocene.Ocenjevali so že v prvem razredu. No v tretjem raredu pa smo se res preselili v Slovenijo v Mb.
Imela sem dobre prijateljice. Najbolša je bila Raja,ki je včasih tudi živela New Yourku.
13. junij 2015
Oš Ludvika Pliberška je bila res dobra šola.Na valeti sem plesala z Rokom Čukom. Valeta je res zabavna.
No ko sem šla v srednjo šolo se je zgodilo to :Raja je zanosila !!!
Pri šestnajstih letih !!!
V srednji šoli sem dobila novo n.p frendico med tem ,ko je Raja bila doma sajje bila nosečaže 4 mesece.To je bila Tjaša.
13. junij 2015
Tjaša je bila zelo pozitivna in povedala mi je veliko svoji skrivnosti. Imela je brata Reneja ki je bil zaljubljen v mene. Bil je lušen in mičišast invedno je dišal. Vprašal me je če bi bila njegova punca a sem rekla da ne saj sem takrat hodila z Rokom Čukom. Rok je bil stokrat lepši od Reneja intudi zelo je bil všeč bratcema ter sestricama.
13. junij 2015
Ko sem hodila v tretji letnik je v prometni nesreči umrla mum.
Očka je izgubil že drugo ljubezen.
In spet je spoznal novo žensko Nino,ki je imela 15 letno hčerko Saro. Z Saro sma bili 3 n.p. frendici.
Skupaj sma odraščali in isti dan izgubili nedolžnost.Ko se je Raja vrnila iz porodniške je povedala,da je svojega otroka dala v posvojitev.
13. junij 2015
VEČ 14.6.2015 OB 15:00
13. junij 2015
Vem,da ta zgodba zgleda neresnična ampak je resničana !!!!
13. junij 2015
Raja,Sara,Tjaša in jaz smo se skos skupaj družile. Tretji letnik je bil zelo zabaven.Raja je dostikrat šla na obisk k svojemu sinu Maju. Maj je bilzelo prisrčenotrok in v sebi je imel veliko življenja.Raja je povedala,da bo Maj pri njenih 20 prišel živet k njej v študenski dom.
Lušno ! Med poletimi počitnicami smo Sara,jaz,Emelie,Nikki,Raja in Tjaša šle v Pariz. In ne boste vejeli. Srečali smo Tino Tarner.
13. junij 2015
OMG ! Še zdaj ne morem verjeti. No pač nismo je srečali na njenem koncertu smo bili OMG!
13. junij 2015
Na maturanskem plesu so me oznanili za kraljico ter Roka za kralja.
Odločila sem se,da bom šla na univerzo Liu Gang.
Liu Gang je v New Yourku. N ato univerzo gre tudi Rok,Raja in Tjaša. Moji sestrici pa bosta šli ena v anglijo ena pa v Pariz kjer je imela fanta Algya.
Ko smo prispeliv univerzo sem si jo ogledala. Bila je lepa in velika. V sobi sem bila z Tjašo in Saro.
Raja je bila v sobi z Majem. No študirala sem za plesalko. Vsi so mi govorili: OMG !!! Marly zelo dobro plešeš.
No pri 22.letih sem postala plesalaka. Z Rokom sva se ražšla saj me je varal z neko Olive ali Olivio. Nekaj takega pač. In kosem se vrnila v Slovenijo me je seveda Rene vprašal če bi začela hodit.Reklasem ja saj sem se že pred dvemi leti zaljubila vanj.
13. junij 2015
Z Renejom nama je šlo zelo dobro.No ko sma hodila dva meseca me je prosil za roko.
Bila sem zelo vesela in seveda sem rekla da ! Ko je prišel dan dekličine je bilo zelo zabavno.
Dan poroke je bil moj najbolj srečen dan v življenju. ZAROČILA SVA SE !!!!!!!!!!!!!!!!
OMG !!! In na medenih tednih sem zanosila !
Ko sma šla z Renejem na ultrazvok sma videla,da bo punčka.
13. junij 2015
Eno leto po tem kose nama je rodila punčka Annie sma bila pripravljena na drugega otroka.
Bil je fantek Bob. Annie in Bob sta se imela zelo rada in se še vedno imata. Kot plesalaka sem morala veliko potovati.Rene je po poklicu hokejist zato je tudi on moral potovati. Ampak nekega dne se je odločil,da nebo več hokejist,da babica nebo rabla skrbeti za otroka.Rajin otrok Maj je postal že zelo odločen.Bil je star 7 let. Nikki je imela že enega otroka punčko Marie,ki jo je poimenovala po mami Emelie pa nobenega saj ni plodna.
Bratca še nimasta otrok. Tudi Tjaša ni plodna Sara pa si ne želi otrok.
13. junij 2015
No tako sem bila mati.Nekega dne,ko je Annnie bila stara 3 leta(takrat je že znala razločno govoriti) je potožila,da ji je slabo. Peljali smo jo k zdravniku.Ko jo je pregledal je povedal najboljlj žalostno zgodbo na svetu.
Zdravnik:Žal mi je.
Jaz:Zakaj va je žal.
Zdravnik:Vaša hčerka ima tumor.
Jaz:Kaj!!!
Renee ga,da pozdravit ?
Zdravnik:Hm no stane 2miljona.
14. junij 2015
next
14. junij 2015
Z Renejem sma bila zelo žalostna saj sma vedela,da si nebova mogla privoščiti zdravljenja.
Ampak nekega dne je zdravnik rekel,da so na programu TV Šakinja naredili reklamo za punčko Annie,da lahko pokličejo na telefonsko števlko in bojo tako podaril 10 eurov za zdravljejnje punčke Annie. In tako smo čes DOBRO leto zbrali denar za zdravljenje Annie.
14. junij 2015
next
14. junij 2015
Annie se je pozdravila.
Z Renejom sma se odločila,da boma imela še enega otroka.
In zdaj imamo doma tri otroke ter tri pse. Rodila sem fantka in ime sma mu dala ime Vid. Vid je star komaj 2 meseca pa je že poln življenja.
14. junij 2015
Sem največja srečnica na svetu. Pri mojih slikah bom objavila slike otrok psov in moža. No čez en mesec bom spet napisala kaj vse napetega se mi je zgodilo. Mogoče patudi danes. Bomo videli.
14. junij 2015
To sem hotela objavit malo kasneje ampak sporočam,da sem noseča.
14. junij 2015
Hecam se !
Ne morem biti noseča dva meseca potem ko sem rodila Vida.
14. junij 2015

14. junij 2015
Tu bom objavila sliko psa,ki sem ga dobila prednekaj dnevi.

14. junij 2015
iiii kak je cute and you can talk english because english is more fun that slovene
15. junij 2015
And this is my dog:

15. junij 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg