Forum
1.
Topla voda mi je padala na obraz.seveda. tuširala sem se.kot vsak večer. no,skoraj vsak večer.v petek se po navadi nisem, ker nisem imela atletike. Naj bi bile POLETNE počitnice , a jaz sem do 14.julija, zasledila le 3 sončne dneve. Drugače pa dež na dež, sama magla in oblaki. "Ljubica pohiti, vso toplo vodo nam boš stočila"se je iz za vrat zaslišal dopretežno pirijazen glas. "Mami moram si umiti glavo!"sem se(za vsak slučaj da ne bo rekla da me ne sliši )zadrla nazaj.v odgovor sem slišala le korake po stopnicah. Najverjetneje se je spustila nazaj v prvo natstropje gledat Tv. Na lase sem si nanesla shampoon(če smo strokovni) . No, ko je bilo konec tarnanja ,zato ker so me pekle oči in tega groznega mučilnega procesa prepoznavnega pod imenom 'umivane glave', sem stopila iz tuš kabine. Zavita v birisačo sem gledala svoj odsev v ogledalu. Malo čez ramena dolgi lasje,so bili zaradi vode videti temno rjavi, na obrazu malo pegic in kar nekaj mazolčkov. Rjavkasto močvirne oči in res najmajša ušesa. Z eno besedo ogabno. Savražim svoj videz!!! Na ogledalu se je naredila razpoka, nato še ena potem pa se je steklo sesulo. "Victorija Ames to je že četrtič ta teden!!!"se je zadrla mami. "Uh, do kam se to sliši"se si zamrmrala bolj sama sebi. " stopi stran od razbitega stekla" mi je ukazal ati. O, je že doma. Po navadi pride iz ministerstva za čaranje ob 23:00. Jaj ena ura prezgodaj. Odprla so se vrata. Vstopila sta starša in me tako gledala kot da sem ubila Tomyja(potem razložim). ello začela bom pisat zgodbico o eni punci k je čaronica in začne hodit na šolo za čarovnike in čarovnice vem da je harry potter že bedn ampak bo nasprotje tega ok no pa začnimo.............................................................................................................................................................

a boš bral

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

12. julij 2014
Ojo zmotla sem se spireglejte zadnje 3 vrstice upam da vam bo ok
12. julij 2014
u163794
u163794
next
12. julij 2014
u163794
u163794
prosim nexti!
pa sam tok da veš, ti si najlepša oseba na svetu!!! pa kuko lah o seb govoriš tok grdo!!!

28. julij 2014
next
28. julij 2014
next
28. julij 2014
Bom mam pripravljeno ampak sem na morju jutri al pa po jutrišnem bo next idej mam pa v glavi tok da sam še o tej zdodbici razmišlam ♡♥♡♥
01. avgust 2014
Ati je iz za plašča potegnil čarovniško palico, se dotaknil drobca steklca. Vsi koščki so se nato zavrtinčili kot listje in odfrčali na svoje mesto na steni. Ogledalo je bilo spet celo. Ja, rada imam čarovnijo. Mama je bunkeljka in vstraja da moramo živeti po njihovem načinu. Letos sem končala s to bedno matematiko, angleščino in francoščino.japs živim v veliki britaniji ampak da ne bo pomote London sem videla komaj na sliki. Sem sigurna da bom dobila pismo iz Bradavičarke. Komaj čakam da grem tja čeprav vem le ime šole. Mami ne dovoli da mi ati kaj več povedal. 'Izobrazba je zelo pomembna'je vedno govorila mami, no zdaj veste kako sem pristala v osnovini bunkeljski šoli. Pa ne da sem vzvišena. No, vrnimo se nazaj na polomijo z ogledalom. "Victorija, ampak četrtič to je višek. Kaj če tvoj oče ne bi bil čarovnik"me je nadirala mama. Pri nas pač ona nosi hlače v družini. "Potem najbrž tudi jaz ne bi bila" sem ji odgovorila nazaj. "Uh, kaj pa če jaz ne bi dovolila čarati v tej hiši" me je vprašala. "Nebi bil moj problem"sem se ij zlobno nasmehnila."ne odgovarjaj se. Za kazen ker si 4krat razbila ogledalo boš jutri pospravila hišo in skuhala kosilo ko bova z Valentinom v službi". Seveda. Mama je zaposlena v domu za ostarele, ati pa preučuje strupene napoje in prepovedane zvarke, na ministerstvu. Res prečudovito."ampak saj nisem sama kriva da se je to zgodilo, sem pač bila jezna sama nase" Sem protestirala.ja moj videz je razbil ogledalo ne jaz no mogoče je pomagala jeza.
next?
03. avgust 2014
u163794
u163794
Next
03. avgust 2014
next
03. avgust 2014
u153052
u153052
next-nova bralka
05. avgust 2014