Forum
u150334
u150334
hey jaz sem Ann!
povedala vam bom zgodbico o svojem življenju zelo je žalostna ma tudi vesela zabavajte se!!!

Moje življenje je začelo takole mama me je rodila in šla je en dan prej domov kot jaz.na poti domov so se moja mama in oče zabila v nasprotni avto in priletel je še en avto v niju in v tej prometni nesreči sta umrla...zame je vso življenje skrbela varuška kendy :

če zeliš da se zgodba nadljuje vpiši next.
30. oktober 2013
u150334
u150334
ma veste kaj nadaljevala bom pisat ker do zdj ni nobenega nexta
30. oktober 2013
u150334
u150334
Kendy mi je vedno pomagala saj ko so moja starša umrla sta prej rezervirala varuško.Ko pomislim na starše grem v nihovo sobo in objamem nihova sveža oblačila ni v ažno če so smrdella.aja pa pozabila sem dati mojo sliko:

Hodim v šolo na Hooliwod arts v floridi.Tam se zbirajo najstniki ki imajo velik talent.Jaz recimo pojem in igram na kitaro.Brez kitare nebi mogla živet.Imam bff Lily:

30. oktober 2013
u150334
u150334
Lily mi je bila vedno zraven ob težkih momentih... Pomagala mi je vedno in imamo se zelo rade.Midve sva bff na vrhu sveta!Po šoli vedno hodiva na caffe v Arristo bar.Tisto je naš zbirni prostor.Obedve z Lily imava 15 let to bi mogla povedati že prej.Billy je natakar v arristo baru in midve z Lily ga zelo dobro poznave.Po caffeju greva domov.Zvečer me ni nikoli doma vedno sem nekje naokrog s Lily ,Johnom,Clarisso in Teylorjem.Teylor je fant od Lily in John od Clarisse js sem pa samska.ampak imam eno ljubezensko zgodbo.Brendon je moj sošolec in en dan me je povabil na večerjo.Preživela sva večer skupaj in se pogovarjala.potem sva šla sedeti na klopco zraven morja in si rekla da sva bila prijazna en z drugim in da se veselimo da smo bili skupaj.Tedaj je prišel veliki poljub!Kar 30 min sva se poljubljala.To je bilo magično.malo sva tudi ******* ma nič za kaj.
in nevem če je Brendon zdej moj fant mislim da je.(upam) Ko sem o Brendonu povedala Lily je bila presenečena in rekla je KONČNO!Tudi ti imaš fanta!In obe sva se začele smejati.
30. oktober 2013
u146587
u146587
next
30. oktober 2013
u150334
u150334
Ko sem šla domov nisem nikjer videla Kendy.Iskala sem jo a sem našla samo listek na hladilniku na njem je pisalo:Ann srečala sem enega fanj fanta in šla sem z njim na zmenek.lepo se imej Večerjo imaš v mikrovalovni.Tedaj sem si zamislila Joj! Kendy že spet!
Pojedla sem večerjo in pohotela ker na TV je bila moja naj ljubša oddaja.In to je Cute things.Rada jo gledam ker ustvarjajo veliko stvari.
30. oktober 2013
u155093
u155093
next
31. oktober 2013
u146587
u146587
next
31. oktober 2013
u150334
u150334
Po končani oddaji sem se usula v jok!Iz ne znanega smisla moje življenje ni perfektno kod od vsako kogar.Tedaj je na vrata nekdo potrkal!Pogledala sem skozi ključavnico in nobenega ni bilo videti.Odprla sem vrata in na vratih je visel listek:Tvoja varuška je na varnem samo nekaj časa je ne boš videla.In v oklepaju je pisalo (jaz sem tisti fant ki je šla tvoja teta na zmenek z njim).Tedaj je za mano se prikazal človek oblečen v črno in me zgrabil,mi zavezal roke-noge,zalepil usta ihn me ovil v žakelj.Začela sem se jokati do onemoglega.Položil me je v neko vozilo in odpeljal.Takrat se je vozilo čez 2 uri ustavilo.Izvlekel me je ven,dol mi je dal žakelj in mi močno strgal lepilni trak od ust jaz sem pa samo jokala.Vprašal me je:A si želiš priti nazaj domov?? Jaz sem pokimala in rekla JA! Strah me je bilo.Tedaj je moški rekel tam neboš nikoli več šla!Dal mi je gledati televizijo na poročili so me že vsi iskali Kendy je ponorela ker me ni našla.Na televiziji se je na enkrat prikazla Lily in rekla:Če me Ann gleda naj si zapomni da jo imam rada (začela je jokati)upam da jo najdemo vsi skupaj!Ker težko je življenje brez nje.Začela sem tudi jaz jokati ko nora.Tedaj me je moški odstr4anil od televizije me spet zavil v žakelj.
31. oktober 2013
u150334
u150334
Začel mi je rezati kožo,jaz sem začela krvaveti,dobila sem vrtoglavico,vse me je bolelo vreščala sem ko mona! Prerezal me je po vratu,po nogah najmanj 100x in tudi po rokah pa 1000x mislila sem da bom umrla.Počasi sem nehala vreščati in nekaj me je začelo dušit in to so bile roke od tistega moškega ki me je dušil počasi sem umirala tedaj me je spustil!In sem še živela.Spet me je zavil v žakelj in me dal na vozilo in me odpeljal.Pustil me je pred vrati od moje hiše in pozvonil in zbežal.Jaz sem pa krvavela in umirala cela sem bila porezana in zavezana.Kendy je odprla vrata in me videla da umiram ker sem cela zaklana.Poklicala je rešilce in prišli so me iskati.Odpeljali so me v bolnico,zapičevali so mi igle v vsako zarezo.Baje da tista zareza ki mi je bila na vratu se je videla kost čez.zašili so mi zareze in me uspavali ker en organ v mojem telesu je bil poškodovan in zaradi tega bi lahko tudi umrla...Po koncu operacije me je prišla pogledati Lily.Jokala je zraven mene ...Jaz se pa nisem zbudila,Kendy je preveč jokala da bi prišla zraven mene.Tedaj je prišel Brendon in prosil Lily če sva lahko malo sama.Poljubil me je na čelo in mi rekel "če izvem kdo ti je to naredil nevem kaj bom naradil ampak vem da ga bom stepel do smrti.Prebudila sem se in lahko sem končno šla domov.
01. november 2013
u150334
u150334
Ko smo se vozili proti domu sem spuščala solze ampak nisem jokala vesela sem bila da je vsega konec.Prišla sem domov in videla polno rož in pisem na postelji od moje sobe.Bila so pisma ljudi ki so bili zaskrbljeni zame...Vse sem prebrala in na koncu sem poslala vsem ljudem i-mail in se zahvaljevala za pisma in jim napisala da sem živa prišla domov.Pogledala sem se v ogledalo in videla šive po celem mojem telesu.Grozna sem bila...In mislila sem si zakaj sem blondinka s podalški??Takoj sem odhitela k frizerju rekla sem mu naj mi odstrani podalške in naredi mojo navadno barvo las.Bila sem taka:

Postala sem taka:

02. november 2013
u150334
u150334

KO mi je frizer to naredil sem ostala odprtih ust.Podobna sem bila moji mami.
02. november 2013
u150334
u150334

bila sem vesela.S Lily,brendonom in ostalimi se je vse dobro končalo.Kendy je bila normalna ma ni več hodila ven s fanti.Šivi na mojem telesu so se kar na enkrat odstranili in živela sem lepo.
KONEC!!
02. november 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg