Forum
Moje ime je Petra in sem se odločila ker je dc,da bom pisala zgodbico.Zgodbica se bo šla o drogah,alkoholu....P.S: to je izmišljeno.
-------------------------------------------------------
Moje ime je Annmarie stara sm 17 let in hodim na turistično šolo.Imam 3 brate: najstarejši ima 20 let imenuje se Jay, drugi je moj dvojček torej ma 17 let kliče se Louis, in najmlajši polbrat ima 8 let kliče se Michael. Živim v Kaliforniji, veliko potujem po svetu.
Js:

Jay:

Louis:

Michael:

----
3-je nexti
prej sm neki zafrkenla in sm naredila na novo
03. maj 2014
next;D
03. maj 2014
u171237
u171237
next
03. maj 2014
u167146
u167146
NEXT
03. maj 2014
u169364
u169364
NEXT!!!!!!
03. maj 2014
u171111
u171111
next
03. maj 2014
hvala za nexte♥♥
......................
Bila je sobota in bil je dan za odhod v Barcelono,bil je zelo lep sočen dan ampk kmalu sem zaslišala mojega bratca Michaela kako govori mami če lahko lahkod obi za jest, nato je Mic (michael) pritekel v mojo sobo in začel skakat po meni, močno sm ga objela in mu zaželela dobro jutro. Začela sem se odpravljat, ob 9ih smo se odpravli na letalo, let je trajal 3 ure ves čas sem poslušala muziko.Moj brat Jay nas je čakal na letališču v Barceloni in Louis je bil z njim. Vesela sm bila ker sem izvedela da bom bila sama v apartmaju.Ko smo prišli v Barcelono je bila ura 12.objela sem svoje brata Jaya ker sem ga videla po 5 mesecih.

Louis me ni bil vesel ker sva se skregala zaradi neumnega razloga, pozabila sem vam povedati da mi je umrl oči 1 leto nazaj.Kmalu po prihodu smo odšli v apartmaje, razen Jaya ki je odšel domov. (živi v barceloni).
4 nexti
03. maj 2014
next (:
03. maj 2014
u171237
u171237
next!!
03. maj 2014
u171111
u171111
next
03. maj 2014
u168017
u168017
next
03. maj 2014
ali kdo želi da ga obveščam ko nextam?
03. maj 2014
sej piše tkoj k nextaš hahahahaha x'd
03. maj 2014
Naslednji dan smo odšli si ogldovat znamenitosti, čeprau meni niso zanimale, jst sm gledala fante.Skupaj z jayom sva se usedla v eno kavarno in naročila kavo, medtem ko sva se pogovarjala in delala selfie, sm opazla fanta za vogalom ta me je opazoval bil je zelooo lep, nato ga je videl tudi Jay in ej rekel da ga naj grem ogovorit, ampk medetm ko sm mu hotla odgvovorit sem že videla tega fanta za mano.

bil je prelep:imel je modre oči in rjave lase.Nato se mi ej predstavu: rekel je da mu je ime Marc in da ima 19 let.Nato sem se mu jaz tudi predstavila povedala sm mu da živim v Kaliforniji, ko sm mu to povedala je svoj pogled povesil in pogledal v tla.Vprašala sm ga kaj ej narobe odgovoril ej da on živi v barceloni in da jz živim predaleč,a ko sm mu povedala da bom v barceloni preživela 3 mesece se je nasmejal in rekel no to ej pa vredu.Jaya sem vprašala če mi dovoli da grem z njim danes zvečer ven, rekel je da lahko grem bila sem zeloooo vesela.Pohitela sem v apartma in iskala sem obleko za današnji večer, nato je zazvonil moj fon bil je Marc rekel je da gremo na zabavo.Oblekla sem:

kmalu za tem me je Marc prišel iskat,in šla sva na zabavo.
....
5 nextou.D:
03. maj 2014
u171111
u171111
next
03. maj 2014
u168017
u168017
next
03. maj 2014
next
03. maj 2014
u154933
u154933
nekšt
03. maj 2014
u114258
u114258
next
03. maj 2014
next
03. maj 2014
ko sva prišla na zabavo so bili use naokoli mene ljudje ki jih nism poznala, nato pa me je Marc prijel za roko in povlekel za sabo.Držal me je za roko in rekel da mi hoče nekaj pokazat, nato sm pa vidla Louisa kko se drogira,šla sem k njemu in ga vprašala kaj počne, rekel je da naj se ne brigan zanga in da nima veze kaj dela uporabil je stavek ''we are young wild and free'', nč mu nisem odgovorila.ko sem se pogovarjala s njim je Marc nekam šou šla sem ga poiskat ampk ga nisem našla,usedla sm se na stou in vprašala fanta pred mano če mi da pijačo, dal mi je vodko, vprašala sm ga če mi da raje kolo odgovoril je da je to zabava ne piknik.Bila sem presenečena, ker sem mislila da bo bil prijazen do mene,počasi sem popila vodko in nato sem zagledaala marca kko kadi,šla sem k njemu in vprašala sm ga če bi me lhko peljal domovv,odgovoril je da naj počakam še malo.Bila sem zeloo utrujena zato sem poiskala sobo ki ni bilo ljudi noter.končno sm našla sobo in ura je bila že pounoč.V sobi sem videla škatljico s čiki vedela sm da ne bi smela ampk sm useno enega pokadila.

Za tem enim čikom sem pokadila še enega pa še enega,dokler jih ni zmankalo.
Šla sme vn iz sobe in videla sm Jaya ta me je prišel iskt, nisem vedela kko je vedu kje sm, a ga nisem niti spraševala seveda zto ker se obnaša kot moj pokojni oči*, zelo je jezen če nekaj naredim narobe,in zelo me ima rad. nato je le spregovoril in je vprašal.
On: ali si kadila?
jz:zkaj=?
on: nč zakaj smrdiš po čikih,vem da si kadila.
jz: zkj pa pol sprašuješ?
on. dovol mam te, jut greš z man u službo mi pomagat čeprau si na dopustu z marcom se ne boš več družla.
jz.: ampk..
on: nč ampk.!
.........
Naslednji dan:
Vstala sem že ob 7mih ker sem morala iti pomagat bratu v službo oblekla sm se bolj žensko.

Ko me je Jay videl je vprašal zkaj sm se tko oblekla, rekla sm mu da mi je včeraj rekel da za kazn mu morm pomagat v službi, bil je zeloo presenečen seveda ker ni mislil da mu bom res pomagaala,nato sva odšla.
.........
6 nextou
03. maj 2014
u171111
u171111
next
03. maj 2014
u128410
u128410
next
03. maj 2014
u168017
u168017
next
04. maj 2014
next;D
04. maj 2014
u170929
u170929
next
04. maj 2014
u170969
u170969
next
04. maj 2014
Hvala za nexte
..............
nato sva odšla v službo,ko sem videla koliko avtov ima sem bila zelo presenečena rekel je da naj izberem eneega,izbrala sem rdečega ferrarija.

Nato sva se odpeljala,peljala sva se 20 minut, šli smo mimo nogometnega stadiona, ker sem zelo velika fenica barce sem ga vprašala če lahko ustavi pred stadionom.Stopila sem vn iz avta naredila par selfiev in se nato usedla nazaj u avto.
Ko sva prisepela v službo nisem bila preveč vesela ker ne maram delati oz. sem zelo len človek.Ampk kmalu za tem sem bila zelo vesela ker sem ugotovila da ima Jay nekega zelo simpatičnega sodelavca:

Zadržal mi je vrata od dvigala in stopila sem noter,bila sva sama v dvigalu, predstavil se mi je:
On: živjo,ime mi je Max,ti si pa najbrž Annmarie sestra od Jaya.
Js:Ja sm prosim kliči me Ann, sovražim svoje ime.
On: nisem vedel da ima Jay tko simpatično sestro, koliko pa si stara?
Js: 18 bom kmau.
On. a res js sm 20..
Js.: o lepo, a bi...
Jay:Ann pridi greva mudi se nama., sori Max.
max.se vidimo čaau (pomižiknu mi je)
Max se mi je zdel zelo prijeten , nato sme dobila sms od Marca vprašal me je če pridem k njemu zvečer,rekla sm da se bom poskusla izmuznit iz hiše.Jayu sem rekla da grem na stranišče.Na stranišču sem poklicala Louisa in ga vprašala če lahko pride pome ob 9ih zvečer,rekel je da bo.Nisem morala verjeti sam sem mislila da me še vedno sovraži, ampk je nato nekdo prišel na stranišče,zato sme morala prekinit, stopila sem vn in wcja in videla simpatično punco:
Js: o živjo, kko pa je tebi ime
ona: ime mi je Rafaella,pa tebi.
js: Annmarie kliči me Ann.
ona: a si ti sestra od Jaya?
Js : ja sem ja kko pa to veš, sej si nisva nč podobna.
ona: oba sta simpatična (nasmejala se je)
in odšla vn z wcja.
Rafaella:

........
3-je lajki za next, objubim da se bo zgodba šele zdej začela odvijat
04. maj 2014
3-je nexti za next*
04. maj 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg