neext
14. april 2013
u124456
u124456
next
14. april 2013
Elena
ko sem se zjutraj zbudila sem odšla v kopalnico in se uredila pač umila zobe, se počesala in naredila frizuro spletla sem si dve kitki ter se šla preobleč

ko sem prišla v jedilnico je na mizi že bil zajterk in vsi so že sedeli zanjo šla sem do mame jo poljubila nalice in nato še očeta zajtrk sm pojedla umirjeno saj je bil moj najljubši

ko sem pojedla sem rekla da grem ven mama in oče sta se strinjala zato sem hitro šla da si ne premislita s sabo pa sem uzela Matya in šla sm u park ko sm pršla do parka sam poklicala Jasperja če lahka pride reku je da bo pršu a stal je za mano tk da mu ni blo treba hodit dauč ko sm ga pogladala me je

in jas sm mu poljub vrnila ko sva se nehala poljubljat me je uprašal če grem z njim nekam in jas sm rekla da grem prpelu me je v trgovino s prstani in jas sm si mogla enga zbrat zbrala sm si tega

in ko ga je plaču sm si ga nadela na roko in rekla tako zdaj sm za vedno tvoja in oba sva se nasmejala ko pa sem pogledala na uro je moj nasmeh izginil če nebom čez pet minut doma bom mrtva saj bo kosilo in mama bo znorela ako da sm se nahitro poslovila in odšla domov sm prišla ravno v tistem trenutku ko se je mami usedla za mizo upam le da ni jezna in ni bila bila je vesela in presenečena da sem že doma ko smo se najedli pa sem jo vprašala če imam lahko jutri zabavo kr pač bo čez tri dni začetek šole in rekla je da lahko ker ve da se bom lepo učila čez leto bila sem vesela in ko sem se najedla sem poklicala prijatelje in jim to novico sporočila. potem pa sem poklicala še Paris in ji povedala novico ter odločili sma se da greva kupit obleko za zabavo js sm doma to povedla ain šla mami pa je šla kupit stvari za zabavo
14. april 2013
u124456
u124456
next
15. april 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <33
15. april 2013
u124282
u124282
next
15. april 2013
u76594
u76594
***Taylor***
''Taylorr, zbudi se, Charlotte je tukaj in odločili smo se, da gremo že danes v London, čez dve uri, upam, da imaš že vse spakirano.'' me je že zgodaj zjutraj zbudila mama ''Naj pride gor.'' sem zakričala. Jas pa seveda nisem imela še nič spakirano. Kmalu je prišla v mojo sobo Charlotte in vprašala sem jo,če mi pomaga pakirati. Prikimala sem in tako, sva s skupnimi močmi končali, pol ure pred mojim odhodom.
Kmalu sem dobila sporočilo od May-a.
***Hey, Taylor
Glej to ti moram povedat (napisat), preden greš v London.
Že od prvega razreda sem zaljubljen vate < 33
Hotel sem, da to veš in upam, da se lahko od tebe poslovim, na letališču!?
***May
Ko sem prebrala sporočilo sem osupnila, sporočilo sem pokazala Charlotte in ona ni vedela kaj reči, jas pa nisem vedela kaj naj mu odpišem.
***Hey May
Glej jas nisem zaljubljena v tebe. Oprosti < 3
In ja lahko se prideš poslovit.
***Taylor
Na koncu sem se odločila, da mu napišem to.
S Charlotte sva se še do konca poslovili, nato pa je odšla ona domov, jaz pa s starši na letališče, imeli smo še pet minut, do vzleta. Na letališču sem zagledala May-a, prišel je do mene in objela sva se in se poslovila, nato smo morali iti na letalo...
16. april 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
17. april 2013
u124456
u124456
next
18. april 2013
Elena
*******************************************************************************************
kuple sva si
js:
https://www.referdress.com/images/uploads/draping-one-sleeve-short-shoulder-natural-asymmetric-red-prom-dress.jpg
Paris:

za to priložnost sem šla v totalne podrobnosti zato sm si kupla še seksi spodnje perilo:

to pa zato ker sem vedela da bo na zabavi tudi Jo in nanj hočem naredit popoun vtis komi čakam da se zabava začne joj jutr bom zarad nje mogla zgodi vstat saj morm vse prpravt pa starše od doma nagnat in seveda zram njiju paše tud Sarah pa še k frizerji bom mogla skočt joj mam še dela.
zjutraj
ko sm se zbudila se sploh nisem preoblekla in sm kr u pižam šla do mame in ji pomagala prpravt ko smo vse zrihtale sem šla se preobleč oblekla sm trenirko in šla k frizerji ko sm pršla domu sm mela tako frizuro: ( glejte sam frizuro)

hitr sm se šla preobleč in čez tri minute je bla tuki že Paris in je rekla: Let`s the party starty. In res se je začela saj ni minil velik cajta ko so tuki bli že ostali.
19. april 2013
u124456
u124456
next
20. april 2013
nexta snickers
03. maj 2013
u76594
u76594
***Taylor***
Ko smo končno pristali, smo vzeli kovčke in se z taksijom odpravili proti naši novi hiši. Ko smo prišli, do našega bloka, smo odšli po stopnicah v tretje nadstropje. Stanovanje je bilo majhno, a več si tudi nismo mogli privoščiti. Odšla sem v svojo majno sobo in razpakirala kovčke. Ko sem končala sem šla v dnevno sobo po Sunny. Dala sem jo na posteljo in se ulegla zraven nje. Prižgala sem svoj računalnik in šla na facebook. Charlotte je bila prijavljena in začeli sva se pogovarjati. Še par prijateljev me je kliknilo in tako sem bila na računalniku kar dve uri. Ko je bil čas za kosilo sem ugasnila računalnik in se odpravila v kuhinjo. Na mizi je že bilo kosilo in ko sem ga pojedla sem spet odšla v svojo sobo. Dolgočasila sem se, ko sem se odločila, da grem malo ven na sprehod. Obula sem se in šla ven. Šla sem do parka in se usedla na klopco. Nekaj časa sem tam sedela, ko sem se odločila, da grem nazaj domov. Ko sem prišla domov sem spet šla v svojo sobo, vlegla sem se na posteljo in v naročje prijela Sunny. Pustila sem ji, da je zaspala na mojem trebuhu.

03. maj 2013
Elena
plesali smo in peli in kmalu se je naš večer končal kmalu pred koncem pa me je doletelo največje razočaranje kar lahkio doleti najstnico Jasper se je v kotu naše dnevne sobe poljubljal strastno poljuvljal z Miko dekle ki jo sovražim saj mi že kar nekaj let želi vzeti moj naslov kraljice plesa in mojo popularnost
to je ona

sovražim jo kako mi je lahko to storil ravno z njo padla sm v jok in zakričala:" Jasper sovražim te kao si lahko to storil" "kaj pa je""nč kaj pa je ravno to je kar nisem želela da se zgodi ravno to poglej s kom se poljubljaš poglej""ups sori baby""nč sori skuidi iz moje hiše takoj" ko sem to rekla sem letela v sobo in se zjokala kmalu pa je za mano prišla paris in me poskušla umirit sej ji je ratal sam vseen sem bla žalostna ne žalostna jezna nanj inn nanjopovem vam ker se u pondelk začne šola jima bo še žau da sta mi to strila kajti moj oče lahko zrihta pri ravnatelju da jim bo zelo žau mogl bojo nardit plese vse sami ne sami sama bosta mogla le onadva onadva kr sta mi t nardila onadva nihče drug sama bosta mogla narit vse sama povem vam če se zameriš meni se ti slabo piše slabo salbo zelo salbo v šoli postaneš izobčenec in nihče več te nemara imamo prov mizo za izobčence h kateri ne želiš stopit resno ne želiš pa tako ali tako je že povna zdej se bojo pa pač mal tišal kr prihajata še dva
03. maj 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg