Forum
Povedala vam bom eno izmišljeno zgodbo...
to sem jes:

nej pišem??

a boš brala?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

05. november 2012
Z mojo bff marušo sva sedeli u šoli. u razred je pršla učitelca in za njo je stau louis in zayn. rekla je naj se vsedeta poleg naju. louis je šel zraven mene zayn pa k maruši. me z marušo pa sva nore na one direction! ful sva ble vesele. kot pa je kazalo na obrazu fantov je blo jasno da sva jim ušeč..... no in po pouku sta rekla če.....
05. november 2012
nextam?
05. november 2012
rabim en next!
05. november 2012
next
05. november 2012
ok ne nebo enaka... ninchy*
06. november 2012
lahk greta z nama u kino itak da sva rekle da...
js sem bla taka:

maruša:

06. november 2012
in u kinu smo gledal grozliuko.ful je blo grozn in je louis reku če se lahk stisne k men. itak da..... no in sva se stisenla. za nama je skoču paparac in naju sliku ku sva se kušnla. zdej je blo v vseh revijah! to ni dobro.. enkrat je maruša zagledala to revijo (en dan po kinu) midve sva opazili da je maruša na sliki z zaynom. sej js sem tut bla z louisom. maruša je bla jezna in je šla do zayna. on je to vidu in ji reku da se na to more navadit. maruša je zelo zavzdihnila.men je blo pa ušeč ker sem bla prvič v reviji. ene punce so me celo prosle za avtogram.louis je pršu k men in me je objel js sem bla tako vesela. šla sva domov k meni bila sem sama doma. v moji sobi me je louis poljubil
pol je u sobo pršla maruša in mi rekla da...
06. november 2012
DA LAHK GREMO K MOJEMU STRICU KI JE FUUUL BOGAT! ZMENLA SE JE Z MOJO MAMI! JUTER BOMO ODŠLI. ZAYN JE BIL Z NJO. ŠLI SMO SE UMIT KER MAMO 4 BANJE SMO V KOPALKAH ŠLI VANJE IN DALI NAJINO Z LOUISOM SKUPI MARUŠINO PA ZAYNOVO PA TUT SKUPI. NAŽGALI SMO SVEČKE UGASNILI LUČI IN PUSTILI LE MALE LUČKE. BLO JE FUL ROMANTIČNO. DOKLER NI PRŠLA MOJA MLAJŠA SESTRA. SEBOJ JE NESLA KUŽIJA MAX-IJA. REKLA SEM JI NAJ IZGINE! TEČNA JE IN ADIJO SEM SI MISENLA NE BO POKVARILA LEPIH TRENUTKOV!! ŠE ENKRAT SEM JI REKLA BEJŽ! OPRAVIČLA SEM SE NJIM ZARAD NJE.

POL KO SMO SE UMIL SMO ŠLI DO JOGIJEV. TAM SMO MEL PIŽAMA PARTY. UŽIVAL SMO FUL!!!!!! URA JE BLA ŽE DOST ČEZ 11 ZATO SMO ZASPAL.ZJUTRI SMO SE ZBUDIL SE FUL HITER OBLEKLI! MORAL SMO POHITET! JS SEM OBLEKLA:::

hiter smo šli a ko smo prišli na letališče je..... če nebo nextov končam
06. november 2012
u105067
u105067
nexxt
06. november 2012
hvala! rabim le še 2 nexta
07. november 2012
next
07. november 2012
ok bom pisala zdej
07. november 2012
ne nebom
08. november 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111
08. november 2012
hvala
08. november 2012
ni zakaj
08. november 2012
mogla it maruša na wc. šla je po zelo lepem hodniku. njeni koraki pa so odmevali. kunčno je prišla do wc-ja ki je bil neznansko lep.ampak ko je vstopila v wc je noter zagledala svojo mamo! omg si je misela. ok njene misli: ka moja mat tle počne? haa? na wc-ju? omg šit ki se je ona tle znašla?!
njena mama jo je le objela in tiho odšla. maruša je bla ful presenečena. ko je maruša prišla nazaj smo ravno odhajali proti letalu.. stekla je do nas. mene je že skrbelo da bo zamudila. hitro smo odšli na letalo.
tam smo se vsedli in dobili njam sendviče in pijačo. bli smo v prvem razredu (najlepši avion) ker smo bli utrujeni smo zaspali.ko smo se zbudili smo videli pod letalom vancouver. ful smo bli veseli. ko smo prispeli smo morali it iz aviona. na avtobus smo šli, da nas zapelje do strica! js sem pa naenkrat sklecenla u petkah in me je mal bolel zato me je po stopnicah dvignu louis. takoj je bolečina izginila.ko smo prišli do strica in mu pozvinili.
nato je čez vrata od sosednje hiše pogledal justin bieber! omg js ga tut poslušam, saj js itak vse poslušam. pomahala sem mu on je pa meni. ko smo se not razpakiral sem maruši rekla: nekam zapeljivo me je gledal se ti ne zdi? maruša je rekla: ja sam ka pa zdej? js pa: ja nwm sej mogoč mam privide. zasmejale smo se.
po večerji je stric reku, da pride na obisk sosed po imenu....

(nextam?)
08. november 2012
neeeext!
08. november 2012
še vsaj 2 povabiš prjatelce?
08. november 2012
bom
08. november 2012
tnx!
08. november 2012
u106071
u106071
next
08. november 2012
ej nebom pisala ker ni dost bralcev lahk kera nadaljuje če hoče...
12. november 2012
u106071
u106071
next nadaljuj plis
14. november 2012
neeeeeext no kaj še čakaš???
15. december 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg