Forum
živjo ta zgodba bo vtem kot da sm jz kača in zgledam taka:

dejte dajat nexte!

a boš brau/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

19. februar 2012
to je res kr neki{oprosti vendar me zgodba nezanima}
19. februar 2012
če bo zanimivo ja,drgač pa ne!
19. februar 2012
mal več napiš-uvod
19. februar 2012
ha
19. februar 2012
nemorm kr se mi ne da ane sej to se navem krnekiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii som pisala bom šele oj (pa vem da tega ne razumete)
19. februar 2012
nemorm kr se mi ne da ane sej to se navem krnekiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii som pisala bom šele oj (pa vem da tega ne razumete)
19. februar 2012
kaj nakladaš
19. februar 2012
no bom kr začela sam če dobim 2 nexta ker se pritožujete
19. februar 2012
ninko teb pas sploh ni treba tle brt ker te ne ZANIMA!"!!!!!!!!!!!!!""!"!!"!!!!!!!!!!!!!!!!!!"""""""""""""
19. februar 2012
pa nehte se kregat to nism dala za kreganje lah pa probaš http://www.igre123.com/forum/tema/kreganje-posebej-za-nekatere/29348/
19. februar 2012
nemorš mi komentirat profila pošiljat sporočil...
19. februar 2012
jz ti pa pustim da lah tole:komentirat profila pošiljat sporočil...
19. februar 2012
kr nism tko neprijazna!
19. februar 2012
tečka
19. februar 2012
še bol bom pa slavna
19. februar 2012
aja važička da večje ni
19. februar 2012
jz jo bom pisala v veselje drugim ne pa teb pa spizdi iz te zgodbe!!!!!!!!!
19. februar 2012
zakaj pa bi bl
bl
bl
bl
bbl
bl
bl
bl
aja ti si tamala pa ti spizdi
čč
čč
čč
čč
čć
č
čč
čč
budala
19. februar 2012
ohmwaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
19. februar 2012
ne ker je to moja zgodba
19. februar 2012
o mala se postavlja kušn se u rit
19. februar 2012
dobr da se s zbrisala
19. februar 2012
no bom kr začela
19. februar 2012
bila sm v gozdu.naenkrat se zasliš dretje.to so bli človeki,ki so me hotl ujet. hitr sm zbežala pa se skrila za grmovje sam me je en slišou pa me vidu.lih hotu se me je dotaknt sam sm ga pičla ampk jz nism mela strupa ker sm jz kača belica.in je zbežou poj je pa pršu še en sam se je tis zgodil kt taprvmu in velik se jim je tko zgodl nakonc pa je bla ena punca pa me je sam prjela in se usrala u gate poj se je pa tko zadrla aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!sam me je hitr dala v eno plastično pusodo pa me udnesla u auto.sto let smo se pelal poj pa smo pršli do ene velke hiše...
saj 2 nexta!
19. februar 2012
kr neki
20. februar 2012
ja in
20. februar 2012
ja sej kr neki:-______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

________
_
_
_
_
________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
21. februar 2012
oki adijo ne bom pisala vč tega
21. februar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg