Forum
u167743
u167743
Hejj!
sem Lara stara sem 16 let zelo rada berem knjige ampak moje življenje se je v trenitku spremenilo
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
imam BFF ki ji je ime Lola...... imam ljubečo družino mamo očeta sestro
***************************************************************************************************
bil je ponedeljek zjutraj ker sem vedela da je šola sem se šla zrihtat peljat psa ven ter prištimat torbo.... ura je bila 8.00 odhitela sem v šolo ki je bila kak kilometer stran hitro sem poklicala Lolo
Jaz-hejj si že v šoli
Lola-ja seveda kaj pa čakaš pohiti
Jaz-seveda hahaah že prihajam
sem prekinila ter pohitela v šolo... uhh prišla semm točno sreča ker sem enkrat zamudila dve min.
ko smo imeli zgodovino mi je G.Bober dal neopravičeno uroo!!
no bom povedala naprej...... pred vrati me je že čakala Lola ter me za hip grdo pogledala in rekla :kje si hodila!?!?
ko je minila prva šolska ura je Andrej moj zabiti sošolec spet govoril take stvari za bruhat
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
minila je druga ura...... uhh bil je čas za malico kar je pomenilo bruhhh
če bi vedeli kako malico nam dajejo tam bi bruhal do konca dni ampak to se je veljalo samo za nas ne za tiste ki so sedeli na stoplički popularnosti ker so bili bogati an kao neke zvezde
rabim 3 nexte pa povem naprej:

boš sodeloval/a ?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

14. februar 2015
u185106
u185106
next
14. februar 2015
u167743
u167743
hvala vsaj za 1 next ta bo zate Teo-9
imam fanta Žana pravi piki je haha zelo veliko se pogovarjava po tel. ker si imava veliko povedati kot naprimer zdaj
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
J- jaz..... Ž-žan
ž- hejj
j-ejj
ž-kako je blo v šoli danes sem bil bolan prideš jutri k meni da prepišem???
j- hahaha seveda pikec moj sej nismo mel veliko
ž- hahaha love you
j- me too haha
in to se ponavlja ponavlja še naprej....
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
ko sem prišla domou sem se vrgla na posteljo in si dala slušalke na ušesa ter začela poslušati muziko in delati nalogo... čez čas pa me je poklicala lola:
*****************************************************************************************
j- jaz l-lola :
l-ojj
j- ejj kaj pa si tako u komi??
l- lara vlomili so v naše stanovanje ko sem predu uro prišla domov ni bilo nobenega samo razbito okno in vse razmetano celo moja želva je korakala na okoli
j- jooj grozno si poklicala policijo?!?!?!
l- seveda sem ampak staršev niso najdli
j-ojoj čez 5 min bom pri tebi bova povprašali po bloku če so kaj slišali ali videli.......
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
prišla sem k njej in začeli sva od prvega nadstropja do zadnjega spraševati a vsi so rekli da niso nič slišali in videli celo naši sosedi. skoraj sva omagali dokler se nisem spomnila da bi lahko bila klet....
odšli sva v kletkje sva res videli Larino mamo in očeta zvezana...
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
naslednji dan lare ni bilo v šoli in učiteljica je rekla da je nebo cel teden zato sem jo po pouku poklicala klicala sem pol ure a se ni oglasila nato pa sem poklicala žana in mu vse povedala:
j- tako je bilo
ž-joj
njegov glas se je čez čas spremenil v glasno piskanje in šumenje ki je počasi izginilo...
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
ko sem prišla domov sreča ni bilo nobenega ker bi me hmalu začeli sumiti in mi težiti
postajalo je tesno ura je bila 21.30 zvečer pa še nobenega doma odšla sem po stopnicah dol in prižgala TV in si vzela kokice iz omare ter coca-colo...
ura je bila pol noč začelo me je skrbeti poklicala sem Žana
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
j- žan žan!!!!
ž-mhm kaj je
j- mojih staršev še ni domou in sestrice skrbi mee!!!
ž-ojoj ( se dvigne pokonci kot bi bil buden) pridi k nemi in bova poklicala starše..
spet je prekinilo in iz telefona se je slišalo šumenje in piskanje...
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
rabim vsaj tri nexte pa povem naprej:
14. februar 2015
u185106
u185106
ojoj next
14. februar 2015
next! +
nova bralka!
14. februar 2015
u167743
u167743
hvala
14. februar 2015
u188749
u188749
next
14. februar 2015
u167743
u167743
hvala za nexte:
kerpač nemorem voziti avta sem pač odšla k njemu kar s kolesom grozno je bilo ker še nikoli nisem šla ven tako pozno. a vseeno sem preživela.....
ko sem prišla k Žanu semm si na hitro oddahnila prvo mi je postregel pijačo in hrano nato pa sva poklicala starše ampak spet se je slišalo samo piskanje in šumenje
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
nekdo je potrkal na vrata malo sva počakala in čež čas je začel razbijati po njih
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
uhh na srečo je bila Lola tako sem se ustrašila da sem skoraj omeglela Lolo sem uprašala kaj dela tu in ona mi je rekla da jo je Žan poklical za hip sem strupeno pogledala Žana a sem vedela da je storil prav odločili smo se da bomo raje prespali pri Žanu saj je jutri sobota
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
ura je bila 3.00 zjutraj zaspani ko bolhi smo se sesedli skupaj in zaspali
zjutraj pa me je prebudilo presenečenje........
rabim vsaj 3 nexte:
14. februar 2015
next!
18. februar 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg