Forum
moste videl
03. april 2011
povedala vam bom nekaj o meni in mojem zivljenju
03. april 2011
zacelo se je tako ko sam bila stara 6 let mi je oce umrel v prometni nesreci od takrat se je moje zivljenje spremenilo.moja zacela sam hoditi v solo eno leto prej torej moj oc eje umrel v 2 razredu ko sam bila stara 6 lrt seveda z mojo sosolko sva bili zalostni ker seveda sva se z mojim ocetom zelo druzili takrat sam si uzela par dni casa da obzelujem njegovo smrt na njegov pogreb so prisli usi mam mi ni dovolila da bi sla tudi ja .prisli so usi tudi moje uciteljice.od takrat s eje vse spremenlo zdaj ko sam 4 razred se imam lepo sem si vedno govorila oziroma je bilo vedno hujse vedno sam imela tezave z ucteljico al pa s tecnimi soslci. nekaga dne ko smo pisali test za anglescino je moji sosolki uciteljca pomagala fak sm si rekla da to ji fer ker ji je pisala ko ji je uciteljica razdelila usm testte smoo pogledali ocen 3 ucenci so imeli 5 zraven ena izmed nijih je bila tudi ines valda ce ji je uciteljica pisaala jas pa sam dobila 3 imali smo tudi 2 in 1
nasledni dan po testu smo pisali tudi mattakrat sem bila njbolj vesela da ji ni pomagala . jutr al pa pol nadljujem naprej ce je brez veze povejte nimam nc proti.
03. april 2011
u19496
u19496
next
10. maj 2011
s casoma se je vse spremenilo ines je zdaj najbolsa prijateljica z avo in leonardo to so moje najbolser prijateljice vse sem jima zaupala pa so vse izdale odlocila sam se da bom povedala nekomu drugmu skrivnostin in da nebom vec njihova prijateljica pa enostavno ni slo zakaj sem se vs cas sprasevala.ko so se aava in leonarda skregale je ines odsla na leonardino stran jaz pa na avino ava je vs cas govorila grdo o njih ampak ji nisem zamerila ker itk jih jst tud sovrazem sm jim nisem hotla povet.ko pa je bilo obhratano sem stopila na insino pomoc ko sta govorile grdo o avi sem jima kar zamerila toda na skrivaj nebi rada da me ugotovita da jih nemamram pac tko je.
10. december 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg