Forum
sem lisa stra sem 18 vedno sem si želela videti glasbeno skupino one direction čez eno leto pa je prišla v našo slovenijo takrat pa sem šla v ljubljano in srečam naila

dober začetek

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

21. februar 2013
next
23. februar 2013
next
27. marec 2013
srečala sva se in on je šel mimo brez da bi me opazu ina vsi so ga prosl za podpis ne sam jz ne!!nisem se upala ker sem bla zlo boječa usedla sm se na klop in on zraven mene res čuden ne?? nikol nisem mislne da bom dedala zraven njegain mislem da me je celo usvajo
nemogoče!!ko pa je avtobus prispev me je pospremu na avtobusu se je zlo čudn vedu nism vedla kako mu bi pomagala kr neki je mrmrov k en psihopat ampak ko je sma iztopila in počutu se je uredu kr naenkrat pas eobrene kmeni in reče da sm lepa zlo in če bi se poročila z njemu predem mi te prevzeme harry
res s eje čudn vedu zato sva šla u bolenco
tam pa se je izkazal da je nail....
kaj se bo zgosil z njemu
next???
27. marec 2013
neeeeeeeeeext
27. marec 2013
k bo še kjer bralc bom nextala
28. marec 2013
next nadaljuj
04. april 2013
nail je bolan na možganih sj ne morš vrjet
stekla sm iz bolnišnice ampak ustavila sem se pred vrati začel se mi je vretet
na koncu sem se zbudila v bolniški sobe pvedali so mi da sem se nalezla od naila ojej mami me išče že cev dan zato zravnika prosim da jo pokliče ona pride sm ko odhaja je še ona padla u nezavest nail je use nalezel ojej po nekaj tednih sem šla nazaj u šolo in počutla sm se uredu tam mi pa neki fant reče!!
next?
05. april 2013
next
10. april 2013
ok nadaljujem
no ime mu je nejc.
najin pogovor:
jaz=j, nejc=n
n: no ke maš zj tvojga nail ki se si tuk žrtvala zanj
j: kako si upaš kej tazga uprašat?
n:kaj misleš da nevem
j: kdo sploh si in kje si zvedu
n:ja lejtut jaz mam bratrance
j:aha potlej je nail tvpj brtranc
n: ja
jam zej je na možganih zbolel
n: kaj a res jaz sem ga vidu pa mu nč ni blu
j: ja se je že pozdravu
n:ja ne to traja več mesecev jaz sem ga vidu drug dan k sta se srečala
j: kako ?
n: ja pripovedoval mi je o temi in kako si se žrtvovala zanj.
j: nemogoče!!!!
n: ojej pred tabo se je samo delu
j: mislš?
in tako naprej
počasi mi je tale fnt ušeč se bomzaljubila van?
10. maj 2013
u131714
u131714
next
10. maj 2013
next (ćeprav nisem oboževalka 1D)
10. maj 2013
ok in res se je pred mano sam delu v tistem trenutku se pa odločem da ga za vedno zasovražim.kaj se bo on tle z mene norca delu haha mu bom že pokazala.
povabim ga na večerjo.tam naročim njegovo naj slabšo hrano. (čejo sploh ma)no če sem prav slišala je on pravi požeruh.no to so morski polži.hha maščevanje je sladko.no k on pride tem to zagleda in miselm da mu gre že na bruhanje.takrat pa se usede za mizo.vam egleda k de bi bla strašilo ves prestrašen in ga vpraša no a si se že pozdravu? ja odgovori.no sam mal čuden se mi zdi da si me povabla na večerjo ker si zardai mene zbolela.dej nehi se prosm delat . za pit si mi dal en strum pa da sem ti use verjela hha.ni se treba napihvet use vem no! mi je tvoj bratranc povvedu use!
kaj pa? ja da si se delu in da sm ti bla tko ušeč da si me zastrumu in me hotu ugrabt.sam so ti to zdravniki onemogočel.od kot ti to?
ja nejc mi povedu in mu verjamem.aha okej sm reku da se mi bo maščeval to ni res !!!! prisežem ri svoji naj hrani!!!!!!!!!!!!!!okej dobr če mislš da ti bom oprostila moraš neki narid
kaj more nardit?
next?
11. maj 2013
next
11. maj 2013
u137241
u137241
neext
12. maj 2013
u131714
u131714
next
12. maj 2013
no dej pojej to kar maš na krožniku.a jaz? o njami!reče in je vidno da se mu gnusi.prov tist ki se spakujej pa še reče da je njami haha zanalašč da mi me očaru.no in jaz rečem če ma res to on rad.on pa reče da ma.potiho si pa reče da ne. jaz pa to slišim.opozorim ga kdaj bo začel.on pa reče evo evo sam še na vece grem pa bom začel z nalogo.k pride z veceje se zlo čudno obnaša.no ampak zgleda da vsejen ne bo pojedu nč.vprašam če je use uredu?on pa reče da se slabo počuti.no ti pa ni treba naredit naloge sej je uredu.vem da me res ljubiš.pa tut jaz tebe.a te pospremem domov? ja odgovori. k greva peš pa mik reče lisa a bi se poročila z mano?
kaj odgovorim?
next?
12. maj 2013
u137241
u137241
neeeext
12. maj 2013
u131714
u131714
neext
12. maj 2013
neext
Bi brala kera? http://www.igre123.com/forum/tema/zgodba/55049/1 (sorry ker oglašujem)
13. maj 2013
kaj jaz s tabo???' a si nor a veš kok bi trpela
a veš kok oboževalk maš stoposto bi me ubile nail.veš ti to?on pa ogovori:
ne sploh nene bi te.in veš zakaj ne?ker se bom izkluče iz skupine one directon.nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!KAJ A SI NOR ???? NE NORMALEN SI ŽRTVOVAL SE BOŠ ZAME NE NE MOGOČE.NE MOREŠ.NISEM PRAVA ZATE ZALJUBILA SEM SE V TVOJEGA BRATRANCA.SORYYYY NE NE HOČEM DA SE RAZIDEVA.POTLEJ ČE SE BOŠ IZKLJUČU ZARADI MENE BOM RES UMRLA.
Z BOGOM NAIL.
NIKOLI VEČ SE NE VIDIVA.
kaj se dogaja naprej?
21. maj 2013
next-ful lepa slikica
21. maj 2013
kjera to a moja profilna?
21. maj 2013
ja, ker si si jo nedavno menjala. Ful je lepa
21. maj 2013
o hvala ja kr precej si jih zadnje čase menjam upam da bo ta za kej dle časa
21. maj 2013
next
22. junij 2013
in tako je res bilo.nikoli več ga nisem videla.takrat sem zaslišala krik.oh puf pa sem padla iz postelje. hhm sem use to sanjala?ja res je.no malo grozne sanje ampak uredu.hitro sem sem se uredila se oblekla in odšla na avtobusno postajo.tam sem videla moje tri prijateljice.nekaj so se čudno obnašale in se afnale.takrat pa hočem iti tja in padem.padla sem na enega fanta biu je zlo lepp.omajgad! kjer lepotec.skor sem sanjala.takrat pa reče oh oprosti jaz sem kriv.nekaj sva se še pogovarjala in potem me je uprašal če bi šla z njemu na zmenek seveda sem privolila.skoraj sem pozabila na svoje prijetljice .šla sem tja ampak še vedno so se čudno vedle.ampak ko pa pridem tja začnejo nekaj cviliti.obnašale so se res neobičajono.
ko pa pridem tja......
next?????????????
03. julij 2013
valda da next
03. julij 2013
u136975
u136975
next
03. julij 2013
jutri bo next
03. julij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani