Forum
u57330
u57330
Življenje je trpljenje.
Marsikdo pravi: prebolela boš.Mlada si.Vem kako ti je.
To je laž!Tega nihče ne ve.
Ko pravijo da si bom opomogla,morda si bom toda večno bodo ostali spomini in rane,vidne in nevidne.Te rane so me zaznamovale.Brazgotine bodo ostale pa naj se jih še tako trudim zakriti.Spremenile so me.Ne vem še v kakšno osebo,dobro ali slabo.Vem pa,da se bom trudila da nebom zašla na pota svojega očeta.Svojega očeta sem imela rada,neskončno rada,toda če ne bi bil to kar je bil bi imela normalno otroštvo.Tako pa sem morala odrasti pri štirinajstih.Zdaj ko sem končno varna,sem osamljena.Govorim si da moram ostati močna toda ne vem koliko časa bom zdržala.Sama sem na tem svetu.Veliko ljudi se trudi da bi me prizadeli in uspeva jim.Jim je.Sčasoma,po nekaj mescih,letih,zgradiš okoli sebe oklep.Nič te ne prizadene.Nič te ne gane.Nihče te ne more ljubiti in ti ne moreš ljubiti nikogar.Nihče ti ne more blizu.Lupina si.Ko zgradiš okoli sebe lupino,traja nekaj časa da se stopi.Stali.Izniči.Jaz sem se zavila v lupino da mi je bilo vseeno kaj pravijo ljudje o meni.Vseeno kaj si mislijo o meni.

kakšen je začetek?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

31. januar 2012
next!
31. januar 2012
Next!!
31. januar 2012
odličen začetek
Next
31. januar 2012
neext
31. januar 2012
neeeeext!
03. februar 2012
u57330
u57330
MOj oče je bil poklicni morilec.S tem "poklicom" je začel pri štirinajstih letih.Vedno mu je ostal zvest.Moja mama je bila hči bogatega politika z plemiško krvjo.Ko sta se spoznala ji je bilo 2o let očetu pa 24.Zaljubila sta se v trenutku.Mamo od očeta ni odvrnil niti njegov poklic.Ker se njen oče,moj dedek,ni strinjal z njuno zvezo sta pobegnila.Poročila sta se in z očetovim denarjem kupila vilo.Po poroki sta ugotovila da je mama zanosila.Rodila sem se dva meseca pozneje.Poimenovala sta me Niea (Prebere se Nijeje) Imam mamine rdeče lase in očetove modre oči.Ko pa sem imela tri leta so mojo mamo ubili.ojemu očetu se je takrat zmešalo.Odločil se je da bo pobil vse ki so sodelovali pri umoru.Mene je skril pri neki gospe,sam pa je lovil svoje sovražnike in jih pobijal.Obenem pa je pazil name.Bila sem vse kar je imel.Čeprav je bil morilec je mene in mojo mamo imel srčno rad.Imela sem ga rada,kljub vsemu kar sem preterpela zaradi njega.Nekaj dni preden so ga ubili pa je prišel k meni.....
Hvala ker berete.
Next?
03. februar 2012
next!!!
03. februar 2012
next
03. februar 2012
u32306
u32306
NEEEXT
05. februar 2012
nextttttttttt
05. februar 2012
next
06. februar 2012
neext
06. februar 2012
nexxxt!
pa pohit!
:*** D
07. februar 2012
u57330
u57330
...in mi rekel:
"Niena,zapomni si da sem te vedno imel rad in da te vedno bom imel rad.Prej kot slej me bodo ubili saj imam preveč sovražnikov."
Dal mi je pismo in mi naročil naj ga odprem šele ko ga bodo ubili.Čez tri dni je bil mrtev.
V pismu je bil denar,potni list ter dva naslova.Pri drugem je bilo napisano:tam boš varna.Spakirala sem tisto malo oblek ki jih imam in odšla.Postala sem sirota in bila sem prepuščena sama sebi.Pri štirinajstih.Še zadnjič sem se ozrla na hišo,ki je 11 let bila moj dom.Ko sem se obrnila od nje sem imela solzne oči.

Nadaljujem v petek in dobili boste zelo dolg del ker bom imela rojstni dan.
08. februar 2012
next!!
yeey! HBD!
08. februar 2012
u32306
u32306
NEEEXT
08. februar 2012
u57330
u57330
Prispela sem pred razpadajočo hišo.Spraševala sem se ali sem se zmotila v naslovu.Odšla sm do vrat in potrkala.Ko so se odprla sem bila ob sapo.Vrata je odprl zelo super sexy hot fant. »Kaj bi rada?« No ta pa ni preveč prijazen sem si mislila in rekla:«pošilja me Michael Bladen« Spustil me je naprej.Hiša je bila zelo razmetana in na fotelju je sedel debel moški:
»Kaj bi rada? »Vem da zveni čudno toda ne vem.Pošilja me Michael Bladem,moj oče.Umorili so ga.« »Ti si torej Niena.Žal mi je za tvojega očeta.Bil je dober in zvest prijatelj,kljub poklicu.In imel je prav:res si podobna mami.« »Ste jo poznali?« »Na njuni poroki sem bil očetova priča.Imel sem jo zelo rad.Bila je moja najboljša prijateljica.« »Oh,nisem vedela.« »Nič hudega.Zdaj pa si pojdi pobarvati in ostriči lase.Taylor ti bo pomagal.« Pokazal je na lepega fanta. Pomignil mi je in me odpeljal v zgornje nadstropje. »Zakaj se moram pobarvati in ostriči?« »Da te ne prepoznajo.«Prinesel mi je brisačo da sem si jo ogrnila okoli ramen.Medtem ko mi je barval lase sem bila povsem ravnodušna,ko pa me je začel striči so se mi zasolzile oči.Lase sem imela dolge ker jih je imela mama.Čutila sem se ji bližje.Tako kot ona sem lase imela do konca riti.Zdaj pa me je ostrigel do ramen.Vrgel mi je oblačila in naročil naj se oblečem in pridem v pritličje.Preoblekla sem se v prekrasno rdečo poletno oblekco in obula čevlje s polno peto.Moški,Jurij nama je dal dokumente ter mi povedal da gre Taylor zraven.Dal nama je tudi kartico z neomejeno veliko denarja.Odšla sva skozi vrata in začelo se je novo poglavje mojega življenja.
Next?
Ni tuk dolg del ker mam vse napisan v zvezku in se mi ni lubl vsega prepisvat.Čeprav tak vidim da skpor noben ne bere
10. februar 2012
u32306
u32306
MATR JZ BERM!!!!!!!!!!!! TOK SM ZAHTEVNA DA BOS LAH TUT SM ZA MENE BRALA SESTRCAA....

USEE NAAAJNAAAAJ
10. februar 2012
šj jšt belem dj nexti pa ne prtožuj see NEXT!
10. februar 2012
u57330
u57330
sej bom nextala
.
.
.
.
.
.
mogoč
sej bom.
.
.
.
.
.
.
enkrat ta tedn ko se mi bo lubl
12. februar 2012
u32306
u32306
TIIIIIIIIIIIII.... DEJ NO NEXTI NO...
12. februar 2012
u57330
u57330
Šla sva na letališče.Prijavila sva se za naslednji let,ki je bil čez pol ure.Oddala sva prtljago in se vsedla na klop.Pogledala sem navodila in osupnila.Pisalo je,da se morava s Taylorjem pretvarjati,da sva par.Vparšala sem ga:"Si vedel,da se morava pretvarjati da sva par?" "Ne" "Kdo sploh si?" "Taylor Mortaz.Sem sin Petra Mortaza." "to je človek,ki mi je ubil starša" "Vem.Žal mi je.Zato preziram očeta.Sovražim ga." "Čas je,da greva na letalo.mimigrede,kdo je moški,ki nas opazuje?" Nagnil se je k meni in me poljubil.Ko sem se hotela umakniti mi je zašepetal:"Opazuje naju.Pretvarjati se morava,da sva zaljubljena." Spet me je poljubil.Poljub je bil sladek in lep.Začela sem sodelovati.In potem se je umaknil.Odšla sva na letalo in se držala za roke.Ugotovila pa sem,da sem se zaljubila vanj.Groza.Na letalu sem zaspala.Ko sem se zbudila sem imela glavo naslonjeno na njegovo ramo.Zardela sem in vstala.Bila sva v New Yorku.
14. februar 2012
u32306
u32306
NEEEXT
14. februar 2012
NEXT!
lj, ti nexti, mi bomo pa bral, OK?! pa ne prtožuj se, k jst, hamham, pa še gdu beremo!!!
14. februar 2012
u57330
u57330
mi? sam vidve bereta no pa moje frendice ki dobita v šoli ker pišem v zvezek med fizko pa drugimi bednimi predmeti
21. februar 2012
eh, dej dej...... če boš še mojo zgodbico brala lahku na njej daš oglas za tvojo zgodbico...lahk pa tut jst
22. februar 2012
next next next next... še moja sošolka bere samo ni prijavlena tak da jih nena ful malo bere...

p.s. ful doro pišeš
03. marec 2012
dej next plissss. najbolša zgodbica ever!
09. marec 2012
u32306
u32306
DEEEEEEJ NOOOOO NEEEEEXTI PROOOOOOSIIIIM... CE JE TREEBS BOM ZA TABO PO KOLENIH HODLA SAAAAAAAAAAAAAAAAAM NEEEEXTII NOO CENE BOOM JOKALAA
10. marec 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg