Forum
u43455
u43455
midve z mojo prijateljico sva se odločili da bova napisale eno izmišljeno zgodbico.
šlo se bo o prijateljstvu, malo o ljubezni, družini...

jo napiševa?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

22. april 2011
u43455
u43455
ta prijateljica pa je maša07.
23. april 2011
u43455
u43455
tista slika je ashley to je pa zdaj kate:
http://celebtrashtalk.com/mary-kate-olsen/mary-kate-olsen-hospitalized.html
23. april 2011
u43455
u43455
ciiin, ciiin je zazvonila budilka. počasi sem vstala se šla obleči, počesati, umiti zobe... itd.
potem mi je še ravno ostal čas za zajtrk. privoščila sem si kosmiče.
nato sem pograbila torbo in že sem bila skoraj pri vratih ko mi mami reče da sem bon ta kosilo pozabila. dala mi je bon in potem sem končno odšla na avtobusno postajo.
prišel je avtobus in šla nanj.
tam me že čaka sedež in moja prijateljica.
pogovor: j- jaz, k-kate
j- heejj!
k- zdravo! kako si?
j- vredu, ti?
k- tudi.
j- danes sem vprašana, malo se bojim da ne bo kje 3, ko se nisem dosti učila.
k- eh, ne skrbi te lahko zdaj vprašam da se malo naučiš.
j- o hvala kate!
( in me sprašuje pač... prispemo na cilj)
kate mi je dokazala da kr znam. ( pišem pa naravoslovje in tehniko.)
ko sem vstopila v učilnico je ravno zazvonilo.
vsedla sem se v klop in vzela iz torbe zvezke za matematiko in pisalni pribor.
l:official%26biw%3D1272%26bih%3D834%26gbv%3D2%26site%3Dsearch%26tbm%3Disch0%2C684&itbs=1&iact=hc&vpx=580&vpy=204&dur=11&hovh=108&hovw=108&tx=90&ty=87&page=2&ndsp=24&ved=1t:429,r:2,4&biw=1272&bih=834" target="_blank">https://www.google.com/imgres?imgurl=https://kitty.si/media/catalog/product/cache/1/small_image/135x135/5e06319eda06f020e43594a9c230972d/3/8/3838622157904.jpg&imgrefurl=https://kitty.si/index.php/a-ola.html%3Flimit%3Dall%26order%3Dlikanje%26dir%3Dasc&usg=__4SgWh4YuybTVfEmgRwcPbttBMpQ=&h=135&w=135&sz=5&hl=en&start=24&sig2=LxvbH56qhN55VG-Up_w8eQ&zoom=1&tbnid=e0CZBqmpO1dxuM:&tbnh=108&tbnw=108&ei=TRmzTevBA9CWOrSThbQJ&prev=/search%3Fq%3Dzvezek%2Bin%2Bperesnica%26hl%3Den%26client%3Dfirefox-a%26rls%3Dorg.mozillal:official%26biw%3D1272%26bih%3D834%26gbv%3D2%26site%3Dsearch%26tbm%3Disch0%2C684&itbs=1&iact=hc&vpx=580&vpy=204&dur=11&hovh=108&hovw=108&tx=90&ty=87&page=2&ndsp=24&ved=1t:429,r:2,4&biw=1272&bih=834
učili se nismo nič posebnega, ampak za domačo nalogo smo imeli za rešit 4 strani matematičnega delovnega zvezka. jooj, pa sem mislila iti v kino...
potem je bila slovenščina. in končno je tukaj nit ( naravoslovje in tehnika).
4 nexte želim ali pa vsaj 3...
pa moja prijateljica mi je rekla da ona ne bo pisala...
23. april 2011
u46040
u46040
to je moj nov profil... a res nobeden noče brat?
01. maj 2011
u46040
u46040
administrator prosim izbriši to temo!
01. maj 2011
vedu vredu, next
01. maj 2011
ni slabo sam sej veš...šole mamo vsi poln kufer haha...no ti kar piši
01. maj 2011
aja pa če hočeš lahko prebereš mojo zgodbico z naslovom love, ker je nihče noče brat. pliis..drgač pa next
01. maj 2011
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
01. maj 2011
N
E
X
T
!
01. maj 2011
u46040
u46040
BIBIIKA link??
01. maj 2011
u46040
u46040
nisem dobra pisateljica... bi mi katera prosim pomagala?
no potem sem pač bila vprašana nit in... dobila sem 5! juhu!
med odmorom sem na hodniku videla nika.on je takooo lep!
seveda sem zaljubljena vanj...
pozdravila sem ga. pogovor: j-jaz, n-nik
j- hei!
n- zdravo...
a bi šla z menoj danes popoldne na sok?
sama pri sebi sem se vprašala: ali sanjam?!! živčna sem bila...
j- okej
n- super! dobiva se na igrišču, prav?
j- prav
n- zdaj pa morem it, pouk se kmalu začne.
j- jaz tudi... adijo!
n- adijo!
ko sem to povedala kate je bila malce presenečena...
po pouku sem odšla domov. ko sem že mislila da bo moj dan prečudovit pa se zgodi...
ko vstopim v hišo, vsa nasmejana, pa zagledam žalostnega očeta in mamo ki pakira svoje in moje obleke...
oče: jennifer, prosim te ne se odselit!
jaz: kaj?? mami?? odselile se bova??
mami:ja, ker tvoj oče samo tečnari in me nadira!
jaz: kaj?! očka?? ( vsa v joku)
očka: ******** baba kaj sem zdaj naredo!! ne znaš drugega kot samo mislit kake napake imajo drugi! svoje pa še povohaš ne!
mami: veš kaj! ti ne boš tako govoril z mano!
jaz: prosim nehajta se kregat...
mami: ljubica, oprosti... pridi greva iz te hiše! ( jezno pogleda očeta in mu reče
jutri pridem še po ostale stvari. adijo!
next? potrebujem 4 next od različnih ljudi...
01. maj 2011
u46040
u46040
da ne bi kdo narobe razumel naslova moje življenje... to ni resnično ampak sem si izmislila.
01. maj 2011
u46040
u46040
zdej sem se naučila slike gor dat...mam boljše slike:
ashley

kate

nik

01. maj 2011
u46040
u46040
mama in oči ko sta bila še skupaj:

01. maj 2011
u8794
u8794
vsi do lepi, tebe, draga pisateljica, pa te spodbujam da nextaš.
05. maj 2011
u46040
u46040
eh, bom kr nextala...
med vožnjo sem ves čas tiho jokala. vprašala sem mamo: mami kam bova pa šle?
mami pa mi odgovori: ne skrbi ashley, že včeraj sem našla eno enkratno hišo! boš videla, še lepše nama bo.
jaz pa sem samo jokala. ah, daj no ashley... saj pa boš očeta lahko vsak vikend videla. tudi med tednom če boš želela. nato sem bila celo pot tiho in potočila samo še nekaj solz. ko sva prispele sem videla da sploh ni tako daleč od očetovega doma. samo nekaj nekaj kilometrov vstran od očetovega doma.tedaj sem se spomnila na sestrico. mami, po lily še morava v šolo! uff... čisto sem pozabila!je rekla mami. hitro se odpeljiva do
šole! ko sva vstopile v učilnico je lily že čakala s torbo na rami. mami, kje sta tako dolgo hodile? naju je vprašala. mami ji je v zadregi razložila kaj se je zgodilo. sestrica se je seveda takoj začela jokat. (čez nekaj časa...
vse tri smo stale v hiši in si ogledovale kako smo ga opremile. bilo je zelo lepo.
izgledalo je nekako takole:

hiša:

dnevna soba:

kuhinja:
05. maj 2011
u46040
u46040

od sestrice soba:

05. maj 2011
u46040
u46040
moja soba:

05. maj 2011
u46040
u46040
lily in naša psička zoja:

moje solze:

nextam?
05. maj 2011
next
05. maj 2011
u8794
u8794
next
05. maj 2011
u46040
u46040
mami je bila kr zadovoljna. tedaj ji zazvoni telefon: zzzz, zzzzz, imate eno novo sporočilo.
mami pogleda sporočilo in se začne jokat. vprašala sem jo: mami je kaj narobe? da mi telefon in vidim da je od.................. očeta! pisalo pa je: prosim vrni se, ljubi te tvoj mož. ko sem o prebrala sem še skoraj jaz začela jokati. sestrica je zaskrbljeno vprašala: mami kaj se je zgodilo??? povedala sem ji da ji je ati napisal da jo ljubi in da se naj vrne.
mami je rekla lily da naj se gre v sobo igrat. in potem me je vprašala: kaj naj naredim ashley? ljubim ga... in on mene tudi! mami... zakaj smo se torej odselile? vrnimo se nazaj! poklicala ga bom in mu rekla da naj pride sem! se je odločila mami. res si nisem mislila da bosta spet po eni uri skupaj... mami je telefonirala očetu in mu povedala.(njun pogovor, m-mami, a-ati oz. očka)
a- prosim?
m- zdravo, jennifer tukaj.
a- ja kaj je?
m- spoznala sem da te še vedno ljubim in zdaj te prosim da prideš k nam, kjer smo si še veliko lepše uredile kot doma.
a- jaz te tudi ljubim... no prav. pridem čez kakšno urco. ( uro)
živimo pa 5 kilometrov naprej druga hiša v tisti novi ulici.
a- aha. vredu. kmalu se vidimo. adijo!
m- adijo!
mami je bila takoooo vesela. hitro sva sporočile novico lily. in ona je bila tudi vesela.
ko je prišel očka smo ga skoraj zadušile tako smo ga objemale. povabile smo ga naprej in mu razkazale vso hišo. na koncu je rekel: kaj si ti ja nor, kako lepo imate! mami se je zahihitala. ko je bila ura 15.30 sem se spomnila: danes sem zmenjena z nickom! o šit! hitro se moram oblečt! narihtala pa sem se takole:

in še čevlji...

in odpravila sem se od doma. zagledala sem nicka. malo sem zardela ampak sem ga vseeno pozdravila. in on mi je odzdravil. šla sva v kavarno in naročila sva dve kokali.
klepetala sva in klepetala... ko mi reče: (pogovor- j-jst, n- nick)
n- lepa si.
j- (zardim) hvala.
n-... hotel sem te vprašati...
j- ja?
n-... a... a bi bila moja punca?
j- a misliš resno?
n- ja, mislim resno.
j- že dolgo sem zaljubljena vate...
n- torej... ja?
j- ja!
n- (ful vesel) superr.
ko bi se skooraj poljubila.......... pa pride natakarica in prinese račun. ooo ne! oba jezna ker je natakarica pokvarila najin prvi poljub. grrrrrrrrrrrrrrrrr... plačala sva in se napotila proti domu. med potjo sva malo klepetala. tedaj me pogleda v oči in...
kisssssssssssssssss!!! končno sem dočakala najin prvi poljub! ko sva takole stala in se poljubljala, pride moja sošolka ki je resnično ne maram! ime ji je jenna in je moja sovražnica za večno. pride in reče nicku: nick, kaj delaš s to trapo?! jaz sem lepša od nje. jaz bi lahko bila tvoja punca na pa ta bedakinja! in me jezno pogledala.
jooj jenna ti si pa res nora. moj fant je ne tvoj, a ti ni jasno? a ti kakšen kolešček v glavi manjka da tega ne razumeš a?? ji rečem. nick pa le: jenna, ashley je moja punca in sprijazni se s tem! jenna je zavila z očmi in naju le pustila pri miru.

jenna:

next?
05. maj 2011
u46040
u46040
(vsaj tri next)
07. maj 2011
NEXT NEXT NEXT

Evo so že 3-je
08. maj 2011
u46040
u46040
aja pa BIBIIKA mi bo pomagala... [:
09. maj 2011
u46040
u46040
bibiika ampak od različnih oseb. :-P .... bom kar nextala, saj je vseeno...
__________________________________________________________________________________
pospremil me je do doma in tam sva se poslovila. odšel je proti domu, jaz pa v hišo. [:
starši so gledali romantični film. pozdravila sem jih. mami pa me je vprašala: kako je bil zmenek? super! sem ji odgovorila. veš da sva postala par? ooo, to pa lepo! ;] potem pa sem odšla v svojo sobo. šla sem se stuširat nato sem pa poslala kate sporočilo. napisala sem ji: hey! veš da sva z nickom par?? v šoli ti vse povem! ;] prižgala sem računalnik, šla na facebook da bi videla kaj je novega. imela sem kar 24 obvestil! pogledala sem kakšna:
-žiga leskovar (zmislila sem si) in 10 drugih prijateljev vam je poslalo prošnje v cityville.
- isa TKM in 3 drugih prijateljev vam je poslalo prošnje v cityville
(pa še 3 podobna obvestila...)
-jan koren je tudi komentiral tvojo objavo.
-jan koren je tudi komentiral fotografijo osebe ineska novak.
itd.... samo komentiranje.
tedaj pride sestrica v sobo in.... pogovor: (a-jaz oz. ashley, l-lily oz. moja sestrica.)
l- kaj delaš?
a- ma nič...
l- a mi lahko pomagaš pri domači nalogi?
a- mmm............ no prav.
l- kak naj to izračunam 223: 20?
lahko poveste rezultat... :-P
next? (3 next)
09. maj 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg