Forum
u138209
u138209
hej!napisala bom neresnično zgodbo.
to sem jaz,maša.stara sem 11 let in živim v majhnem mestecu odakotta,pred ljudmi iz mesta sem sramežljiva,mirna,tiha,doma pa sem čisto vredu. živim na kmetiji z mamo,očetom,bratom in dvema sestrama.mama julija je stara 38.na kmetiji dela kot gospodinja včasih pa pomaga sosedom na vrtu ali pri kuhanju.oče ivan je star 45 let.on pomaga na kmetiji in dela z lesom ter popravlja stvari.brat matej je star 5 let.on včasih pomaga nesti vedro vode ali pa trga travo na vrtu.sestra lana je stara 7 let.vedno je zelo tiha in umirjena,zdi se da je nekoliko prestrašena.sestra bina je stara 13.ona pomaga na vrtu in skrbi za živali.vedno mi pove kaj o modi,o stvareh ki se dogajajo v mestu,v hollywoodu...saj bere revije(cool,bravo,smrklja,teen...).no jaz sem stara 11 torej sem najstnica.ampak zdi se mi da sem že velika in odrasla,da lahko grem v mesto in se vedem kot najstnice.ampak živim na kmetiji,že samo to pove dovolj.

in mislila sem si:če piše da so najstnice lene in da rade spijo,bom pa tudi jaz takšna.spala sem do 8,takrat pa v sobo pride mama."takoj ustani"mi je rekla.ker se je zadrla name kot še nikoli sem se prestrašila in rekla"ne počutim se dobro,na bruhanje mi gre,zebe me,lačna sem in preveč sita naenkrat...pogledala me je in rekla da lahko danes ostanem doma.tako sva bili z mamo sami doma .mama je razmišljala kaj mi je in na koncu rekla da bom dobila menstruacijo.seveda sem vedela da to ni res ker sem si vse to izmislila.tako mi je drugi dan res postalo slabo,zeblo me je... in odšla sem na wc.na hlačkah sem videla nekaj roza barve.mislila sem si:eh pa saj ni nič.ob 13.00 me je mama poklicala h kosilu.prišla sem dol po stopnicah in sedla za mizo.mama je rekla:"si padla,si se vrezala?"vprašala sej jo zakaj.rekla je"za tabo so rdeči madeži po stopnicah in do mize.pomislila sem in...o ne pa saj nemore biti menstruacija!?mami nisem upala povedati zato sem rekla:"mami nič ne skrbi polila sem se z barvo ko sem slikala na platno.mami je nekoliko odleglo.mama mi je rekla naj grem gor in naj se preoblečem.stekla sem v kopalnico in vrgla dol hlače.vzela sem čiste spodnje hlačke in mami vzela vložek.nisem ga znala nalepiti na hlačke zato sem ga pospravila nazaj v omaro.vzela sem tampon.umila sem se tam spodaj in si počasi potisnila tampon noter.strašno me je zabolelo.oblekla sem čiste hlače in odšla po stopnicah.kos em hodila po stopnicam sem šla kot raca ker me je tampon bolel.sedla sem za mizo in pojedla.drugo jutro sem imela vso posteljo krvavo in na rjuhi je bila sluz ter nekaj podobno delčkom tankega mesa.tampon sem vzela ven.opogumila sem se in povedala mami.dala mi je vložek in me okregala ker sem vzela tampon.drugi dan sva šle h kinekologu.ta mi je povedal da imam pretrgano deviško kožico.mislil je da sem seksala ali se rajcala.moji mami je rekel da sme seksala.mamo je zaskrebelo pogledala me je in...
u137323
next
01. julij 2013
u142176
u142176
next
01. julij 2013
u138209
u138209
hvala za nexte lahk tud kaj komentirate kak se vam zdi pa kaj naj spremenim pa tk...
...pogledala me je in vprašala če sem seksala.jaz sem jo milo pogledala in rekla da nisem.toda ker jo je ginekolog prepričal je vrjela njemu.nato pa se je spomnila in šla nazaj h ginekologu.rekla mu je"kaj pa če si je s tamponom predrla deviško kožico?"ginekolog se je strinjal s tem.
...čez 5 let...
bil je dan ko sva bila z mojim fantom kristjanom dogovorjena da se dobiva pri meni doma.ko je prišel me je povabil na bazen.nisem mu želela reči da imam menstruacijo saj mi je nerodno o tem govoriti s fanti.rekla sem mu da nimam kopalk.iz nahrbtnika je vzel kopalke zame,brisačo zame,in napihljivo žogo.rekla sem da bi rada šla kdaj drugič.takrat mi je rekel"a imaš koga drugega da nimaš časa zame?"takrat sem živčno odgovorila:"ne nimam samo tebe imam in nemorem iti ker imam menstruacijo!!!!!!!!!!!!!!"potiho je rekel"aja ups"predlagal mi je naj vzamem tampon ampak zaradi dogodka ki se mi je zgodil pred 5 leti tamponov nikoli nočem uporabljati.zmenila sva se da greva v kino, na bazen pa naslednji teden.
...čez 2 leti...
na moj 18.roj.dan mi je kristjan podaril kužka pikija.
zdaj ko sme polnoletna sem se zavedala da mama ne bo huda če seksam.tisto noč s kristjanom sva seksala.ko je penis potisnil v mojo vagino je rekel"varala si me!?"."ne"sem rekla.povedala sem mu da imam pretrgano deviško kožico zaradi tampona.razumel me je.naenkrat pa je nekaj počilo.kristijan je zatulil.zlomil se mu je penis...
u141559
oprosti ampak meni se zdi zgodbica brezvezna.ni velikih začetnic ne vejic pa še slike bi dala za to bi jaz zgodbico ocenila 0. oprosti ampak je res brezvezna
+ ne uničuj drugih tem!!!!!!!
02. julij 2013
u138209
u138209
kere teme pa jaz uničujem??????????????????
02. julij 2013
u141559
u141559
od klare styles!
02. julij 2013
u138209
u138209
ja zato ker ona moje teme uničuje
02. julij 2013
u141559
u141559
bla bla bla.
02. julij 2013
u138209
u138209
daj zgin dol z moje teme
03. julij 2013
u141559
u141559
hahha nooooouuuuuuuuup. pa mi onemogoči če znaš,aja ne znaaaaaaš.

https://www.igre123.com/forum/tema/just-one-touch-and-i-was-a-believer.-(one-direction-ff.)/57580/1

berite prosiim,je moja zgodbica
03. julij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg