Forum
Js in mini izica123 sva se odločle napisat zgodbo, ki bo govorila o dveh dekletih prva ki ji je ime Elena in je moj lik je bogata in ima popolno življenje saj ji starši dajo vse kar si želi, drugi pa je ime Taylor je pa revna njeni starši pa ji nemorejo podariti vsega in ona se tega zaveda. Njuni življenji sta polni nasprotij a kmalu se vse spremeni.
Elena

Taylor
https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSzfr1m0lztF7pGc7a3Pj4jp-ZPxLTg9_9-8VhqMA1x39zB72mHhg

Boš bral?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

18. marec 2013
neeeeeeeeeeeeext
18. marec 2013
saj še dve nej napišejo pa bom napisala js pru next okej
18. marec 2013
next
18. marec 2013
next
18. marec 2013
sta 2 nexta tko da next
18. marec 2013
next
18. marec 2013
u75152
u75152
next
19. marec 2013
evo vam ga:
Elena
Nej se vam predstavim sm Elena Styles sm sestra slavnega pevca Harrya Stylesa ja vem vam se to zdi supr men pa ne na nek načćin se z njim ne razumem predobro sej se pogovarjama in vse ampak ne prenesem njegovega petja vam se zdi ljubko in krasno men pa ne na živce mi že gre saj ga poslušam vsak vikend ah dost o njem naj vam predstavim družino moja mama je Anne Styles, ki je stara 40 letampak zgleda zelo mlada, oče pa Simon Styles, ki je prav tako star 40 let, mam še sestrco Sarah Styles, ki pa obožuje Harrya in je stra 5 let. Imela sm tud brata Mickela Stylesa ampak je pobegnil od doma ko je bil star 15 let zavidam mu včasih bi tud sama rada šla stran ne pogrešam ga več ko je pobegnil sm bla stara 10 let on je zej star 25 torej sm js stara 20 let. Ah kako sovražim Sarah ravno zdej me kliče nej ji grem prpravt zajtrk joj zaka morm bit najstarejša kr ji morm skus neki delat ah sej ma zato Simono to je naša služkinja ja pač smo bogat zato ji zavpijem: " Sarah nej ti zajtrk nardi Simona js grem k Paris" Paris je moja bff jp poznam jo že od vrtca in mama prav da smo ku rit pa srajca čeprov to ni res medve sva sam bff.oblekla sm se:

in po telephonu poklicala paris:
P- Paris, J-jst
J-hy
P-hy kk si
J-supr a bi lahk pršla k teb kr se mi nelub bit dom
P-kamot zaka sploh sprašuješ mislm pr men si tud doma ej lahk greš z mano u šoping
J-ja supr pridm koj.

P-by
J-by
to je moj phone:

ko sm pršla do nje me je čakala zuni zato smo kr šle u šoping.
mama Anne

oče Simon

sestra Sarah

brat mickel (to sliko je poslal učiri)

služkinja Simona

20. marec 2013
next
20. marec 2013
next napiše mini izica
20. marec 2013
next bo mini izica napisala ko pride iz trninga
20. marec 2013
neeeeeeeeext
20. marec 2013
ok mini izica123 ni mogla zato bom js napisala še ne next kot Elena neki o Taylor pa zvete kasnej

Elena
hodle smo po ulici s polnimi rokami vrečk in se pogovarjale o fantih na naši šoli full jih je sam men je najbl kjut Jasper Oken kličemo ga Jo res je lep to je on:

Paris pa je najlepši Ian Kos za njega vbistvi nimamo vzdevka sam eni ga kličejo ptič k se piše kos to je on:

to je Paris:

kar naenkrat pa se zaletim v nekoga nisem ga dobr vidla zato sm hotla zvedit gdo je nisem ga spustila naprej dokler nisem odložila vrečke in mu potegnla kapuce seveda dol bil je Harry gdo pa še po ulici hod s kapuco mal sm bla jezna kr mii ni povedu da je on zato mi je mogu domu nest vrečke ki pa jih je blo kr dost zato je mel poune roke in dvakt so ga punce napadle js pa sm se mu sam smejala.
21. marec 2013
zej je tk kr mini izca 123 ni pisal bo namesto nje pisala ღSηιcкєя'ѕღ upam da se strinjate kr ona bo sigurn pisala
31. marec 2013
next
31. marec 2013
u76594
u76594
Helow
No zdaj bom jas pisala namesto Mini mizica123, upam, da vam bodo moji *nexti* všeč.
Kako, kako so mi morali to narediti, zakaj se to vse meni dogaja, vedno jaz, zakaj? Vedno se use slabo dogaja meni, vedno meni? Sunny sem močno stisnila k sebi, da je močno zamjavkala. Glavo sem zakopala v njen topel kožuh. ''Mamaa, kdaj že gremo.'' Sem zaklicala mami v kuhinjo. ''Tri dneve pred začetkom šole.'' mi je odgovorila. Zavzdihnila sem in se stisnila k Sunny.
Verjetno sploh ne veste kaj se dogaja, no pa vam bom povedala.
Mama mi je ravno pred petimi minutami povedala, da se bomo tri dni pred šolo preselili v London. V to najgršo državo na svetu, kako mi je mogla to narediti. Tukaj sem imela veliko prijateljev, tudi najboljšo prijateljico Charlotte, kako jim bom zdaj povedala, da se selim, hvala bogu nimam fanta saj bi bilo le še težje. Naj se vam še predstavim, saj neveste še nič o meni. Moje ime je Taylor, imam 19let. In za časno živim še v prelepi državi Avstraliji. Oziroma v Sydney-u. A kot že veste, se bom kmalu preselila v najgrše mesto na svetu London. Ne vem zakaj moram še vedno živeti z starši, saj sem že polnoletna. Skratka obožujem glasbo in živali. Imam tudi muco Sunny, ki gre hvala bogu z nami v London. Sunny je moja najboljša prijateljica, takoj za Charlotte, njena bližina me vedno pomiri, vedno pride k meni in se stisne zraven mene.
Skratka, to je Sunny

31. marec 2013
Elena
Smejala sem se mu pa še kako a potem me je Paris ruknila češ da to ni lepo kr sm njegova sestrična in sm mu šla pomagat se znebit oboževalk zato sva mogla vso pot teči ko sm pršla domov pa me je čakala pošta da se bo kmalu začel nov semester naserčo sm v zadnjem letniku čeprav sm tak kukr marsigdo reče da sm neki več kot vsi ostali in sm v najuglednejši družbi na šoli sm odličnjakinja če bo vse po sreči bom maturo naredila s petico. Spodaj pa so pisaale potrebščine »NE!!!!!!!! Nemorejo ne ne ne nemorejo« oči je takoj pritekel:« srček kaj je narobe« »nemorejo sprejeti nove učeke kaj če je kaj če je bogatejša od mene kaj če me potem nebojo več maral na šol ah kaj se sekiram sigurno je kaka kmetica ne kaj če bo všeč JO-ju kaj če me zdaj sploh nebo pogledal« in nato sm stekla v sobo tam pa me j eže čakal Paris ko sm ji vse povedala je bila tudi ona zgrožna in obljubili sva si da če bo lepša in bogatejša od naju da ji bova zagodli in to ne samo enkrat ampak bova to počeli vse lepo poskrbeli bova da se bo držala stran od najinih fantov radi se poigrava s tem da sva zljubljeni v njiju in ja zaradi najinega zapeljevanja sta nama Ian in JO obljubila da naju bosta peljala na maturantski ples torej je že rečeno da bom plesala z njim ko sva se s Paris tako pogovarjali mi je zazvonil telefon bil je harry:
h-harry j-js
h: ej nujn te nucam mam zagato
j: ka je kdaj pa ti mene nucaš
h: ti si izvedenka za modo dons zvečer mam zmenek s eno punco in nevem kan ej ublečem
j: okej s Paris bova takoj tam
h: ne ne ne sam ti lahka prideš paris nesme prit zram
ko sva tk govorila si je Paris grizla ustnco to počne sam ku je živčan
j: zaka pa ne sej nouš nje pelu na zmenk
h: ja pa jo bom in čem da je to zanjo presenečenje
j: okej sam povem ti da ti to zamnerm by
h: by tega noum nkol pozabu
Paris kuk si drzneš it z njim na zmenk ka če bota skp tak al tak nemaram njegove skupine ti greš pa še na zmenk z njim ah to ni fer zamerm ti sam ti pa oblubm da ti bom povedala ka se je obleku da boš lahk podobn oblečena sej veš kak to grein obe v en glas sav rekli:« petke in lepe obleke vedn skup grejo če pa še frizura taka je pa vse popouno je a nesmemo pozabit na dodatke jeeeeeeeeeju« »by Paris te pol pokličm pa jutr mi boš povedala kak je blo na zmenki« »okej nej ti bo kr si to glih ti«
KDO BO NOVA SOŠOLKA?
NEXT?
31. marec 2013
u113820
u113820
snicker sam tok nisem mini mizica 123 AMPAK SEM mini izica123 oki
02. april 2013
u76594
u76594
okj, , sorii
02. april 2013
u8242
u8242
sori da oglašujem ampak je moja prva zgodba.
https://www.igre123.com/forum/tema/samo-povem-vam-da-je-zivljenje-nepravicno........./53083/1
02. april 2013
u76594
u76594
***Taylor***
Počasi sem se odpravila na sprehod. Še prej pa poklicala Charlotte, če se lahko dobimo v parku, pa naj pove še čim več mojim prijateljom, da se vsi dobimo. Nato sem poklicala še par prijateljic in prijateljev. Čez kakšne pol ure so bili vsi v parku.

Povedala sem jim novico, da se čez štiri dni selim v London. Vsi so začeli spraševati zakaj, nekateri celo jokati. Na zadnje so me vsi močno objeli. Z Charlotte sva se zmenili, da se bova še enkrat poslovili pred mojim odhodom. Nato sem odhitela nazaj domov, saj so bili verjetno že vsi skrbeh, saj je bil že čas za večerjo. Ko sem prišla domov me je mama še nekaj spraševala, jaz pa sem hitro pojedla večerjo, nato pa se odpravila spat.
02. april 2013
Elena
hitro sm odhitela k Harryu saj me je že čaku ko sm bla tam sm sam zmajevala z glavo ko se je preoblaču ko pa se mi je na obrazu narisal nasmešek se je udaru po glavi sej je vedu ka to pomen NAKUPOVANJE on ga sovraži šla sva v 10 trgovin najmej ko sva pršla v tapravo sem mu našla elegantne cote pol sm se pa spounla da nevem kam greta povedu mi je da greta na plažo js sm se pa udarla po glavi in že sva letela vn v prvo trgovino tam so mel prava oblačila zanj kupla sva to pač čist neki preprostga saj Paris nemara nvem česa:

ko sm ga zrihtala še frizu s kiro ni blo velik dela saj z njegovimi lasi nemorš velik nardit sm šla domov in poklicala Paris
P-ej kam greva a bo cool mislš da me bo poljubu
J-ah Paris obleč poletno obleko neki čist enostavnga ok by
P- hej nemorš tk okej no by
ko sm ji povedala kaj nej ovleče sm šla brat knjigo brala sm zadn del sage Somrak torej Jutranj zarjo ja js jo tud lovam oči mi je oblubu da me bo pelu na premiero in da bom lahk spoznala Roba in Taylorja če ta člouk ni hot ni noben in js se tega veselim čeprov je med šolo ja to je tret teden šole in js ga grem gledat oči nama je že rezrviru mesta pač ja ful je vplivn.
" Elena takoj prid dol nucam tvojo pomoč pr nalogi" ja že spet Sarah in js sm ji odgovorila "ah Sarah sama jo nared kr se mi nelub" " ja pa boš čene bom atiju rekla da nesmeš it na premiero in neboš spoznala unga volkodlaka" "sej te nou poslušu" takoj ko sm to rekla sm se spounla da jo ati skos posluša in s letela dol in ji pomagala mela je matko in njej se ni lubl računat zato sm ji povedala rezulate ja bolš to kukr pol ure sedet zram nje pol sm nama naredla večerjo ibn zazvonil je tel. bil je ati ki je reku da ju z mami dons nou domu zato sm mogla Sarah zrihtat nesla ubistvi šla je pod tuš in se stuširala ter oblekla v pižamo ter se ulegla v sobo

js sm ji pa mogla prebrat zgodbico prebrala sm ji Pepelko trenutno se počutm kukr ona s tem mislm pepelko ko je zaspala pa sm še js šla pod tuš in u pižamo ter v sobo to je moja soba:

ulegla sm se v pojslo in šla na tablični rač. ker ni blo na twitterji nč pametnga sm šla gledat TV tud to mam u sob našla sm film Šepetalec konjem gledala sm ga čeprov je treju do 1 zjutri še jokala sm se zram ko mi je končn ratal zaspat pa sm sapla ku anglčk.
Ko sm se zjutri zbudila sm šla iz sobe v svojo omaro js mam posebno sobo za omaro čene nevem kam bi devala cote ta soba je bla sprva namenjena WC-ji sam sm se mu odrekla pač da bi ga mela posebi sam da mam zej omaro:

razdelena je na del za šuhe, del za majce, del za hlače,... pa sej mislm da ste zakapiral preoblekla sm se v tole:

in šla nardit si zajtrk ko sm pojedla sm krožnik nesla v kuhno in šla na teraso ko sm tam sedela in bla na compu sta se prpelala mami in ati stekla sm dol in vsakega posebi objela ko smo pršla notri pa se je že zbudila Sarah in težila Simoni nej ji nardi zajtrk Simona pa uboga je laufala sm in tja da ji ga je naredla mi Simono obravnavamo kot članico družine očitno je Sarah ne uglavnm ko sta pršla mami in ati sta rekal da mata za vsako presenečenje js sm komi čakala na svojga dala sta mi kužka jeeej:

dala sm mu ime Maty tak mehek je joj kak je lep komi sm čakala da ga pokažem Paris zato sm jo poklicala in obe sva se strinjale da greva v park tam je vidla Matya in je še ona rekla kak je lep.
02. april 2013
u124282
u124282
next
03. april 2013
Pia hvala da bereš next bo napisala snickers
04. april 2013
u76594
u76594
Uhh, še tri dni do mojega odhoda, je bila moja prva misel, ko sem se zbudila, ja kot vedno bom use pakirala zadnji dan.. Počasi sem vstala in se umila, oblekla in odšla v jedilnico pojest zajtrk. In ja cel dan je potekal dolgočasno, malo sem bila na fb-ju, twitterju, skaypu. Popoldne pa sem šla s prijatelji v kino, luna park.
Zvečer pa sem se utrujeno zaspala..

04. april 2013
ok se opravičujem ampak jke nemorm napisat zla nexta kr sm na tel. u šol pa čez vikend me nebo doma ampak bom probala napisat
05. april 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <33
05. april 2013
okej ratal mi bo
Elena
ko sva se tako sprehajali po parku je mimo naju prišel Jo srce mi je začelo hitreje biti ko se mi je približeval počutila sm se tako močno hotela sm teči zato sm upočasnila korak približeval se mi je ko je bil že dovolj blizu da bi se me dotaknil če bi stegnil roke sm se nasmejala in ga pozdravila a on mi ni odzravil le prijel me je za roko me povlekel k sebi in me poljubil počutila sms e tako lepo ko sm ga poljubljala seveda sm mu poljub vrnila ko se je odmaknil od mene pa me je uprašal če bi bila njegova punca hotela sm zavpiti a nisem rekla sm mu ja kaj pa nej bi drugega rekla prijel me je za roko in me še enkrat potegnil k sebi tokrat me ni poljubil ampak me je objel dal mi je telefonsko ja spa sm jo dala njemu gledal me je kot da bi bla angel ja spa njega kot a bi bil angel počutila sm se živo kot še nikoli ko je odšel in mi rekel naj ga pokličem kasneje da nima on nč dnarja sm začela skakat in objela sm Paris joj kak je dons lep dan najprej psiček pol pa še dobim fanta odločila sm se da gremo domov pa š Maty je bil sigurn utrujen sej je doug hodu ko smo pršl do Parisine hiše me je povabla notr in rekla sm da grem z njo šle smo u njeno sobo:

ko smo pršle gor smo še na rač tud ona ma tabličnega ma celo dva še js sm šla gor in na FB-ji svoj status spremenila v razmerju z osebo Jasper Oken ko sm to sprememila ni minilo dve minuti ko je tudi Jasper spremenil svoj status in pod mojo objavo napisla <33333333333 tudi jas sm mu poslala srčke in on je lakal mojo objavo potem smo z Paris še mal četale in ona mi je rekla da bi rada bila punca od Iana in js sm ji rekla da ji ga mogoč lahka zrihtam sej sta z Jo.-jom bffa in zavpila je ko smo se nehale pogovarjat sm js šla ko sm pršla domov taka vsa srečna me je mama uprašala kaj je ko sm ji povedala pa: " lej zej ko maš fanta pa bi blo prov da se mal pogovorimo sej veš o čem o spolnih odnosi" "ah mama sej že vse vem že najmanj trikt smo mle ta pogovor in u šol so nam razlagal zej mam pa js tega dost in men gre na bruhaje ko to poslušam tk da ne neboš mi pridigala o tem grem u sobo tam me najdeš za bul pametne pogovore in ja poklicat morm mojga lubija" in šla sm u sobo kr je bla ura že velik sm šla pod tuš in u pižamo
to je naša kopalnca:

in to je moja pižama:

ko sm se zrihtala za spat sm poklicala Jo-ja in pogovarjala sm se povedu mi je od gdaj je zalublen vame in js njemu in pol sva se zmenla z akino jutr upam do mi bojo dovolil it pol sva se poslovila in js sm zaspala. sanjala sem sam o Jo-ju i ja res ga mam rada upam da ima tud on mene.
05. april 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg